TOEIC Hazırlık Kursu kısa açıklama

Bursa'nın en nitelikli Toeic kursu

TOEIC Nedir?

TOEIC (Test Of English for International Communication) Amerikan kökenli olan ETS (Educational Testing Service) kuruluşunun özellikle iş alanına yönelik yaptığı bir yabancı dil sınavıdır. TOEFL önceden belirlenen takvim ile yılda yaklaşık 50 defa yapılmakta ve herhangi bir geçerlilik süresi limiti yoktur. TOEIC sınav skoru özellikle TOFAŞ, RENAULT ve küresel piyasada öne çıkan büyük ölçekli firmalar tarafından işe alım sürecinde personelin yabancı dile hakimiyet sürecinde istenmektedir.

 TOEIC Sınavı Soru Dağılımı

  • Okuma
  • Dinleme

 

TOEIC sınavı Reading ve Listening olmak üzere 2 beceriyi sınayan kısacası iletişim ağırlıklı bir sınavdır.

Akademik Yabancı Dil Kursları olarak öğrencilerimizin bu sınavdan istenen score elde etmesi için tam 990 skoruna sahip, sınav stratejisine hakim eğitmenlerimiz tarafından kişiye özel programla eksikliklerin tespit edilerek kapsamlı doküman desteği ile eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimiz eğitim sonunda global iletişim süreçlerine ve iletişim standartlarına hakim olarak iş mülakatlarında net bir dinleme yetisi kazanırlar. Eğitim sürecinde kazandıkları kelime hazinesi ve donanımlı ingilizce altyapısıyla yazılı iletişimleri daha başarılı hale gelir. TOEIC eğitim programlarında genel İngilizce eğitimlerinden ziyade sadece TOEIC sınavına yönelik eğitimler üzerinde durulmaktadır. Bunun yanında Akademik Yabancı Dil Kursları kampüslerimizde TOEIC eğitimi alan öğrencilerimiz speaking programlarına ücretsiz katılım sağlayabilirler.

Akademik Yabancı Dil Kursları yoğun iş hayatı temposunda  TOEIC hazırlığı yapmak isteyen öğrencilerimiz için ise Türkiye’nin en nitelikli onlıne dil platformu İngilizce Uzem üzerinden TOEIC sınavından tam 990 skoruna sahip uzman öğretmen kadrosu tarafından hazırlanan onlıne ders içeriğiyle eğitim sürecine dahil etmektedir.

TOEIC rakiplerinin önüne geçmek isteyenler, öğrenciler veya özellikle TOEIC skoru talep eden kurumlara başvuracak olanların katıldığı bir sınavdır. Bu sınavda başarılı bir skor elde edebilmek için en az upper-intermediate seviyesini bitirmiş olmak gerekmektedir. Telefon yoluyla ilinizdeki sınav başvuru merkezlerinden randevu alarak başvuru yapılabilmektedir.  

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder