YÖKDİL Sınavına Son Kez Bizimle Hazırlanın

YÖKDİL sınavına katılacak adayların Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri gibi kendi uzmanlık alanlarında sorular sorulur. YÖKDİL üç farklı alana yönelik soru tiplerinin, farklı soru içeriklerinin yer aldığı sınavdır.

YÖKDİL sınavından alınan puanlar birçok başvuruda geçerli olsa da sınava katılan adaylar çoğunlukla araştırma görevlisi seçme ve atama işlemleri için YÖKDİL sınavına başvurmaktadır. 

 

Bursa'nın en iyi yökdil kursu

YÖKDİL sınavına çoğunlukla;

  • Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları,
  • Yüksek lisans programlarına girecek lisans mezunları,
  • Bir kurumda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurt dışı görev nedeniyle yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler,
  • Yabancı Dil Bilgisini test etmek isteyenler girmektedir.

 

37 yılı aşkın eğitim tecrübesiyle ve değişen sınav sistemlerini takip eden eğitim kadrosu ile  YÖKDİL Kursu eğitimlerini Bursa, İzmir, İstanbul, Eskişehir ve Ankara merkezlerimizdeki Türkiye'nin önde gelen alanında uzman öğretmenleri ile Türkiye'nin en kapsamlı online dil platformu İngilizce UZEM ile kontrolün sizde olduğu video modüllleri kapsamında ve  yüz yüze (sınıf içi eğitimi) olmak üzere zengin programda vermektedir.

Aynı zamanda Akademik Yabancı Dil Kursu YÖKDİL KURSU programında verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli deneme sınavlarımız ile YÖKDİL maratonunda hazır hale gelirsiniz.Uzman YÖKDİL eğitmenlerimiz sizlere pratik soru çözüm teknikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isapetli sunumlarıyla ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir. Kurumumuzda YÖKDİL kursu eğitimi güncel sınav sistemini yakından takip eden, her sınav sürecinde YÖKDİL sınavına giren ve score elde eden uzman eğitmenler tarafından dil bilgisi, kelime bilgisi, soru çözüm teknikleri ve uygulamaları gibi başlıklar altında verilmektedir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder