En İyi İspanyolca Dil Kursu Eğitimi | Akademik Batı Dilleri

En İyi İspanyolca Dil Kursu

İspanyolca Dil Kursu

Global Dünya da resmi dil olarak kabul edilmiş en yaygın lisan olarak göze İspanyolca, Dünyada kullanılan en yaygın 3’ncü lisandır. Dünya üzerinde ki kullanım alanları incelendiğinde, Güney Amerika başta gelmektedir. Güney  Amerikayı ise Avrupa ve Afrika takip etmektedir.

İspanyolca Avrupa Ari Roman dili ailesi grubunda yer almaktadır. Ortalama 700 milyon kişinin ispanyolca dili ile iletişim kurduğu bilinmektedir.

Ele alacağımız nokta dil bilgisi olduğunda ise grammer yapısı olarak çok zorlanmayacağınız bir dildir.İspanyolca dil Kursumuz öğrencileri eğitim süreçlerinin ilk adımını seviye tespit sınavı sonucunda atmaktadır. Bu sınavla birlikte öğrencinin İspanyolca kullanım seviyesi belirlendikten sonra oluşturulmuş özel sömestre gruplarından uygun olanına eğitim alması amacıyla yerleştirilir. Bursa İspanyolca kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu , altında alacağınız eğitimle  hem İspanyolca’yı sosyal, günlük yaşantınızda kullanmayı hem de kariyer planlamanızda kurumsal sistemde sunabileceğiniz bir seviyeye ulaştırabilirsiniz.

 

Okuma, dinleme , yazma becerilerinizi de gözettiğimiz kursumuzda  amacımız her alanda İspanyolca kullanımını pekiştirmek bir refleks haline getirmektir.Ana dilinizde mümkün olan kültürel ve aktüel birikiminizi gösterme şansını İspanyolca ile de gösterebilmeniz bizim için ilk hedeftir. Hayatınızın her döneminde bir adım ileride olmak istiyorsanız Bursa İngilizce kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu tercihiniz için doğru adres. Şimdiye kadar verim alınmamış harcanan büyük zaman dilimleri gözünüzü korkutmasın Bursa İngilizce kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu, doğru metotlar ve oluşturduğu özgün stratejisiyle uygun zaman içerisinde istenilen hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır.

A1-B2 arası nitelikli yayınlarla hazırlanan eğitim içeriği grammer, reading, listening ve speaking tabanlı dört beceri odaklı bir eğitim modeli uygulanmaktadır.

Akademik Batı Dilleri olarak İspanyolca yazabilme, anlayabilme, okuyabilme  ve konuşabilme olarak dört beceri odaklı bir eğitim verilmektedir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Bursa İngilizce Kursu, Denizli İngilizce Kursu, Manisa İngilizce Kursu, İzmir İngilizce Kursu ve son olarak Ankara İngilizce Kursu kampüslerimizde Yabancı Dil Sınavlarına Yönelik Kurslar, Temel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları sunuyoruz.
Mesaj Gönder