İzmir Kampüsü
IELTS Test Venue

İzmir İngilizce Kursu - İzmir En İyi Yabancı Dil Kursu

İzmir İngilizce Kursu kampüsümüz, yabancı dil öğrenmek isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir. İzmir dil kursları arasında, en iyiler kategorisinde öne çıkan Akademik İnternational dil okulu, uzman eğitmenler eşliğinde etkili ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca, 2024 yılı İzmir yabancı dil kursları arasında uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken dil okulumuz, öğrencilere kaliteli bir eğitim deneyimi sunmaktadır.

İzmir İngilizce Kursu

İzmir İngilizce Kursu olarak Akademik Yabancı Dil Kursları sıradanlaşan yabancı dil eğitimine yeni bir soluk kazandırarak, her yaştan bireye yönelik özgü eğitim modelleri geliştiren Türkiye’nin en nitelikli en köklü dil okuludur.

İzmir İngilizce Kursu kariyer kazandıran dil okulu olarak yeni nesil eğitim modelleriyle ve VIP Sınıflarıyla uzman eğitmenlerden harika bir eğitim almanız için en uygun ortamı sizlere sunuyor. İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan kurumumuz İzmir İngilizce Kursu bünyesinde sizlere yeni bir dil kazandırarak mesleki ve akademi yaşantınıza pozitif bir değer kazandırıyor. Kurumumuz British Council Konsolosluk Partneri olmakla birlikte aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav Merkezidir. Yabancı dil alanında, seviye ölçme ve değerlendirme sınavlarında etkin ve yetkili olan kurumumuz başarıyı şansa bırakmadan sizleri hedefleriniz doğrultusunda donanımlı bir şekilde mezun ediyor.

Türkiye’de ilk kez yetişkin bireylere yönelik aktüel konulardan oluşan eğitim programlarına dahil olabilir ve yaşam boyu sermayeniz olacak yabancı dil bilginizi genişletebilirsiniz. İngilizcede hangi seviyede olursanız olun akademisyen kökenli yıllardır dil eğitimi alanında etkin bir şekilde görev almış ve bu görevini sürdüren eğitmenlerimiz sizlere rehber niteliğinde bir gelecek kurmanızı vadediyor. 

Bu minvalde en kısa sürede ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenebilmeniz için düşük tuttuğumuz sınıf mevcutlarında evinizin rahatlığında aynı zamanda bire bir ders alıyormuşsunuz gibi eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Göçmenlik ya da seyahat planlarınızda, akademik kariyer yolculuğunuzda ya da kişisel gelişim maceranızda İngilizceyi bizimle birlikte öğrenin ve İzmir İngilizce Kursu ile birlikte zirveye çıkmanın tadını çıkarın ! Ayrıca telafi dersleriniz için kaygıya kapılmanıza hiç gerek yok ! İzmir İngilizce Kursları arasından Akademik Yabancı Dil Kursları Türkiye’de ilk defa oluşturduğu Canlı Stüdyoda yayınladığı Online telafi dersleri ile pratik yapmanızı kolaylaştıran büyük bir zenginlik sunuyor.

Bunun yanı kurumumuzun bir diğer avantajı ise The Academic Publishing Yayınevi kaynaklarıdır. Markamıza özel ve Londra Merkezli olan yayınevimizin kaynakları yalnızca kurum öğrencilerimize özel olarak sunulmakta ve dışarıya satışı yapılmamaktadır. İzmir İngilizce Kursu ile birlikte yalnızca İngilizce değil aynı zamanda sizi yaşam maratonunda daha pozitif bir yaşam deneyimine ulaştıracak olan donanıma da sahip olursunuz. 

İzmir İngilizce Kursu Hafta içi eğitim gruplarımız ve ders saatlerimiz aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

İngilizce Kursu Eğitim Gün ve Saatleri

HAFTA İÇİ ve HAFTA SONU DERS PROGRAMLARI

GÜN DERS SAAT
Pazartesi Akademik1 Translation 18:30-21:15
Pazartesi Hazırlık Speaking 18:30-20:30
Salı Hazırlık Grammar 18:30-21:15
Salı Hazırlık Plus Grammar 18:30-21:00
Çarşamba Akademik1 Reading 18:30-21:15
Çarşamba Hazırlık Plus Speaking 18:30-20:30
Perşembe Hazırlık Reading 18:30-21:15
Perşembe Hazırlık Plus Reading 18:30-21:15
Cuma Akademik1 Speaking 18:30-20:30
Cumartesi Hazırlık Plus Speaking 11:20-13:20
Cumartesi Akademik1 Reading 10:30-13:15
Cumartesi Akademik1 Speaking 13:45-15:45
Cumartesi Hazırlık Plus Reading 13:45:1645
Pazar Akademik1 Translation 10:30-13:15
Pazar Hazırlık Plus Grammer 13:45-16:45

Ders Saatlerimiz ve program akışımız dönemsel olarak düzenlenmektedir. Sizlerin iş temponuza ve ulaşım olanaklarınıza göre saatlerimizi belirliyoruz. Bu konuda aklınıza takılan , bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Dil Kursu

İzmir Dil Kursu ile birlikte size yaşamınızda birçok yenilik kazandıracak İngilizceyi Native Eğitmenler eşliğinde kısa sürede öğrenebilirsiniz. Türkiye’de ilk kez yaş gruplarına özgü eğitim modelleri geliştiren dil okulumuz, VIP Sınıfları ve teknoloji entegreli eğitimleri ile sizlere nitelikli bir İngilizce programı sunuyor. Erken dönem kayıt avantajlarından yararlanmak ve İzmir En İyi Dil Kursu farkı ile akademik sınavlarda başarı elde etmek istiyorsanız, size en uygun eğitim programlarımıza dahil olabilirsiniz.

4 Temel beceriyi geliştirme üzerine odaklı aktüel konulu ders içeriklerimiz, akademisyen kökenli öğretmenlerimiz ve Speaking Club etkinliklerimiz ile İngilizce eğitiminizi eğlenceli bir hale getiriyor ve öğrenmeyi etkili bir şekilde etkin kılıyoruz. İzmir Dil Kursu sağladığı imkan ve ayrıcalıkların tümü ile her yıl binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandırmak birlikte, kariyerlerini inşa etmelerine katkı sağlıyor. İzmir Dil Kursu Tavsiye araştırmalarında her platformda adından sıkça söz ettiren dil okulumuz ile hemen irtibata geçebilir ve İngilizce öğrenmeyi ertelemeden bir adım atabilirsiniz. İzmir’de yeni bir dil öğrenerek sosyal ve mesleki yaşamını daha ileri seviyelere ulaştırmak isteyen bireylere İzmir Dil Kursu Fiyatlarında çeşitli kampanyalar sunuyor ve en uygun ödeme koşullarını oluşturuyoruz. Detaylı bilgi almak ve erken kayıt avantajlarından yararlanmak için bizi hemen arayın.

İzmir En İyi İngilizce Kursu 

İzmir En İyi İngilizce Kursu ile birlikte kısa sürede İngilizce konuşmanın keyfini çıkarabilir, sosyal ve mesleki yaşamınızda birçok avantaj elde edebilirsinniz. Öğrencilerimiz eğitim başlamadan önce ücretsiz bir şekilde seviye tespit sınavına tabii tutulur. Bu sınavda öğrencinin İngilizce seviye bilgisi tespit edilir. Her yaştan bireye yönelik özgün eğitim programlarımıza öğrenciler dahil edilir. Eğer öğrenci herhangi bir sebeple ders gününü kaçırırsa telafi amaçlı birden fazla seçenek sunuyoruz. Türkiye’de ilk kez geliştirlen ve uygulanan Canlı Stüdyo eğitimlerimizde öğrencilerimiz internet bağlantısı olan bir cihazla dilediği yerden dilediği zamanda Online bir şekilde kaçırdığı dersleri tekrar edebilir. Bu imkanın yanı sıra ilgili eğitmenin müsaitlik durumuna göre bire bir telafi dersleri de gerçekleştirilir.

Böylelikle öğrencilerimiz eğitim süresi boyunca hiçbir dersi kaçırmadan, pekiştirmeler yaparak eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilirler. İzmir En İyi İngilizce Kursu eğitim modelleri, fiyatları ve diğer imkanları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ana sayfamızda bulunan irtibat numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir En İyi İngilizce Kursunda eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu olarak progranlanmaktadır. Hazırlık Sınıfları ve İleri seviye eğitim gruplarımız hafta içi akşam ve hafta sonu tam gün boyunca devam etmektdir. Öğrencilerimiz iş yoğunluğu ve sosyal yaşamına göre zaman ayarlaması yapılır ve en verimli saatlerde eğitim gruplarına dahil edilirler. İzmir En İyi İngilizce Kursu dil okulumuz İzmir’in merkezinde Alsancak’ta yer almaktadır. Çevre semtlerden gelen öğrencilerimiz alternatif metro ve otobüslerle kurumumuza ulaşabilirler. Ayrıca Karşıyaka’dan gelecek olan öğrencilerimiz şehir içi vapuruyla kısa bir zamanda Talatpaşa Bulvarı 1439. Sokak No:24’te bulunan eğitim merkezimize tek araçla ulaşabilirler. Ayrıca İzmir En İyi İngilizce Kursu Tavsiye araştırmalarında her zaman ilk sıradaki yerini koruyan dil okulumuz sizlere nitelikli eğitim programları sunarak başarılı bir kariyer yolculuğuna hazırlıyor.

İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları seviye durumuna göre, ilgili kurumun imkan ve ayrıcalıklarına ve eğitim saatlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

 İzmir İngilizce Kursu Fiyatları  aşağıdaki listede detaylarıyla yer almaktadır. 

İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İngilizce Seviye

En Düşük Fiyat (TL)

En Yüksek Fiyat (TL)

A1 Beginner Başlangıç Seviye

3000

7500

A2 Elementary Temel Seviye

3500

8000

B1 Intermediate Orta Seviye

3750

8250

B2 Upper-Intermediate Seviye

3750

8500

C1 Advanced İleri Seviye

3750

9000

C2 Proficient Ana dil Seviye

4500

10000

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları genel itibariyle 3000 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

İzmir İngilizce Kursu Tavsiye

İzmir İngilizce Kursu Tavsiye seçeneklerinde tüm platformlarda ilk sıradaki yerini koruyan kurumumuz sizlere en nitelikli yabancı dil eğitimini sunuyor. İzmir Alsancak İngilizce Kursu olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandırmış ve kariyer yolculuklarına nitelik kazandırmış olmanın gururu ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm eğitim modellerimiz ve sınav yayınlarımız günümüz koşulları göz önünde bulundurularak teknoloji destekli bir eğitim anlayışıyla sizlere sunulmaktadır. Tüm imkan ve ayrıcalıklarımız İzmir Alsancak İngilizce Kursu Tavsiye araştırmalarında bizleri en ön sırada tutan en güçlü yöntemlerimiz.

Kurum olarak yurt içi ve yurt dışı tüm hayallerinizde deneyimli kadromuzla sizlere destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sayısızca öğrencimizin dünya dillerinden herhangi birini ya birkaçını öğrenerek başarıya ulaşması kadromuzu daha güçlü kılmakla birlikte büyümemize de katkı sağlıyor. Siz de İzmir'in En İyi İngilizce Kursları Tavsiye araştırmalarınızda bizimle birlikte İngilizce öğrenebilir ve yaşam boyu daha pozitif bir kariyer yolculuğuna adım atabilirsiniz.

The Academic Publishing Yayınlarımız Londra merkezli köklü bir Yayınevidir. Uzman eğitmenler ve editörler tarafından günümüz koşulları baz alınarak oluşturulan bu materyaller dil eğitiminize büyük katkı sağlıyor. Özellikle İngilizce başlangıç seviyelerinden ileriye seviyelere ulaşmak istiyorsanız sunduğumuz materyaller en büyük destekçiniz olacaktır. İngilzice başta olmak üzere Almanca ve Fransızca olarak eğitim kitaplarımızı yayınlamaya ve kurs öğrencilerimize sunmaya devam ediyoruz. Londra Merkezli The Academic Publishing Yayınevi kaynaklarımızdan İngilizce eğitiminizde kullandığımız materyaller şu şekildedir : Prep Reaing Series, Academic Translation, Basic Grammar, Basic Reading, Prep Grammar, Plus Grammar, Plus Reading.

Academic Publishing. Aktüel konu odaklı materyallerimizin yanı sıra yabancı dil sınavlarında size katkı sağlayacak yayın serilerimiz de bulunmaktadır. Öğrencilerimize özel olarak sunduğumuz bu kaynaklar konuları detaylı anlaşılır bir şekilde sunmakta ve aynı zamanda sizlere farklı sınav stratejileri ve öğrenme becerisi de kazandırmaktadır. İzmir İngilizce Kursları Tavsiye araştırmalarınız da size birçok donanım kazandıracak dil okulumuza gönül rahatlığıyla başvurabilir ve kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz.

İzmir İngilizce Kursu Hakkında En Çok Sorulan Sorular
İngilizce Öğrenmek İçin Hangi Seviyeden Başlamalıyım?
İngilizce öğrenmeye başlarken, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinize bakılarak mevcut İngilizce seviyeniz ölçülür. İzmir'deki yabancı dil kursumuzda, bu becerilerinizi değerlendirerek başlangıç seviyenizi belirleriz ve hedeflerinize uygun bir eğitim programı oluştururuz. Bu sayede, mevcut seviyenizden başlayarak istediğiniz dil seviyesine ulaşmak için size özel bir öğrenme süreci sağlarız.
icon-i
İzmir Kampüsümüzde Verilen Programlar
İzmir İngilizce Kursu - İzmir En İyi Yabancı Dil Kursu
tüm programlar
Nitelikli İngilizce Kursları
Akademik Sınav Kursları
Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ITEP Hazırlık Kursu
ITEP Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Detaylı İncele click
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ITEP Hazırlık Kursu
ITEP Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Detaylı İncele click
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Prep Temel İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Temel İngilizce Kursu

Prep Plus İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Plus İngilizce Kursu

Academic  İngilizce Kursu detaylı incele
Academic İngilizce Kursu

Academic Plus Kursu detaylı incele
Academic Plus Kursu

Academic Express Kursu detaylı incele
Academic Express Kursu

Prep Temel İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Temel İngilizce Kursu

Prep Plus İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Plus İngilizce Kursu

Academic  İngilizce Kursu detaylı incele
Academic İngilizce Kursu

Academic Plus Kursu detaylı incele
Academic Plus Kursu

Academic Express Kursu detaylı incele
Academic Express Kursu

YDS Hazırlık Kursu detaylı incele
YDS Hazırlık Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu detaylı incele
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu detaylı incele
TOEFL Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu detaylı incele
IELTS Hazırlık Kursu

ITEP Hazırlık Kursu detaylı incele
ITEP Hazırlık Kursu

ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu detaylı incele
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu detaylı incele
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

TestDAF Almanca Kursu detaylı incele
TestDAF Almanca Kursu

YDS Hazırlık Kursu detaylı incele
YDS Hazırlık Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu detaylı incele
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu detaylı incele
TOEFL Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu detaylı incele
IELTS Hazırlık Kursu

ITEP Hazırlık Kursu detaylı incele
ITEP Hazırlık Kursu

ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu detaylı incele
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu detaylı incele
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

