YDS Sınavı Hazırlık Kursu | Akademik Batı Dilleri

YDS Sınavına Son Kez Hazırlan

YDS Sınavı, her yıl ÖSYM tarafından düzenlenen merkezi bir yabancı dil sınavıdır.

Tek oturumda yapılmaktadır ve adayların yabancı dil bilgisini ölçmeye yönelik bir sınavdır. YDS sınavından alınan puanlar birçok başvuruda geçerli olsa da sınava katılan adayların çoğunluğu araştırma görevlisi olmak veya atama işlemleri için YDS sınavına başvurmaktadır. 

YDS sınavına çoğunlukla;

  • Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları,
  • Yüksek lisans programlarına girecek lisans mezunları,
  • Bir kurumda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurt dışı görev nedeniyle yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler.

 

Yds Eğitimi İçin Akademik Batı Dilleri Neden Tercih Edilmeli?

Değişen sınav sistemlerini takip eden eğitim kadrosu ve 34 yılı aşkın eğitim tecrübesiyle ile Akademik Batı Dilleri YDS Kursu eğitimlerini Bursa, İzmir, Manisa ve Ankara merkezlerimizdeki Türkiye'nin önde gelen alanında uzman öğretmenleri ile Türkiye'nin en kapsamlı online dil platformu İngilizce UZEM ile kontrolün sizde olduğu video modüllleri kapsamında ve  yüz yüze (sınıf içi eğitimi) olmak üzere zengin programda vermektedir.

Yds eğitimi alanında uzman eğitmenler tarafından verilen YDS kursu süresince öğrencinin İngilizce altyapısı gelişir, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan özgün denemeler sayesinde bu stratejileri pekiştirme şansı bulur.

Aynı zamandaYds Kursu programında verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli deneme sınavlarımız ile YDS maratonunda hazır hale gelirsiniz. Uzman YDS eğitmenlerimiz sizlere pratik soru çözüm teknikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isapetli sunumlarıyla ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir. Kurumumuzda YDS kursu eğitimi güncel sınav sistemini yakından takip eden, her sınav sürecinde YDS sınavına giren ve tam skora sahip uzman eğitmenler tarafından dil bilgisi, kelime bilgisi, soru çözüm teknikleri ve uygulamaları gibi başlıklar altında verilmektedir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder