Bursa Fomara İngilizce Kursu , Bursa Heykel İngilizce Kursu
Kampüsten Duyurular

Akademik Batı Dilleri Bursa Fomara Kampüs Resimleri


Bursa Fomara İngilizce Dil Kursu Şube Bilgileri

BURSA FOMARA'da nitelikli dil eğitimi sunmaktadır. Şimdi kaydolun ve mesleki veya akademik gelişim için İngilizce sınavlarındaki performansınızı artırın. Ayrıca Akademik olarak kurumlarda ve çalışma hayatınızda  çalışmanızı veya eğitiminizi destekleyecek metinleri (sunumlar, tezler, alıntılar ve referans listeleri) kolaylıkla çevirebilieceğiniz en iyi Akademik ingilizce eğitimini Bursa'nın en gözde merkezi noktasında olan Akademik Batı Dilleri dil eğitimi merkezinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Panaromik bir görünüme sahip Bursanın ulaşım anlamında en merkezi noktası olan Şehreküstü metrosuna 5 dk mesafede bulunan noktadadır.
 

Bursa Fomara İngilizce Kursu

Akademik dil, okullarda ve akademik programlarda etkili bir şekilde öğrenmek için gereken sözlü, yazılı, işitsel ve görsel dil yeterliliğini ifade eder – Şöyle ki, derslerde, kitaplarda, testlerde ve ödevlerde kullanılan dildir ve öğrencilerden beklenen dildir. Öğrenmek ve akıcılık kazanmak için. akademik dil, öğrencilerin bilgi ve akademik bilgi edinmesine olanak tanıyan kelime bilgisi, dilbilgisi, noktalama işaretleri, söz dizimi, disipline özgü terminoloji gibi çeşitli resmi dil becerilerini içerir. Beceriler ve aynı zamanda okul,ödevleri, beklentileri ve kültürel normları başarıyla yönetir. Şöyle açıklamalıyım ki, öğrenciler oldukça başarılı bir şekilde mezun olsalar bile, belirli terim ve kavramlara henüz hakim olamadıkları için veya kendilerini ve fikirlerini beklenen şekillerde nasıl ifade edeceklkerini henüz bilemediklerinden dolayı, akademik bir dil eğitiminde zorluklar yaşayabilirler. Bu nokta da Akademik Batı dilleri eğitim müfredatı içerisinde ihtiyaç duyulan tüm konular ve bilimsel olmak ve akademik olarak ihtiyaç duyulan tüm bilgilere hakim olacak şekilde temel ve üst düzey olacak şekilde en uygun yöntemle İngilizce Akademik dil eğitimini almanıza yardımcı olacaktır.
 

En İyi Bursa Fomara İngilizce Kursu

Eğitim yolculuğunuzu her adımda desteklemek için eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilir ücretler hakkında yüz yüze kurumumuza gelerek dil programımıza dahil olabilirsiniz Yapmanız gereken şey sadece Bursa'nın en iyi dil kurusuna dahil olabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 Adresimiz

Doğanbey Mahallesi 1. Doğanbey Sokak No:2 Kat:9 Osmangazi / BURSA

YOL TARİFİ AL
Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Bursa Fomara Akademik Batı Dilleri, Yabancı Dil (İngilizce) Kursu'nu Yakından İnceleyin ve Özel / Vıp Sınıflarda Eğitim Alın!

Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder