İstanbul İngilizce Kursu - En İyi İngilizce Kursu İstanbul - İngilizce Kursu İstanbul Tavsiye

İstanbul İngilizce Kursu ile birlikte gelecek hayalleriniz için yeni bir yabancı dil öğrenerek çok daha kolay ve etkili olacaktır. Bu minvalde tek yapmanız gereken yaşam boyunca sermayeniz olacak ingilizce eğitimine En İyi İngilizce Kursu İstanbul ile beraber bir adım atmak! İngilizce Kursu İstanbul Tavsiye sıralamasında öne çıkan kurumumuz ile birlikte yeni tecrübeler edinebilir ve hayat maratonunda ulaşmak istediğiniz hedeflere çok daha kısa bir sürede erişebilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursu

İstanbul İngilizce Kursu yarım asra yakın tecrübesiyle ülkemizin birçok bölgesinde Akademik Yabancı Dil Kursları olarak sizlere nitelikli yabancı dil programları sunmaya devam ediyor. British Council Partneri olan kurumumuz aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav merkezidir. Yurt dışına seyahat veya göç etmek isteyenler ya da akademik kariyer planlayanların girmesi zorunlu olduğu çeşitli yabancı dil ölçme sınavları bulunmaktadır. İstanbul İngilizce Kursları zengin yabancı dil eğitim programları ile öğrencilerini ayrıca  bu alanda da zirveye taşıyarak hayallerine kavuşturuyor.

Siz de İngilizce Kursu İstanbul ile birlikte kaliteli bir İngilizce programına kayıt olabilir ve geleceğinizi inşa etmeye şimdiden başlayabilirsiniz. İstanbul İngilizce Kursları, klasikleşmiş kur anlayışından tamamen uzakta, her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modellerini ve yabancı dil metotlarını uygulayan köklü bir markadır. Bu noktada bireye özgü eğitim programlarının yanı sıra Londra merkezli ‘The Academic The Publishing’ kendi yayınevi kaynakları ile eğitiminizi zenginleştiriyor. İstanbul İngilizce Kursu olarak öğrencilere özel olarak sunulan bu eğitim materyallerinin dışarıya satışı gerçekleştirilmemektedir. İstanbul İngilizce Kursları olarak eğitim modellerimiz ve size sunulan özel kaynaklarla yazma, konuşma,dinleme ve okuma becerileriniz kısa sürede üst seviyelere ulaştırılıyor.

Dünyada ancak kendimize yeni bir nitelik kazandırarak bir şeyleri başarabiliriz. Aynı zamanda mesleki/sosyal tatminimizi bu becerilerimiz ve başarılarımız sayesinde artırabilir ve pozitif bir yaşam tecrübesi elde edebiliriz. İstanbul'daki İngilizce Kurslarımız bu minvalde sizlere daima gündelik dille alakalı eğitim programları düzenleyerek, akademik ve iş ingilizcesi alanlarında da yetkinleşmenizi sağlıyor. VIP sınıflarımızda gerçekleşen eğitimlere katılamadığınız zaman Canlı Stüdyolarda gerçekleştirilen derslerimize Online bir şekilde katılabilir ve ders alabilirsiniz.

Nitelikli bir eğitimin yanı sıra bu unsuru akademisyen eğitmenleri ile güçlendiren ve yayınları ile taçlandıran İstanbul İngilizce Kursları , bu bölgede sizlere en kapsamlı en nitelikli dil eğitimi sunan dil okuludur. Değişen dünyayı ve değişen yaşam koşullarını göz önünde bulundurarak kendinizi yabancı dil alanında geliştirmeli ve yaşamınıza etkili bir şekilde yön vermeye hemen başlayabilirsiniz. Kaygılarınızı ve düşüncelerimizi bir kenara bırakarak bu alanda kalitesini ispatlamış olan İngilizce Kursu İstanbul ile birlikte ana diliniz gibi İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul En İyi İngilizce Dil Kursu

En İyi İngilizce Dil Kursu İstanbul sıralamasında ilk sırada yer alan Akademik Dil Kursu Öğrencilerine temel seviyeden başlayıp Akademik seviyeye kadar eğitim planlaması yapan ve kapsamlı yayın desteğiyle öğrencilerinin seviyesini arttırmaya yönelik sistemiyle sizleri hedeflediğiniz noktaya ulaştırıyor.

En İyi İngilizce Kursu İstanbul olarak ingilizcenin kültürünü genel yapısını temel kavramlarını kavratan eğitim modeli uygulamaktayız. İstanbul İngilizce Kursu olarak 4 temel beceri üzerinden eğitim planlaması oluşturulup öğrencinin reading, listening, writing, speaking noktasında etkinliğini artırmaya yönelik eğitim modeli ile ilerliyoruz. En İyi İngilizce Kursu İstanbul araştırmalarında Akademik ailesini her zaman zirvede tutan en önemli etkenlerden bazıları ise ;

British Council Konsolosluk Partneridir

Türkiye’de ilk defa her yaştan bireye yönelik eğitim programları geliştiren nitelikli bir kurumdur

IELTS Yetkili Sınav Merkezidir

Türkiye’de ilk kez Canlı Stüsyolardan eğitim alma imkanı sunan köklü bir dil okuludur

⇒ Londra Merkezli The Academic Publishing Adlı Kendi Yayınevi kaynakları ile dil eğitiminizi taçlandıran güvenilir bir markadır.

Akademik Yabancı Dil Okulu İstanbul En İyi İngilizce Dil Kursu sizlere ihtiyaca uygun eğitim modeli uygulayarak İngilizcenizi üst seviyelere çıkarmanıza önemli katkı sağlayacaktır. 

İstanbul Dil Kursu

İstanbul Dil Kursu, şehrin dinamik yapısına uygun olarak geniş bir dil eğitimi yelpazesi sunarak farklı öğrenci kitlesine hitap etmektedir. İstanbul'un kültürel çeşitliliğine ve uluslararası niteliğine uygun olarak, dil öğrenmeye başlayanlardan uluslararası sertifika arayışında olanlara kadar herkesin ihtiyacını karşılayacak programlar sunmaktadır.

Uzman eğitmenler eşliğinde verilen dersler sayesinde öğrencilerin dil becerilerini etkili bir şekilde geliştirmeleri hedeflenmektedir. Özellikle iş hayatında dil becerilerinin önemli olduğu günümüzde, İstanbul Dil Kursları öğrencilere kariyer açısından da önemli fırsatlar sunmaktadır. Uluslararası geçerliliği olan sertifikalar aracılığıyla dil bilgisini resmi olarak belgeleme imkanı da sağlanmaktadır.

İstanbul Dil Okulları, esnek programları sayesinde, yoğun iş temposuna sahip olanlar veya hafta sonları daha fazla zaman ayırabilenler için ideal bir öğrenme deneyimi sunmanın yanı sıra dil öğrenme garantisi de vermektedir.

İstanbul’daki Dil Kurslarımızda öğrenciler dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda uluslararası arenada rekabet avantajı elde ederler. İstanbul Dil Kursu, her öğrencinin dil öğrenme hızı ve tarzına uygun bir şekilde eğitim almasını destekler ve öğrencilere benzersiz bir dil öğrenme deneyimi yaşatır.

İstanbul İngilizce Kursu Tavsiye

İstanbul İngilizce Kursu Tavsiye seçeneklerinde her zaman ilk sıradaki yerini koruyan Akademik Yabancı Dil Kursları Türkiye’nin en köklü dil okuludur. Bu noktada İngilizce Kursu İstanbul ile birlikte geleceğinize şimdiden yön verebilir ve hayat boyunca kendinize pek çok yarar sağlayabilirsiniz. Yaşadığımız bugünün dünyasında ingilizce öğrenmek kişiye mesleki ve sosyal yönden birçok fırsat sunar. Akademik kariyerde istediğiniz pozisyonlara yabancı dil alanında yetkinleşerek ulaşabilirsiniz. İngilizce sayesinde uluslararası global şirketlerde üst düzey mevkilerde rahatlıkla görev alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sosyal ve kültürel aktivitelerde kendinizi daha pozitif hissederek kolay bir şekilde kişiliğinizi daha güçlü ifade edebilirsiniz. İstanbul İngilizce Kursu Tavsiye olan Akademik Yabancı Dil Kursu bu noktada sizlere mükemmel bir yabancı dil eğitim fırsatı sunuyor.

İngilizce Kursu İstanbul Tavsiye olarak ön plana çıkan kursumuz ile birlikte İngilizce öğrenmenin faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz ;

♦ Yazılı ve sözlü olarak kendinizi ifade etme beceriniz gelişir

♦ Problem çözme beceriniz artar

♦ Diğer yabancı dilleri daha kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlar

♦ Kuvvetli bir hafızaya sahip olursunuz ve öğrenme kabiliyetiniz yükselir

♦ Dünya üzerinde en çok konuşulan ortak dillerden birine sahip olursunuz,

♦ Özgürce seyahat edebilirsiniz

♦ Farklı kültürlerle etkileşim kurabilme özelliği kazandırır

♦ Öğrendikleriniz sayesinde entelektüel bilgi birikiminiz artar.

♦ Sevdiğiniz yabancı filmleri altyazısız bir şekilde izleyebilirsiniz.

♦ Küresel ticari ve akademik her sahada yer alabilme şansı yakalayabilirsiniz

İstanbul İngilizce Kursu’nun size sunacağı çeşitli imkan ve ayrıcalıkları sayesinde yukarıda bahsettiğimiz özelliklerden çok daha fazlasına erişme imkanı elde edebilirsiniz. Yaşamımızda her geçen gün varlığını ve etkisini artıran İngilizce kaçınılmaz bir şekilde ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Gelecek hayalleriniz için çok faydalı bir dil eğitimini ertelemeden bu doğrultuda harekete geçmek yapılacak en doğru davranışlardan biri kuşkusuz. İstanbul İngilizce Kursu Tavsiye noktasında çeyrek asırlık tecrübemize güvenebilir ve harika eğitim ekibimizle birlikte programlarımıza katılım gerçekleştirebilirsiniz.

 İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları

İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları 2024 yılı genel olarak 9500 ₺ ile 20000 ₺ arasında değişmektedir. Bu fiyatlar çeşitli eğitim modelleri, öğrencilere sağlanan ek hizmetler ve kampanya dönemlerine göre değişkenlik göstermektedir.

İstanbul İngilizce Kursu sizlere sunduğu nitelikli eğitimleri İngilizce Kursları Fiyatları İstanbul konusunda her dönem belli başlı kampanyalar ve uygun ödeme yöntemleri ile bütçe dostu bir eğitim fırsatı sunuyor. Hayalleriniz için küçük bir yatırım yaparak hayatınız boyunca birçok fırsattan istifade edebileceğiniz İngilizce eğitimine geç kalmadan başlayın. Her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modellerimiz, zengin müfredat ve kaynaklarımız, İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz istediğiniz zaman ana sayfamızda bulunan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul En İyi Dil Kursu

