Ankara İngilizce Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu
  • Temel & Akademik İngilizce Kursu Programı

  • Sorunuz

  • Özel Ders / VIP Sınıflar

Ankara İngilizce Kursu

1984 yılında Milli Eğitim Bakanlığının izniyle açılan Akademik Batı Dilleri günümüzde Bursa, Denizli ve İzmir illerindeki eğitim kampüslerinde zengin ders içeriğiyle ve alanında uzman eğitmenleriyle faaliyetlerine devam etmektedir. Sunduğu eğitim programları sayesinde ilkesine ulaşarak Türkiye'nin en iyi dil okulları arasında yer almayı başaran Akademik Batı Dilleri Temel ve Akademik İngilizce Kursu programlarında birçok iş adamı, mühendis, doktor ve üst düzey yönetici yetiştirerek ilk günkü heyecanıyla eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

En iyi dil okulları arasında yer almanın verdiği gururu yaşarken aynı zamanda da İzmir, Manisa ve Denizli illerinde ki kampüslerimizde de alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından ulusal ve uluslararası sınav kursları dışında İngilizce kursu programlarımız devam etmektedir.
Temel İngilizce seviyesinden Akademik İngilizce seviyesine kadar alanında uzman eğitmenlerimiz ve VIP sınıflar ile eğitim faaliyetlerine devam eden kurumumuz da öncelikle İngilizce kursu eğitimi almak isteyen kursiyer adaylarına, hangi seviyede eğitim almaya başlaması gerektiğini belirlemek için seviye tespit sınavı uygulayarak karar verilmektedir.

Akademik Batı Dilleri'nde İngilizce Kursu Eğitimi

Dil okulumuza başvuran kursiyerlerimize ingilizce dil seviye tespit sınavı uygulayıp, hangi seviyeden başlayacağına karar verildikten sonra hazırlık sınıflarına yerleştiriyoruz, daha sonrasında ise temel Grammar konularına ait zenginleştirilmiş ders programlarımız kursiyerlerimiz ve alanında uzman öğretmenlerimiz ile birlikte işlenmekte. Grammar dersi ve temel seviye Reading, Listening ve Writing becerilerinin geliştirildiği Reading dersi ve bunlara ek olarak da Speaking dersleri almaktadır. Grammar derslerimizde İngilizce cümle yapısı, Türkçe cümle yapısı ile farkları, kelime türleri, temel tense’ler ve dil kuralları ele alınmaktadır. Reading ders içeriklerimizde ise alanında uzman öğretmenlerimiz, temel seviyede okuma parçalarını kursiyerlere vocabulary, phrasal verb ve phrase öğrenmeye yönelik işlemeye devam etmekte. Word formation olarak adlandırılan konu da ise okuduğunu anlama, dinlediğini anlama ve yazma çalışmaları işleyerek kursiyerlerimize ayrıca kendi seviyelerine uygun olan Speaking dersleri ile de eşsiz bir ingilizce kursu eğitimi sunuyoruz.

İngilizce UZEM ile Uzaktan İngilizce Kursu Eğitimi

Bursa, İzmir, Manisa ve Denizli’de kampüsleri bulunan Akademik Batı Dilleri, İngilizce kursu dışında YDS, YÖKDİL, YKS DİL, TOEFL, IELTS, TOEIC, Akademik İngilizce Kursu ve Özel İngilizce Dersi alanında da zenginleştirilmiş ders programları ile kursiyerlerine eğitim programları sunmakta ve İngilizce UZEM üzerinden de online video ders içerikleri ile İngilizce kursu eğitimlerini Türkiye'nin tüm illerine uzaktan eğitim programları sayesinde ulaştırarak Türkiye'nin en çok tercih edilen dil okulları arasında yer almakta!