Yaz Okulu Programları

Akademik Batı Dilleri

Bu Yaz Hayatınızda Fark Yaratın!

Yaz okullarımız da hedef öğrencilerin gün içinde gördükleri dil eğitiminin yanı sıra eğlenirken, gezerken pratik yapmalarını sağlamaktır. Yaz okullarımız son derece titiz ve profesyonel kurumlardır. Yaz kursları konusunda okullarımız program başından sonuna kadar Öğrencinin yanında ve başındadır.

Yaz Okulu Programlarıyla Verimli ve Keyifli Bir Yaz Geçirin! Yaz aylarını verimi bir şekilde geçirmek isteyenler yaz okulu programıyla farkı bir deneyim yaşarken yabancı dilerini de geliştiriyor. Her yaş ve her eğitim grubuna hitap eden yaz okulu programları; yaz aylarında farklı bir deneyim yaşarken dilini ve mesleki becerilerini geliştirmek alternatif oluyor

Dil Eğitimi | Yaz Okulları (7-18 veya 19+ yaş)

İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Almanya, Fransa, İsviçre ve İspanya gibi Ülkelerde bulunmaktadır. Bu ülkeler arasından en çok tercih edilen İngiltere’dir. İngiltere’deki okullar Oxford, Cambridge, Londra, Brighton ve Bournemouth şehirlerinde yer almaktadır. Dil Yaz Okullarında haftada 15 veya 21 saat ders verilmektedir. Katılımcılar tüm yaz tatillerini sınıflarda ve ders çalışarak geçirmezler. Yaz okulları öğrencileri için geziler, sosyal ve sportif faaliyetler düzenler. Yaz ayları boyunca sadece yabancı dilde değil pek çok alanda kendilerini geliştirme şansı yakalarlar.

Dil okullarından öğrenciler tercihe göre yurtta yada aile yanında konaklayabilmektedir. Konaklamalar tam pansiyon yada yarım pansiyon olarak seçilebilmektedir.


Seçkin Üniversitelerde Lise Yaz Okulları (14-18)

Dünyanın En iyi Üniversiteleri listesinden yer alan okullarda eğitim almak isteyen, lise seviyesindeki öğrenciler için açılan bu programda katılımcılar, Cambridge University, New York University, Yale University ve University of California gibi seçkin üniversite ve liselerde eğitim alabilmektedir. Bu programa katılmak için İngilizce seviyesinin orta ve üstü olması gerekmektedir. Seçkin üniversitelerin kampüslerinin havasını soluyarak eğitim alan gençler, büyük bir motivasyonla eğitim kariyer planlarını yapmaktadır .

Aileleri ile Birlikte Yaz Okulu (5-16 yaş)

Çocuklarının ana dil düzeyinde İngilizceye sahip olmasını isteyen ebeveynlerin. Küçük yaştaki çocuklar İngilizce eğitimi alirken, ebeveynler farklı, eğitim programlarına katılabilmektedir, Ingiltere'de düzenlenen bu program 2-3 hafta devam etmektedir. Eğitim sonrası çocuklar ana dil seviyesinde İngilizce öğrenmenin temellerini atacaktır.


Dünyanın En İyi Üniversitelerinde
"Summer Sessions" Yaz Okulları

Bu programa katılan üniversite öğrencileri Amerika ve İngiltere'nin en iyi üniversitelerinde yaz okulu derslerini takip ederler. Bu program, dil okulu programından farklı olarak, öğrencilerin eğitim gördükleri branşlarda bulunan dersleri dünyanın en iyileri listesindeki üniversitelerden almalarını sağlamaktadır. Bu yüzden programa katılacak olan örgencilerin iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olması gereklidir. Toefl sonucu en az 80 olan öğrenciler London School of Economics Harvard üniversitesi Universtiy of California, University of Sussex gibi seckin üniversitelerde yaz okullarındaSummer Sessions katılabilirler.

Sizin için Seçtiklerimiz

Dünyanın en güvenli ve arkadaş canlısı ülkelerinden birinde İngilizce eğitimi görün ve
anadili İngilizce olan kişilerden İngilizce'yi öğrenerek akıcı bir şekilde konuşun.

Öğrenci Yorumları

Nasıl bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşamak istiyorsunuz?
Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için neden bizi seçmiş öğrenci görüşlerine göz atmıyor sunuz?