Bursa İngilizce Kursu

Bursa İngilizce Kursu
  • İngilizce Kursu Bursa

  • Sorunuz

  • Bursa İngilizce Kursu Özel Ders VIP Sınıflar

Bursa İngilizce Kursu

İngilizce, sadece derste öğrenilen temel dil becerilerinden ibarete değildir; hızla büyüyen Dünya kültürüne dahil olmayı ve başarıyı da içeren bir dil becerisidir.

Akademik Batı Dilleri, Bursa İngilizce Kursu kampüsleri FSM ve Görükle’de olmak üzere iki merkezi bulunmaktadır. “Nitelikli kurum, nitelikli öğrenci” sloganımız ile başta Bursa olmak üzere Denizli, İzmir, Manisa ve çok yakında Ankara’da açacağımız yeni İngilizce Kursu kampüsümüz ile Türkiye genelinde 5 ilde örgün eğitim vermekteyiz.

Hangi İngilizce Programları Sunuyoruz?

Temel ve Akademik İngilizce kursu eğitimlerimizin yanı sıra ulusal ve uluslararası geçerliliği olan sınavlara ait İngilizce kursu eğitimleri sunuyoruz. Peki bunlar neler? Türkiye’nin 5 ilinde bulunan kampüslerimizde örgün eğitim sunarken aynı zamanda İngilizce UZEM platformundan online video eğitim setleri sayesinde Türkiye’nin tüm illerine ulaştırdığımız eğitimlerimiz arasında TOEFL, IELTS, YKS, YÖKDİL, YDS, TOEIC, ve Proficieny programları bulunmaktadır.


Akademik Batı Dilleri Bursa İngilizce Kursu

Temel ve Akademik İngilizce Kursu Bursa

Temel İngilizce ve Akademik İngilizce programlarımız kendi içlerinde 2 farklı eğitim programına ayrılmakta. Temel İngilizce kursu programımız Hazırlık ve Hazırlık Plus olmak üzere iki farklı bölüme ayrılmaktadır. Buradaki asıl hedefimiz, öğrencileri İngilizce bilgi seviyelerine göre eğitime başlatarak ya da devam ettirerek tüm öğrencilerimizin eksiksiz bir şekilde ilerleme kaydetmesini sağlıyoruz. Ayrıca kursiyerlerimizi yarına daha iyi hazırlama amacıyla daima İngilizce kursu programlarımızın içeriklerini güncelliyor, sektöre öncülük eden yeni fikirler ve anlatım teknikleri ile tam donanımlı bir eğitim sunuyoruz. Akademik İngilizce kursu programımızda ise Akademik 1, 2 ve 3 olarak farklı gruplar bulunmakta. Program isimlerimizden anlaşılacağı üzere Akademik İngilizce Kursu 1. Programımızda İngilizce seviyesini en iyi seviyeye taşımak isteyen bireylerin başlangıç programıdır. Akademik İngilizce 3. seviye ise yabancı dilin son, en üst seviyesini oluşturmaktadır.

Neden İngilizce Öğrenmelisiniz?

Kariyer ve eğitim hayatında İngilizce biliyor olmanın önemini saymakla bitiremeyiz ancak örnek vermek gerekirse öncelikle iş başvurularında İngilizce bilip bilmediğiniz mutlaka sorulacaktır ve biliyor olmanız kuşkusuz tercih edilebilir olmanızı sağlayacaktır. Sadece iş ve eğitim hayatı olarak değil aynı zamanda da Bursada İngilizce kursu kampüsümüzden veya İzmir, Denizli, Manisa ve Ankara’da açılacak yeni kampüslerimizden alacağınız eğitim sonucunda yeni bir dünyayı keşfetmeye hazır olmalısınız. ☺ Akademik Batı Dilleri programlarına kayıt yaptırmak isteyen kişiler bilmelidir ki, kayıt sonrasında seviye tespit sınavı ile kursiyerlerimizin eksikliklerini önceden analiz ederek hiçbir seviye atlamadan nitelikli bir eğitim programı oluşturarak tam planlı bir eğitim hizmeti sunmaktayız. İngilizce kursu Bursa, Denizli, Manisa, İzmir ve son olarak Ankara’da açılacak olan tüm şubelerimizde ki eğitim politikamız aynıdır. Alanında kariyer yapmış uzman eğitmenler aracılığıyla nitelikli bir kurumdan nitelikli bir İngilizce eğitimini en uygun fiyatlarda almak istiyorsanız doğru adres: Akademik Batı Dilleri. ☺