En İyi Nitelikli İtalyanca Kursu

Birçok insan İtalya'nın sanat, tarih ve mutfak bakımından zengin, dünyanın en güzel ülkesi olduğunu düşünüyor.Italya farklı ama her zaman büyüleyici geleneklerin bir arada bulunduğu ve mükemmel bir şekilde birleştiği, şairlerin, yönetmen ve oyuncuların butun caglarda dikkatini çeken bir ülke olmustur. Duygusal anlatımları oldukça zengin olan İtalyancayı öğrenmenin pek çok avantajı var ki bu listenin en başında turizm geliyor. Dünya giderek daha da küreselleşiyor ve bu da İtalyanca gibi özel dillerin öneminin ve kullanım alanlarının artmasını sağlıyor. İtalyanca konuşmak çok zevkli ve kulağa oldukça hoş geliyor. Ayrıca Latinceye en yakın dillerden biri olmasının yanında oldukça basit ve kolaylıkla öğrenilebiliyor. Düzgün bir telaffuz, gramer bilgisi ile Italyanca ogrenmesi ve konusmasi son derece keyifli olan bir dildir.

Fonetigi, aksani en guzel olan en estetik dillerden biri olan Italyancaya hemen  baslamak için 5 iyi neden!

 1. İtalyanca, diğer dillerden daha çok sanat ve kültür dünyasına bağlı bir dildir; İtalyanların en iyi düşünürler, yazarlar ve sanatçılar arasında her zaman önemli bir rol oynadığını unutmayalım. İtalyanca bilmek, kültür ve bilgi, sanat ve güzelliğin sınırsız mirasına doğrudan erişim demektir.
   
 2. İtalyanca, operadan en modern ve popüler şarkılara kadar müzik dilidir. İtalyanca bilmek, metinlerde bulunan nüansları, onları özel kılan tüm küçük ayrıntıları, neredeyse gerçek şiirler gibi anlamanıza ve tam olarak anlamanıza olanak tanır.
   
 3. İtalyanca, sevginin dilidir, büyük şairlerin, şarkıcıların ve oyuncuların dilidir. Sesi, müzikalitesi italyancayi neredeyse büyülü kılar, özellikle de sevilen kişiye dönüp doğrudan kalbe hitap ettiği zaman.
   
 4. İtalyanca moda dilidir, her zaman ve her durumda zerafetin dilidir. İtalyanlar estetik tutkuyla günün her saatinde nasıl göründüğüne dikkat eder. Mükemmel eşleşme, her durum için mükemmel stil seçimi Italyanlar icin oldukca onemlidir.
   
 5. İtalyan yemek pişirme sanatının dilidir.Mükemmel bir masa etrafında herkes yeni Dante veya Petrarca'yı, iyi bir kadeh şarap yardımıyla daha iyi anlayabilir. Her yemeğin, her bir malzemesi guzel bir şiirin sözleri gibidir ve birlikte, en rafine damakların takdir edip sevecegi bir sanat eseri yaratır. Kendinizi hemen İtalyanca'ya daldırın, bu harika dili öğrenmeye başlayın ve güzelliğin sizin için sırrı kalmayacak!

 

İTALYANCA NEDEN ÇALIŞMALI?

Neden bu kadar çok insan bugün İtalyanca çalışıyor? Diğer dillerin politik ve ekonomik önemine rağmen, İtalyanca öğrenenlerin sayısı, İtalyan göçünü bilmeyen ülkelerde bile artmaya devam ediyor. Italyanca ogrenmenin en yaygın motivasyonu kültürel zenginleşmedir, bunu çalışma, iş, turizm veya duygusal sebepler izler. İtalyanca bir kültür dilidir, Dante'nin, bel canto'dan, operanın dilidir. Büyük sanatçıların, ressamların, şairlerin, yazarların, filozofların dilidir. Ayrıca Vatikan'ın Latince ile birlikte resmi dili olan Papa'nın dilidir.

İtalyanca, açık, çeşitli ve yedekli bir müzik dilidir, bu nedenle İtalyanca'da anlaşılması diğer dillerden daha kolaydır ve daha da keyiflidir. Ayrica İtalyanca, Made-in-Italy ile birlikte gelen dildir: moda, yemek pişirme ve araba dilidir.

Bütün bunlar kalite, stil ve nasıl yaşanacağını bilmekle eşanlamlıdır. İtalyanca aynı zamanda Dolce vita'dır. İtalyanca, İtalya'nın sanat hazineleri, manzara ve lezzet dolu önemli bir parçasıdır. Ve İtalyanlar yaratıcı, arkadaş canlısı ve sıcak insanlar. İtalyanca konuşmak, insani, kültürel ve profesyonel bakış açısıyla büyümek için bir kaynaktır. Italyanca Seviyeler - A1, Baslangic Seviyesi - A2, Hayatta kalma seviyesi - B1, Eşik seviye1 - B2, İlerleme seviyesi - C1, Etkinlik seviyesi - C2, Ustalık seviyesi

İtalyanca A1 Seviyesi
Somut bir türün ihtiyaçlarını karşılamak için bilinen günlük ifadeleri ve çok yaygın formülleri anlayabilir ve kullanabilir. Kendini ve başkalarını tanitabilir ve kişisel veriler hakkında sorular sorabilir ve benzer soruları (yaşadığı yer, tanıdığı kişiler, sahip olduğu şeyleri) cevaplayabilir. Konuşmacı yavaş ve net bir şekilde konuştuğu ve işbirliği yapmaya istekli olduğu sürece basit bir şekilde etkileşime girebilir.

İtalyanca A2 Seviyesi
Acil durum alanlarıyla ilgili izole edilmiş cümleleri ve sık kullanılan ifadeleri anlayabilir (örneğin kişi ve aile hakkında temel bilgiler, satın alımlar, yerel coğrafya, iş). Bilinen ve olağan konularda yalnızca basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve rutin faaliyetlerde iletişim kurmayı başarır. Tecrübelerinin ve çevresinin basit yönlerini ve acil ihtiyaçları ifade eden unsurları tanımlayabilir.

İtalyanca B1 Seviyesi
Normal dillerde işte, okulda, boş zamanlarında vb. Karşılaştığı bilinen konulardaki standart konularin temel noktalarını anlayabilir. Kendisine tanıdık gelen veya ilgisini çeken konularda basit ve tutarlı metinler üretebilir. Tecrübeleri, olayları, hayalleri, umutları, hırsları tanımlayabilir, sebeplerini kısaca açıklayabilir, fikir ve projeler hakkında açıklamalar yapabilir.

İtalyanca B1 Seviyesi
Kendi uzmanlık alanındaki teknik tartışmalar da dahil olmak üzere hem somut hem de soyut konulardaki karmaşık metinlerin temel fikirlerini anlayabilir. Göreceli akıcılık ve kendiliğindenlikle etkileşime girebilir, öyle ki anadili italyanca olan konuşmacı ile etkileşimi rahat bir gelişir. Çok çeşitli konularda net ve ayrıntılı metinler üretebilir ve farklı seçeneklerin avantaj ve dezavantajlarını açığa çıkaran güncel bir konu hakkında görüşlerini ifade edebilir.

İtalyanca C1 Seviyesi
Çok çeşitli karmaşık ve oldukça uzun metinleri anlayabilir ve dolaylı anlamı da çıkarabilir. Kelimelerin aranması için fazla çaba göstermeden kendisini akıcı ve spontan bir şekilde ifade eder. Dili sosyal, akademik ve profesyonel amaçlar için esnek ve etkili bir şekilde kullanır. Karmaşık konularda net, iyi yapılandırılmış ve açık metinler üreterek söylemsel yapıları, bağlaçları ve uyum mekanizmalarını kontrol etme yeteneğini gösterir.

İtalyanca C2 Seviyesi
Okuduğu her şeyi rahatca pratik olarak anlayabilir. Farklı kaynaklardan alınan sözlü ve yazılı bilgiyi, argümanları ve bilgi bölümlerini tutarlı bir metinde yeniden yapılandırabilir. Kendiliğinden, çok yumuşak ve kesin bir şekilde kendini ifade eder ve oldukça karmaşık durumlarda bile belirgin şekilde ince anlam farkları yaratır.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Bursa İngilizce Kursu, Denizli İngilizce Kursu, Manisa İngilizce Kursu, İzmir İngilizce Kursu ve son olarak Ankara İngilizce Kursu kampüslerimizde Yabancı Dil Sınavlarına Yönelik Kurslar, Temel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları sunuyoruz.
Mesaj Gönder