Akademik Okul Öncesi

Akademik Okul Öncesi Çocuk İngilizce Eğitim Programı
  • Akademik Okul Öncesi Çocuk 3-5 Yaş İngilizce Eğitim Programı

  • 12 Hafta

  • 16 Kişilik Sınıflar

Akademik Okul Öncesi | 3-5 Yaş Grubu

Akademik KIDS&JUNIOR okul öncesi dönemdeki çocuklara hikayeler, oyunlar, müzik ve çeşitli aktiviteler eşliğinde çocukların hem eğlenip hem de öğrenecekleri bir ortam yaratmayı hedeflemektedir.

Okul öncesi dönemde artık kendini ifade etmeye başlayan çocuklarımız için İngilizce öğreniminde kritik dönem dediğimiz bu dönemde, İngilizce’yi hem sevecekleri hem de dil gelişimlerine katkıda bulunacak bir dil eğitim programı uygulanmaktadır. Program 1,5 saat sürmektedir. Hikaye, şarkı ve oyun odaklı eğitim uygulanmakta ve ince ve kaba motor gelişimini destekleyen aktivitelerle desteklenmektedir.
Program Süresi: Cumartesi 13:00 - 14:30

Akademik Batı Dilleri'nde Kids & Junior İngilizce Eğitimi

Günümüzde teknolojinin de hızla gelişmesiyle dil öğrenimi daha çocuk yaşta önemli bir gereklilik / ihtiyaç haline gelmiştir. Aileler daha bebekken çocuklarının birden fazla dil biliyor olmasına önem göstermektedir.

Eğitim kurumları her yaştan öğrenciye dil öğrenimi sürecinde destek olmakta. Ancak yabancı dil öğrenim sürecinde, öğrendikleri yabancı dili hayatlarına yeterince katamayan, eğitim kurumları dışında kullanamayan öğrenciler üniversiteden mezun olduklarında dahi yeterli dil bilgisine sahip olamıyorlar ki günümüzde iyi bir kariyer yapmak için yalnızca tek bir dil bilmek de yeterli olmuyor.

Akademik KIDS&JUNIOR’da çocuklara ve gençlere yönelik yabancı dili rahatlıkla kullanabilecekleri yaratıcı okuma / yazma / konuşma aktiviteleri gibi tamamen eğlenerek öğrendikleri dili kullanmalarına, dolayısıyla geliştirmelerine yardımcı bir ortam yaratmak hedefimiz.

Çocukların ve gençlerin bütün yaratıcılıklarını kullanabilecekleri bir ortam olması onları aynı zamanda dil öğrenim sürecinde özgür kılacak ve dolayısıyla yabancı dili rahatlıkla hayatlarına katabilecekler.

Programlarımız okul öncesi dönemden başlamakta; anne & bebek grupları, çocuklara ve gençlere yönelik gruplardan oluşmaktadır.