Akademik KIDS

Akademik KIDS İngilizce Eğitim Programı
  • Akademik KIDS 6-9 Yaş İngilizce Eğitim Programı

  • 12 Hafta

  • 16 Kişilik Sınıflar

Akademik KIDS | 6-9 Yaş Grubu

Öğrencilerin okuma yazmayı ve diğer eğitim dallarından temel bilgileri öğrendikleri bu dönemde yabancı dil bilgisinin temellerini de atmak çok önemlidir. Bu yaş grubundaki öğrenciler okullarında yabancı dil eğitimine başlarlar ve temel bilgileri alırlar ancak bunları uygulamaya dökmek ve severek, eğlenerek, sosyalleşerek hayatlarına katmak çok önemlidir. Akademik KIDS&JUNIOR Çocuklar İçin İngilizce Programı’nda çocuklarımıza yabancı dil sevgisini kazandıracak, interaktif, eğlenceli ve sosyal bir ortamda dil öğrenimine katkıda bulunacaktır.

Program Süresi: Pazartesi - Çarşamba 18.06.2018 - 12.09.2018
Sabah : 10:00 - 12:20 | Öğlenden Sonra : 13:00 - 15:20 (Dersler 40 Dk.)

Akademik Batı Dilleri'nde Kids & Junior İngilizce Eğitimi

Günümüzde teknolojinin de hızla gelişmesiyle dil öğrenimi daha çocuk yaşta önemli bir gereklilik / ihtiyaç haline gelmiştir. Aileler daha bebekken çocuklarının birden fazla dil biliyor olmasına önem göstermektedir.

Eğitim kurumları her yaştan öğrenciye dil öğrenimi sürecinde destek olmakta. Ancak yabancı dil öğrenim sürecinde, öğrendikleri yabancı dili hayatlarına yeterince katamayan, eğitim kurumları dışında kullanamayan öğrenciler üniversiteden mezun olduklarında dahi yeterli dil bilgisine sahip olamıyorlar ki günümüzde iyi bir kariyer yapmak için yalnızca tek bir dil bilmek de yeterli olmuyor.

Akademik KIDS&JUNIOR’da çocuklara ve gençlere yönelik yabancı dili rahatlıkla kullanabilecekleri yaratıcı okuma / yazma / konuşma aktiviteleri gibi tamamen eğlenerek öğrendikleri dili kullanmalarına, dolayısıyla geliştirmelerine yardımcı bir ortam yaratmak hedefimiz.

Çocukların ve gençlerin bütün yaratıcılıklarını kullanabilecekleri bir ortam olması onları aynı zamanda dil öğrenim sürecinde özgür kılacak ve dolayısıyla yabancı dili rahatlıkla hayatlarına katabilecekler.

Programlarımız okul öncesi dönemden başlamakta; anne & bebek grupları, çocuklara ve gençlere yönelik gruplardan oluşmaktadır.