Akademik Batı Dilleri Tercüme Hizmeti

Akademik Batı Dilleri

Profesyonel Bir Tercüme...

Akademik Batı Dilleri 34 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel ve alanında uzman tercümanlarıyla yeminli, teknik, ticari, hukuki, tıbbi, akademik ve kurumsal metinlerinizi içeriğine uygun bir şekilde Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe dillerinde tercüme hizmeti vermektedir. Metinlerinizin tercümesi verilen süre içerisinde kurumsal bünyemiz altında çalışan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilip mutlaka proof-reading (düzeltme/kontrol) sonrası teslim edilmektedir. Detaylı bilgi almak için ofisimizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

Öznur UÇAN
Yeminli Mütercim Tercüman

Sunduğumuz Hizmetler

Akademik Batı Dilleri Tercümanlarının Sunduğu Çeviri Hizmetleri

Yeminli Tercüme

Nüfus Cüzdanı, Pasaport, Ehliyet, Diploma, Transkript gibi resmi belgelerinizin çevirisi Noter tarafından kendine yemin zaptı verilen tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Tıbbi Tercüme

Tıbbi makale, prospektüs ve sağlık raporu gibi tıbbi terminoloji içeren belgeleriniz tıp alanındaki terimlere hakim tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki Tercüme

Dava dosyaları, kararname ve tutanak gibi dökümanların tercümesi hukuk alanındaki terminolojiye hakim uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ticari Tercüme

Kurumların ticari sözleşmeleri ve anlaşmaları, her türlü ithalat-ihracat yazışmaları ve dökümanları ticaret alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından aslına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Teknik Tercüme

Teknik şartname ve kullanım kılavuzu gibi teknik terminoloji içeren metinleriniz terimlere hakim teknik tercüme alanında profesyonel tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Akademik Tercüme

Akademik bir makale, master ve doktora tezleri gibi belgelerinizin çevirisi alanında uzman tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Zamanında ve Profesyonel Hizmet

Profesyonel ve uzman kadromuzla metinlerinizin tercümesi verilen süre içerisinde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

TERCÜME TALEBİNDE BULUN