Ön Bilgi Formu
Vade farksız 6 Taksit İmkanını Kaçırma
Detaylı bilgilendirme için formu doldurunuz.
Almanca Dil Kursu

Özgün eğitim müfredatı ve alanında uzman öğretmen kadrosuyla Türkiyenin en iyi Almanca dil kursu  ve Almanca Aile Birleşimi Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları nitelikli dil eğitimi için burada.

 

Bursanın en iyi almanca kursu

Almanca Dil Kursu

Almanca Dil Kursu ile deneyimli eğitmen kadrosu ve seviyenize uygun eğitim müfredatı ile kısa sürede okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında hedeflediğiniz seviyeye ulaşabilir ve Almanca dil yetkinliğinizi geliştirebilirsiniz. İstanbul Beşiktaş, Kadıköy, İzmir, Bursa, Ankara ve Eskişehir'de kampüsleri bulanan Akademik Yabancı Dil Kursu ile Almanca eğitiminde de fark yaratan yabancı dil eğitim müfredatı ile tanışın.

Almanca Dil Kursu ile Almanca eğitimlerimiz Avrupa Dil Portföyünün Biçim ve İşlevi doğrultusunda aşağıda yer alan yetkinlikleri öğrenciye katmayı hedeflemektedir.

 • Dinleme
 • Okuma
 • Yazılı Anlatım
 • Karşılıklı Konuşma (Dialog)
 • Sözlü Anlatım (Monolog)

A1 Almanca Dil Kursu

A1 Almanca Dil Kursu, Almanca öğrenmeye sıfırdan başlayan bireyler Almanca dil bilgisini temel mantığını ve cümle yapılarını sistematik biçimde öğrenecekler.

Zorunlu olmamakla birlikte türkçe dil bilgisine hakim olmanız Almanca gramerin mantığını anlamanıza kolaylık sağlayacaktır. Öğrenciler eğitim süresince ve sonunda “ Gündelik yaşamda iletişim, aile ilişkileri ve sosyal çevre, alışkanlıklar ve tercihler, geleceği planlama, geçmişi anlatma ” gibi konularda dinleme okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerilerini kazanacaklardır.

Bu kapsamlı 124 saat Almanca programını tamamlayan öğrenci  A1 seviyesine uygun yazılmış tüm metinleri okuyup anlayabilecek, basit yazılar ya da paragraflar yazabilme yeteneğine kavuşabilecek. Ayrıca bu seviyedeki sözcükleri doğru telaffuz etmeyi de öğreneceği için temel seviyede işittiğini anlama ve doğru tonlama ile fonetik becerisine sahip olacaktır.

Anfänger A1,1 + A1.2 = A1 (Kişisel kullanıcı)  A1 Almanca Başlangıç Seviyesi

A2 Almanca Dil Kursu

A2 Almanca Dil Kursu, bu program modeli öğrenciye günlük yaşam ve olaylar, yaşanan tecrübeler, tekstik ve moda, sağlık ve beslenme, hayat ve çevre kuralları, bilim, teknoloji ve sanat, eğitim, pazarlama, alışveriş ve mesleki yaşamı ile ilgili güncel konularda dört temel beceride yeterlilik kazandırmayı amaçlar.

A2 Almanca Dil Kursu ile A2 Almanca seviyesini başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenci, kişilerarası diyaloglar ve sohbetler, telefon görüşmeleri, çeşitli konuşma içerikleri gibi sosyal bilgi alışverişinde bulunması gerektiğini doğrudan öncelik alanları ile ilgili ifadeleri anlayabilir ve konuşma becerisini geliştirebilir.

Reklam, menü, prospektüs tarife ve ilanları kolaylıkla anlayabilir. Kişisel mesaj ve e-mailleri okuyabilir akabinde ise cevap yazabilir.

Anfänger mit Vorkenntnissen A 2.1 + A 2.2 = A2 Almanca Sosyal Kullanıcı

B1 Almanca Dil Kursu

B1 Almanca Dil Kursu ile B1 düzey için hazırlanan programda amaç, öğrenciye sosyal ortamlarda karşılaşılması muhtemel diyalogları daha iyi anlayabilecek, telaffuz yeteneği kazanabilecek,  becerileri (konuşma, yazma dinleme, okuma) etkin bir şekilde kullanabilecektir.

B1 Almanca Dil Kursu ile B1 Almanca eğitimini başarı ile tamalayan öğrenci bir konuşmayı başlatıp uygun şekilde devam ettirip sonlandırabilir dereceye erişecektir. Televizyon ve radyo yayınlarındaki güncel olayları ana hatları ile kavrayabilir, hedef dilin konuşulduğu ülkeye gittiğinde ise karşılaşılan durumların çoğunluğunun üstesinden rahatlıkla gelebilir. Gerçekleşen olayları, deneyimlerini, hayallerini, beklentilerini, isteklerini,hedeflerini tanımlayabilir, planlama ve düşünce edimlerini güçlendirebilir.

Mittelstufe B1.1 + B 1.2 =  B1 Almanca (Bağımsız Kullanıcı) Orta Seviye

B2 Almanca Dil Kursu

B2 Almanca Dil Kursu ile programı öğrenciye kendi uzmanlık sahası ile ilgili konuları soyut ve somut konulu metinleri ana hatları ile anlayabilecek bilgi ve becerileri etkin bir şekilde kazandırmayı hedefler.

Ayrıca söz konusu sınavlarda (Erasmus,Goethe, Testdaf B2) karşımıza çıkabilecek gramer yapılarını önemli bir kısmını öğrenmemizi sağlar. Bu eğitim programını tamamlayan öğrenci ana dildeki konuşmacılarla genel olarak rahat bir şekilde diyalog kurabilir. 

Birçok konuda ise ayrıntılı metinler yazılabilir, bir düşünceyi yorumlayabilir artı ve eksilerini belirleyebilir dereceye erişecektir. 

Fortgeschrittene b2.1 + b 2.2 = B2 Almanca (İleri Seviye Kullanıcı) 

Almanya A1 Aile Birleşimi Nedir?
Almanya A1 Aile Birleşimi sınavı Türkiye’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarının, Almanya’da yaşayan yakınlarının, eşlerinin ya da çocuklarının yanına yerleşmesi veya Türkiye’de yaşayan henüz reşit olmayan çocuklarını Almanya’ya alması için başvurması gereken vize, 'Almanya Aile Birleşimi Vizesidir'. Almanya Aile Birleşimi Vizesi Ulusal (D tipi) Vize kategorisinde yer almaktadır.

Bu tip uzun süreli olan vizeler için başvurular doğrudan Almanya Konsolosluğu’na ya da Almanya Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Almanya Federal Cumhuriyeti yetkililerince istenen evraklar Aile Birleşimi Vizesine başvuru yaparken mutlaka ibraz edilmelidir. Başvuru yapacağınız duruma göre gerekli ve talep edilen evraklar değişkenlik göstermektedir.  

Bu evraklarda dikkat edilmesi gereken en önemli detay, evrakların güncel tarihli ve mutlaka ıslak imzalı olmasıdır. Bazı durumlarda Almanya Konsolosluğu yetkilileri sizden ibraz ettirmeniz gereken evraklara ek olarak çeşitli evraklar isteme hakkına sahiptirler. Almanya Aile Birleşimi Vizesi hakkındaki güncel evrak listesini ve diğer prosedürleri Vize Merkezi Almanya Departmanı uzmanlarımızdan detaylıca öğrenebilirsiniz.

Almanca Aile Birleşimi Kursu 
Almanca Aile Birleşimi Kursu ile Aile birleşimi (Alman ya da Almanya’da ikamet eden bir yabancı eş ile) konusunda her iki eş için prensip olarak asgari 18 yaş sınırı geçerli olmaktadır.

Aynı zamanda, özellikle aile birleşimi çerçevesinde ülkeye gelecek olan bireylerin Almanya’da uyum süreçlerini kolaylaştırmak için, Almanya’ya giriş yapmadan evvel basit Almanca dil bilgilerinin kanıtlanması gerekmektedir. Beklenen en basit seviyede Almanca bilgileri, örneğin "Eğitim durumunuz nedir?" ya da "Bu aralar çalışıyor musunuz"? nezdinde sorulara cevap verebilmek gibi. Uyum gereksinimleri bariz bir şekilde az olan yabancılar, dil bilgilerini ispatlama zorunluluğundan muaf tutulurlar.

Almanca Aile Birleşimi Kursu  ile örneğin üniversite ve yüksek okul diploması olan bireyler için geçerlidir. Mülteci statüsüne sahip kişiler, Avrupa Birliği vatandaşları ve Almanya’ya daha önce de vizesiz giriş yapabilen yabancıların eşleri için bazı istisnalar söz konusudur. Alman vatandaşı olan bir eşle yapılan aile birleşiminde de belirli koşullar altında kendi geçimini sağlama şartı aranabilmektedir.

Almanca, Dünya da 120 milyondan fazla insanın anadili olarak kullanılmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Almanca biliyor olmanız size ticaret, sanayi, teknoloji ve otomotiv gibi uluslararası her sahada Almanya’nın ön planda olması nedeniyle Almanca kariyer planlamasında yer verilmesi gereken, değerli ve etkili bir dildir. Ücretsiz katılım sağlayacağınız  Seviye Belirleme Sınavı sonucunuza göre Almanca dil seviyenize uygun eğitim programı ile kısa sürede Almanca dil yetkinliğinizi kazanacaksınız.

Bursa Almanca Kursu
Bursa Almanca Kursu ile Almanca dil seviyenizi geliştirerek ana dili Almanca olan insanlarla rahatlıkla iletişim kurabilir, kariyerinize Almanca öğrenerek katkı sağlayabilirsiniz. Her bir seviyede yazma, okuma, konuşma ve dinleme olmak üzere dört temel dil becerisine odaklanarak bu becerilere sahip olmanız amaçlanır.

Bursa Almanca Kursu ile Türkiye’nin en nitelikli eğitmen kadrosu ve tecrübeli eğitmenleri ile tavsiye sorularında ön plana çıkan seviyenize uygun 4 temel beceri odaklı metotlarımızla dil yetkinliklerinizi başlangıç düzeyinden hedeflediğiniz seviyeye çıkartıyoruz.

Bursa Almanca Kursu yetişkin olarak sahip olduğunuz donanıma uygun eğitim içeriği ile günlük hayatta ve iş hayatında okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında zaman kaybetmeden dört temel becerinizi geliştirmenizi sağlayacak.

Bursa'nın En İyi Almanca Kursu
Bursanın en iyi Almanca Kursu Türkiye'de ilk kez her yaştan bireye yönelik eğitim modelleri geliştiren ve bu eğitimi Academic Publishing yayınevi kaynakları ile taçlandıran Akademik Yabancı Dil Kursudur. Bu noktada köklü bir kurum olarak eğitim modelimiz, sıkıcı detaylardan kaçınılarak oluşturulmuş ders içeriğimizle tamamen öğrenmeye dayalı, kalıcı öğrenme teknikleriyle sizlere en iyi Almanca eğitimini sunmaktayız.

Bursa en iyi Almanca Kursu eğitimleri ile ihtiyacınıza yönelik konuşma kalıplarıyla Almanca dil yetkinliği seviyenizi üst noktalara birlikte çıkarıyoruz. Sıfırdan başlayıp Almanca öğrenebilirsiniz. Akademik Bursa Almanca Kursu ile temelden ileri düzeye kadar dil kabiliyetlerinizi geliştirebileceğiniz alanında uzman kadromuzla Almanca dil seviyenizi istediğiniz noktaya taşıyoruz.

Bursa En İyi Almanca Kursu ile 4-6 kişilik sınıflarda özel ders niteliğinde dersleriniz işleniyor, dilerseniz online ya da özel ders şeklinde derslerinizi takip edebilirsiniz. Eğitiminizin sonunda, dili doğal akışında öğrenebilir ve en etkili şekilde kullanabilirsiniz. Sizler de Almancayı en iyi şekilde öğrenmek istiyorsanız, Akademik Yabancı Dil Kursunu tercih edebilirsiniz.

Değerli Öğrencilerimizin Görüşleri ?
Öğrenci Yorumları
Öğrenci Deneyimleri - Emrecan Pamuk
Öğrenci Deneyimleri - Zeynep Şengül
Öğrenci Deneyimleri - Fatma Artuk
Akademik International Öğrenci Deneyimi

Özgün eğitim müfredatı ve alanında uzman öğretmen kadrosuyla Türkiyenin en iyi Almanca dil kursu  ve Almanca Aile Birleşimi Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları nitelikli dil eğitimi için burada.

 

Bursanın en iyi almanca kursu

Almanca Dil Kursu

Almanca Dil Kursu ile deneyimli eğitmen kadrosu ve seviyenize uygun eğitim müfredatı ile kısa sürede okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında hedeflediğiniz seviyeye ulaşabilir ve Almanca dil yetkinliğinizi geliştirebilirsiniz. İstanbul Beşiktaş, Kadıköy, İzmir, Bursa, Ankara ve Eskişehir'de kampüsleri bulanan Akademik Yabancı Dil Kursu ile Almanca eğitiminde de fark yaratan yabancı dil eğitim müfredatı ile tanışın.

Almanca Dil Kursu ile Almanca eğitimlerimiz Avrupa Dil Portföyünün Biçim ve İşlevi doğrultusunda aşağıda yer alan yetkinlikleri öğrenciye katmayı hedeflemektedir.

 • Dinleme
 • Okuma
 • Yazılı Anlatım
 • Karşılıklı Konuşma (Dialog)
 • Sözlü Anlatım (Monolog)

A1 Almanca Dil Kursu

A1 Almanca Dil Kursu, Almanca öğrenmeye sıfırdan başlayan bireyler Almanca dil bilgisini temel mantığını ve cümle yapılarını sistematik biçimde öğrenecekler.

Zorunlu olmamakla birlikte türkçe dil bilgisine hakim olmanız Almanca gramerin mantığını anlamanıza kolaylık sağlayacaktır. Öğrenciler eğitim süresince ve sonunda “ Gündelik yaşamda iletişim, aile ilişkileri ve sosyal çevre, alışkanlıklar ve tercihler, geleceği planlama, geçmişi anlatma ” gibi konularda dinleme okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerilerini kazanacaklardır.

Bu kapsamlı 124 saat Almanca programını tamamlayan öğrenci  A1 seviyesine uygun yazılmış tüm metinleri okuyup anlayabilecek, basit yazılar ya da paragraflar yazabilme yeteneğine kavuşabilecek. Ayrıca bu seviyedeki sözcükleri doğru telaffuz etmeyi de öğreneceği için temel seviyede işittiğini anlama ve doğru tonlama ile fonetik becerisine sahip olacaktır.

Anfänger A1,1 + A1.2 = A1 (Kişisel kullanıcı)  A1 Almanca Başlangıç Seviyesi

A2 Almanca Dil Kursu

A2 Almanca Dil Kursu, bu program modeli öğrenciye günlük yaşam ve olaylar, yaşanan tecrübeler, tekstik ve moda, sağlık ve beslenme, hayat ve çevre kuralları, bilim, teknoloji ve sanat, eğitim, pazarlama, alışveriş ve mesleki yaşamı ile ilgili güncel konularda dört temel beceride yeterlilik kazandırmayı amaçlar.

A2 Almanca Dil Kursu ile A2 Almanca seviyesini başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenci, kişilerarası diyaloglar ve sohbetler, telefon görüşmeleri, çeşitli konuşma içerikleri gibi sosyal bilgi alışverişinde bulunması gerektiğini doğrudan öncelik alanları ile ilgili ifadeleri anlayabilir ve konuşma becerisini geliştirebilir.

Reklam, menü, prospektüs tarife ve ilanları kolaylıkla anlayabilir. Kişisel mesaj ve e-mailleri okuyabilir akabinde ise cevap yazabilir.

Anfänger mit Vorkenntnissen A 2.1 + A 2.2 = A2 Almanca Sosyal Kullanıcı

B1 Almanca Dil Kursu

B1 Almanca Dil Kursu ile B1 düzey için hazırlanan programda amaç, öğrenciye sosyal ortamlarda karşılaşılması muhtemel diyalogları daha iyi anlayabilecek, telaffuz yeteneği kazanabilecek,  becerileri (konuşma, yazma dinleme, okuma) etkin bir şekilde kullanabilecektir.

B1 Almanca Dil Kursu ile B1 Almanca eğitimini başarı ile tamalayan öğrenci bir konuşmayı başlatıp uygun şekilde devam ettirip sonlandırabilir dereceye erişecektir. Televizyon ve radyo yayınlarındaki güncel olayları ana hatları ile kavrayabilir, hedef dilin konuşulduğu ülkeye gittiğinde ise karşılaşılan durumların çoğunluğunun üstesinden rahatlıkla gelebilir. Gerçekleşen olayları, deneyimlerini, hayallerini, beklentilerini, isteklerini,hedeflerini tanımlayabilir, planlama ve düşünce edimlerini güçlendirebilir.

Mittelstufe B1.1 + B 1.2 =  B1 Almanca (Bağımsız Kullanıcı) Orta Seviye

B2 Almanca Dil Kursu

B2 Almanca Dil Kursu ile programı öğrenciye kendi uzmanlık sahası ile ilgili konuları soyut ve somut konulu metinleri ana hatları ile anlayabilecek bilgi ve becerileri etkin bir şekilde kazandırmayı hedefler.

Ayrıca söz konusu sınavlarda (Erasmus,Goethe, Testdaf B2) karşımıza çıkabilecek gramer yapılarını önemli bir kısmını öğrenmemizi sağlar. Bu eğitim programını tamamlayan öğrenci ana dildeki konuşmacılarla genel olarak rahat bir şekilde diyalog kurabilir. 

Birçok konuda ise ayrıntılı metinler yazılabilir, bir düşünceyi yorumlayabilir artı ve eksilerini belirleyebilir dereceye erişecektir. 

Fortgeschrittene b2.1 + b 2.2 = B2 Almanca (İleri Seviye Kullanıcı) 

Almanya A1 Aile Birleşimi Nedir?
Almanya A1 Aile Birleşimi sınavı Türkiye’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarının, Almanya’da yaşayan yakınlarının, eşlerinin ya da çocuklarının yanına yerleşmesi veya Türkiye’de yaşayan henüz reşit olmayan çocuklarını Almanya’ya alması için başvurması gereken vize, 'Almanya Aile Birleşimi Vizesidir'. Almanya Aile Birleşimi Vizesi Ulusal (D tipi) Vize kategorisinde yer almaktadır.

Bu tip uzun süreli olan vizeler için başvurular doğrudan Almanya Konsolosluğu’na ya da Almanya Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Almanya Federal Cumhuriyeti yetkililerince istenen evraklar Aile Birleşimi Vizesine başvuru yaparken mutlaka ibraz edilmelidir. Başvuru yapacağınız duruma göre gerekli ve talep edilen evraklar değişkenlik göstermektedir.  

Bu evraklarda dikkat edilmesi gereken en önemli detay, evrakların güncel tarihli ve mutlaka ıslak imzalı olmasıdır. Bazı durumlarda Almanya Konsolosluğu yetkilileri sizden ibraz ettirmeniz gereken evraklara ek olarak çeşitli evraklar isteme hakkına sahiptirler. Almanya Aile Birleşimi Vizesi hakkındaki güncel evrak listesini ve diğer prosedürleri Vize Merkezi Almanya Departmanı uzmanlarımızdan detaylıca öğrenebilirsiniz.

