Neden Akademik Batı Dilleri?

Neden Akademik Batı Dilleri?

Kaliteli Eğitim

Kurumumuz 30 yılı aşkın eğitim tecrübesi ve alanında uzman öğretmenleri ile İngilizce’ye dair tüm detayları grammar, reading, listening, writing ve speaking olarak beşe ayrılan temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak sunmaktadır.

Seviyenize Uygun Programlar

Eğitim Kurumlarımızda İngilizcenizi temel seviyeden başlayarak üst düzey bir akademik İngilizce seviyesine kadar getirebilirsiniz. Eğitim öncesinde yapılan seviye tespit sınavı ile sınıflarımızı öğrencilerin seviyesine uygun ve homojen bir yapıda oluşturuyoruz.

5 Dil Becerisi Tam Öğrenme

Kurum olarak geçmişten günümüze kadar İngilizce eğitimdeki en büyük eksiliğin sadece grammar odaklı bir ders olduğunu düşünmekteyiz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, müfredatımıza Grammar becerisinin yanısıra Reading, Listening, Writing ve Speaking becerilerini de eklemiş bulunmaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce’yi bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Zengin İçerik

İngilizce’yi sadece dil bilgisi öğretmekten ziyade bir kültür olarak görmemiz sebebiyle İngilizce’de bulunan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle İngilizce’ye dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bunun yanısıra, farklı ders türlerimizle hem okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Sunduğumuz Avantajlar

Akademik Batı Dilleri seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz öne çıkan avantajlar.

Uzman Kadro

Her biri alanında uzman, akademik alanda çalışmış ve tecrübeli öğretmenlerimizle kaliteli bir eğitim sunmaktayız.

VIP Sınıflar

Öğretmenlerimizin öğrencilerle birebir ilgilenip eksiklerini tespit edebileceği ve buna yönelik bir çalışma yapabileceği VIP sınıflarda daha verimli bir eğitim sunuyoruz.

Online Ders

Kampüslerimizde verilen sınıf içi eğitimlerimizin yanı sıra İngilizce Uzem kanalıyla gerçekleştirdiğimiz online eğitimlerimize Türkiye'nin her yerinden katılabilirsiniz.

Konuşma Klüpleri

Grammar ve Reading derslerinin yanı sıra öğrendiğiniz yapıları kullanabileceğiniz ve günlük İngilizce'yi öğrenebileceğiniz her seviyeye uygun speaking derslerimiz de mevcuttur.

Zengin Ders İçeriği

Bu zamana kadar alışagelmiş tek düze sadece grammar odaklı dil eğitimlerinden öte 5 dil becerisini kazanabileceğiniz bir müfredatta eğitim vermekteyiz.

Akademik İngilizce

Temel İngilizce'den daha üst seviyede bir eğitim veren Türkiye'nin ilk Akademik İngilizce eğitim kurumu bugüne kadar sayısız akademisyen ve üst düzey yönetici yetiştirmiştir.

34+ Yıllık Tecrübe

Alanında uzman öğretmen kadromuzla Türkiye genelinde pek çok akademisyen, iş adamı, doktor, mühendis ve üst düzey yönetici yatiştiren kurumumuz ilk günkü heyecanıyla eğitim hayatına devam etmektedir.

BİZİ TANIYIN
WhatsApp Mesaj Gönder