Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu İzmir IELTS Test Venue Kampüs Resimleri


İzmir İngilizce Kursu

İzmir İngilizce Kursu olarak Akademik Yabancı Dil Kursları sıradanlaşan yabancı dil eğitimine yeni bir soluk kazandırarak, her yaştan bireye yönelik özgü eğitim modelleri geliştiren Türkiye’nin en nitelikli en köklü dil okuludur.

İzmir İngilizce Kursu kariyer kazandıran dil okulu olarak yeni nesil eğitim modelleriyle ve VIP Sınıflarıyla uzman eğitmenlerden harika bir eğitim almanız için en uygun ortamı sizlere sunuyor. İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan kurumumuz İzmir İngilizce Kursu bünyesinde sizlere yeni bir dil kazandırarak mesleki ve akademi yaşantınıza pozitif bir değer kazandırıyor. Kurumumuz British Council Konsolosluk Partneri olmakla birlikte aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav Merkezidir. Yabancı dil alanında, seviye ölçme ve değerlendirme sınavlarında etkin ve yetkili olan kurumumuz başarıyı şansa bırakmadan sizleri hedefleriniz doğrultusunda donanımlı bir şekilde mezun ediyor.

Türkiye’de ilk kez yetişkin bireylere yönelik aktüel konulardan oluşan eğitim programlarına dahil olabilir ve yaşam boyu sermayeniz olacak yabancı dil bilginizi genişletebilirsiniz. İngilizcede hangi seviyede olursanız olun akademisyen kökenli yıllardır dil eğitimi alanında etkin bir şekilde görev almış ve bu görevini sürdüren eğitmenlerimiz sizlere rehber niteliğinde bir gelecek kurmanızı vadediyor. 

Bu minvalde en kısa sürede ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenebilmeniz için düşük tuttuğumuz sınıf mevcutlarında evinizin rahatlığında aynı zamanda bire bir ders alıyormuşsunuz gibi eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Göçmenlik ya da seyahat planlarınızda, akademik kariyer yolculuğunuzda ya da kişisel gelişim maceranızda İngilizceyi bizimle birlikte öğrenin ve İzmir İngilizce Kursu ile birlikte zirveye çıkmanın tadını çıkarın ! Ayrıca telafi dersleriniz için kaygıya kapılmanıza hiç gerek yok ! İzmir İngilizce Kursları arasından Akademik Yabancı Dil Kursları Türkiye’de ilk defa oluşturduğu Canlı Stüdyoda yayınladığı Online telafi dersleri ile pratik yapmanızı kolaylaştıran büyük bir zenginlik sunuyor.

Bunun yanı kurumumuzun bir diğer avantajı ise The Academic Publishing Yayınevi kaynaklarıdır. Markamıza özel ve Londra Merkezli olan yayınevimizin kaynakları yalnızca kurum öğrencilerimize özel olarak sunulmakta ve dışarıya satışı yapılmamaktadır. İzmir İngilizce Kursu ile birlikte yalnızca İngilizce değil aynı zamanda sizi yaşam maratonunda daha pozitif bir yaşam deneyimine ulaştıracak olan donanıma da sahip olursunuz. 

İzmir İngilizce Kursu Hafta içi eğitim gruplarımız ve ders saatlerimiz aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

İngilizce Kursu Eğitim Gün ve Saatleri

HAFTA İÇİ ve HAFTA SONU DERS PROGRAMLARI

GÜN DERS SAAT
Pazartesi Akademik1 Translation 18:30-21:15
Pazartesi Hazırlık Speaking 18:30-20:30
Salı Hazırlık Grammar 18:30-21:15
Salı Hazırlık Plus Grammar 18:30-21:00
Çarşamba Akademik1 Reading 18:30-21:15
Çarşamba Hazırlık Plus Speaking 18:30-20:30
Perşembe Hazırlık Reading 18:30-21:15
Perşembe Hazırlık Plus Reading 18:30-21:15
Cuma Akademik1 Speaking 18:30-20:30
Cumartesi Hazırlık Plus Speaking 11:20-13:20
Cumartesi Akademik1 Reading 10:30-13:15
Cumartesi Akademik1 Speaking 13:45-15:45
Cumartesi Hazırlık Plus Reading 13:45:1645
Pazar Akademik1 Translation 10:30-13:15
Pazar Hazırlık Plus Grammer 13:45-16:45

Ders Saatlerimiz ve program akışımız dönemsel olarak düzenlenmektedir. Sizlerin iş temponuza ve ulaşım olanaklarınıza göre saatlerimizi belirliyoruz. Bu konuda aklınıza takılan , bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.