TestDAF Almanca Kursu detaylı incele
TestDAF Almanca Kursu

KONUŞMA GARANTİLİ DİL EĞİTİMİ
0232 400 28 28
adresimiz
Talatpaşa Bulvarı 1439. Sk. No:24 k:3-4 Alsancak /İzmir
yol tarifi al
HOCAZADE CAMİ TRAMVAY durağına 2 dk
HOCAZADE CAMİ TRAMVAY durağına 2 dk
ALSANCAK GARI  İZBAN DURAĞI 10 DK
ALSANCAK GARI İZBAN DURAĞI 10 DK
ALSANCAK NEVVAR SALİH İŞGÖREN DEVLET HASTANESİNE 2 Dk
ALSANCAK NEVVAR SALİH İŞGÖREN DEVLET HASTANESİNE 2 Dk
Alsancak Gündoğdu meydanına 5 dk yürüme
Alsancak Gündoğdu meydanına 5 dk yürüme
Ön Bilgi Formu
Vade farksız 6 Taksit İmkanını Kaçırma
Detaylı bilgilendirme için formu doldurunuz.
Gurur Tablomuz
Başarıya Ulaşan Öğrencilerimizle Gurur Duyuyoruz
IELTS
YDS
TOEFL
GOETHE
TestDaF
ÖSD
ITEP
ad soyad program puan
E**** Y***** IELTS 7.5
A**** G**** IELTS 8.0
G******* Y****** IELTS 7.5
T**** K****** IELTS 8.0
E**** Y****** IELTS 7.5
M**** Y***** IELTS 7.0
M**** A** IELTS 7.5
İ**** V***** IELTS 8.0
T**** V*** Ş*********** IELTS 7.5
ad soyad program puan
E**** K** YDS 91.25
M***** S******* YDS 90
M****** M******* YDS 81.75
A**** Y***** YDS 80
Y***** S**** S**** YDS 80
M**** D*** YDS 87.50
A**** A*** T**** YDS 78.75
H**** P*** YDS 91.25
Y******* S*** YDS 78.75
K**** K***** YDS 88.75
A**** S**** P***** YDS 78.75
H**** T**** YDS 83
ad soyad program puan
S***** Ü**** TOEFL 92
D**** B********** TOEFL 90
A*** A****** TOEFL 87
N*** B***** TOEFL 87
G**** H**** TOEFL 86
J**** H****** TOEFL 86
K***** H***** TOEFL 85
I**** T**** TOEFL 84
G***** H***** TOEFL 84
ad soyad program puan
S**** D**** Y****** GOETHE 92
F***** B***** GOETHE 86
Ç***** K** GOETHE 86
M****** A**** GOETHE 84
G**** Ö****** GOETHE 83
H***** P***** GOETHE 83
Ö**** A*** GOETHE 83
ad soyad program puan
A***** K*** A******* TestDaF B1
K**** İ***** TestDaF B2
S**** S***** TestDaF B2
A***** C** Ş*********** TestDaF B2
C***** E******* TestDaF C1
G***** İ******* TestDaF B2
ad soyad program puan
M***** A** Ş*********** ÖSD B2
Y**** Ç****** ÖSD C1
M***** A********* ÖSD B2
B***** R******** ÖSD C1
Y***** H**** ÖSD B2
M***** O********* C**** ÖSD C1
B***** S******* ÖSD B2
ad soyad program puan
A**** Y***** ITEP 4.2
A**** K******* ITEP 4.0
Ş**** A************ ITEP 4.5
O***** T*********** ITEP 4.7
L***** Y*********** ITEP 5.0
O*****F***** ITEP 4.8
İzmir Kampüsü
IELTS Test Venue

İzmir İngilizce Kursu - İzmir En İyi Yabancı Dil Kursu

KONUŞMA GARANTİLİ DİL EĞİTİMİ
0232 400 28 28
adresimiz
Talatpaşa Bulvarı 1439. Sk. No:24 k:3-4 Alsancak /İzmir
yol tarifi al
HOCAZADE CAMİ TRAMVAY durağına 2 dk
HOCAZADE CAMİ TRAMVAY durağına 2 dk
ALSANCAK GARI  İZBAN DURAĞI 10 DK
ALSANCAK GARI İZBAN DURAĞI 10 DK
ALSANCAK NEVVAR SALİH İŞGÖREN DEVLET HASTANESİNE 2 Dk
ALSANCAK NEVVAR SALİH İŞGÖREN DEVLET HASTANESİNE 2 Dk
Alsancak Gündoğdu meydanına 5 dk yürüme
Alsancak Gündoğdu meydanına 5 dk yürüme

İzmir İngilizce Kursu kampüsümüz, yabancı dil öğrenmek isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir. İzmir dil kursları arasında, en iyiler kategorisinde öne çıkan Akademik İnternational dil okulu, uzman eğitmenler eşliğinde etkili ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca, 2024 yılı İzmir yabancı dil kursları arasında uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken dil okulumuz, öğrencilere kaliteli bir eğitim deneyimi sunmaktadır.

İzmir İngilizce Kursu

İzmir İngilizce Kursu olarak Akademik Yabancı Dil Kursları sıradanlaşan yabancı dil eğitimine yeni bir soluk kazandırarak, her yaştan bireye yönelik özgü eğitim modelleri geliştiren Türkiye’nin en nitelikli en köklü dil okuludur.

