Ankara İngilizce Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu
  • Temel & Akademik İngilizce Kursu Programı

  • Sorunuz

  • Özel Ders / VIP Sınıflar

Akademik Batı Dilleri Ankara İngilizce Kursu Kampüsü Açıldı!

Türkiye'nin en nitelikli yabancı dil okulu Akademik Batı Dilleri İzmir, Manisa ve Bursa illerinden sonra Ankara'da İngilizce Kursu kampüsüyle alanında hizmetinizde! Günümüzde yabancı dil öğrenmek, iyi bir kariyer elde etmek için bir gereklilik hatta bir zorunluluk haline gelmiştir diyebiliriz.. Dünya nüfusunun dörtte biri tarafından konuşulan İngilizce, hayatımızın en önemli eğitim ve iş alanlarında bizler için önemli bir yere sahiptir. Akademik Batı Dilleri Ankara İngilizce kursu olarak, 1984 yılından bu yana yabancı dil öğrenimi konusunda en iyi hizmeti sunmak için daima alanında uzman eğitmenlerimiz ve kampüslerimiz ile gelişiyoruz. Tüm kursiyerlerimizin hedeflerine en kısa zamanda ulaşmasını sağlayacak eğitim programları ve alanında deneyimli ve uzman eğitici kadromuz ile İngilizce kursu eğitimini en iyi şekilde uyguluyoruz.

Ankara İngilizce kursu eğitim sistemimiz diğer illerdeki gibi; dinleme, konuşma, okuma, yazma ve gramer olmak üzere 5 temel dil yeteneği üzerine kurgulanmaktadır. İnteraktif bir eğitim modeli uygulayan eğitmenlerimiz ve kaynaklarımız, öğretileni kullanma ve konuşturma yolu ile kısa zamanda pratik İngilizce seviyesini yükseltmektedir. Her seviyeye uygun temel İngilizce programlarının yanı sıra akademik İngilizce kursu programları alanında; hazırlık atlama kursu, YDS, TEOFL, YÖKDİL, YKS, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY kurslarımız ile kariyer planlamanızı yapabilirsiniz. Bununla beraber, İlköğretim ve Lise İngilizce kursu programları ile çocuklarınızın İngilizce eğitimini pekiştirebilirsiniz. İngilizce kursumuzda, eğitim öncesi öğrencilerimizin hangi tip eğitim programına ihtiyaç duyduğu tespit edilmektedir. Buna göre gereken materyallerin kullanımı sağlanmaktadır. Grup eğitimi veya birebir eğitim seçeneklerinin yanı sıra gramer kulüpleri, konuşma kulüpleri ve etüt çalışmaları ile en iyi eğitimi vermek için çalışıyoruz.

Ankara İngilizce Kursu: Uzman Eğitmenler

Ankara İngilizce kursu, dil eğitimi süresi boyunca size yardımcı olacak eğitim kadromuzda Türk ve Yabancı eğitmenler bulunmaktadır. Alanında uzman, İngilizceyi akıcı ve anlaşılır bir şekilde konuşan eğitmenlerimiz ile hedefinize en kısa zamanda ulaşma fırsatı bulacaksınız. Her türlü eğitim danışmanlığı hizmetinin yanı sıra yurt dışı eğitim programları ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Öğrenilenlerin pekiştirilmesi ve ülke dışında kariyer planlaması konularında her türlü aktiviteyi desteklemekteyiz.

Başarılı Kurs Programları ile Eğitim

Yılların tecrübesi ve yenilikçi anlayışı ile hizmet veren kursumuz, öğrencilerine başarı garantisi sunuyor. Eğitim ve öğretim süresi boyunca çeşitli sınav uygulamaları yaparak olağan bir başarısızlığı anında tespit ediyor ve bu başarısızlığı ortadan kaldıracak alternatif çözümler geliştiriyoruz. Akademik Batı Dilleri Ankara ingilizce kursu kampüsü eğitmenleri öğrenci başarı takibi ile başarısızlık seviyesini en alt limite çekmeyi hedefliyoruz.

WhatsApp Mesaj Gönder