İzmir İngilizce Kursu Tavsiye

İzmir İngilizce Kursu Tavsiye seçeneklerinde tüm platformlarda ilk sıradaki yerini koruyan kurumumuz sizlere en nitelikli yabancı dil eğitimini sunuyor. İzmir Alsancak İngilizce Kursu olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandırmış ve kariyer yolculuklarına nitelik kazandırmış olmanın gururu ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm eğitim modellerimiz ve sınav yayınlarımız günümüz koşulları göz önünde bulundurularak teknoloji destekli bir eğitim anlayışıyla sizlere sunulmaktadır. Tüm imkan ve ayrıcalıklarımız İzmir Alsancak İngilizce Kursu Tavsiye araştırmalarında bizleri en ön sırada tutan en güçlü yöntemlerimiz.

Kurum olarak yurt içi ve yurt dışı tüm hayallerinizde deneyimli kadromuzla sizlere destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sayısızca öğrencimizin dünya dillerinden herhangi birini ya birkaçını öğrenerek başarıya ulaşması kadromuzu daha güçlü kılmakla birlikte büyümemize de katkı sağlıyor. Siz de İzmir'in En İyi İngilizce Kursları Tavsiye araştırmalarınızda bizimle birlikte İngilizce öğrenebilir ve yaşam boyu daha pozitif bir kariyer yolculuğuna adım atabilirsiniz.

The Academic Publishing Yayınlarımız Londra merkezli köklü bir Yayınevidir. Uzman eğitmenler ve editörler tarafından günümüz koşulları baz alınarak oluşturulan bu materyaller dil eğitiminize büyük katkı sağlıyor. Özellikle İngilizce başlangıç seviyelerinden ileriye seviyelere ulaşmak istiyorsanız sunduğumuz materyaller en büyük destekçiniz olacaktır. İngilzice başta olmak üzere Almanca ve Fransızca olarak eğitim kitaplarımızı yayınlamaya ve kurs öğrencilerimize sunmaya devam ediyoruz. Londra Merkezli The Academic Publishing Yayınevi kaynaklarımızdan İngilizce eğitiminizde kullandığımız materyaller şu şekildedir : Prep Reaing Series, Academic Translation, Basic Grammar, Basic Reading, Prep Grammar, Plus Grammar, Plus Reading.

Academic Publishing. Aktüel konu odaklı materyallerimizin yanı sıra yabancı dil sınavlarında size katkı sağlayacak yayın serilerimiz de bulunmaktadır. Öğrencilerimize özel olarak sunduğumuz bu kaynaklar konuları detaylı anlaşılır bir şekilde sunmakta ve aynı zamanda sizlere farklı sınav stratejileri ve öğrenme becerisi de kazandırmaktadır. İzmir İngilizce Kursları Tavsiye araştırmalarınız da size birçok donanım kazandıracak dil okulumuza gönül rahatlığıyla başvurabilir ve kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz.

İzmir En İyi İngilizce Kursu 

İzmir En İyi İngilizce Kursu ile birlikte kısa sürede İngilizce konuşmanın keyfini çıkarabilir, sosyal ve mesleki yaşamınızda birçok avantaj elde edebilirsinniz. Öğrencilerimiz eğitim başlamadan önce ücretsiz bir şekilde seviye tespit sınavına tabii tutulur. Bu sınavda öğrencinin İngilizce seviye bilgisi tespit edilir. Her yaştan bireye yönelik özgün eğitim programlarımıza öğrenciler dahil edilir. Eğer öğrenci herhangi bir sebeple ders gününü kaçırırsa telafi amaçlı birden fazla seçenek sunuyoruz. Türkiye’de ilk kez geliştirlen ve uygulanan Canlı Stüdyo eğitimlerimizde öğrencilerimiz internet bağlantısı olan bir cihazla dilediği yerden dilediği zamanda Online bir şekilde kaçırdığı dersleri tekrar edebilir. Bu imkanın yanı sıra ilgili eğitmenin müsaitlik durumuna göre bire bir telafi dersleri de gerçekleştirilir.

