Manisa İngilizce Kursu

Manisa İngilizce Kursu
  • Manisa Temel & Akademik İngilizce Kursu Programı

  • Sorunuz

  • Özel Ders / VIP Sınıflar

Manisa İngilizce Kursu

Akademik Batı Dilleri, Manisa İngilizce Kursu kampüsünde YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, TOEIC, Temel, Akademik ve Kids İngilizce Kursu eğitim programları kayıtlarına başlamıştır!

Neden Akademik Batı Dilleri?

1984’te kurularak günümüze kadar sürekli yeniliklere adapte olan ve aynı zamanda sektöre öncülük eden yenilikler ile İngilizce Kursu terimini en iyi şekilde icra eden Akademik Batı Dilleri, Türkiye genelinde birçok profesör, Doçent, Bürokrat, Gazeteci, Bilim adamı ve Üniversite mezunlarını İngilizce alanında yetiştirerek Türkiye’nin en iyi dil okulları arasında yer almanın gururunu yaşamakta.

Uzman Eğitmenler

Eğitim programlarımızda değerli kursiyerlerimize Manisa İngilizce Kursu kampüsümüzde eğitim veren uzman eğitmenlerimiz Akademik alanda çalışmış deneyimli eğitmenlerdir. Ayrıca daima yenilikleri takip eden, geliştirmelere açık ve kendilerine öz alternatif anlatım teknikleri ile İngilizce eğitimini kalıcı ve kolay kılan eğitmenlerimiz tüm kursiyerlerimizin eksikleri ile birebir ilgilenerek VIP sınıflarımızda aynı seviyede tüm dersler işlenmektedir.

VIP Sınıflar

Eğitimin en temel ögesi tartışılmaz mekandır. Kursiyerlerimizin eğitimini daha verimli kılabilmek ve eğitmenlerimizin öğrencilerle birebir ilgilenebilmesi amacıyla Manisa İngilizce Kursu kampüsümüzde tüm sınıflar VIP’dir.

Online Ders İmkanı

Bursa, İzmir, Denizli ve Manisa İngilizce kursu kampüslerimizde verilen örgün eğitimin yanı sıra öğrencilerimize teknolojinin faydalarını da sunabilmek amacıyla online ders imkanı sunuyoruz. İngilizce UZEM kanalıyla sadece Manisa ve diğer kampüslerimizin bulunduğu illerde değil, Türkiye’nin her yerinden online eğitim adı altında Akademik’in zengin içeriğe sahip İngilizce kursu programlarına katılım sağlayabilirsiniz.


Akademik Batı Dilleri Bursa İngilizce Kursu

Konuşma Kulüpleri

Akademik Batı Dilleri’ni tercih eden kursiyerler, ulusal veya uluslararası sınavlarda başarı elde edebilmek için kayıt olabilirler ancak bizler sınav sonrasını da düşünerek temel ve akademik İngilizce kursu programımızın yanı sıra diğer sınav programlarında da konuşma kulüpleri ile kursiyerlerimizin günlük İngilizce’yi daha aktif kullanabilmesi için gelişmiş teknikler ile eğitimlerimize devam ediyoruz.

Zengin Ders İçeriği

Alışagelmiş ders anlatım tekniklerinin dışına çıkarak daha iyi İngilizce kursu programları için eğitmenlerimiz ile hem kaynaklarımızı güncelliyor hem de anlatım tekniklerimizi sürekli geliştirerek eğitimde fark yaratıyoruz. Sadece grammar odaklı dil eğitimlerinden öte, 5 dil becerisi kazanabileceğiniz müfredatta eğitim sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ederek, bizlere ulaşabilirsiniz.


WhatsApp Mesaj Gönder