En İyi İspanyolca Dil Kursu

 

Global Dünyada resmi dil olarak kabul edilmiş en yaygın lisan olarak göze İspanyolca, Dünyada kullanılan en yaygın 3’ncü lisandır. Dünya üzerinde ki kullanım alanları incelendiğinde, Güney Amerika başta gelmektedir. Güney  Amerikayı ise Avrupa ve Afrika takip etmektedir.

İspanyolca Avrupa Ari Roman dili ailesi grubunda yer almaktadır. Ortalama 700 milyon kişinin ispanyolca dili ile iletişim kurduğu bilinmektedir.

Ele alacağımız nokta dil bilgisi olduğunda ise grammer yapısı olarak çok zorlanmayacağınız bir dildir.İspanyolca dil Kursumuz öğrencileri eğitim süreçlerinin ilk adımını seviye tespit sınavı sonucunda atmaktadır. Bu sınavla birlikte öğrencinin İspanyolca kullanım seviyesi belirlendikten sonra oluşturulmuş özel sömestre gruplarından uygun olanına eğitim alması amacıyla yerleştirilir. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir kampüslerimiz de İspanyolca kursu Akademik Yabancı Dil Kursu altında alacağınız eğitimle  hem İspanyolca’yı sosyal, günlük yaşantınızda kullanmayı hem de kariyer planlamanızda kurumsal sistemde sunabileceğiniz bir seviyeye ulaştırabilirsiniz.

Okuma, dinleme , yazma becerilerinizi de gözettiğimiz kursumuzda  amacımız her alanda İspanyolca kullanımını pekiştirmek bir refleks haline getirmektir.Ana dilinizde mümkün olan kültürel ve aktüel birikiminizi gösterme şansını İspanyolca ile de gösterebilmeniz bizim için ilk hedeftir. Hayatınızın her döneminde bir adım ileride olmak istiyorsanız İstanbul ve Bursa İngilizce kursu Akademik Yabancı Dil Kursu tercihiniz için doğru adres. Şimdiye kadar verim alınmamış harcanan büyük zaman dilimleri gözünüzü korkutmasın İstanbul ve Bursa İngilizce kursu Akademik Yabancı Dil Okulu, doğru metotlar ve oluşturduğu özgün stratejisiyle uygun zaman içerisinde istenilen hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır.

A1-A2-B1-B2 arası nitelikli yayınlarla hazırlanan eğitim içeriği grammer, reading, listening ve speaking tabanlı dört beceri odaklı bir eğitim modeli uygulanmaktadır.

Akademik Yabancı Dil Kursları olarak İspanyolca yazabilme, anlayabilme, okuyabilme  ve konuşabilme olarak dört beceri odaklı bir eğitim verilmektedir.

Bursa İspanyolca Kursu

Bursa İspanyolca Kursu yeni çağın yeni dinamiklerini oluşturan ve bu alanda bireylere birçok fırsat sunan İspanyolca dil eğitimini, uzman eğitmen kadrosuyla sizlere nitelikli bir şekilde sunuyor. Pek çok dilbilimci, İspanyolca'nın öğrenmesi çok kolay bir dil olduğu konusunda hemfikirdir. İspanyolca'nın imla kuralları, telaffuzu ve gramer yapısı zannedildiği kadar zor değildir. Tabii ki, pratikte birçok şey ana dilinizin ne olduğuna ve motivasyonunuzun ne olduğuna bağlıdır ve her durumda başarılı olmak için eğitim arayışınız varsa Bursa İspanyolca Kursuna zaman ayırmanız gerekecektir. Ancak genel itibariyle, yabancı dil öğrenmeye yeni başlayanlar için İspanyolca harika ve önemli bir tercihtir.

İspanyolca dünya üzerinde geçerli, etkileyici, canlı ve romantik bir dildir. Telaffuzu oldukça kolaydır. Bu sebeple iki haftalık bir başlangıç eğitiminde kısa süreden itibaren kolaylıkla konuşulabilir. Bireye özel geliştirdiğimiz eğitim modellerimiz ile Bursa İspanyolca Kursu ile hızlı bir ilerleme göstermeniz motive olmanıza katkı sağlayacaktır..

İspanyolca konuşanların sayısı dünya üzerinde tüm coğrafyalarda sürekli artıyor. Birleşik Krallık'ta ise İspanyolca, öğrenilmesi gereken en önemli ikinci dil olarak kabul edilir. ABD’nin Hispanik nüfusu o kadar hızlı artıyor ki, gelecekte Birleşik Devletler dünyanın en büyük İspanyol ülkesi haline gelebilir. bu bağlamda geleceğin dili İspanyolca diyebiliriz. Bursa İspanyolca Kursu, yabancı dil öğrenecek olan herkes için öznel, donanımlı bir eğitim fırsatı sunuyor.

Yaşadığımız dünyada artık yalnızca bir yabancı dil bilmek yeterli olmuyor. Çoğumuzun az çok İngilizce bilgisi olsa da bu artık işverenlerin de pek dikkatini çekmiyor. Şirketler bu bağlamda farklı nitelikler ve yetkinlikler arıyor. İş dünyasında yabancı dil bilmek hâlâ çok büyük önem arz ediyor. Bu nedenle İspanyolcayı öğrenen, bilen bir aday diğerlerinin önüne geçebiliyor.Bu minvalde bu alandaki yetkinizi Bursa İspanyolca Kursu ile birlikte geliştirebilir ve kariyeriniz için pek çok fırsat kapısını açabilirsiniz.

Bursa İspanyolca Kursu Fiyatları

Bursa İspanyolca Kursu Fiyatları ilgili eğitim kurumunun sunduğu imkan ve ayrıcalıklar bakımından 2023 yılında 3500 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Online, birebir ya da yüz yüze eğitimlerde bu fiyatlara etki eden faktörler arasındadır.

Akademik Yabancı Dil Kursları yarım asra yakın tecrübesiyle sizlere en nitelikli dil eğitimi imkanı sunarken çeşitli kampanyalar eşliğinde uygun ödeme koşullarını da sunan bir kurumdur. İspanyolca eğitimlerimiz ve fiyat politikamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ana sayfamızda bulunan iletişim numaramızdan bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Bursa İngilizce Kursu, Denizli İngilizce Kursu, Manisa İngilizce Kursu, İzmir İngilizce Kursu ve son olarak Ankara İngilizce Kursu kampüslerimizde Yabancı Dil Sınavlarına Yönelik Kurslar, Temel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları sunuyoruz.
Mesaj Gönder