YKS-DİL ve YDT Hazırlık Kursu

Bursa'nın en iyi Ydt Dil kursu

YKS-DİL YDT (Yabancı Dil Testi)  üniversitelerin yabancı dil bölümlerini tercih edebilmek amacıyla girdiği ve ÖSYM tarafından düzenlenen ulusal yabancı dil sınavıdır. Liseden mezuniyet durumunda olanlar veya liseden mezun olmuş tüm öğrencilerin YKS-DİL YDT (Yabancı Dil Testi)  ye girme hakkı bulunmaktadır.

Yabancı dil bölümlerinden herhangi birinde eğitim almak için girmesi gerektiği ve Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan yabancı dil sınavıdır. YKS Dil sınavı 120 dk oluşan ve 80 sorunun olduğu bir sınavdır.

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu ile istediğin üniversite ve bölümde yer almak için alanında uzman eğitmenler, sınava özgü soruların yer aldığı yayınlar ve İngilizce Uzem online platformu ile kapsamlı eğitim modeli ile eğitim vererek İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ve Eskişehir de bulunan kampüslerinde Akademik Yabancı Dil Kursu tarafından verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli gerçekleştirilen deneme sınavlarımız ile YKS-DİL sürecine zaman kaybetmeden hazırlanabilirsiniz.

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu her yıl Türkiye derecesi çıkartarak en çok tercih edilen YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu olarak sınav eğitimi alanında uzman kadromuzla  YKS-DİL (YDT) alanlarında kapsamlı video destekli eğitim müfredatımızla, pratik soru çözüm taktikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isabetli sunumlarıyla hedefinizdeki yabancı dil bölümünü kazanmanızı sağlıyor.

Okuma, kelime ve dil bilgisi bakımından belli bir seviyeye gelmiş öğrenciler için bir sonraki aşama sınav bölümlerine ve sorulara yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Hedefe ulaşabilmek için, öğrencilerin sınavda sorulan soru tipleriyle ilgili YKS-DİL (YDT) sınav soru tiplerine yönelik yaprak testler, çıkmış sorular, özgün sorular verilmekte ve gerekli soru çözüm teknikleri öğrencilere derslerde anlatılmaktadır. Kurumumuz Bursa, İstanbul Beşiktaş, İstanbul Kadıköy, İzmir, Eskişehir şubeleri ile birlikte her yıl binlerce öğrencisini tüm imkanları seferber ederek başarıya ulaştırıyor.

Akademik Yabancı Dil Kursu YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu dikkatsizliği indirgeyen ve her türlü gereksiz detaylardan arındırılmış kapsamlı eğitim içeriğiyle öğrencileri hayallerindeki zirve üniversite ile buluşturuyor.

YDT Hazırlık

YDT Hazırlık Kursu eğitimlerimiz sınav stratejilerii ile sınav odaklı öğretime en etkili ve doğru yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de köklü bir kurum olarak hizmet veren Akademik Yabancı Dil Kursları alanında uzman eğitmenler eşliğinde ve özgün yayınları sayesinde sizi tek seferde doğrudan başarıya ulaştırmaya devam ediyor.

YDT Hazırlık Sınavı için eğitim programlarımıza dahil olan tüm öğrencilere öncelikle ücretsiz olarak seviye tespit sınavı uygulanır.. Seviye tespit sınav sonuçları özenle değerlendirilerek, adaylar dil seviyelerine en uygun grupta eğitime başlarlar. Türkiye’de ilk kez her yaştan bireye yönelik özgü eğitim modelleri geliştiren kurumumuzda ihtiyacınız olan ve sizi direkt başarıya ulaştıracak olan eğitimler düzenlenmektedir.

Devamlılığı esas olarak aldığımız bu eğitimlerde ayrıca ek pekişlirme dersleri de organize etmekteyiz. YDT Hazırlık Kursu programlarımız hafta sonu ve hafta içi olarak 2 ayrı zaman diliminde planlanır. Yerli ve yabancı hocalardan oluşan eğitim kadromuzla farklı ve güncel sınav stratejilerini, etkin soru çözme yöntemlerini ve zamanı yönetme gibi konuları kısa bir sürede kavrayabilir ve hayalini kurduğunuz yükseköğretim programlarına doğrudan yerleşme imkanı elde edebilirsiniz.

Yabancı dil sınavlarına profesyonel bir destek ile hazırlanmak, başarıya ulaştıran en etkili yollardan biridir. İhtiyacınıza yönelik geliştirilmiş eğitimler ile yabancı dil bilginizi geliştirirken sınav stratejilerini de öğrenerek diğer rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

YDT hazırlık eğitimi tüm şubelerimizde ( İstanbul, Bursa, İzmir, Eskişehir...)  en güncel metotlarla ulusal ve uluslararası yabancı dil sınavlarından daima tam puan elde eden eğitmenlerimiz tarafından yürütülmektedir. En etkili YDT Hazırlık eğitimi sayesinde her anlamda kendinizi yetkinleştirebilir ve hayalini kurduğunuz üniversiteye ilk sınavda yerleşebilirsiniz.

YDT Hazırlık Kursu Fiyatları

YDT Hazırlık Kursu Fiyatları üniversite sınavına hazırlanan merak edip araştırdığı bir konudur. Üniversiteye yerleşebilmek ve akademik mesleki hayata geçiş yapmak için önemli bir evre olan bu sınavın eğitim fiyatları 1500 TL ile 7500 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Akademik Yabancı Dİl Kursları olarak YDT Hazırlık Kursu Fiyatları konusunda öğrencilerimizin bütçelerini zorlamadan kampanyalar eşliğinde en uygun ödeme koşullarını sunuyoruz. Eğitim sürecinde sizlere sunulacak olan tüm materyaller ve diğer ek imkanlar fiyatlara dahil olup eğitim sırasında hiçbir farklı ücret talep edilmektedir.

VIP Sınıflarımızda nezih bir ortamda etkili bir şekilde YDT Hazırlık sürecini geçirebilir ve hayalini kurduğunuz üniversiteye başarılı bir şekilde yerleşmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

YKS Dil Kursu

YKS Dil Kursu ile birlikte kısa zamanda dil bilginizi ileri seviyelere taşıyabilir ve Akademik Yabancı Dil Kursu farkıyla hayalini kurduğunuz üniversiteye yüksek puanlar eşliğinde katılım gösterebilirsiniz.

Liseden mezuniyet  durumunda olanlar ya da önceki yıllarda liseden mezun olmuş tüm öğrenciler YKS-DİL sınavına katılabilirler. Üniversite hayatından önceki en önemli eşiklerden biri olan YKS sınavında YKS-DİL bölümü de hayati bir önem taşımaktadır. Bu minvalde YKS Dil sınavına girecek adayların uzman bir kadro tarafından profesyonel bir şekilde eğitim alması başarıya ulaştıran en kestirme yoldur.

Akademik Yabancı Dil Kursları alanında uzman eğitmen kadrosuyla sizleri donanımlı bir şekilde sınava hazırlarken eğitimlerde öğreneceğiniz yabancı dil size üniversite yaşantınızda olduğu gibi mesleki kariyerinizde de katkı sağlayacaktır. Tamamen bireye yönelik özgün bir şekilde tasarlanmış YKS Dil Kursu eğitimlerimiz sizi tüm rakiplerinizden birkaç adım öne taşıyacaktır.

Akademik Yabancı Dil Kursları, dil öğrencilerini YKS-DİL  sınavına hazırlarken tüm gramer konularını detaylı ve etkili bir biçimde öğretirken, sınavda karşınıza çıkabilecek soru türlerine göre; farklı sınav stratejileri, yoğun denemeler,okuma-yazma-dinleme-konuşma, ,gramer test çözümleri,sözcük çalışmaları ve ilgili konulara yönelik düzenli soru çözümü yaptırarak sınav teknikleri ve kilit noktalarını öğrenciye benimseterek  istedikleri skorları elde etmelerine büyük bir özveri ile katkı sağlamaktadır.

YKS dil kursu  eğitimlerimizde sıradanlaşmış sınav grubu eğitimleri gibi sadece taktik verilerek değil, güncel sınav konuları detaylı anlatılarak her soru tipi için ay ayrı kullanılacak stratejiler soru, paragraf tekniklerini, sözcük dağarcığını geliştirme yollarını ve 80 soruluk YKS Dil sınavında başarı getirecek sınav metotlarını uzman kadromuzla kolay ve etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz.

YKS Dil Kursu Fiyatları

Yks Dil Kursu Fiyatları ilgili eğitim merkezinin sağladığı imkanlar ve ayrıcalıklar bakımından farklılıklar içermektedir. Bu minvalde YKS Dil Kursu Fiyatları genel itibari ile 1500 TL ile 7000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Yks Dil Kursu Fiyatlarına en çok etki eden unsurlar ise ilgili kurumun sağladığı nitelikli eğitim, sınıf mevcudu, sunduğu materyaller ve diğer ek imkanlar fiyatları belirleyen önemli unsurlardır. Üniversite hayallerinizi gerçekleştirmek ve hedefinize ulaşmak için YKS Dil Kursu Fiyatları araştırması yapıyorsanız Akademik Yabancı Dİl Kursları, bütçe dostu imkanlar eşliğinde kampanyalar düzenleyerek sizlere en uygun ödeme koşullarını sunuyor.

YKS Dil Kursu eğitim programlarımız ve YKS Dil Kursu Fiyatlarımız ( Bursa, İstanbul Beşiktaş, İstanbul Kadoköy, İzmir, Eskişehir...) hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ana sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.


 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder