En Nitelikli Havacılık İngilizcesi Hazırlık Kursu, Pilotluk/Havacılık İngilizcesi Hazırlık Kursları, Havacılık İngilizcesi Kurs Fiyatları

En iyi En Nitelikli ve En Kapsamlı Havacılık Hazırlık Kursu

HAVACILIK İNGİLİZCESİ

Havacılık sektöründe kariyerini ilerletmek isteyen kişiler için hazırlanmış olan İngilizce eğitim programımızdır.  Bu programımızda temel İngilizce derslerinde 4 temel beceri de (Reading, Writing, Listening, Speaking) yetkinlik kazandırılarak havacılık terminolojisi kapsamında kelime bilgisi, ifade yetisi ve pratik kazandırılmaktadır.

Kabin Memurluğu

Havacılık'ta kabin ekibi olarak geçen,  İngilizce'de stewards, cabin crew, veya stewardesses diye geçmektedirler. Tam olarak görevleri uçaklarda yolcularla ilgilenen, onların uçakta rahat bir yolculuk geçirmelerini (yangın, duman, tahliye, sağlık problemleri v.b) sağlayan uçak personelidir.

Mülakat Stratejisi

Kabin memurluğu alımlarında yapılan online İngilizce sınavı ve kurul mülakatlarına yönelik bir eğitim programıdır. Eğitim içeriğine ek olarak zaman yönetimi, stres yönetimi, dili etkin kullanma gibi mülakatta sizi öne geçirecek tüm strateji desteği sağlanmaktadır.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder