Akademik İngilizce Kursu

Bursa akademik ingilizce kursu

Akademik İngilizce programı ile yabancı dil eğitimini sadece dil bilgisi öğrenmekten ziyade İngilizceyi bir kültür olarak görmemiz sebebiyle İngilizcede bulunan phrase, collocation, phrasal verb gibi sözcük yapıları ve anlam bilimi olarak isimlendirilen semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle; İngilizceye dair tüm detayları akademik ingilizce programları ile öğrenirler.Bunun yanı sıra, nitelikli eğitim programı ile kursiyerlerin hem okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de konuşma ve dinleme gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkartılır.

Akademik İngilizce 1 derslerinde kurumumuz, cümle analizi becerisini geliştiren ve üst düzey cümleleri anlayabilecek düzeye gelen öğrencilerine, Akademik İngilizce 2 derslerinde ticari, teknik,sosyal bilimler, tıbbi, hukuki ve ileri düzey metinler üzerinden akademik phrase örneklerini göstererek simultane paragraf çevirisi sunup ; reading(okuma) parçaları, listening(dinleme) ve speaking(konuşma) becerinizi üst noktalara taşır.

Akademik İngilizce 3 phrase’lerin yanı sıra öğrencilerimiz aldığı derslerde birçok collocation, idiom ve phrasal verb öğrenerek üst düzey metinlerin introduction, summary ve conclusion gibi temel bölümlerini kolaylıkla anlayıp nitelikli yabancı dil bilginiz ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissedersiniz.

30 yılı aşkın tecrübemizle ve kıdemli öğretmenlerimizle akademik derslerimizde ekonomik, teknolojik,mühendislik, hukuki, tıbbi, ticari ve akademik literatürü içeren cümle analizleri ve çevirilerinin yanı sıra phrasal verb, phrase, idiom ve collocation kullanımlarını, Speaking programları ile  öğrencilerimiz ileri seviyede sunum yapabilme, sipariş formu oluşturma, tutanak hazırlayabilme ve kendilerini simultane şekilde ifade edebilecek seviyeye kolayca ulaşabilirler.

 

Akademik İngilizce Kursu Tavsiye

Akademik İngilizce Kursu Tavsiye noktasında Akademik Yabancı Dil Kursları en kapsamlı ve nitelikli yabancı dil eğitimini sunan dil okuludur. Siz de Akademik İngilizce bilginizi kurumumuzla birlikte geliştirebilir ve pek çok ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.Türkiye’nin her bir bölgesinde her yıl binlerce kişiye yeni bir dil kazandıran Akademik Yabancı Dil Kursu sizlere İş İngilizcesi, Akademik İngilizce dahil her programda kapsamlı bir eğitim sunuyor.

♦ Ayrıca Akademik Yabancı Dil Kursları ;

⇒ Türkiye’de ilk kez her yaştan bireye özgü eğitim modeli geliştiren etkin bir kurumdur

⇒ British Council Konsolosluk Partneridir

⇒ IELTS Yetkili Sınav Merkezidir

⇒ Londra Merkezli The Academic Publishing Yayınevi’ne sahip bir dil okuludur.

⇒ Bu yayınevinin kaynakları yalnızca Akademik öğrencilerine özel olarak sunulmaktadır

⇒ Türkiye’de ilk defa Canlı Stüdyo ortamında eğitim sunan bir markadır

Akademik İngilizce Kursu Tavsiye konusunda kurumumuzla birlikte nitelikli bir eğitim alabilir ve yaşam boyu sermayeniz olacak yetkinlikleri kısa bir zaman diliminde kazanabilirsiniz.

 

Akademik İngilizce Kursu Fiyatları

Akademik İngilizce Kursu Fiyatları kurumdan kuruma değişkenlik gösterebiliyor. Bu noktada sizlere her türlü imkanı ve ayrıcalığı sunan Akademik Yabancı Dil Kursları, Akademik İngilizce Kursu Fiyatları konusunda da pek çok avantaj sağlıyor.

Her dönem çeşitli kampanyalar eşliğinde sizlere sunduğu uygun ödeme koşulları ile Akademik İngilizce Kursu Fiyatları makul bir seviyede tutuluyor. Akademik İngilizce eğitim modellerimiz ve programlarımız, Akademik İngilizce Kursu Fiyatları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ana sayfamızda bulunan telefon numarasından bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder