İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları, İzmir İngilizce Kursları
Kampüsten Duyurular

Akademik Batı Dilleri İzmir IDP Sınav Merkezi Kampüs Resimleri


İzmir IDP IELTS Sınav Merkezi

 

İzmir İngilizce kursu

İzmir İngilizce Kursu araştırması yaparken yüksek standartlarda eğitim modeli benimsemiş, var olan becerileri en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen ve bu seviyeyi kalıcı hale getirip yetkinlik kazandırmayı amaçlayan bir kurs seçmelisiniz.

İngilizce eğitimi alırken bireysel ihtiyaçlarınıza ve yeterlilik seviyenize göre belirlenen eğitim modelini baz alan Akadamik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulları, İzmir’deki kampüsü ile öğrencilerine İngilizceyi en donanımlı şekilde öğrenme fırsatı veriyor. İzmir’de yaşayan veya okumaya gelen öğrencileri için kendi bünyesinde bulunan materyalleri ve her anını verimli geçirmeye odaklanan eğitim modeli ile kısa sürede İngilizce öğrenme ve kullanma açısından farkını ortaya koyabiliyor. 

İzmir En İyi İngilizce Kursu

İngilizce öğrenirken en önemli problemlerden biri haline gelen öğrencinin dil bilgisi kurallarına fazla odaklanması sonucu dilden kopmalar yaşanmaması adına dil öğrenmeyi bir kültür veya bir yaşam biçimi haline getirmek son derece önemlidir. Bu noktada İngilizce‘de bulunan phrases, collocations, phrasal verbs gibi kelime kalıpları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimi ile öğrencilerine İngilizceyi öğretirken aynı zamanda keyifli hale getirmeyi hedefliyor.

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil okulları, aynı zamanda İzmir IDP IELTS sınav merkezi olduğundan dört temel dil bilgisi olan speaking, writing, listening ve reading bölümlerinden oluşan IELTS sınavına girmek isteyen öğrencilerine İzmir kampüsünde bu bölümlere odaklı bir şekilde eğitim veriyor. IELTS sınavına girme sebepleri arasında genellikle yurtdışında eğitim görmek, göçmenlik, kariyer hedefleri ve dil tazminatları bulunuyor. IELTS, dünya genelinde 135 ülkede uygulanmakta olan en yaygın sınavlar arasında olup ülkemizde de rağbet görüyor. İzmir IDP IELTS sınav merkezi olan Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulları, IELTS sınavında birçok öğrencisini başarıya ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyor.

İzmir İngilizce kursları

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil dilbilgisi, okuma, yazma ve kelime bilgisi olarak çeşitli becerilere odaklanan ve haftanın 6 günü ana dersler dışında sınırsız ve ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz , seviyelere ve seanslara göre ayrılmış olan aktiviteler düzenleyen, öğrencilere farklı ve eğlenceli yaklaşımlarla öğrenme fırsatı sunan bir İngilizce kursudur.

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz, farkındalık yaratan sorumluluk bilincimiz, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız, öğrenci odaklı programlarımız, kulüp etkinliklerimiz, teknoloji donanımlı sınıflarımız ile eğitim ve kariyer hayatınızda daha hızlı ilerlemenizi sağlayacağız. Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulları

En İyi İzmir İngilizce Kursu

    En iyi İzmir İngilizce Kursu olarak Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulu 1984’yılında İzmir’de kurulan nitelikli İngilizce eğitimi veren Yabancı Dil Okuludur.

    Uyguladığı kendine özgü sistemiyle birçok öğrencinin İngilizce seviyesinin yükselmesine katkı sağlayan Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulu en iyi İzmir İngilizce kursu olarak sizlerin İngilizce seviyenizin yükselmesine katkı sağlamaya devam etmektedir. İngilizce eğitimlerinde öğrencinin 4 temel beceri üzerinden eğitim almasını sağlayan Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulu İngilizceyi eksiksiz öğreten bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Öğrencilerinin gerek günlük hayatta gerekse kariyer hedefine yönelik olarak ihtiyacına göre eğitim planlaması sağlamaktadır. En iyi İzmir İngilizce kursu olarak sizlere İngilizceyi kalıplaşmış kavramların dışına çıkarak Aktüel konular üzerinden öğrenmenizi sağlayarak İngilizcenin kendine özgü yapısını kavratan eğitim sistemi uygulamaktadır.

    Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulu 1984’den beri bünyesinden birçok Akademik personel, Doktor, Mühendis gibi meslek gruplarının İngilizce seviyesinin ilerlemesine katkı sağlayarak en iyi İzmir İngilizce kursu olarak birçok meslekten öğrenci grupları tarafından tercih edilen nitelikli İngilizce eğitimi veren deneyimli bir dil okuludur.

 Adresimiz

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

İzmir'de bulunan Akademik Batı Dilleri Okulu Siz Değerli Kursiyerlerimize En İyi Temel ve Akademik İngilizce Kursu Eğitimi veya Özel Ders olarak tercih edebilirsiniz.

Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder