FSM Bursa İngilizce Dil Kursu İletişim Bilgileri
Kampüsten Duyurular

Akademik Batı Dilleri Bursa FSM IDP Sınav Merkezi Kampüs Resimleri


Bursa İngilizce Dil Kursu tavsiye aramalarında en iyi dil okulu olan Akademik Batı Dilleri, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim müfredatı ile fark yaratmaya devam ediyor.

Bursa İngilizce Dil Kursu Fiyatları

Bursa İngilizce Dil Kursu Fiyatları seçerken, seçtiğiniz kursun size ezberci eğitimden ziyade kalıcı ve etkili deneyim yaşatmasına özellikle dikkat etmelisiniz.

Bursa İngilizce Kursu tavsiyelerinde en çok tercih tercih edilen yabancı dil okulu olan Akademik Batı Dilleri Türkiye'de yetişkinlere özgü eğitimini oluşturmuş yabancı dil kursudu.

Bursa İngilizce Dil Kursu  Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulları; gelenekselleşen ezberci İngilizce eğitim sisteminden farklı bir yöntem ile İngilizceyi günlük hayatınızda daha etkin şekilde kullanmanızı amaçlar.
Bursa İngilizce Dil Kursu FSM de yer alan Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu yıllardır deneyimlediği eğitim tecrübesi ve yetişkinler için özel olarak oluşturulan İngilizce dil eğitim sistemiyle fark yaratmaya devam ediyor.
İngilizce kursu araştırması yaparken, seçtiğiniz kursun size bugüne kadar deneyimlediğiniz ezberci dil eğitiminin dışında bir eğitim sunduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir.
Bursa İngilizce Dil Kursu seviyenize ve İngilizce dil beklentinize uygun olarak hazırlanan eğitimiyle zamanınızı boşa harcamadan nitelikli İngilizce öğrenmenizi sağlayarak İngilizceyi günlük hayatınızda ve iş hayatınızda daha etkin bir şekilde kullanmanızı amaçlar.
Güncel  konu başlıklarının yer aldığı, Türk ve yabancı akademisyen hocalarımızın Türk yetişkin ma uygun hazırlanan Londra merkezli The Academic Publishing yayınevine ait kaynaklar ile İngilizce eğitiminizi kalıcı olarak tamamlarsınız.


Yabancı dil eğitiminiz ile hedeflediğiniz İngilizce öğrenimini, günlük hayatta konuşabilecek düzeye getirmek istemez misiniz? 
Bursa İngilizce Dil Kursu fiyatları araştırmlarında yıllardır süre gelen yabancı dil eğitim müfredatının dşınıda ders olarak ön plana çıkan okulumuz dilbilgisi, okuma, yazma ve kelime olarak çeşitli becerilere yönelen ve haftanın 6 günü ana dersler dışında sınırsız ve ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz speaking dersleri ile seviyelere ve seanslara göre ayrılmış olup sizin için uygun gün ve seanslarda derslere katılım sağlayabilirsiniz.


Bursa İngilizce Dil Kursu --Hazırlık


Bursa İngilizce Dil Kursu temel seviyeden üst düzey seviyeye kadar eğitim veren Bursa Fsm İngilizce Kursu eğitimi almak için başvuran öğrencilerin hangi seviyeden eğitime başlayacaklarını seviye belirleme sınavına katılım sağlayarak planlanmaktadır.


Bursa İngilizce Dil Kursu --Hazırlık Plus


Bursa İngilizce Dil Kursu, Hazırlık seviyesinden hazırlık plus seviyesine geçen öğrenciler veya Bursa FSM okulumuza yeni kayıt oluşturan öğrencilere yapılan seviye tespit sonucunda temel dilbilgisi konularında yeterli düzeyde olan fakat daha karmaşık Tense ve dilbilgisi  konularında eksikleri olan ve okuma metinlerinde basit düzey parçaları anlayabilen fakat daha kompleks parçalarda anlam bütünlüğünü yakalamayan öğrencileri Hazırlık seviyesinin bir üstü olan Hazırlık Plus sınıflarına yerleştirmekteyiz.


Bursa İngilizce Dil Kursu --Akademik 1   


Bursa İngilizce Dil Kursu Temel İngilizce eğitimini tamamlamış fakat ileri seviyede İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan pek çok üst düzey yönetici, iş adamı, akademisyen, mühendis, doktor, öğretim görevlisi, avukat, üniversite öğrencileri ve önemli sektörlerden öğrenciler yetiştirmiştir. 
Akademik 1 derslerimizde kapsamlı, kurumumuza özgü yayınlarımız ve Translation 1 kitabımız ile  teknik, tıbbi, hukuki, ticari ve akademik kelime gruplarına yer verilen metinlerin cümle analizleri yapılır.
Akademik Reading 1 kitabımız da  phrase, phrasal verb, idiom ve collacation yapılarını kapsamlı bir şekilde analiz ederek terminolojik ve aktüel konuları kapsayan okuma parçaları incelenerek ile okuma ve dinleme dersleri gerçekleştirilir.

 Adresimiz

İhsaniye Mahallesi, Can Sk. No:2, Kat:6 16130 Dünya İş Merkezi Nilüfer / BURSA

YOL TARİFİ AL
Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Bursa İngilizce Dil Kursu tavsiye edilen Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Bursa Nilüfer Fsm de yer alan kampüsüyle birçok farklı meslek grubunda yetişkinin ingilizce dil eğitimi desteğini sağlamaktadır.

Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder