TEDx Bursa Etkinliği

TEDx Bursa Etkinliği TEDx Bursa Etkinliği TEDx Bursa Etkinliği TEDx Bursa Etkinliği TEDx Bursa Etkinliği

TEDx Bursa Etkinliği'ndeydik

10 Mart 2018 tarihli Merinos Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Bursa'nın ilk ve tek TEDx Organizasyonu'na Ana Sponsor olarak katılmanın mutluluğunu yaşadık. Ülkemizin önde gelen düşünürleri ve toplumda iz bırakan kişilerin konuşmacı olarak katıldığı bu konferansta, Akademik Batı Dilleri ailesi olarak bu yılın etklinlik teması olan "Deneyimle" başlığı altında büyük kitlelere 34 yılı aşan tecrübemizi ifade etme şansı bulduk.

Bu etkinliğe özel sunduğumuz eğitim bursları sayesinde, çok sayıda etkinlik katılımcısı Akademik Batı Dilleri ailesine dahil oldu.

TEDx Nedir?

TEDx “paylaşmaya değer fikirler”in dile getirildiği yerel bir programdır. TED, “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i yaratmıştır. TEDx ismindeki “X” bağımsız organize edilen TED etkinlikleri anlamına gelmektedir.

TEDx lisansi, 25 yıllık konferans düzenleme ve fikir paylaşımı deneyimine sahip olmak demektir. TEDx etkinlikleri 400’ün üzerinde TED video arşivinin de gücüyle, etkinliğin kendi konuşmacıları ve performansları ile beraber yeni fikirler, ilham veren konular ve heyecan verici konuşmalarla zenginleşen bir dünyayı yaşamanızı sağlar. TEDx etkinlikleri sadece yeni fikirler, ilham ve bilgilendirmenin özgür kılındığı ortamlar değil, ilham veren video paylaşımları ile de ünlüdür.

WhatsApp Mesaj Gönder