Yurtdışı Dil Okulları

Akademik Batı Dilleri

Dil Öğrenmenin En Güvenli Yolu

Verimli bir dil eğitimi dönemi yaşamak için neye ihtiyacınız olduğunun çok doğru saptanması, doğru bir strateji belirlenmesi gerekiyor. Profesyonel bir akademik danışmanın sizin için yapacağı temel çalışma sizin yeterliliklerinizi tespit etmek, hedefinizi anlamak ve her ikisine de en uygun eğitim planını hazırlamak olacaktır.

Katılmanız gereken programı belirleyecek en önemli kriter ihtiyacınızdır. Sözgelimi İngilizce öğrenmek için eğitim almak istiyorsanız genel İngilizce programlarına, İngilizcenizi ilerletmek ve mesleğinizle ilgili alanda daha iyi kullanabilmek istiyorsanız mesleki İngilizce programlarına, iş hayatında daha etkin bir İngilizce kullanmak içinse iş İngilizcesi programlarına kayıt olmanız gerekir. Seviyeniz bu eğitimleri almaya yeterli değilse bu eğitimler öncesinde belirli bir süre genel İngilizce eğitimi almanız ve daha sonra bu programlara geçişinizin sağlanması gerekir. Eğitim planlamanızın yabancı dil öğrenim süreçlerine hakim akademik danışmanlar tarafından belirlenmesi çok önemlidir.

Eğitim almanız gereken sürenin doğru belirlenmesi önemlidir. Gereğinden az eğitim alırsanız hedefinize ulaşamazsınız ve eğitiminiz boşa gider. Gereğinden fazla eğitim almanız ise gereksiz yere para ve zaman kaybetmenize neden olabilir. Akademik eğitim danışmanınız sizin İngilizce seviyenizi tespit edecek, hedefiniz için uygun programı belirleyecek ve eğitim planlamanızı buna göre yapacaktır.

Sizin için Seçtiklerimiz

Dünyanın en güvenli ve arkadaş canlısı ülkelerinden birinde İngilizce eğitimi görün ve
anadili İngilizce olan kişilerden İngilizce'yi öğrenerek akıcı bir şekilde konuşun.

Öğrenci Yorumları

Nasıl bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşamak istiyorsunuz?
Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için neden bizi seçmiş öğrenci görüşlerine göz atmıyor sunuz?