İstanbul En iyi Dil Kursu seçenekleri ve sonuçlarında Türkiye’nin diğer şehirlerinde olduğu gibi İstanbul’da da  ilk sırada yer alan Akademik Yabancı Dil Kursları bu alanda güçlü otoritesiyle ilk tercih edilen dil kursu olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’un en iyi dil kursu, klasikleşmiş yabancı dil eğitimi yerine tamamen bireye özgü eğitim metotlarıyla kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyor. Bir dile yeteri kadar vakit ayırmazsanız o dili tam manasıyla kavramakta çeşitli zorluklar yaşarsınız. Örnek vermek gerekirse spor gelişiminde disiplinli bir şekilde yapılan antrenmanlar ile vücut gelişiyor ise, dil eğitiminde de daima sık tekrarlar yapıp zihnimizi bu hususta uyarmalı ve aktifleştirmeliyiz. Hem yeni bir dil öğrenerek yaşamınızın her sahasında kullanabileceğiniz kalıcı, etkili bir güç elde etmiş olursunuz. İstanbul en iyi dil kursu ile birlikte size hayatın her alanında artı değerler kazandıracak bir eğitime geç kalmamanızı tavsiye ederiz… İstanbul en iyi dil kursu olarak sizlere Web sitemizde tamamen ücretsiz online seviye tespit sınavı imkanı sunuyoruz. Ücretsiz bir şekilde seviye tespit sınavına katılım gösterebilir ve öğrenmek istediğiniz dilde kendi dil seviyenizi ölçme imkanı gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul Yabancı Dil Kursları

İstanbul Yabancı Dil Kursları arasından köklü tecrübesi ve Türkiye geneli başarı gösteren şubeleri ile birlikte kuşkusuz Akademik Yabancı Dil Kursları ilk sıradaki yerini korumaktadır. Kuruluşundan bugüne kadar olan süreçte on binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandıran ve onların başarısı ile gurur duyan kurum olarak nitelikli hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir dil okulunun en olmazsa olmaz unsuru şüphesiz eğitim metodudur. İstanbul Yabancı Dil Kursu olarak Türkiye’de ilk kez her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modelleri geliştiren kurumumuzda seviyenize ve hedefinize uygun etkili dil programına dahil olabilirsiniz.

Günümüzde giderek artan yabancı dilin önemi , bireylerin nezdinde önem kazanmaya devam etmektedir. En büyük ve en etkili yeteneklerden biri olan dil  becerisi kişiyi başarıya ve mutluluğa götüren en kısa yolları inşa etmektedir. Böyle bir durumda kişisel gelişiminizi tamamlamak ve kariyer basamaklarını tırmanmak için İstanbul Yabancı Dil Kursumuzun dil programlarına geç kalmadan dahil olabilir ve %40’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursu Hakkında En Çok Sorulan Sorular
İngilizce Öğrenmek İçin Hangi Seviyeden Başlamalıyım?
İstanbul'daki yabancı dil kurslarımızda İngilizce öğrenmeye başlarken, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinize bakılarak mevcut İngilizce düzeyiniz belirlenir. Daha sonra, bu seviyeden başlayarak hedeflerinize odaklanan ve ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim programı oluşturulur. Bu sayede, mevcut seviyenizden başlayarak istediğiniz dil seviyesine ulaşmak için etkili bir öğrenme süreci sağlanır.
İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları Nelerdir?
İstanbul'da İngilizce Kursu Fiyatları, kursun içeriğine, dil eğitim programının toplam süresine göre değişmektedir. Ücretsiz olarak katılım sağlayacağınız seviye belirleme sınavına giriş sağlayarak dil seviyenize en uygun ve ihtiyacınıza uygun dil eğitim programı planlanarak size özel eğitim programı planlanarak fiyat teklifi paylaşılmaktadır.
İstanbul İngilizce Kursunda Hangi Eğitimler Verilmektedir?
İstanbul'da bulunan kampüslerimizde 22+ dünya dili kapsamında verilen eğitimler şunlardır; Genel Diller -İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca+ Sınav Hazırlık Kursları -IELTS, TOEFL, YDS, ITEP, TOEIC+
icon-i
İstanbul İngilizce Kursu Kampüsümüzde Verilen Programlar
İstanbul İngilizce Kursu - En İyi İngilizce Kursu İstanbul - İngilizce Kursu İstanbul Tavsiye
tüm programlar
Nitelikli İngilizce Kursları
Akademik Sınav Kursları
Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Lise İngilizce (Teens)
Lise İngilizce (Teens)

Detaylı İncele click
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEIC Hazırlık Kursu
TOEIC Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

Detaylı İncele click
İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Detaylı İncele click
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Lise İngilizce (Teens)
Lise İngilizce (Teens)

Detaylı İncele click
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEIC Hazırlık Kursu
TOEIC Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

Detaylı İncele click
İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Detaylı İncele click
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi

Prep Temel İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Temel İngilizce Kursu

Prep Plus İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Plus İngilizce Kursu

Academic  İngilizce Kursu detaylı incele
Academic İngilizce Kursu

Academic Plus Kursu detaylı incele
Academic Plus Kursu

Genel İngilizce Kursu detaylı incele
Genel İngilizce Kursu

Lise İngilizce (Teens) detaylı incele
Lise İngilizce (Teens)

İngilizce Özel Ders detaylı incele
İngilizce Özel Ders

İş İngilizcesi detaylı incele
İş İngilizcesi

Prep Temel İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Temel İngilizce Kursu

Prep Plus İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Plus İngilizce Kursu

Academic  İngilizce Kursu detaylı incele
Academic İngilizce Kursu

Academic Plus Kursu detaylı incele
Academic Plus Kursu

Genel İngilizce Kursu detaylı incele
Genel İngilizce Kursu

Lise İngilizce (Teens) detaylı incele
Lise İngilizce (Teens)

İngilizce Özel Ders detaylı incele
İngilizce Özel Ders

İş İngilizcesi detaylı incele
İş İngilizcesi

YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu detaylı incele
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu detaylı incele
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu detaylı incele
TOEFL Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu detaylı incele
IELTS Hazırlık Kursu

TOEIC Hazırlık Kursu detaylı incele
TOEIC Hazırlık Kursu

Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency detaylı incele
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu detaylı incele
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu detaylı incele
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu detaylı incele
TOEFL Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu detaylı incele
IELTS Hazırlık Kursu

TOEIC Hazırlık Kursu detaylı incele
TOEIC Hazırlık Kursu

Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency detaylı incele
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

KONUŞMA GARANTİLİ DİL EĞİTİMİ
0216 330 1 909
adresimiz
Rıhtım Cd. Recaizade Sk. No:2 Kat:3 34716 Kadıköy / İSTANBUL, Barbaros Bulvarı Cd. No:11 Cihannüma Beşiktaş / İSTANBUL
yol tarifi al
Boğa Heykelinden 5 Dakika
Boğa Heykelinden 5 Dakika
Kadıköy İskelesinden 5 Dakika
Kadıköy İskelesinden 5 Dakika
Kadıköy Otobüs Meydan Durağı Karşısı
Kadıköy Otobüs Meydan Durağı Karşısı
Ön Bilgi Formu
Vade farksız 6 Taksit İmkanını Kaçırma
Detaylı bilgilendirme için formu doldurunuz.
Gurur Tablomuz
Başarıya Ulaşan Öğrencilerimizle Gurur Duyuyoruz
IELTS
YDS
TOEFL
GOETHE
TestDaF
ÖSD
ITEP
ad soyad program puan
E**** Y***** IELTS 7.5
A**** G**** IELTS 8.0
G******* Y****** IELTS 7.5
T**** K****** IELTS 8.0
E**** Y****** IELTS 7.5
M**** Y***** IELTS 7.0
M**** A** IELTS 7.5
İ**** V***** IELTS 8.0
T**** V*** Ş*********** IELTS 7.5
ad soyad program puan
E**** K** YDS 91.25
M***** S******* YDS 90
M****** M******* YDS 81.75
A**** Y***** YDS 80
Y***** S**** S**** YDS 80
M**** D*** YDS 87.50
A**** A*** T**** YDS 78.75
H**** P*** YDS 91.25
Y******* S*** YDS 78.75
K**** K***** YDS 88.75
A**** S**** P***** YDS 78.75
H**** T**** YDS 83
ad soyad program puan
S***** Ü**** TOEFL 92
D**** B********** TOEFL 90
A*** A****** TOEFL 87
N*** B***** TOEFL 87
G**** H**** TOEFL 86
J**** H****** TOEFL 86
K***** H***** TOEFL 85
I**** T**** TOEFL 84
G***** H***** TOEFL 84
ad soyad program puan
S**** D**** Y****** GOETHE 92
F***** B***** GOETHE 86
Ç***** K** GOETHE 86
M****** A**** GOETHE 84
G**** Ö****** GOETHE 83
H***** P***** GOETHE 83
Ö**** A*** GOETHE 83
ad soyad program puan
A***** K*** A******* TestDaF B1
K**** İ***** TestDaF B2
S**** S***** TestDaF B2
A***** C** Ş*********** TestDaF B2
C***** E******* TestDaF C1
G***** İ******* TestDaF B2
ad soyad program puan
M***** A** Ş*********** ÖSD B2
Y**** Ç****** ÖSD C1
M***** A********* ÖSD B2
B***** R******** ÖSD C1
Y***** H**** ÖSD B2
M***** O********* C**** ÖSD C1
B***** S******* ÖSD B2
ad soyad program puan
A**** Y***** ITEP 4.2
A**** K******* ITEP 4.0
Ş**** A************ ITEP 4.5
O***** T*********** ITEP 4.7
L***** Y*********** ITEP 5.0
O*****F***** ITEP 4.8

İstanbul İngilizce Kursu - En İyi İngilizce Kursu İstanbul - İngilizce Kursu İstanbul Tavsiye

KONUŞMA GARANTİLİ DİL EĞİTİMİ
0216 330 1 909
adresimiz
Rıhtım Cd. Recaizade Sk. No:2 Kat:3 34716 Kadıköy / İSTANBUL, Barbaros Bulvarı Cd. No:11 Cihannüma Beşiktaş / İSTANBUL
yol tarifi al
Boğa Heykelinden 5 Dakika
Boğa Heykelinden 5 Dakika
Kadıköy İskelesinden 5 Dakika
Kadıköy İskelesinden 5 Dakika
Kadıköy Otobüs Meydan Durağı Karşısı
Kadıköy Otobüs Meydan Durağı Karşısı

İstanbul İngilizce Kursu ile birlikte gelecek hayalleriniz için yeni bir yabancı dil öğrenerek çok daha kolay ve etkili olacaktır. Bu minvalde tek yapmanız gereken yaşam boyunca sermayeniz olacak ingilizce eğitimine En İyi İngilizce Kursu İstanbul ile beraber bir adım atmak! İngilizce Kursu İstanbul Tavsiye sıralamasında öne çıkan kurumumuz ile birlikte yeni tecrübeler edinebilir ve hayat maratonunda ulaşmak istediğiniz hedeflere çok daha kısa bir sürede erişebilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursu

İstanbul İngilizce Kursu yarım asra yakın tecrübesiyle ülkemizin birçok bölgesinde Akademik Yabancı Dil Kursları olarak sizlere nitelikli yabancı dil programları sunmaya devam ediyor. British Council Partneri olan kurumumuz aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav merkezidir. Yurt dışına seyahat veya göç etmek isteyenler ya da akademik kariyer planlayanların girmesi zorunlu olduğu çeşitli yabancı dil ölçme sınavları bulunmaktadır. İstanbul İngilizce Kursları zengin yabancı dil eğitim programları ile öğrencilerini ayrıca  bu alanda da zirveye taşıyarak hayallerine kavuşturuyor.

