İngilizce Eğitim Programlarımız

Bursa İngilizce Kursu, Denizli İngilizce Kursu, Manisa İngilizce Kursu İzmir İngilizce Kursu ve son olarak Ankara İngilizce Kursukampüslerimizde Yabancı Dil Sınavlarına Yönelik Kurslar, Temel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları sunuyoruz.

Bursa İngilizce Kursu

Akademik Batı Dilleri

1984’ten günümüze kadar yarım asra yakın tecrübesi ile Türkiye genelinde birçok tanınmış Rektör, Dekan, Profesör, Doçent, Bürokrat, Gazeteci, Bilim Adamı, Üniversite mezunu ve öğrencisi, Üst Düzey yöneticiler yetiştiren Akademik Batı Dilleri Bursada İngilizce Kursu kampüsü ile halen ilk günkü heyecanıyla eğitim ve öğretim hayatına devam etmektedir.

- Kurucu Müdür

Akademik Batı Dilleri
Bursa İngilizce Kursu
Sunduğumuz Avantajlar

Akademik Batı Dillerini seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz öne çıkan
En İyi Bursa İngilizce Kursu kampüsümüzdeki eğitim avantajları

Uzman Kadro

Denizli, İzmir, Manisa, Ankara ve Bursa ingilizce kursu kampüslerimizde her biri alanında uzman, akademik alanda çalışmış ve tecrübeli öğretmenlerimizle kaliteli bir eğitim sunmaktayız.

VIP Sınıflar

Öğretmenlerimizin öğrencilerle birebir ilgilenip eksiklerini tespit edebileceği ve buna yönelik bir çalışma yapabileceği VIP sınıflarda daha verimli bir eğitim sunuyoruz.

Online Ders

Bursa, İzmir, Denizli ve Manisa kampüslerimizde verilen sınıf içi İngilizce kursu eğitimlerimizin yanı sıra İngilizce Uzem kanalıyla gerçekleştirdiğimiz online eğitimlerimize Türkiye'nin her yerinden katılabilirsiniz.

Konuşma Klüpleri

Grammar ve Reading derslerinin yanı sıra öğrendiğiniz yapıları kullanabileceğiniz ve günlük İngilizce'yi öğrenebileceğiniz her seviyeye uygun speaking derslerimiz de mevcuttur.

Zengin Ders İçeriği

Bu zamana kadar alışagelmiş tek düze sadece grammar odaklı dil eğitimlerinden öte 5 dil becerisini kazanabileceğiniz bir müfredatta eğitim vermekteyiz.

Akademik İngilizce

Temel İngilizce'den daha üst seviyede bir eğitim veren Türkiye'nin ilk Akademik İngilizce eğitim kurumu bugüne kadar sayısız akademisyen ve üst düzey yönetici yetiştirmiştir.

34+ Yıllık Tecrübe

Alanında uzman öğretmen kadromuz ile Ankara, Bursa, İzmir, Denizli ve Manisa temsciliklerimiz bulunan kampüslerimizde ve Amerika ve İngiltere temsilciliklerimiz de sunduğumuz İngilizce Kursu programları ile pek çok akademisyen, iş adamı, doktor, mühendis ve üst düzey yönetici yetiştiren kurumumuz ilk günkü heyecanıyla eğitim hayatına devam etmektedir.

Akademik Batı Dilleri Ödüller
Profesyonel Tercüme Hizmeti

Profesyonel ve uzman kadromuzla metinlerinizin tercümesi verilen süre içerisinde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Bursada İngilizce Kursu
Neden Akademik Batı Dilleri?
Kaliteli Eğitim

Kurumumuz 34 yılı aşkın eğitim tecrübesi ve alanında uzman öğretmenleri ile İngilizce’ye dair tüm detayları Denizli, İzmir, Manisa, Ankara ve Bursa ingilizce kursu kampüslerimizde grammar, reading, listening, writing ve speaking olarak beşe ayrılan temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak sunmaktadır.

Seviyenize Uygun Programlar

Eğitim Kurumlarımızda İngilizcenizi temel seviyeden başlayarak üst düzey akademik İngilizce kursu seviyesine kadar getirebilirsiniz. Eğitim öncesinde yapılan seviye tespit sınavı ile sınıflarımızı öğrencilerin seviyesine uygun ve homojen bir yapıda oluşturuyoruz.

5 Dil Becerisini Geliştirme

Kurum olarak geçmişten günümüze kadar İngilizce eğitimdeki en büyük eksiliğin sadece grammar odaklı bir ders olduğunu düşünmekteyiz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, müfredatımıza Grammar becerisinin yanısıra Reading, Listening, Writing ve Speaking becerilerini de eklemiş bulunmaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce’yi bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Zengin Ders İçeriği

İngilizce’yi sadece dil bilgisi öğretmekten ziyade bir kültür olarak görmemiz sebebiyle İngilizce’de bulunan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan üzerine yoğunlaşan eğitimimizle İngilizce Kursu programlarımızda İngilizce'ye dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bunun yanısıra, farklı ders türlerimizle hem okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Haberler &Duyurular

Akademik Batı Dilleri olarak güncel haberler ve önemli duyuruları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Türkiye'nin En'leri ile Bursa ingilizce kursu kampüsümüzde ve diğer kampüslerimizde YDS-YÖKDİL Gruplarımız Başlıyor.

Detaylı Bilgi

Türkiye'nin En'leri ile Bursa ingilizce kursu kampüsümüzde ve diğer kampüslerimizde YDS-YÖKDİL Gruplarımız Başlıyor.

Detaylı Bilgi
Bursa İngilizce Kursu

1984 yılında Bursa ingilizce kursu kampüsümüz ile temellerini atmış olduğumuz Akademik Batı Dilleri yabancı dil kursu programlarına kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için Ankara, Bursa, Manisa, Denizli ve İzmir kampüslerimizin iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönder