Akademik JUNIOR

Akademik JUNIOR İngilizce Eğitim Programı
  • Akademik JUNIOR 10-13 Yaş İngilizce Eğitim Programı

  • 12 Hafta

  • 16 Kişilik Sınıflar

Akademik JUNIOR | 10-13 Yaş Grubu

Dili etkili, doğru ve akıcı bir şekilde kullanan ortaokul dönemi çocuklarımızın yabancı dili de anadilleri gibi doğru bir şekilde kullanmalarına olanak sağlayacak; interaktif, eğlenceli ve sosyal bir ortamda dil öğrenimine katkıda bulunmak hedefimizdir.

Program Süresi: Salı - Perşembe 19.06.2018 - 13.09.2018
Sabah : 10:00 - 12:20 | Öğlenden Sonra : 13:00 - 15:20 (Dersler 40 Dk.)

Akademik Batı Dilleri'nde Kids & Junior İngilizce Eğitimi

Günümüzde teknolojinin de hızla gelişmesiyle dil öğrenimi daha çocuk yaşta önemli bir gereklilik / ihtiyaç haline gelmiştir. Aileler daha bebekken çocuklarının birden fazla dil biliyor olmasına önem göstermektedir.

Eğitim kurumları her yaştan öğrenciye dil öğrenimi sürecinde destek olmakta. Ancak yabancı dil öğrenim sürecinde, öğrendikleri yabancı dili hayatlarına yeterince katamayan, eğitim kurumları dışında kullanamayan öğrenciler üniversiteden mezun olduklarında dahi yeterli dil bilgisine sahip olamıyorlar ki günümüzde iyi bir kariyer yapmak için yalnızca tek bir dil bilmek de yeterli olmuyor.

Akademik KIDS&JUNIOR’da çocuklara ve gençlere yönelik yabancı dili rahatlıkla kullanabilecekleri yaratıcı okuma / yazma / konuşma aktiviteleri gibi tamamen eğlenerek öğrendikleri dili kullanmalarına, dolayısıyla geliştirmelerine yardımcı bir ortam yaratmak hedefimiz.

Çocukların ve gençlerin bütün yaratıcılıklarını kullanabilecekleri bir ortam olması onları aynı zamanda dil öğrenim sürecinde özgür kılacak ve dolayısıyla yabancı dili rahatlıkla hayatlarına katabilecekler.

Programlarımız okul öncesi dönemden başlamakta; anne & bebek grupları, çocuklara ve gençlere yönelik gruplardan oluşmaktadır.