Akademik TEENS

Akademik TEENS İngilizce Eğitim Programı
  • Akademik TEENS 14-17 Yaş İngilizce Eğitim Programı

  • 12 Hafta

  • 16 Kişilik Sınıflar

Akademik TEENS | 14-17 Yaş Grubu

Akademik eğitime adım adım yaklaşılan bu dönemde gençler için dil öğreniminin önemi de artmaktadır. Mesleki bilgiye yoğunlaşacakları üniversite döneminden önce iyi bir yabancı dil bilgisine sahip olmak çok önemlidir. Dersler interaktif, eğlenceli ve sosyal bir ortamda yapılarak dil becerilerinin gelişimini sağlamaktadır.

Yaz programı süresince dersler interaktif ve konuşma ağırlıklı bir “Konuşma Kulübü” şeklinde, öğrencilerin kendilerini rahatlıkla ifade etmelerini destekleyecek bir program uygulanacaktır.
Program Süresi: Cumartesi - Pazar 23.06.2018 - 16.09.2018
Ders Saati : 10:00 - 12:20 (Dersler 40 Dk.)

Akademik Batı Dilleri'nde Kids & Junior İngilizce Eğitimi

Günümüzde teknolojinin de hızla gelişmesiyle dil öğrenimi daha çocuk yaşta önemli bir gereklilik / ihtiyaç haline gelmiştir. Aileler daha bebekken çocuklarının birden fazla dil biliyor olmasına önem göstermektedir.

Eğitim kurumları her yaştan öğrenciye dil öğrenimi sürecinde destek olmakta. Ancak yabancı dil öğrenim sürecinde, öğrendikleri yabancı dili hayatlarına yeterince katamayan, eğitim kurumları dışında kullanamayan öğrenciler üniversiteden mezun olduklarında dahi yeterli dil bilgisine sahip olamıyorlar ki günümüzde iyi bir kariyer yapmak için yalnızca tek bir dil bilmek de yeterli olmuyor.

Akademik KIDS&JUNIOR’da çocuklara ve gençlere yönelik yabancı dili rahatlıkla kullanabilecekleri yaratıcı okuma / yazma / konuşma aktiviteleri gibi tamamen eğlenerek öğrendikleri dili kullanmalarına, dolayısıyla geliştirmelerine yardımcı bir ortam yaratmak hedefimiz.

Çocukların ve gençlerin bütün yaratıcılıklarını kullanabilecekleri bir ortam olması onları aynı zamanda dil öğrenim sürecinde özgür kılacak ve dolayısıyla yabancı dili rahatlıkla hayatlarına katabilecekler.

Programlarımız okul öncesi dönemden başlamakta; anne & bebek grupları, çocuklara ve gençlere yönelik gruplardan oluşmaktadır.