Siz de İngilizce Kursu İstanbul ile birlikte kaliteli bir İngilizce programına kayıt olabilir ve geleceğinizi inşa etmeye şimdiden başlayabilirsiniz. İstanbul İngilizce Kursları, klasikleşmiş kur anlayışından tamamen uzakta, her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modellerini ve yabancı dil metotlarını uygulayan köklü bir markadır. Bu noktada bireye özgü eğitim programlarının yanı sıra Londra merkezli ‘The Academic The Publishing’ kendi yayınevi kaynakları ile eğitiminizi zenginleştiriyor. İstanbul İngilizce Kursu olarak öğrencilere özel olarak sunulan bu eğitim materyallerinin dışarıya satışı gerçekleştirilmemektedir. İstanbul İngilizce Kursları olarak eğitim modellerimiz ve size sunulan özel kaynaklarla yazma, konuşma,dinleme ve okuma becerileriniz kısa sürede üst seviyelere ulaştırılıyor.

Dünyada ancak kendimize yeni bir nitelik kazandırarak bir şeyleri başarabiliriz. Aynı zamanda mesleki/sosyal tatminimizi bu becerilerimiz ve başarılarımız sayesinde artırabilir ve pozitif bir yaşam tecrübesi elde edebiliriz. İstanbul'daki İngilizce Kurslarımız bu minvalde sizlere daima gündelik dille alakalı eğitim programları düzenleyerek, akademik ve iş ingilizcesi alanlarında da yetkinleşmenizi sağlıyor. VIP sınıflarımızda gerçekleşen eğitimlere katılamadığınız zaman Canlı Stüdyolarda gerçekleştirilen derslerimize Online bir şekilde katılabilir ve ders alabilirsiniz.

Nitelikli bir eğitimin yanı sıra bu unsuru akademisyen eğitmenleri ile güçlendiren ve yayınları ile taçlandıran İstanbul İngilizce Kursları , bu bölgede sizlere en kapsamlı en nitelikli dil eğitimi sunan dil okuludur. Değişen dünyayı ve değişen yaşam koşullarını göz önünde bulundurarak kendinizi yabancı dil alanında geliştirmeli ve yaşamınıza etkili bir şekilde yön vermeye hemen başlayabilirsiniz. Kaygılarınızı ve düşüncelerimizi bir kenara bırakarak bu alanda kalitesini ispatlamış olan İngilizce Kursu İstanbul ile birlikte ana diliniz gibi İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul En İyi İngilizce Dil Kursu

En İyi İngilizce Dil Kursu İstanbul sıralamasında ilk sırada yer alan Akademik Dil Kursu Öğrencilerine temel seviyeden başlayıp Akademik seviyeye kadar eğitim planlaması yapan ve kapsamlı yayın desteğiyle öğrencilerinin seviyesini arttırmaya yönelik sistemiyle sizleri hedeflediğiniz noktaya ulaştırıyor.

En İyi İngilizce Kursu İstanbul olarak ingilizcenin kültürünü genel yapısını temel kavramlarını kavratan eğitim modeli uygulamaktayız. İstanbul İngilizce Kursu olarak 4 temel beceri üzerinden eğitim planlaması oluşturulup öğrencinin reading, listening, writing, speaking noktasında etkinliğini artırmaya yönelik eğitim modeli ile ilerliyoruz. En İyi İngilizce Kursu İstanbul araştırmalarında Akademik ailesini her zaman zirvede tutan en önemli etkenlerden bazıları ise ;

British Council Konsolosluk Partneridir

Türkiye’de ilk defa her yaştan bireye yönelik eğitim programları geliştiren nitelikli bir kurumdur

IELTS Yetkili Sınav Merkezidir

Türkiye’de ilk kez Canlı Stüsyolardan eğitim alma imkanı sunan köklü bir dil okuludur

⇒ Londra Merkezli The Academic Publishing Adlı Kendi Yayınevi kaynakları ile dil eğitiminizi taçlandıran güvenilir bir markadır.

Akademik Yabancı Dil Okulu İstanbul En İyi İngilizce Dil Kursu sizlere ihtiyaca uygun eğitim modeli uygulayarak İngilizcenizi üst seviyelere çıkarmanıza önemli katkı sağlayacaktır. 

İstanbul Dil Kursu

İstanbul Dil Kursu, şehrin dinamik yapısına uygun olarak geniş bir dil eğitimi yelpazesi sunarak farklı öğrenci kitlesine hitap etmektedir. İstanbul'un kültürel çeşitliliğine ve uluslararası niteliğine uygun olarak, dil öğrenmeye başlayanlardan uluslararası sertifika arayışında olanlara kadar herkesin ihtiyacını karşılayacak programlar sunmaktadır.

Uzman eğitmenler eşliğinde verilen dersler sayesinde öğrencilerin dil becerilerini etkili bir şekilde geliştirmeleri hedeflenmektedir. Özellikle iş hayatında dil becerilerinin önemli olduğu günümüzde, İstanbul Dil Kursları öğrencilere kariyer açısından da önemli fırsatlar sunmaktadır. Uluslararası geçerliliği olan sertifikalar aracılığıyla dil bilgisini resmi olarak belgeleme imkanı da sağlanmaktadır.

İstanbul Dil Okulları, esnek programları sayesinde, yoğun iş temposuna sahip olanlar veya hafta sonları daha fazla zaman ayırabilenler için ideal bir öğrenme deneyimi sunmanın yanı sıra dil öğrenme garantisi de vermektedir.

İstanbul’daki Dil Kurslarımızda öğrenciler dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda uluslararası arenada rekabet avantajı elde ederler. İstanbul Dil Kursu, her öğrencinin dil öğrenme hızı ve tarzına uygun bir şekilde eğitim almasını destekler ve öğrencilere benzersiz bir dil öğrenme deneyimi yaşatır.

İstanbul İngilizce Kursu Tavsiye

İstanbul İngilizce Kursu Tavsiye seçeneklerinde her zaman ilk sıradaki yerini koruyan Akademik Yabancı Dil Kursları Türkiye’nin en köklü dil okuludur. Bu noktada İngilizce Kursu İstanbul ile birlikte geleceğinize şimdiden yön verebilir ve hayat boyunca kendinize pek çok yarar sağlayabilirsiniz. Yaşadığımız bugünün dünyasında ingilizce öğrenmek kişiye mesleki ve sosyal yönden birçok fırsat sunar. Akademik kariyerde istediğiniz pozisyonlara yabancı dil alanında yetkinleşerek ulaşabilirsiniz. İngilizce sayesinde uluslararası global şirketlerde üst düzey mevkilerde rahatlıkla görev alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sosyal ve kültürel aktivitelerde kendinizi daha pozitif hissederek kolay bir şekilde kişiliğinizi daha güçlü ifade edebilirsiniz. İstanbul İngilizce Kursu Tavsiye olan Akademik Yabancı Dil Kursu bu noktada sizlere mükemmel bir yabancı dil eğitim fırsatı sunuyor.

İngilizce Kursu İstanbul Tavsiye olarak ön plana çıkan kursumuz ile birlikte İngilizce öğrenmenin faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz ;

♦ Yazılı ve sözlü olarak kendinizi ifade etme beceriniz gelişir

♦ Problem çözme beceriniz artar

♦ Diğer yabancı dilleri daha kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlar

♦ Kuvvetli bir hafızaya sahip olursunuz ve öğrenme kabiliyetiniz yükselir

♦ Dünya üzerinde en çok konuşulan ortak dillerden birine sahip olursunuz,

♦ Özgürce seyahat edebilirsiniz

♦ Farklı kültürlerle etkileşim kurabilme özelliği kazandırır

♦ Öğrendikleriniz sayesinde entelektüel bilgi birikiminiz artar.

♦ Sevdiğiniz yabancı filmleri altyazısız bir şekilde izleyebilirsiniz.

♦ Küresel ticari ve akademik her sahada yer alabilme şansı yakalayabilirsiniz

İstanbul İngilizce Kursu’nun size sunacağı çeşitli imkan ve ayrıcalıkları sayesinde yukarıda bahsettiğimiz özelliklerden çok daha fazlasına erişme imkanı elde edebilirsiniz. Yaşamımızda her geçen gün varlığını ve etkisini artıran İngilizce kaçınılmaz bir şekilde ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Gelecek hayalleriniz için çok faydalı bir dil eğitimini ertelemeden bu doğrultuda harekete geçmek yapılacak en doğru davranışlardan biri kuşkusuz. İstanbul İngilizce Kursu Tavsiye noktasında çeyrek asırlık tecrübemize güvenebilir ve harika eğitim ekibimizle birlikte programlarımıza katılım gerçekleştirebilirsiniz.

 İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları

İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları 2024 yılı genel olarak 9500 ₺ ile 20000 ₺ arasında değişmektedir. Bu fiyatlar çeşitli eğitim modelleri, öğrencilere sağlanan ek hizmetler ve kampanya dönemlerine göre değişkenlik göstermektedir.

İstanbul İngilizce Kursu sizlere sunduğu nitelikli eğitimleri İngilizce Kursları Fiyatları İstanbul konusunda her dönem belli başlı kampanyalar ve uygun ödeme yöntemleri ile bütçe dostu bir eğitim fırsatı sunuyor. Hayalleriniz için küçük bir yatırım yaparak hayatınız boyunca birçok fırsattan istifade edebileceğiniz İngilizce eğitimine geç kalmadan başlayın. Her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modellerimiz, zengin müfredat ve kaynaklarımız, İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz istediğiniz zaman ana sayfamızda bulunan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul En İyi Dil Kursu

İstanbul En iyi Dil Kursu seçenekleri ve sonuçlarında Türkiye’nin diğer şehirlerinde olduğu gibi İstanbul’da da  ilk sırada yer alan Akademik Yabancı Dil Kursları bu alanda güçlü otoritesiyle ilk tercih edilen dil kursu olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’un en iyi dil kursu, klasikleşmiş yabancı dil eğitimi yerine tamamen bireye özgü eğitim metotlarıyla kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyor. Bir dile yeteri kadar vakit ayırmazsanız o dili tam manasıyla kavramakta çeşitli zorluklar yaşarsınız. Örnek vermek gerekirse spor gelişiminde disiplinli bir şekilde yapılan antrenmanlar ile vücut gelişiyor ise, dil eğitiminde de daima sık tekrarlar yapıp zihnimizi bu hususta uyarmalı ve aktifleştirmeliyiz. Hem yeni bir dil öğrenerek yaşamınızın her sahasında kullanabileceğiniz kalıcı, etkili bir güç elde etmiş olursunuz. İstanbul en iyi dil kursu ile birlikte size hayatın her alanında artı değerler kazandıracak bir eğitime geç kalmamanızı tavsiye ederiz… İstanbul en iyi dil kursu olarak sizlere Web sitemizde tamamen ücretsiz online seviye tespit sınavı imkanı sunuyoruz. Ücretsiz bir şekilde seviye tespit sınavına katılım gösterebilir ve öğrenmek istediğiniz dilde kendi dil seviyenizi ölçme imkanı gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul Yabancı Dil Kursları

İstanbul Yabancı Dil Kursları arasından köklü tecrübesi ve Türkiye geneli başarı gösteren şubeleri ile birlikte kuşkusuz Akademik Yabancı Dil Kursları ilk sıradaki yerini korumaktadır. Kuruluşundan bugüne kadar olan süreçte on binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandıran ve onların başarısı ile gurur duyan kurum olarak nitelikli hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir dil okulunun en olmazsa olmaz unsuru şüphesiz eğitim metodudur. İstanbul Yabancı Dil Kursu olarak Türkiye’de ilk kez her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modelleri geliştiren kurumumuzda seviyenize ve hedefinize uygun etkili dil programına dahil olabilirsiniz.

Günümüzde giderek artan yabancı dilin önemi , bireylerin nezdinde önem kazanmaya devam etmektedir. En büyük ve en etkili yeteneklerden biri olan dil  becerisi kişiyi başarıya ve mutluluğa götüren en kısa yolları inşa etmektedir. Böyle bir durumda kişisel gelişiminizi tamamlamak ve kariyer basamaklarını tırmanmak için İstanbul Yabancı Dil Kursumuzun dil programlarına geç kalmadan dahil olabilir ve %40’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursu Hakkında En Çok Sorulan Sorular
İngilizce Öğrenmek İçin Hangi Seviyeden Başlamalıyım?
İstanbul'daki yabancı dil kurslarımızda İngilizce öğrenmeye başlarken, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinize bakılarak mevcut İngilizce düzeyiniz belirlenir. Daha sonra, bu seviyeden başlayarak hedeflerinize odaklanan ve ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim programı oluşturulur. Bu sayede, mevcut seviyenizden başlayarak istediğiniz dil seviyesine ulaşmak için etkili bir öğrenme süreci sağlanır.
İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları Nelerdir?
İstanbul'da İngilizce Kursu Fiyatları, kursun içeriğine, dil eğitim programının toplam süresine göre değişmektedir. Ücretsiz olarak katılım sağlayacağınız seviye belirleme sınavına giriş sağlayarak dil seviyenize en uygun ve ihtiyacınıza uygun dil eğitim programı planlanarak size özel eğitim programı planlanarak fiyat teklifi paylaşılmaktadır.
İstanbul İngilizce Kursunda Hangi Eğitimler Verilmektedir?
İstanbul'da bulunan kampüslerimizde 22+ dünya dili kapsamında verilen eğitimler şunlardır; Genel Diller -İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca+ Sınav Hazırlık Kursları -IELTS, TOEFL, YDS, ITEP, TOEIC+
icon-1
İstanbul İngilizce Kursu Kampüsümüzde Verilen Programlar
İstanbul İngilizce Kursu - En İyi İngilizce Kursu İstanbul - İngilizce Kursu İstanbul Tavsiye
tüm programlar
Nitelikli İngilizce Kursları
Akademik Sınav Kursları
Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Lise İngilizce (Teens)
Lise İngilizce (Teens)

Detaylı İncele click
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEIC Hazırlık Kursu
TOEIC Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

Detaylı İncele click
İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Detaylı İncele click
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Lise İngilizce (Teens)
Lise İngilizce (Teens)

Detaylı İncele click
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEIC Hazırlık Kursu
TOEIC Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

Detaylı İncele click
İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Detaylı İncele click
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Lise İngilizce (Teens)
Lise İngilizce (Teens)

Detaylı İncele click
İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Detaylı İncele click
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Lise İngilizce (Teens)
Lise İngilizce (Teens)

Detaylı İncele click
İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Detaylı İncele click
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi

Detaylı İncele click
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEIC Hazırlık Kursu
TOEIC Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

Detaylı İncele click
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TOEIC Hazırlık Kursu
TOEIC Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

why
Sunduğumuz Avantajlar
Akademik International Yabancı Dil Okulları Öğrencilerine Sunmuş Olduğu Kapsamlı Ve Nitelikli Eğitim Avantajları
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Akademik International Yabancı Dil Okulları, alanında uzman, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi ile nitelikli yabancı dil eğitimi sunmaktadır.
Online Ders
Online Ders
Türkiye'nin en interaktif, en kapsamlı online dil platformu Letslingo ile dilediğin zaman dilediğin yerde görüntülü ve sesli derslere katılım sağlayabilirsin.
Konuşma Kulüpleri
Konuşma Kulüpleri
İngilizce Speaking derslerimiz, günlük ve üst düzey İngilizce seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. Native hocalarımızla gerçekleştirilen derslerimizde farklı konuşma becerilerini geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli aktiviteler ve alıştırmalar yapılmaktadır.
Student Satisfaction
Student Satisfaction
Türkiye'de ilk kez ISO 9001:2015 Quality Management Systems ve 10002:2018 Customer Satisfaction belgelerini almaya hak kazanarak sürdürülebilinir yabancı dil eğitim sistemini oluşturan, %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan yabancı dil okulu.
Özgün Yayınlar
Özgün Yayınlar
Londra merkezli kurum öğrencilerimize özel yayınevimiz THE ACADEMIC PUBLISHING, Türk dil yapısına uygun olarak hazırlanmış özgün kaynaklar geliştirmiştir. Bu kaynaklar, Native yazarlar ve Türk dilbilimcileri tarafından ortaklaşa hazırlanmaktadır.
Neden Akademik International ?
Akademik International Kurslarını seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz eğitim avantajları
Nitelikli Dil Eğitimi

Türkiye'de ilk kez yetişkin öğrenciler için özel hazırladığı eğitim müfredatı ile fark yaratan yabancı dil okulumuz, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi, kuruma özgü yetişkin, lise ve çocuk grupları için ayrı ayrı oluşturulan yayınları, alanında uzman öğretmenleri ile speaking, reading, listening ve writing olmak üzere dört temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak İngilizce başta olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca ve 14 farklı dilde yabancı dil eğitimi vermektedir.

Seviyenize Uygun Yabancı Dil Programları

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen seviye belirleme sınavı sonucunda sizin için en uygun eğitim planlaması gerçekleştirilerek, temel seviyeden üst düzeye kadar dil bilimci hocalarımız tarafından hazırlanan yabancı dil eğitim müfredatı ile hedeflediğiniz dil seviyesine ulaşacaksınız.

4 Dil Becerisi Tam Öğrenme

Akademik Yabancı Dil Okulu olarak geçmişten günümüze  dil eğitiminde grammer merkezli anlatımının yabancı dil eğitiminin en büyük eksiiği olduğunu düşünmekteyiz.Bu sorunu ortadan kaldırmak adına müfredatımıza reading, listening, writing ve speaking becerilerini de ekleyerek homojen bir yabancı dil öğrenimi sağlamaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce başta olmak üzere 14 farklı dilde dili bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aktüel Konular- Zengin İçerik

Dil öğrenimini dil bilgisi öğrenimi ile eş değer görmeyen yabancı dil okulumuzda dilde varan olan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle dil becerinizi en üst seviyeye çıkartarak dilin kültürünü de okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizde sentezleyebilirsiniz.Dört becerinin birbirini destekleyici birbirine entregre olmuş eğitim içeriğimiz ile okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

İngilizce Kursu Eğitiminde Nasıl Bir Eğitim Sistemi Uyguluyorsunuz ?

Türkiye'de ilk kez yetişkin bireyler için yabancı dil müfredatı oluşturan kurumumuz demode olmuş yabancı dil eğitim müfredatlarının aksine her yaş gubu için özel eğitim müfredatı hazırlamaktadır. Londra merkezli The Academic Publishing  Yayınevine ait özgün kaynaklarında güncel, aktüel konular ele alınarak dil yetkinliliğiniz en üst seviyeye çıkartılır.

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200+ öğrencimizin %97 öğrenci memnuniyeti oranı ile yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

Bursa da ingilizce kursu arayan öğrenciler için tavsiye edebileceğim tek ingilizce kursu diyebilirim

Öktem YARASEL
Öktem YARASEL
Eczacı / YDS

Çok profesyonel bir ekip, kaliteli eğitim.

Aslı DUMAN
Aslı DUMAN
Asker / IELTS

Yıllardır İngilizce eğitimi alıyordum, alışıla gelmiş kur sistemi uygulamayan tek dil kurumu olabilir. Üniversite sistemli bir eğitim anlayışları var benim gibi ileri dönük tam bir lisan edinmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Samet ERSOY
Samet ERSOY
Bankacı /Akademik 1

Hukuk okuyan biri olarak derslerim çok ağır. İngilizce eğitimi almam gerektiğinide biliyordum. Akademiyi görene kadar bu kadar ileriye dönük kaliteli bir eğitim alabildiğim için çok memnunum.

Bircan ARAS
Bircan ARAS
Avukat- Akademik 1

Utku hocamın oldukça dolu geçen derslerimiz, konuya hakimiyeti ve muhteşem insan ilişkileri konusunda takdir ediyorum. Hocamdan sadece ingilizce dersi değil samimi bir arkadaş sevecenliği bulduğum için çok teşekkür ederim.

Özkan KÜÇÜKKAYA
Özkan KÜÇÜKKAYA
Satın Alma Müdürü / Akademik 2

Başlangıç seviyesinde başlamış biri olarak şuan işim gereği ingilizce sunum yapabiliyor ve konuşabiliyor olmamı hiç şüphesiz akademik dil kursu ailesine borçluyum. Teşekkürler.

Buket AYDEMİR
Buket AYDEMİR
Pazarlamacı / Akademik 1

Bu kursla tanışmadan öne farklı bir kursa gitmiştim, ne kadar boşa zaman geçirdiğimi anladım. Baştan sona kadar keşke dediğim hiçbir şey olmadı. Öznur hocanın açıklayıcı anlatımı ve anlamadığımız noktalardaki sabrı için teşekkürler.

Miray BURSALI
Miray BURSALI
Akademisyen / Akademik 2

Yabancı dile olan önyargılarımı yıkıp yaklaşık bir yıl içinde hem yazma ve konuşma alanında kaydettiğim yolu görünce şaşırdığım bir kurum.

Abdültalip ÖZKAN
Abdültalip ÖZKAN
Mimar / Akademik 1

Kurumun gayet kalitesi bahsedildiğinden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler belli bir dönemin yurt dışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor ayrıca çok cana yakınlar.herkese teşekkür ediyorum

Sevil TOPUZ
Sevil TOPUZ
Tasarımcı / Akademik 2

Hümeyra hoca çok sevecan, enerjik ve sabırlıydı onun derslerinde hiç yabancılık çekmedim. Öznur hocanın dersi ise akıcı , anlaşılırdı. İngilizcemi ilerletmem de çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Rabia KOZ
Rabia KOZ
Psikolog / Hazırlık Plus

Bugüne kadar birçok kursa gittim, en çok fayda gördüğüm bu kurs oldu. Kısa sürede kendime olan inancım arttı YDS noktasında. Utku hoca sayesinde ihtiyacım olan YDS puanını aldım.

Tolga ARAS
Tolga ARAS
Yüksek Lisans Öğrencisi / YDS

Kurumun gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum, öğretmenler belli dönemlerini yurtdışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor.ayrıca çok yakınlar.

Erdal GÜNEŞ
Erdal GÜNEŞ
Öğrenci / Hazırlık

Yüksek lisanstan hocamın referansıyla duymuştum ve araştırmalarım doğrultusunda kuruma kayıt yaptırdım ve gerçekten bahsedildiği gibi nitelikli öğretmenlere ve doyurucu yayınlara sahip olduğunu deneyimledim, herkese tavsiye ederim, teşekkürler.

Dilara SEVGİN
Dilara SEVGİN
Hukuk Y. Lisans Öğr. / Akademik 1

Öğrencilerle özel olarak ilgilenen özel bir kurum. Gerektiğinde gerekli esneklik sağlanıyor.

Ali MERİÇ
Ali MERİÇ
Endüstri Müh. / Hazırlık Plus