Böylelikle öğrencilerimiz eğitim süresi boyunca hiçbir dersi kaçırmadan, pekiştirmeler yaparak eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlayabilirler. İzmir En İyi İngilizce Kursu eğitim modelleri, fiyatları ve diğer imkanları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ana sayfamızda bulunan irtibat numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir En İyi İngilizce Kursunda eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu olarak progranlanmaktadır. Hazırlık Sınıfları ve İleri seviye eğitim gruplarımız hafta içi akşam ve hafta sonu tam gün boyunca devam etmektdir. Öğrencilerimiz iş yoğunluğu ve sosyal yaşamına göre zaman ayarlaması yapılır ve en verimli saatlerde eğitim gruplarına dahil edilirler. İzmir En İyi İngilizce Kursu dil okulumuz İzmir’in merkezinde Alsancak’ta yer almaktadır. Çevre semtlerden gelen öğrencilerimiz alternatif metro ve otobüslerle kurumumuza ulaşabilirler. Ayrıca Karşıyaka’dan gelecek olan öğrencilerimiz şehir içi vapuruyla kısa bir zamanda Talatpaşa Bulvarı 1439. Sokak No:24’te bulunan eğitim merkezimize tek araçla ulaşabilirler. Ayrıca İzmir En İyi İngilizce Kursu Tavsiye araştırmalarında her zaman ilk sıradaki yerini koruyan dil okulumuz sizlere nitelikli eğitim programları sunarak başarılı bir kariyer yolculuğuna hazırlıyor.

İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları seviye durumuna göre, ilgili kurumun imkan ve ayrıcalıklarına ve eğitim saatlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

 İzmir İngilizce Kursu Fiyatları  aşağıdaki listede detaylarıyla yer almaktadır. 

İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İngilizce Seviye

En Düşük Fiyat (TL)

En Yüksek Fiyat (TL)

A1 Beginner Başlangıç Seviye

3000

7500

A2 Elementary Temel Seviye

3500

8000

B1 Intermediate Orta Seviye

3750

8250

B2 Upper-Intermediate Seviye

3750

8500

C1 Advanced İleri Seviye

3750

9000

C2 Proficient Ana dil Seviye

4500

10000

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları genel itibariyle 3000 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

İzmir Dil Kursu

İzmir Dil Kursu ile birlikte size yaşamınızda birçok yenilik kazandıracak İngilizceyi Native Eğitmenler eşliğinde kısa sürede öğrenebilirsiniz. Türkiye’de ilk kez yaş gruplarına özgü eğitim modelleri geliştiren dil okulumuz, VIP Sınıfları ve teknoloji entegreli eğitimleri ile sizlere nitelikli bir İngilizce programı sunuyor. Erken dönem kayıt avantajlarından yararlanmak ve İzmir En İyi Dil Kursu farkı ile akademik sınavlarda başarı elde etmek istiyorsanız, size en uygun eğitim programlarımıza dahil olabilirsiniz.

4 Temel beceriyi geliştirme üzerine odaklı aktüel konulu ders içeriklerimiz, akademisyen kökenli öğretmenlerimiz ve Speaking Club etkinliklerimiz ile İngilizce eğitiminizi eğlenceli bir hale getiriyor ve öğrenmeyi etkili bir şekilde etkin kılıyoruz. İzmir Dil Kursu sağladığı imkan ve ayrıcalıkların tümü ile her yıl binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandırmak birlikte, kariyerlerini inşa etmelerine katkı sağlıyor. İzmir Dil Kursu Tavsiye araştırmalarında her platformda adından sıkça söz ettiren dil okulumuz ile hemen irtibata geçebilir ve İngilizce öğrenmeyi ertelemeden bir adım atabilirsiniz. İzmir’de yeni bir dil öğrenerek sosyal ve mesleki yaşamını daha ileri seviyelere ulaştırmak isteyen bireylere İzmir Dil Kursu Fiyatlarında çeşitli kampanyalar sunuyor ve en uygun ödeme koşullarını oluşturuyoruz. Detaylı bilgi almak ve erken kayıt avantajlarından yararlanmak için bizi hemen arayın !

 

 Adresimiz

Talatpaşa Bulvarı 1439. Sk. No:24 k:3-4 Alsancak /İzmir

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

İzmir İngilizce Dil Kursu ile birlikte yeni bir dil öğrenerek dünyanızı zenginleştirmeye ertelemeden başlayın. Başarıyı şans faktörüne teslim etmeden İzmir İngilizce Kursu'nun tüm imkan ve ayrıcalıklarından yararlanabilmek adına VIP Sınıflarımızda yerinizi ayırtın !

 

Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder