Bursa'nın En İyi Almanca Kursu - Bursa En İyi Almanca Aile Birleşimi Kursu

 

Bursanın en iyi almanca kursu

Almanca Dil Kursu

Almanca Dil Kursu ile deneyimli eğitmen kadrosu ve seviyenize uygun eğitim müfredatı ile kısa sürede okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında hedeflediğiniz seviyeye ulaşabilir ve Almanca dil yetkinliğinizi geliştirebilirsiniz. İstanbul Beşiktaş, Kadıköy, İzmir, Bursa, Ankara ve Eskişehir'de kampüsleri bulanan Akademik Yabancı Dil Kursu ile Almanca eğitiminde de fark yaratan yabancı dil eğitim müfredatı ile tanışın.

Almanca Dil Kursu ile Almanca eğitimlerimiz Avrupa Dil Portföyünün Biçim ve İşlevi doğrultusunda aşağıda yer alan yetkinlikleri öğrenciye katmayı hedeflemektedir.

  • Dinleme
  • Okuma
  • Yazılı Anlatım
  • Karşılıklı Konuşma (Dialog)
  • Sözlü Anlatım (Monolog)

A1 Almanca Dil Kursu

A1 Almanca Dil Kursu, Almanca öğrenmeye sıfırdan başlayan bireyler Almanca dil bilgisini temel mantığını ve cümle yapılarını sistematik biçimde öğrenecekler.

Zorunlu olmamakla birlikte türkçe dil bilgisine hakim olmanız Almanca gramerin mantığını anlamanıza kolaylık sağlayacaktır. Öğrenciler eğitim süresince ve sonunda “ Gündelik yaşamda iletişim, aile ilişkileri ve sosyal çevre, alışkanlıklar ve tercihler, geleceği planlama, geçmişi anlatma ” gibi konularda dinleme okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerilerini kazanacaklardır.

Bu kapsamlı 124 saat Almanca programını tamamlayan öğrenci  A1 seviyesine uygun yazılmış tüm metinleri okuyup anlayabilecek, basit yazılar ya da paragraflar yazabilme yeteneğine kavuşabilecek. Ayrıca bu seviyedeki sözcükleri doğru telaffuz etmeyi de öğreneceği için temel seviyede işittiğini anlama ve doğru tonlama ile fonetik becerisine sahip olacaktır.

Anfänger A1,1 + A1.2 = A1 (Kişisel kullanıcı)  A1 Almanca Başlangıç Seviyesi

A2 Almanca Dil Kursu

A2 Almanca Dil Kursu, bu program modeli öğrenciye günlük yaşam ve olaylar, yaşanan tecrübeler, tekstik ve moda, sağlık ve beslenme, hayat ve çevre kuralları, bilim, teknoloji ve sanat, eğitim, pazarlama, alışveriş ve mesleki yaşamı ile ilgili güncel konularda dört temel beceride yeterlilik kazandırmayı amaçlar.

A2 Almanca Dil Kursu ile A2 Almanca seviyesini başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenci, kişilerarası diyaloglar ve sohbetler, telefon görüşmeleri, çeşitli konuşma içerikleri gibi sosyal bilgi alışverişinde bulunması gerektiğini doğrudan öncelik alanları ile ilgili ifadeleri anlayabilir ve konuşma becerisini geliştirebilir.

Reklam, menü, prospektüs tarife ve ilanları kolaylıkla anlayabilir. Kişisel mesaj ve e-mailleri okuyabilir akabinde ise cevap yazabilir.

Anfänger mit Vorkenntnissen A 2.1 + A 2.2 = A2 Almanca Sosyal Kullanıcı

B1 Almanca Dil Kursu

B1 Almanca Dil Kursu ile B1 düzey için hazırlanan programda amaç, öğrenciye sosyal ortamlarda karşılaşılması muhtemel diyalogları daha iyi anlayabilecek, telaffuz yeteneği kazanabilecek,  becerileri (konuşma, yazma dinleme, okuma) etkin bir şekilde kullanabilecektir.

B1 Almanca Dil Kursu ile B1 Almanca eğitimini başarı ile tamalayan öğrenci bir konuşmayı başlatıp uygun şekilde devam ettirip sonlandırabilir dereceye erişecektir. Televizyon ve radyo yayınlarındaki güncel olayları ana hatları ile kavrayabilir, hedef dilin konuşulduğu ülkeye gittiğinde ise karşılaşılan durumların çoğunluğunun üstesinden rahatlıkla gelebilir. Gerçekleşen olayları, deneyimlerini, hayallerini, beklentilerini, isteklerini,hedeflerini tanımlayabilir, planlama ve düşünce edimlerini güçlendirebilir.

Mittelstufe B1.1 + B 1.2 =  B1 Almanca (Bağımsız Kullanıcı) Orta Seviye

B2 Almanca Dil Kursu

B2 Almanca Dil Kursu ile programı öğrenciye kendi uzmanlık sahası ile ilgili konuları soyut ve somut konulu metinleri ana hatları ile anlayabilecek bilgi ve becerileri etkin bir şekilde kazandırmayı hedefler.

Ayrıca söz konusu sınavlarda (Erasmus,Goethe, Testdaf B2) karşımıza çıkabilecek gramer yapılarını önemli bir kısmını öğrenmemizi sağlar. Bu eğitim programını tamamlayan öğrenci ana dildeki konuşmacılarla genel olarak rahat bir şekilde diyalog kurabilir. 

Birçok konuda ise ayrıntılı metinler yazılabilir, bir düşünceyi yorumlayabilir artı ve eksilerini belirleyebilir dereceye erişecektir. 

Fortgeschrittene b2.1 + b 2.2 = B2 Almanca (İleri Seviye Kullanıcı) 

Almanya A1 Aile Birleşimi Nedir?
Almanya A1 Aile Birleşimi sınavı Türkiye’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarının, Almanya’da yaşayan yakınlarının, eşlerinin ya da çocuklarının yanına yerleşmesi veya Türkiye’de yaşayan henüz reşit olmayan çocuklarını Almanya’ya alması için başvurması gereken vize, 'Almanya Aile Birleşimi Vizesidir'. Almanya Aile Birleşimi Vizesi Ulusal (D tipi) Vize kategorisinde yer almaktadır.

Bu tip uzun süreli olan vizeler için başvurular doğrudan Almanya Konsolosluğu’na ya da Almanya Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Almanya Federal Cumhuriyeti yetkililerince istenen evraklar Aile Birleşimi Vizesine başvuru yaparken mutlaka ibraz edilmelidir. Başvuru yapacağınız duruma göre gerekli ve talep edilen evraklar değişkenlik göstermektedir.  

Bu evraklarda dikkat edilmesi gereken en önemli detay, evrakların güncel tarihli ve mutlaka ıslak imzalı olmasıdır. Bazı durumlarda Almanya Konsolosluğu yetkilileri sizden ibraz ettirmeniz gereken evraklara ek olarak çeşitli evraklar isteme hakkına sahiptirler. Almanya Aile Birleşimi Vizesi hakkındaki güncel evrak listesini ve diğer prosedürleri Vize Merkezi Almanya Departmanı uzmanlarımızdan detaylıca öğrenebilirsiniz.

Almanca Aile Birleşimi Kursu 
Almanca Aile Birleşimi Kursu ile Aile birleşimi (Alman ya da Almanya’da ikamet eden bir yabancı eş ile) konusunda her iki eş için prensip olarak asgari 18 yaş sınırı geçerli olmaktadır.

Aynı zamanda, özellikle aile birleşimi çerçevesinde ülkeye gelecek olan bireylerin Almanya’da uyum süreçlerini kolaylaştırmak için, Almanya’ya giriş yapmadan evvel basit Almanca dil bilgilerinin kanıtlanması gerekmektedir. Beklenen en basit seviyede Almanca bilgileri, örneğin "Eğitim durumunuz nedir?" ya da "Bu aralar çalışıyor musunuz"? nezdinde sorulara cevap verebilmek gibi. Uyum gereksinimleri bariz bir şekilde az olan yabancılar, dil bilgilerini ispatlama zorunluluğundan muaf tutulurlar.

Almanca Aile Birleşimi Kursu  ile örneğin üniversite ve yüksek okul diploması olan bireyler için geçerlidir. Mülteci statüsüne sahip kişiler, Avrupa Birliği vatandaşları ve Almanya’ya daha önce de vizesiz giriş yapabilen yabancıların eşleri için bazı istisnalar söz konusudur. Alman vatandaşı olan bir eşle yapılan aile birleşiminde de belirli koşullar altında kendi geçimini sağlama şartı aranabilmektedir.

Almanca, Dünya da 120 milyondan fazla insanın anadili olarak kullanılmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Almanca biliyor olmanız size ticaret, sanayi, teknoloji ve otomotiv gibi uluslararası her sahada Almanya’nın ön planda olması nedeniyle Almanca kariyer planlamasında yer verilmesi gereken, değerli ve etkili bir dildir. Ücretsiz katılım sağlayacağınız  Seviye Belirleme Sınavı sonucunuza göre Almanca dil seviyenize uygun eğitim programı ile kısa sürede Almanca dil yetkinliğinizi kazanacaksınız.

Bursa Almanca Kursu
Bursa Almanca Kursu ile Almanca dil seviyenizi geliştirerek ana dili Almanca olan insanlarla rahatlıkla iletişim kurabilir, kariyerinize Almanca öğrenerek katkı sağlayabilirsiniz. Her bir seviyede yazma, okuma, konuşma ve dinleme olmak üzere dört temel dil becerisine odaklanarak bu becerilere sahip olmanız amaçlanır.

Bursa Almanca Kursu ile Türkiye’nin en nitelikli eğitmen kadrosu ve tecrübeli eğitmenleri ile tavsiye sorularında ön plana çıkan seviyenize uygun 4 temel beceri odaklı metotlarımızla dil yetkinliklerinizi başlangıç düzeyinden hedeflediğiniz seviyeye çıkartıyoruz.

Bursa Almanca Kursu yetişkin olarak sahip olduğunuz donanıma uygun eğitim içeriği ile günlük hayatta ve iş hayatında okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında zaman kaybetmeden dört temel becerinizi geliştirmenizi sağlayacak.

Bursa'nın En İyi Almanca Kursu
Bursanın en iyi Almanca Kursu Türkiye'de ilk kez her yaştan bireye yönelik eğitim modelleri geliştiren ve bu eğitimi Academic Publishing yayınevi kaynakları ile taçlandıran Akademik Yabancı Dil Kursudur. Bu noktada köklü bir kurum olarak eğitim modelimiz, sıkıcı detaylardan kaçınılarak oluşturulmuş ders içeriğimizle tamamen öğrenmeye dayalı, kalıcı öğrenme teknikleriyle sizlere en iyi Almanca eğitimini sunmaktayız.

Bursa en iyi Almanca Kursu eğitimleri ile ihtiyacınıza yönelik konuşma kalıplarıyla Almanca dil yetkinliği seviyenizi üst noktalara birlikte çıkarıyoruz. Sıfırdan başlayıp Almanca öğrenebilirsiniz. Akademik Bursa Almanca Kursu ile temelden ileri düzeye kadar dil kabiliyetlerinizi geliştirebileceğiniz alanında uzman kadromuzla Almanca dil seviyenizi istediğiniz noktaya taşıyoruz.

Bursa En İyi Almanca Kursu ile 4-6 kişilik sınıflarda özel ders niteliğinde dersleriniz işleniyor, dilerseniz online ya da özel ders şeklinde derslerinizi takip edebilirsiniz. Eğitiminizin sonunda, dili doğal akışında öğrenebilir ve en etkili şekilde kullanabilirsiniz. Sizler de Almancayı en iyi şekilde öğrenmek istiyorsanız, Akademik Yabancı Dil Kursunu tercih edebilirsiniz.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Bursa İngilizce Kursu, Denizli İngilizce Kursu, Manisa İngilizce Kursu, İzmir İngilizce Kursu ve son olarak Ankara İngilizce Kursu kampüslerimizde Yabancı Dil Sınavlarına Yönelik Kurslar, Temel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları sunuyoruz.
Mesaj Gönder