İzmir İngilizce Kursu kariyer kazandıran dil okulu olarak yeni nesil eğitim modelleriyle ve VIP Sınıflarıyla uzman eğitmenlerden harika bir eğitim almanız için en uygun ortamı sizlere sunuyor. İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan kurumumuz İzmir İngilizce Kursu bünyesinde sizlere yeni bir dil kazandırarak mesleki ve akademi yaşantınıza pozitif bir değer kazandırıyor. Kurumumuz British Council Konsolosluk Partneri olmakla birlikte aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav Merkezidir. Yabancı dil alanında, seviye ölçme ve değerlendirme sınavlarında etkin ve yetkili olan kurumumuz başarıyı şansa bırakmadan sizleri hedefleriniz doğrultusunda donanımlı bir şekilde mezun ediyor.

Türkiye’de ilk kez yetişkin bireylere yönelik aktüel konulardan oluşan eğitim programlarına dahil olabilir ve yaşam boyu sermayeniz olacak yabancı dil bilginizi genişletebilirsiniz. İngilizcede hangi seviyede olursanız olun akademisyen kökenli yıllardır dil eğitimi alanında etkin bir şekilde görev almış ve bu görevini sürdüren eğitmenlerimiz sizlere rehber niteliğinde bir gelecek kurmanızı vadediyor. 

Bu minvalde en kısa sürede ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenebilmeniz için düşük tuttuğumuz sınıf mevcutlarında evinizin rahatlığında aynı zamanda bire bir ders alıyormuşsunuz gibi eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Göçmenlik ya da seyahat planlarınızda, akademik kariyer yolculuğunuzda ya da kişisel gelişim maceranızda İngilizceyi bizimle birlikte öğrenin ve İzmir İngilizce Kursu ile birlikte zirveye çıkmanın tadını çıkarın ! Ayrıca telafi dersleriniz için kaygıya kapılmanıza hiç gerek yok ! İzmir İngilizce Kursları arasından Akademik Yabancı Dil Kursları Türkiye’de ilk defa oluşturduğu Canlı Stüdyoda yayınladığı Online telafi dersleri ile pratik yapmanızı kolaylaştıran büyük bir zenginlik sunuyor.

Bunun yanı kurumumuzun bir diğer avantajı ise The Academic Publishing Yayınevi kaynaklarıdır. Markamıza özel ve Londra Merkezli olan yayınevimizin kaynakları yalnızca kurum öğrencilerimize özel olarak sunulmakta ve dışarıya satışı yapılmamaktadır. İzmir İngilizce Kursu ile birlikte yalnızca İngilizce değil aynı zamanda sizi yaşam maratonunda daha pozitif bir yaşam deneyimine ulaştıracak olan donanıma da sahip olursunuz. 

İzmir İngilizce Kursu Hafta içi eğitim gruplarımız ve ders saatlerimiz aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

İngilizce Kursu Eğitim Gün ve Saatleri

HAFTA İÇİ ve HAFTA SONU DERS PROGRAMLARI

GÜN DERS SAAT
Pazartesi Akademik1 Translation 18:30-21:15
Pazartesi Hazırlık Speaking 18:30-20:30
Salı Hazırlık Grammar 18:30-21:15
Salı Hazırlık Plus Grammar 18:30-21:00
Çarşamba Akademik1 Reading 18:30-21:15
Çarşamba Hazırlık Plus Speaking 18:30-20:30
Perşembe Hazırlık Reading 18:30-21:15
Perşembe Hazırlık Plus Reading 18:30-21:15
Cuma Akademik1 Speaking 18:30-20:30
Cumartesi Hazırlık Plus Speaking 11:20-13:20
Cumartesi Akademik1 Reading 10:30-13:15
Cumartesi Akademik1 Speaking 13:45-15:45
Cumartesi Hazırlık Plus Reading 13:45:1645
Pazar Akademik1 Translation 10:30-13:15
Pazar Hazırlık Plus Grammer 13:45-16:45

Ders Saatlerimiz ve program akışımız dönemsel olarak düzenlenmektedir. Sizlerin iş temponuza ve ulaşım olanaklarınıza göre saatlerimizi belirliyoruz. Bu konuda aklınıza takılan , bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Dil Kursu

İzmir Dil Kursu ile birlikte size yaşamınızda birçok yenilik kazandıracak İngilizceyi Native Eğitmenler eşliğinde kısa sürede öğrenebilirsiniz. Türkiye’de ilk kez yaş gruplarına özgü eğitim modelleri geliştiren dil okulumuz, VIP Sınıfları ve teknoloji entegreli eğitimleri ile sizlere nitelikli bir İngilizce programı sunuyor. Erken dönem kayıt avantajlarından yararlanmak ve İzmir En İyi Dil Kursu farkı ile akademik sınavlarda başarı elde etmek istiyorsanız, size en uygun eğitim programlarımıza dahil olabilirsiniz.

4 Temel beceriyi geliştirme üzerine odaklı aktüel konulu ders içeriklerimiz, akademisyen kökenli öğretmenlerimiz ve Speaking Club etkinliklerimiz ile İngilizce eğitiminizi eğlenceli bir hale getiriyor ve öğrenmeyi etkili bir şekilde etkin kılıyoruz. İzmir Dil Kursu sağladığı imkan ve ayrıcalıkların tümü ile her yıl binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandırmak birlikte, kariyerlerini inşa etmelerine katkı sağlıyor. İzmir Dil Kursu Tavsiye araştırmalarında her platformda adından sıkça söz ettiren dil okulumuz ile hemen irtibata geçebilir ve İngilizce öğrenmeyi ertelemeden bir adım atabilirsiniz. İzmir’de yeni bir dil öğrenerek sosyal ve mesleki yaşamını daha ileri seviyelere ulaştırmak isteyen bireylere İzmir Dil Kursu Fiyatlarında çeşitli kampanyalar sunuyor ve en uygun ödeme koşullarını oluşturuyoruz. Detaylı bilgi almak ve erken kayıt avantajlarından yararlanmak için bizi hemen arayın.

İzmir En İyi İngilizce Kursu 

İzmir En İyi İngilizce Kursu ile birlikte kısa sürede İngilizce konuşmanın keyfini çıkarabilir, sosyal ve mesleki yaşamınızda birçok avantaj elde edebilirsinniz. Öğrencilerimiz eğitim başlamadan önce ücretsiz bir şekilde seviye tespit sınavına tabii tutulur. Bu sınavda öğrencinin İngilizce seviye bilgisi tespit edilir. Her yaştan bireye yönelik özgün eğitim programlarımıza öğrenciler dahil edilir. Eğer öğrenci herhangi bir sebeple ders gününü kaçırırsa telafi amaçlı birden fazla seçenek sunuyoruz. Türkiye’de ilk kez geliştirlen ve uygulanan Canlı Stüdyo eğitimlerimizde öğrencilerimiz internet bağlantısı olan bir cihazla dilediği yerden dilediği zamanda Online bir şekilde kaçırdığı dersleri tekrar edebilir. Bu imkanın yanı sıra ilgili eğitmenin müsaitlik durumuna göre bire bir telafi dersleri de gerçekleştirilir.

Böylelikle öğrencilerimiz eğitim süresi boyunca hiçbir dersi kaçırmadan, pekiştirmeler yaparak eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilirler. İzmir En İyi İngilizce Kursu eğitim modelleri, fiyatları ve diğer imkanları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ana sayfamızda bulunan irtibat numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir En İyi İngilizce Kursunda eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu olarak progranlanmaktadır. Hazırlık Sınıfları ve İleri seviye eğitim gruplarımız hafta içi akşam ve hafta sonu tam gün boyunca devam etmektdir. Öğrencilerimiz iş yoğunluğu ve sosyal yaşamına göre zaman ayarlaması yapılır ve en verimli saatlerde eğitim gruplarına dahil edilirler. İzmir En İyi İngilizce Kursu dil okulumuz İzmir’in merkezinde Alsancak’ta yer almaktadır. Çevre semtlerden gelen öğrencilerimiz alternatif metro ve otobüslerle kurumumuza ulaşabilirler. Ayrıca Karşıyaka’dan gelecek olan öğrencilerimiz şehir içi vapuruyla kısa bir zamanda Talatpaşa Bulvarı 1439. Sokak No:24’te bulunan eğitim merkezimize tek araçla ulaşabilirler. Ayrıca İzmir En İyi İngilizce Kursu Tavsiye araştırmalarında her zaman ilk sıradaki yerini koruyan dil okulumuz sizlere nitelikli eğitim programları sunarak başarılı bir kariyer yolculuğuna hazırlıyor.

İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları seviye durumuna göre, ilgili kurumun imkan ve ayrıcalıklarına ve eğitim saatlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

 İzmir İngilizce Kursu Fiyatları  aşağıdaki listede detaylarıyla yer almaktadır. 

İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İngilizce Seviye

En Düşük Fiyat (TL)

En Yüksek Fiyat (TL)

A1 Beginner Başlangıç Seviye

3000

7500

A2 Elementary Temel Seviye

3500

8000

B1 Intermediate Orta Seviye

3750

8250

B2 Upper-Intermediate Seviye

3750

8500

C1 Advanced İleri Seviye

3750

9000

C2 Proficient Ana dil Seviye

4500

10000

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları genel itibariyle 3000 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

İzmir İngilizce Kursu Tavsiye

İzmir İngilizce Kursu Tavsiye seçeneklerinde tüm platformlarda ilk sıradaki yerini koruyan kurumumuz sizlere en nitelikli yabancı dil eğitimini sunuyor. İzmir Alsancak İngilizce Kursu olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandırmış ve kariyer yolculuklarına nitelik kazandırmış olmanın gururu ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm eğitim modellerimiz ve sınav yayınlarımız günümüz koşulları göz önünde bulundurularak teknoloji destekli bir eğitim anlayışıyla sizlere sunulmaktadır. Tüm imkan ve ayrıcalıklarımız İzmir Alsancak İngilizce Kursu Tavsiye araştırmalarında bizleri en ön sırada tutan en güçlü yöntemlerimiz.

Kurum olarak yurt içi ve yurt dışı tüm hayallerinizde deneyimli kadromuzla sizlere destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sayısızca öğrencimizin dünya dillerinden herhangi birini ya birkaçını öğrenerek başarıya ulaşması kadromuzu daha güçlü kılmakla birlikte büyümemize de katkı sağlıyor. Siz de İzmir'in En İyi İngilizce Kursları Tavsiye araştırmalarınızda bizimle birlikte İngilizce öğrenebilir ve yaşam boyu daha pozitif bir kariyer yolculuğuna adım atabilirsiniz.

The Academic Publishing Yayınlarımız Londra merkezli köklü bir Yayınevidir. Uzman eğitmenler ve editörler tarafından günümüz koşulları baz alınarak oluşturulan bu materyaller dil eğitiminize büyük katkı sağlıyor. Özellikle İngilizce başlangıç seviyelerinden ileriye seviyelere ulaşmak istiyorsanız sunduğumuz materyaller en büyük destekçiniz olacaktır. İngilzice başta olmak üzere Almanca ve Fransızca olarak eğitim kitaplarımızı yayınlamaya ve kurs öğrencilerimize sunmaya devam ediyoruz. Londra Merkezli The Academic Publishing Yayınevi kaynaklarımızdan İngilizce eğitiminizde kullandığımız materyaller şu şekildedir : Prep Reaing Series, Academic Translation, Basic Grammar, Basic Reading, Prep Grammar, Plus Grammar, Plus Reading.

Academic Publishing. Aktüel konu odaklı materyallerimizin yanı sıra yabancı dil sınavlarında size katkı sağlayacak yayın serilerimiz de bulunmaktadır. Öğrencilerimize özel olarak sunduğumuz bu kaynaklar konuları detaylı anlaşılır bir şekilde sunmakta ve aynı zamanda sizlere farklı sınav stratejileri ve öğrenme becerisi de kazandırmaktadır. İzmir İngilizce Kursları Tavsiye araştırmalarınız da size birçok donanım kazandıracak dil okulumuza gönül rahatlığıyla başvurabilir ve kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz.

İzmir İngilizce Kursu Hakkında En Çok Sorulan Sorular
İngilizce Öğrenmek İçin Hangi Seviyeden Başlamalıyım?
İngilizce öğrenmeye başlarken, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinize bakılarak mevcut İngilizce seviyeniz ölçülür. İzmir'deki yabancı dil kursumuzda, bu becerilerinizi değerlendirerek başlangıç seviyenizi belirleriz ve hedeflerinize uygun bir eğitim programı oluştururuz. Bu sayede, mevcut seviyenizden başlayarak istediğiniz dil seviyesine ulaşmak için size özel bir öğrenme süreci sağlarız.
icon-1
İzmir Kampüsümüzde Verilen Programlar
İzmir İngilizce Kursu - İzmir En İyi Yabancı Dil Kursu
tüm programlar
Nitelikli İngilizce Kursları
Akademik Sınav Kursları
Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ITEP Hazırlık Kursu
ITEP Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Detaylı İncele click
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ITEP Hazırlık Kursu
ITEP Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Detaylı İncele click
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ITEP Hazırlık Kursu
ITEP Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Detaylı İncele click
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ITEP Hazırlık Kursu
ITEP Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Detaylı İncele click
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

why
Sunduğumuz Avantajlar
Akademik International Yabancı Dil Okulları Öğrencilerine Sunmuş Olduğu Kapsamlı Ve Nitelikli Eğitim Avantajları
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Akademik International Yabancı Dil Okulları, alanında uzman, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi ile nitelikli yabancı dil eğitimi sunmaktadır.
Online Ders
Online Ders
Türkiye'nin en interaktif, en kapsamlı online dil platformu Letslingo ile dilediğin zaman dilediğin yerde görüntülü ve sesli derslere katılım sağlayabilirsin.
Konuşma Kulüpleri
Konuşma Kulüpleri
İngilizce Speaking derslerimiz, günlük ve üst düzey İngilizce seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. Native hocalarımızla gerçekleştirilen derslerimizde farklı konuşma becerilerini geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli aktiviteler ve alıştırmalar yapılmaktadır.
Student Satisfaction
Student Satisfaction
Türkiye'de ilk kez ISO 9001:2015 Quality Management Systems ve 10002:2018 Customer Satisfaction belgelerini almaya hak kazanarak sürdürülebilinir yabancı dil eğitim sistemini oluşturan, %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan yabancı dil okulu.
Özgün Yayınlar
Özgün Yayınlar
Londra merkezli kurum öğrencilerimize özel yayınevimiz THE ACADEMIC PUBLISHING, Türk dil yapısına uygun olarak hazırlanmış özgün kaynaklar geliştirmiştir. Bu kaynaklar, Native yazarlar ve Türk dilbilimcileri tarafından ortaklaşa hazırlanmaktadır.
Neden Akademik International ?
Akademik International Kurslarını seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz eğitim avantajları
Nitelikli Dil Eğitimi

Türkiye'de ilk kez yetişkin öğrenciler için özel hazırladığı eğitim müfredatı ile fark yaratan yabancı dil okulumuz, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi, kuruma özgü yetişkin, lise ve çocuk grupları için ayrı ayrı oluşturulan yayınları, alanında uzman öğretmenleri ile speaking, reading, listening ve writing olmak üzere dört temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak İngilizce başta olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca ve 14 farklı dilde yabancı dil eğitimi vermektedir.

Seviyenize Uygun Yabancı Dil Programları

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen seviye belirleme sınavı sonucunda sizin için en uygun eğitim planlaması gerçekleştirilerek, temel seviyeden üst düzeye kadar dil bilimci hocalarımız tarafından hazırlanan yabancı dil eğitim müfredatı ile hedeflediğiniz dil seviyesine ulaşacaksınız.

4 Dil Becerisi Tam Öğrenme

Akademik Yabancı Dil Okulu olarak geçmişten günümüze  dil eğitiminde grammer merkezli anlatımının yabancı dil eğitiminin en büyük eksiiği olduğunu düşünmekteyiz.Bu sorunu ortadan kaldırmak adına müfredatımıza reading, listening, writing ve speaking becerilerini de ekleyerek homojen bir yabancı dil öğrenimi sağlamaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce başta olmak üzere 14 farklı dilde dili bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aktüel Konular- Zengin İçerik

Dil öğrenimini dil bilgisi öğrenimi ile eş değer görmeyen yabancı dil okulumuzda dilde varan olan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle dil becerinizi en üst seviyeye çıkartarak dilin kültürünü de okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizde sentezleyebilirsiniz.Dört becerinin birbirini destekleyici birbirine entregre olmuş eğitim içeriğimiz ile okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

İngilizce Kursu Eğitiminde Nasıl Bir Eğitim Sistemi Uyguluyorsunuz ?

Türkiye'de ilk kez yetişkin bireyler için yabancı dil müfredatı oluşturan kurumumuz demode olmuş yabancı dil eğitim müfredatlarının aksine her yaş gubu için özel eğitim müfredatı hazırlamaktadır. Londra merkezli The Academic Publishing  Yayınevine ait özgün kaynaklarında güncel, aktüel konular ele alınarak dil yetkinliliğiniz en üst seviyeye çıkartılır.

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200+ öğrencimizin %97 öğrenci memnuniyeti oranı ile yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

Bursa da ingilizce kursu arayan öğrenciler için tavsiye edebileceğim tek ingilizce kursu diyebilirim

Öktem YARASEL
Öktem YARASEL
Eczacı / YDS

Çok profesyonel bir ekip, kaliteli eğitim.

Aslı DUMAN
Aslı DUMAN
Asker / IELTS

Yıllardır İngilizce eğitimi alıyordum, alışıla gelmiş kur sistemi uygulamayan tek dil kurumu olabilir. Üniversite sistemli bir eğitim anlayışları var benim gibi ileri dönük tam bir lisan edinmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Samet ERSOY
Samet ERSOY
Bankacı /Akademik 1

Hukuk okuyan biri olarak derslerim çok ağır. İngilizce eğitimi almam gerektiğinide biliyordum. Akademiyi görene kadar bu kadar ileriye dönük kaliteli bir eğitim alabildiğim için çok memnunum.

Bircan ARAS
Bircan ARAS
Avukat- Akademik 1

Utku hocamın oldukça dolu geçen derslerimiz, konuya hakimiyeti ve muhteşem insan ilişkileri konusunda takdir ediyorum. Hocamdan sadece ingilizce dersi değil samimi bir arkadaş sevecenliği bulduğum için çok teşekkür ederim.

Özkan KÜÇÜKKAYA
Özkan KÜÇÜKKAYA
Satın Alma Müdürü / Akademik 2

Başlangıç seviyesinde başlamış biri olarak şuan işim gereği ingilizce sunum yapabiliyor ve konuşabiliyor olmamı hiç şüphesiz akademik dil kursu ailesine borçluyum. Teşekkürler.

Buket AYDEMİR
Buket AYDEMİR
Pazarlamacı / Akademik 1

Bu kursla tanışmadan öne farklı bir kursa gitmiştim, ne kadar boşa zaman geçirdiğimi anladım. Baştan sona kadar keşke dediğim hiçbir şey olmadı. Öznur hocanın açıklayıcı anlatımı ve anlamadığımız noktalardaki sabrı için teşekkürler.

Miray BURSALI
Miray BURSALI
Akademisyen / Akademik 2

Yabancı dile olan önyargılarımı yıkıp yaklaşık bir yıl içinde hem yazma ve konuşma alanında kaydettiğim yolu görünce şaşırdığım bir kurum.

Abdültalip ÖZKAN
Abdültalip ÖZKAN
Mimar / Akademik 1

Kurumun gayet kalitesi bahsedildiğinden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler belli bir dönemin yurt dışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor ayrıca çok cana yakınlar.herkese teşekkür ediyorum

Sevil TOPUZ
Sevil TOPUZ
Tasarımcı / Akademik 2

Hümeyra hoca çok sevecan, enerjik ve sabırlıydı onun derslerinde hiç yabancılık çekmedim. Öznur hocanın dersi ise akıcı , anlaşılırdı. İngilizcemi ilerletmem de çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Rabia KOZ
Rabia KOZ
Psikolog / Hazırlık Plus

Bugüne kadar birçok kursa gittim, en çok fayda gördüğüm bu kurs oldu. Kısa sürede kendime olan inancım arttı YDS noktasında. Utku hoca sayesinde ihtiyacım olan YDS puanını aldım.

Tolga ARAS
Tolga ARAS
Yüksek Lisans Öğrencisi / YDS

Kurumun gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum, öğretmenler belli dönemlerini yurtdışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor.ayrıca çok yakınlar.

Erdal GÜNEŞ
Erdal GÜNEŞ
Öğrenci / Hazırlık

Yüksek lisanstan hocamın referansıyla duymuştum ve araştırmalarım doğrultusunda kuruma kayıt yaptırdım ve gerçekten bahsedildiği gibi nitelikli öğretmenlere ve doyurucu yayınlara sahip olduğunu deneyimledim, herkese tavsiye ederim, teşekkürler.

Dilara SEVGİN
Dilara SEVGİN
Hukuk Y. Lisans Öğr. / Akademik 1

Öğrencilerle özel olarak ilgilenen özel bir kurum. Gerektiğinde gerekli esneklik sağlanıyor.

Ali MERİÇ