Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu Bursa FSM IELTS Test Venue Kampüs Resimleri


Bursa İngilizce Kursu 

Bursa İngilizce Kursu olarak yapılan aramalarda özellikle yetişkinler ve çocuk grupları için ayrı ayrı oluşturulan yabancı dil eğitim müfredatı ile fark yaratan Bursa İngilizce kursu kişilerin dil yeterliliklerine ve yetkinliklerine özgü eğitim içeriği ile Bursa dil kursları arasında en çok tercih edilen İngilizce dil kursudur.

Bursa İngilizce kursu araştırmalarını en çok İngilizce dil öğrenimini zaman kaybetmeden kazanmak isteyen ve dil niteliğini okuma, yazma, konuşma, dinleme olmak üzere 4 temel beceride tamamlamak isteyenler yapmaktadır. Kurulduğu günden bu güne Türk yetişkin öğrenciler için Türkiye'de ilk kez oluşturulan yabancı dil eğitim müfredatı ile fark yaratan Akademik International Yabancı Dil Okulları aynı zamanda öğrencilerine özel kaynakları ile Bursa'da en fazla referans ve tercih edilen yabancı dil okuludur. Gerek üniversite öğrencileri gerek çalışan öğrenciler noktasında en çok tercih edilen İngilizce dil kursu olmasının bir diğer sebebi dil öğreniminin merkezinde konuşma ağırlık bir eğitimi benimsemesidir.

Alışık olduğumuz ve yıllardır deneyimlediğimiz İngilizce eğitim müfredatının aksine Bursa İngilizce kursu Türk bir yetişkin için özel hazırlanan ve kuruma ait yayın evi The Academic Publising Yayınevine ait kaynakları ile zaman kaybetmeden günlük hayatta ve iş hayatında aktif kullanılanılabilir bir yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Bursa İngilizce kursları arasında ilk sırada yer alan birçok üniversite öğrencisi ve birçok farklı meslek grubunda çalışan yetişkin gruba İngilizce yabancı dil eğitim desteği sağlayan Bursa Nilüfer İngilizce Kursu'nda okuma, yazma, konuşma ve dinleme olmak üzere dört temel beceride İngilizce dil yeterliliğini en üst seviyeye çıkartmaktadır.

Bursa En İyi İngilizce Dil Kursu

Bursa en iyi İngilizce dil kursu olarak araştırma yaparken en çok dikkat edilen şey fayda sağlamış ve zaman kaybetmeden oluşturulmuş bir İngilizce dil yeterliliğini referans almaktır. Yıllardır deneyimlediği İngilizce yabancı dil eğitim müfredatı ile her yaş grubu için ayrı ayrı hazırlanan müfredatı ve çağa ayak uydurmuş güncel aktüel konu başlıklarının yer aldığı kaynakları ile fark yaratan Bursa en iyi İngilizce dil kursu öğrencilerinin dönem sonu tamamladıkları öğrenci memnuniyet anketlerinde %93 memnuniyet oranı ile en çok tercih edilen Bursa en iyi İngilizce dil kursu olarak ön plana çıkmaktadır.

Bursa İngilizce yabancı dil eğitim kursları arasında Bursa da yer alan kampüsü ile en iyi ingilizce dil kursu olan Bursa Nilüfer en iyi İngilizce kursu her geçen gün mezun ettiği öğrencilerinin referansı ile yeni öğrenciler kazanmakta Bursa en iyi İngilizce dil kursu aramalarında yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin karşısına ilk çıkan ingilizce yabancı dil kursu olmaktadır.

Bursa en iyi İngilizce dil kursu olarak arama yapıldığında karşınıza çıkan ve okuma, yazma, dinleme ve yazma olmak üzere İngilizce eğitiminde dört temel beceri üzerinde yabancı dil yeterliliğinizi Bursa'da İngilizce yabancı dil seviyenizi en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan özgün müfredatı ile Bursa Nilüfer’de bulunan İngilizce kursları arasında en iyi İngilizce kursu olan Akademik International ile sizin için özel hazırlanan yayınlar ile ulaşacaksınız.

Bursa İngilizce Dil Kursu Tavsiye

Bursa İngilizce dil kursu tavsiye aramalarında yıllardır maddi ve manevi çabayı sarf ederek hedeflediği dil yeterliliğine ulaşamayan yetişkinler için özel hazırlanan ve mezun öğrencilerinin referansı ile en çok tavsiye edilen dil okulu olan Akademik International sizi hedeflediğininiz yabancı dil eğitim standardına ulaştıracak.

Bursa’da Fsm’de yer alan kampüsü ile Bursa ingilizce dil kursları tavsiyelerinde en çok ön plana çıkan yabancı dil kursu olmasının bir diğer sebebi alanında uzman ve her biri minimum 5-6 yıllık tecrübeye sahip eğitmenleri sayesinde doğru mentorluklerle tamamlanan dil eğitimini sağlıyor olmasıdır.

Birçok öğrencinin yıllardır ulaşmak istediği İngilizce yabancı dil yeterliliğinin gelişmemesinin en açık sebeplerinden biri de alışılagelmiş ve yıllardır değişmeyen kalıplaşan yabancı dil eğitim müfredatlarıdır. Yabancı dil öğreniminin her şeyden önemlisi bir beceri öğrenimi olduğunun farkında olan Bursa İngilizce dil kursu tavsiye olarak arama yapan öğrencilerin karşısına çıkan ilk dil kursudur.

Bursa İngilizce Dil Kursu Fiyatları

Bursa İngilizce dil kursu fiyatları, yıllardır yabancı dil eğitimi almış ama ilerleme kaydememiş öğrencinin merak ettiği konulardır biridir. Hedeflenen dil eğitiminde okuma, yazma, konuşma ve dinleme olmak üzere dilin dört becerisinde de aynı oranda ilerleme kaydetmek isteyen öğrenciler için hem fiyat politakası hem uyguladığı İngilizce yabancı dil eğitim müfredatı ile fark yaratan Akademik International sizin için özel bir eğitim konforu sunacaktır.

Bursa Nilüfer Fsm de yer alan Bursa İngilizce dil kursu fiyatları için en doğru bilgi için ücretsiz size özel uygulanacak seviye belirleme sınavı ile en doğru dil analiziniz gerçekleştirilecek ve size en uygun eğitim içeriği hazırlanarak hem zaman hem fiyat tasarrufunda bulunabileceksiniz.

Sizde Bursa Fsm de yer alan kampüsünde için dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde online yapabileceğiniz ücretsiz online seviye belirleme sınavı sonucunda sizin için en uygun ingilizce yabancı dil eğitim müfredatı ile bilgilendirme alabilir ve Bursa İngilizce dil kursu fiyatları içinde en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz.

Nilüfer İngilizce Kursu

Nilüfer İngilizce Kursu akademik sınavlarda başarıya ve yurt dışı seyahat hayallerinize ulaşmanız için sizlere kapsamlı bir dil eğitimi sunuyor. Bursa Nilüfer FSM’de bulunan dil okulumuz VIP Sınıflarıyla teknolojiyi eğitime entegre eden bir sistemle dünya standartlarında yeni nesil eğitim eğitim metotları uyguluyor. Siz yeni bir dünya dili öğrenmek ve daha pozitif bir yaşam deneyimi gerçekleştirmek istiyorsanız geç kalmadan programlarımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Sıfırdan ileriye düzey İngilizce başta olmak üzere her seviyeye uygun, dünya dillerinde her yaştan bireye yönelik eğitim modelleri sunmaktayız.

Ücretsiz olarak sunduğumuz seviye tespit sınavından sonra Bursa Nilüfer İngilizce Kursları sizin için en doğru olan, başarıya ulaştıracak bir program belirler. Nitelikli eğitimlerimize katılımınız ile birlikte kısa sürede siz de kendi gelişiminize şahit olabilirsiniz. Günümüzde bireyi ön plana çıkaracak olan İngilizceyi yarım asra yakın tecrübemizle kolay, etkili, pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız dil öğrenme isteğinizi ertelemeden, gereksiz kaygılara kapılmadan bizimle iletişime geçmek !

Konuşma garantili ve akademik sınavlarda yüksek başarı garantili eğitim programlarımız Türkiye’de her yıl binlerce yetişkine yeni bir dil ve yeni bir kariyer kazandırıyor. Nilüfer’in kalbi FSM’de bulunan Bursa Nilüfer İngilizce Kursu hakında bilgi almak için bizi ziyaret edebilir ya da 0224 480 00 15 iletişim numaramızdan bizi hemen arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.Adresimiz

İhsaniye Mahallesi Can Sokak No:2 Kat:6 16130 Dünya İş Merkezi FSM Nilüfer / BURSA

YOL TARİFİ AL
Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Bursa İngilizce Kursu araştırmalarında lisans öğrencileri ve mezunlarına özel Türkiye'de ilk kez yetişkinlere özgü İngilizce yabancı dil eğitim müfredatını oluşturarak fark yaratan kursumuz Bursa'nın en iyi İngilizce Kursu olma özelliği de taşımaktadır.

Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder