Akademik Batı Dilleri

Akademik Batı Dilleri

1984 'den Günümüze İngilizce Eğitiminde Tecrübe

1984 yılında Milli Eğitim Bakanlığının izniyle Türkiye'deki Akademik camiadan gelen yoğun talep üzerine ingilizcenin analitik sistemde İngiliz Dil Eğitimine farklı bakış açısı kazandırdığı için Özel Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumunu açtı. Bu kurumda bugüne kadar binlerce üniversite öğrencisi, üniversite öğretim görevlisi, öğretim üyesi, bürokrat, gazeteci, üst düzey kurum yöneticileri, kamu ve özel sektörde görevli personel yetiştirmiştir.

Gerek M.E.B. ve gerekse Üniversitelerden gelen tebrik ve takdir yazılarının vermiş olduğu şevk ile çalışmalarını sürdüren Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumları, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden bir çoğunda görevlerini sürdürmekte olan asistan, araştırma görevlisi, öğretim üyeleri ile tüm üniversite ve yüksel okul öğrencilerine bu konudaki kazanımları nedeniyle ilk günkü heyecanını sürdürmektedir.

Sunduğumuz Avantajlar

Akademik Batı Dilleri seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz öne çıkan avantajlar.

Uzman Kadro

Her biri alanında uzman, akademik alanda çalışmış ve tecrübeli öğretmenlerimizle kaliteli bir eğitim sunmaktayız.

VIP Sınıflar

Öğretmenlerimizin öğrencilerle birebir ilgilenip eksiklerini tespit edebileceği ve buna yönelik bir çalışma yapabileceği VIP sınıflarda daha verimli bir eğitim sunuyoruz.

Online Ders

Kampüslerimizde verilen sınıf içi eğitimlerimizin yanı sıra İngilizce Uzem kanalıyla gerçekleştirdiğimiz online eğitimlerimize Türkiye'nin her yerinden katılabilirsiniz.

Konuşma Klüpleri

Grammar ve Reading derslerinin yanı sıra öğrendiğiniz yapıları kullanabileceğiniz ve günlük İngilizce'yi öğrenebileceğiniz her seviyeye uygun speaking derslerimiz de mevcuttur.

Zengin Ders İçeriği

Bu zamana kadar alışagelmiş tek düze sadece grammar odaklı dil eğitimlerinden öte 5 dil becerisini kazanabileceğiniz bir müfredatta eğitim vermekteyiz.

Akademik İngilizce

Temel İngilizce'den daha üst seviyede bir eğitim veren Türkiye'nin ilk Akademik İngilizce eğitim kurumu bugüne kadar sayısız akademisyen ve üst düzey yönetici yetiştirmiştir.

34+ Yıllık Tecrübe

Alanında uzman öğretmen kadromuzla Türkiye genelinde pek çok akademisyen, iş adamı, doktor, mühendis ve üst düzey yönetici yatiştiren kurumumuz ilk günkü heyecanıyla eğitim hayatına devam etmektedir.

BİZİ TANIYIN
WhatsApp Mesaj Gönder