Profesyonel Tercüme Hizmeti

Türkiyenin'nin en iyi tercüme hizmeti

35 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel ve alanında uzman yeminli tercümanlarıyla, kurumumuz teknik, ticari, hukuki, tıbbi, akademik ve kurumsal metinlerinizi içeriğine uygun bir şekilde Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe dillerinde tercüme hizmeti vermektedir. Metinlerinizin tercümesi verilen süre içerisinde doğru ve kaliteli bir şekilde kurumsal bünyemiz altında çalışan yetkin, nitelikli ve uzman tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilip mutlaka proof-reading (düzeltme/kontrol) sonrası teslim edilmektedir.

Uzman bir tercüme ekibi tarafından yapılan bu çalışmalar sayesinde, pek çok kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınız çözüme ulaşmış olacaktır.

Deneyimli tercümanlarımız, birçok alanda uzmanlık sahibi olması sayesinde termolojik bilgi gerektiren çevirilerde en güvenilir çeviri hizmeti verir. Çevirisi gerçekleştirilecek dokümanlarınızı ve belgelerinizi doğru ve ivedilikle  tercüme ederek hizmet vermekteyiz.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder