İzmir İngilizce Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu
  • İzmir Temel & Akademik İngilizce Kursu Programı

  • Sorunuz

  • İzmir İngilizce Kursu - Özel Ders / VIP Sınıflar

İzmir İngilizce Kursu

Türkiye genelinde ve İzmir İngilizce kursu kurumları arasında en çok tercih edilen kurum olmanın gururunu yaşarken aynı zamanda da daima yenilenen ve teknoloji ile bütünleşen kurumumuz, en çok da İngilizce öğrenmek isteyen bireylerin umudu olmakta.

Bursa, Denizli, Manisa ve İzmir İngilizce Kursu kampüslerimizde örgün eğitim sunduğumuz gibi aynı zamanda da tüm Türkiye’ye eğitimlerimizi ulaştırabilmek adına İngilizce UZEM kanalıyla online İngilizce kursu programları sunduğumuzu biliyor muydunuz?

Hangi İngilizce Kurs Programları Var?

Akademik Batı Dilleri İzmir İngilizce kursu kampüsümüzde Temel İngilizce Hazırlık, Akademik İngilizce, YDS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, YKS Dil, TOEIC Hazırlık ve IELTS Hazırlık kursu programları bulunmaktadır.

Akademik Batı Dilleri Eğitimlerinin Avantajları

Her kurumun birbirinden farklı avantajları bulunur. Bizim avantajlarımız ise tamamen kursiyerlerimizin sınav İngilizcesi ya da diğer İngilizce hazırlık kursu programlarında eğitimlerini en verimli şekilde tamamlayabilmesi amacıyla düşünülmüştür.

Uzman Kadro
Her bir eğitmenimiz alanında uzman, tecrübeli ve yenilikçi bir kişiliğe sahiptir.

VIP Sınıflar
Eğitim kalitesini artırmak, eğitmen ve kursiyer arasındaki iletişimi daha güçlü kılabilmek için tüm programlarımız VIP Sınıflarda verilmektedir.

Online Ders
Kursiyerler eğitimlerini sadece örgün olarak değil, online olarak da alabilmektedirler. Zengin ders içeriğine sahip hazırlık ve sınav İngilizcesi programlarımıza ait online dersler ile eğitim kalitemizi daha da güçlendiriyoruz.

Konuşma Kulüpleri
Öğrendiklerinizi tekrar ederek daha akıcı telaffuz edebilmek ve akılda kalıcı olabilmesi adına speaking derslerimizin olduğunu biliyor muydunuz? Grammar ve reading derslerinin yanı sıra öğrendiğiniz kelimeleri arkadaşlarınız ile dilediğinizce pratik yapabilirsiniz.

Zengin Ders Konuları
Akademik Batı Dilleri İzmir İngilizce kursu kampüsü başta olmak üzere Bursa, Denizli, Manisa ve Ankara’da yeni açılacak olan İngilizce kursu kampüsümüzde ki eğitim kalitesi aynıdır. Alışagelmiş anlatım tekniklerinin dışında, zengin bir programa sahip ve yenilikler ile dolu ders içeriğimiz ile kısa sürede başarılı kurs programları sunuyoruz.

Temel ve Akademik Seviye İngilizce Kursu
Tüm kampüslerimizde İngilizce öğrenmek isteyen adaylara temel seviyeden, akademik seviyeye kadar İngilizce kursu programları sunuyoruz. Bugüne kadar sayısız Akademisyen, Avukat, Hakim ve Üst düzey yönetici yetiştirmiş olan Akademik Batı Dilleri dil okulumuz da, her seviyeye uygun İngilizce programı bulunduğunu da belirtmek isteriz.

WhatsApp Mesaj Gönder