Almanca Aile Birleşimi Kursu 
Almanca Aile Birleşimi Kursu ile Aile birleşimi (Alman ya da Almanya’da ikamet eden bir yabancı eş ile) konusunda her iki eş için prensip olarak asgari 18 yaş sınırı geçerli olmaktadır.

Aynı zamanda, özellikle aile birleşimi çerçevesinde ülkeye gelecek olan bireylerin Almanya’da uyum süreçlerini kolaylaştırmak için, Almanya’ya giriş yapmadan evvel basit Almanca dil bilgilerinin kanıtlanması gerekmektedir. Beklenen en basit seviyede Almanca bilgileri, örneğin "Eğitim durumunuz nedir?" ya da "Bu aralar çalışıyor musunuz"? nezdinde sorulara cevap verebilmek gibi. Uyum gereksinimleri bariz bir şekilde az olan yabancılar, dil bilgilerini ispatlama zorunluluğundan muaf tutulurlar.

Almanca Aile Birleşimi Kursu  ile örneğin üniversite ve yüksek okul diploması olan bireyler için geçerlidir. Mülteci statüsüne sahip kişiler, Avrupa Birliği vatandaşları ve Almanya’ya daha önce de vizesiz giriş yapabilen yabancıların eşleri için bazı istisnalar söz konusudur. Alman vatandaşı olan bir eşle yapılan aile birleşiminde de belirli koşullar altında kendi geçimini sağlama şartı aranabilmektedir.

Almanca, Dünya da 120 milyondan fazla insanın anadili olarak kullanılmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Almanca biliyor olmanız size ticaret, sanayi, teknoloji ve otomotiv gibi uluslararası her sahada Almanya’nın ön planda olması nedeniyle Almanca kariyer planlamasında yer verilmesi gereken, değerli ve etkili bir dildir. Ücretsiz katılım sağlayacağınız  Seviye Belirleme Sınavı sonucunuza göre Almanca dil seviyenize uygun eğitim programı ile kısa sürede Almanca dil yetkinliğinizi kazanacaksınız.

Bursa Almanca Kursu
Bursa Almanca Kursu ile Almanca dil seviyenizi geliştirerek ana dili Almanca olan insanlarla rahatlıkla iletişim kurabilir, kariyerinize Almanca öğrenerek katkı sağlayabilirsiniz. Her bir seviyede yazma, okuma, konuşma ve dinleme olmak üzere dört temel dil becerisine odaklanarak bu becerilere sahip olmanız amaçlanır.

Bursa Almanca Kursu ile Türkiye’nin en nitelikli eğitmen kadrosu ve tecrübeli eğitmenleri ile tavsiye sorularında ön plana çıkan seviyenize uygun 4 temel beceri odaklı metotlarımızla dil yetkinliklerinizi başlangıç düzeyinden hedeflediğiniz seviyeye çıkartıyoruz.

Bursa Almanca Kursu yetişkin olarak sahip olduğunuz donanıma uygun eğitim içeriği ile günlük hayatta ve iş hayatında okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında zaman kaybetmeden dört temel becerinizi geliştirmenizi sağlayacak.

Bursa'nın En İyi Almanca Kursu
Bursanın en iyi Almanca Kursu Türkiye'de ilk kez her yaştan bireye yönelik eğitim modelleri geliştiren ve bu eğitimi Academic Publishing yayınevi kaynakları ile taçlandıran Akademik Yabancı Dil Kursudur. Bu noktada köklü bir kurum olarak eğitim modelimiz, sıkıcı detaylardan kaçınılarak oluşturulmuş ders içeriğimizle tamamen öğrenmeye dayalı, kalıcı öğrenme teknikleriyle sizlere en iyi Almanca eğitimini sunmaktayız.

Bursa en iyi Almanca Kursu eğitimleri ile ihtiyacınıza yönelik konuşma kalıplarıyla Almanca dil yetkinliği seviyenizi üst noktalara birlikte çıkarıyoruz. Sıfırdan başlayıp Almanca öğrenebilirsiniz. Akademik Bursa Almanca Kursu ile temelden ileri düzeye kadar dil kabiliyetlerinizi geliştirebileceğiniz alanında uzman kadromuzla Almanca dil seviyenizi istediğiniz noktaya taşıyoruz.

Bursa En İyi Almanca Kursu ile 4-6 kişilik sınıflarda özel ders niteliğinde dersleriniz işleniyor, dilerseniz online ya da özel ders şeklinde derslerinizi takip edebilirsiniz. Eğitiminizin sonunda, dili doğal akışında öğrenebilir ve en etkili şekilde kullanabilirsiniz. Sizler de Almancayı en iyi şekilde öğrenmek istiyorsanız, Akademik Yabancı Dil Kursunu tercih edebilirsiniz.

why
Sunduğumuz Avantajlar
Akademik International Yabancı Dil Okulları Öğrencilerine Sunmuş Olduğu Kapsamlı Ve Nitelikli Eğitim Avantajları
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Akademik International Yabancı Dil Okulları, alanında uzman, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi ile nitelikli yabancı dil eğitimi sunmaktadır.
Online Ders
Online Ders
Türkiye'nin en interaktif, en kapsamlı online dil platformu Letslingo ile dilediğin zaman dilediğin yerde görüntülü ve sesli derslere katılım sağlayabilirsin.
Konuşma Kulüpleri
Konuşma Kulüpleri
İngilizce Speaking derslerimiz, günlük ve üst düzey İngilizce seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. Native hocalarımızla gerçekleştirilen derslerimizde farklı konuşma becerilerini geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli aktiviteler ve alıştırmalar yapılmaktadır.
Student Satisfaction
Student Satisfaction
Türkiye'de ilk kez ISO 9001:2015 Quality Management Systems ve 10002:2018 Customer Satisfaction belgelerini almaya hak kazanarak sürdürülebilinir yabancı dil eğitim sistemini oluşturan, %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan yabancı dil okulu.
Özgün Yayınlar
Özgün Yayınlar
Londra merkezli kurum öğrencilerimize özel yayınevimiz THE ACADEMIC PUBLISHING, Türk dil yapısına uygun olarak hazırlanmış özgün kaynaklar geliştirmiştir. Bu kaynaklar, Native yazarlar ve Türk dilbilimcileri tarafından ortaklaşa hazırlanmaktadır.
Neden Akademik International ?
Akademik International Kurslarını seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz eğitim avantajları
Nitelikli Dil Eğitimi

Türkiye'de ilk kez yetişkin öğrenciler için özel hazırladığı eğitim müfredatı ile fark yaratan yabancı dil okulumuz, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi, kuruma özgü yetişkin, lise ve çocuk grupları için ayrı ayrı oluşturulan yayınları, alanında uzman öğretmenleri ile speaking, reading, listening ve writing olmak üzere dört temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak İngilizce başta olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca ve 14 farklı dilde yabancı dil eğitimi vermektedir.

Seviyenize Uygun Yabancı Dil Programları

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen seviye belirleme sınavı sonucunda sizin için en uygun eğitim planlaması gerçekleştirilerek, temel seviyeden üst düzeye kadar dil bilimci hocalarımız tarafından hazırlanan yabancı dil eğitim müfredatı ile hedeflediğiniz dil seviyesine ulaşacaksınız.

4 Dil Becerisi Tam Öğrenme

Akademik Yabancı Dil Okulu olarak geçmişten günümüze  dil eğitiminde grammer merkezli anlatımının yabancı dil eğitiminin en büyük eksiiği olduğunu düşünmekteyiz.Bu sorunu ortadan kaldırmak adına müfredatımıza reading, listening, writing ve speaking becerilerini de ekleyerek homojen bir yabancı dil öğrenimi sağlamaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce başta olmak üzere 14 farklı dilde dili bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aktüel Konular- Zengin İçerik

Dil öğrenimini dil bilgisi öğrenimi ile eş değer görmeyen yabancı dil okulumuzda dilde varan olan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle dil becerinizi en üst seviyeye çıkartarak dilin kültürünü de okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizde sentezleyebilirsiniz.Dört becerinin birbirini destekleyici birbirine entregre olmuş eğitim içeriğimiz ile okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

İngilizce Kursu Eğitiminde Nasıl Bir Eğitim Sistemi Uyguluyorsunuz ?

Türkiye'de ilk kez yetişkin bireyler için yabancı dil müfredatı oluşturan kurumumuz demode olmuş yabancı dil eğitim müfredatlarının aksine her yaş gubu için özel eğitim müfredatı hazırlamaktadır. Londra merkezli The Academic Publishing  Yayınevine ait özgün kaynaklarında güncel, aktüel konular ele alınarak dil yetkinliliğiniz en üst seviyeye çıkartılır.

Gurur Tablomuz
Başarıya Ulaşan Öğrencilerimizle Gurur Duyuyoruz
IELTS
YDS
TOEFL
GOETHE
TestDaF
ÖSD
ITEP
ad soyad program puan
E**** Y***** IELTS 7.5
A**** G**** IELTS 8.0
G******* Y****** IELTS 7.5
T**** K****** IELTS 8.0
E**** Y****** IELTS 7.5
M**** Y***** IELTS 7.0
M**** A** IELTS 7.5
İ**** V***** IELTS 8.0
T**** V*** Ş*********** IELTS 7.5
ad soyad program puan
E**** K** YDS 91.25
M***** S******* YDS 90
M****** M******* YDS 81.75
A**** Y***** YDS 80
Y***** S**** S**** YDS 80
M**** D*** YDS 87.50
A**** A*** T**** YDS 78.75
H**** P*** YDS 91.25
Y******* S*** YDS 78.75
K**** K***** YDS 88.75
A**** S**** P***** YDS 78.75
H**** T**** YDS 83
ad soyad program puan
S***** Ü**** TOEFL 92
D**** B********** TOEFL 90
A*** A****** TOEFL 87
N*** B***** TOEFL 87
G**** H**** TOEFL 86
J**** H****** TOEFL 86
K***** H***** TOEFL 85
I**** T**** TOEFL 84
G***** H***** TOEFL 84
ad soyad program puan
S**** D**** Y****** GOETHE 92
F***** B***** GOETHE 86
Ç***** K** GOETHE 86
M****** A**** GOETHE 84
G**** Ö****** GOETHE 83
H***** P***** GOETHE 83
Ö**** A*** GOETHE 83
ad soyad program puan
A***** K*** A******* TestDaF B1
K**** İ***** TestDaF B2
S**** S***** TestDaF B2
A***** C** Ş*********** TestDaF B2
C***** E******* TestDaF C1
G***** İ******* TestDaF B2
ad soyad program puan
M***** A** Ş*********** ÖSD B2
Y**** Ç****** ÖSD C1
M***** A********* ÖSD B2
B***** R******** ÖSD C1
Y***** H**** ÖSD B2
M***** O********* C**** ÖSD C1
B***** S******* ÖSD B2
ad soyad program puan
A**** Y***** ITEP 4.2
A**** K******* ITEP 4.0
Ş**** A************ ITEP 4.5
O***** T*********** ITEP 4.7
L***** Y*********** ITEP 5.0
O*****F***** ITEP 4.8
Eğitim Programlarımız
Türkiye'nin En İyi ve En Nitelikli İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, IELTS, TOEFL, YDS, YKS-DİL, SAT, GMAT, PROFICIENCY, PTE, TOEIC, GOETHE, ÖSD, TESTDAF, TELC Kursu.
Öğrenme ve Konuşma Garantili Dil Eğitimi.
Alanında uzmanlaşmış eğitmenler ve kurum öğrencilerine özel yayınları ile dilediğin dili öğrenebilir, konuşabilirsin. Yüksek skor sahibi eğitmenlerimiz ile sınav odaklı uygulanan eğitimlerimiz ile zaman kaybetmeden hedef skoruna ulaşacaksın.
tüm programlar
Nitelikli İngilizce Kursları
Akademik Sınav Kursları
Diğer Dil Kursları
Prep Temel İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu

Prep Plus İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu

Academic Express Kursu Detaylı İncele click
Academic Express Kursu

Academic İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Academic İngilizce Kursu

Academic Plus Kursu Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu

İngilizce Özel Ders Detaylı İncele click
İngilizce Özel Ders

Genel İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Genel İngilizce Kursu

Kurumlara Özel / Kurumsal İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Kurumlara Özel / Kurumsal İngilizce Kursu

YDS Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu

Akademik İngilizce Detaylı İncele click
Akademik İngilizce

YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu

TOEIC Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
TOEIC Hazırlık Kursu

Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency Detaylı İncele click
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

Tercüme Hizmeti Detaylı İncele click
Tercüme Hizmeti

İş İngilizcesi Detaylı İncele click
İş İngilizcesi

Ortaokul İngilizce (Kids) Detaylı İncele click
Ortaokul İngilizce (Kids)

Lise İngilizce (Teens) Detaylı İncele click
Lise İngilizce (Teens)

Havacılık İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Havacılık İngilizce Kursu

ITEP Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
ITEP Hazırlık Kursu

ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu Detaylı İncele click
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

TestDAF Almanca Kursu Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu

BULATS Kursu-Linguaskill Business Detaylı İncele click
BULATS Kursu-Linguaskill Business

TORFL Kursu Detaylı İncele click
TORFL Kursu

CILS Kursu Detaylı İncele click
CILS Kursu

TELC Kursu Detaylı İncele click
TELC Kursu

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200+ öğrencimizin %97 öğrenci memnuniyeti oranı ile yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

Bursa da ingilizce kursu arayan öğrenciler için tavsiye edebileceğim tek ingilizce kursu diyebilirim

Öktem YARASEL
Öktem YARASEL
Eczacı / YDS

Çok profesyonel bir ekip, kaliteli eğitim.

Aslı DUMAN
Aslı DUMAN
Asker / IELTS

Yıllardır İngilizce eğitimi alıyordum, alışıla gelmiş kur sistemi uygulamayan tek dil kurumu olabilir. Üniversite sistemli bir eğitim anlayışları var benim gibi ileri dönük tam bir lisan edinmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Samet ERSOY
Samet ERSOY
Bankacı /Akademik 1

Hukuk okuyan biri olarak derslerim çok ağır. İngilizce eğitimi almam gerektiğinide biliyordum. Akademiyi görene kadar bu kadar ileriye dönük kaliteli bir eğitim alabildiğim için çok memnunum.

Bircan ARAS
Bircan ARAS
Avukat- Akademik 1

Utku hocamın oldukça dolu geçen derslerimiz, konuya hakimiyeti ve muhteşem insan ilişkileri konusunda takdir ediyorum. Hocamdan sadece ingilizce dersi değil samimi bir arkadaş sevecenliği bulduğum için çok teşekkür ederim.

Özkan KÜÇÜKKAYA
Özkan KÜÇÜKKAYA
Satın Alma Müdürü / Akademik 2

Başlangıç seviyesinde başlamış biri olarak şuan işim gereği ingilizce sunum yapabiliyor ve konuşabiliyor olmamı hiç şüphesiz akademik dil kursu ailesine borçluyum. Teşekkürler.

Buket AYDEMİR
Buket AYDEMİR
Pazarlamacı / Akademik 1

Bu kursla tanışmadan öne farklı bir kursa gitmiştim, ne kadar boşa zaman geçirdiğimi anladım. Baştan sona kadar keşke dediğim hiçbir şey olmadı. Öznur hocanın açıklayıcı anlatımı ve anlamadığımız noktalardaki sabrı için teşekkürler.

Miray BURSALI
Miray BURSALI
Akademisyen / Akademik 2

Yabancı dile olan önyargılarımı yıkıp yaklaşık bir yıl içinde hem yazma ve konuşma alanında kaydettiğim yolu görünce şaşırdığım bir kurum.

Abdültalip ÖZKAN
Abdültalip ÖZKAN
Mimar / Akademik 1

Kurumun gayet kalitesi bahsedildiğinden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler belli bir dönemin yurt dışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor ayrıca çok cana yakınlar.herkese teşekkür ediyorum

Sevil TOPUZ
Sevil TOPUZ
Tasarımcı / Akademik 2

Hümeyra hoca çok sevecan, enerjik ve sabırlıydı onun derslerinde hiç yabancılık çekmedim. Öznur hocanın dersi ise akıcı , anlaşılırdı. İngilizcemi ilerletmem de çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Rabia KOZ
Rabia KOZ
Psikolog / Hazırlık Plus

Bugüne kadar birçok kursa gittim, en çok fayda gördüğüm bu kurs oldu. Kısa sürede kendime olan inancım arttı YDS noktasında. Utku hoca sayesinde ihtiyacım olan YDS puanını aldım.

Tolga ARAS
Tolga ARAS
Yüksek Lisans Öğrencisi / YDS

Kurumun gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum, öğretmenler belli dönemlerini yurtdışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor.ayrıca çok yakınlar.

Erdal GÜNEŞ
Erdal GÜNEŞ
Öğrenci / Hazırlık

Yüksek lisanstan hocamın referansıyla duymuştum ve araştırmalarım doğrultusunda kuruma kayıt yaptırdım ve gerçekten bahsedildiği gibi nitelikli öğretmenlere ve doyurucu yayınlara sahip olduğunu deneyimledim, herkese tavsiye ederim, teşekkürler.

Dilara SEVGİN
Dilara SEVGİN
Hukuk Y. Lisans Öğr. / Akademik 1

Öğrencilerle özel olarak ilgilenen özel bir kurum. Gerektiğinde gerekli esneklik sağlanıyor.

Ali MERİÇ
Ali MERİÇ
Endüstri Müh. / Hazırlık Plus

akademik yabancı dil kursu en iyi ingilizce okuludur gerek ilgi ve tecrübesiyle gerekse iyi bir eğitim kalitesi ile öncü bir okul

Berke DUMAN
Berke DUMAN
YDS

Utku hocam ile dersler bir farklı ömür boyu dil öğrenebilirim.

Ayşe ALIM
Ayşe ALIM
YDS-TOEFL

Tesdaf kadar zor bir sınavda iş yoğunluğuma göre çalışma planlarımdan dersimi programlamaya kadar her alanda bana yardımcı olan ve almanca dil seviyemi akademik seviyeye tamamlayan akademiğe selamlar olsun.

Celal KARCI
Celal KARCI
Mühendis-Hazırlık Plus

Yetişkinlere özgü eğitim içeriğiyle ilgimi çekmişti ve kayıt yaptırmıştım.şuan ise yüksek lisansımı yurt dışında tamamlamak için yine akademik dil kursu ielts eğitimi alıyorum. Her şey için teşekkürler.

Zehra AÇIKÖZ
Zehra AÇIKÖZ
Bankacı / IELTS Eğitimi
Öğrencilerimiz Ne Dedi ?
Öğrenci Yorumları
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Emrecan Pamuk
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Zeynep Şengül
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Fatma Artuk
WATCH NOW!
Akademik International Öğrenci Deneyimi
WATCH NOW!
The Best Language School of Europe
Award 1
Award 2
Award 3
Award 4
Award 5
Award 6
Award 7
Award 8
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler
Turkish Airlines
Turkcell
İşkur
Kosgeb
Kyocera
Sağlık Bakanlığı
İş Bankası
TRT
Ticaret Bakanlığı
Akademik Koleji
British Council - IELTS
qnb
Diğer Programlar