Ön Bilgi Formu
Yabancı dil eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgilendirme için formu doldurunuz.
Türkçe Kursu

Türkçe Kursu ile birlikte dil dünyanızı zenginleştirin ve uluslararası Türk şirketlerinde kariyer fırsatı elde edin. Türkiye'de ilk kez yetişkin bireylere yönelik özgün eğitim modelleri oluşturan dil okulumuzda kısa bir sürede etkili bir şekilde Türkçe öğrenmek için eğitim programlarımıza geç kalmadan dahil olun  !

Türkçe, Güneydoğu Avrupa ve Batı Asya'da konuşulan, Türk Dilleri dil ailesine ait sondan eklemeli bir dildir. Dil, cümle yapısı açısından genellikle özne-nesne-yüklem sırasına sahiptir. Türkçe Dil  kursu Temel, Orta ve Yüksek olmak üzere toplam 3 bölümden oluşmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursu olarak öğrencilerimize, her bölümün sonunda dört temel dil becerisi (dinleme-anlama, okuma-anlama, konuşma, yazılı anlatım) ve bu becerileri destekleyen yan becerileri (dilbilgisi) öğretmeyi hedeflemekteyiz. 

Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ile sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktayız. Akademik Yabancı Dil Kursları alanında uzman, nitelikli eğitmenler eşliğinde Türkçe Dil Kursu vermektedir. Akademik Yabancı Dil Kursları İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir şubeleri Türkçe Dil Kursu eğitimlerimizde video materyalleri ve özgün birçok doküman kullanılmaktadır. Dersler daha çok konuşma odaklı geçmektedir. Türkçe dil kursunda birincil amacımız öğrencilerimizin dil eğitimini zor bir süreç olmaktan çıkarıp keyif alacakları bir ortama dönüştürmektir. Bu nedenle eğitim sistemimiz iletişimsel temellere dayanmaktadır. Öğrencilere düzenlenen deneme sınavları, çeşitli kaynaklar, testler sayesinde Türkçe dilinin öğrenilmesi hem daha zevkli hem de daha kolay olmakta, öğrencilerimiz başarılı bir şekilde hızlı bir şekilde dili öğrenmektedirler.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar için Türkçe Kursumuzda eğitim programlarımızın amacı yurt içinde Türkçeyi yabancı dil olarak, yurtdışında ise farklı ülkelerde yaşayan Türklere Türkçeyi anadili olarak öğretmek, Türkiye’yi ve Türk kültürünü kapsamlı bir şekilde tanıtmaktır. 

Sizlere nitelikli ve donanımlı bir Türkçe programı sunabilmek adına yurt içi ve yurt dışındaki birçok kurum ve kuruluşla işbirliği içerisinde bilimsel çalışmalar yaparak Türkçe eğitiminize yeni bir boyut kazandırıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı bilimsel çalışmaları yakından takip eden eğitim kadromuz yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşmakta ve sizlere en ideal Türkçe eğitimi sunmaktadır. 

Eğitim kadromuz lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini Türkçe eğitiminde tamamlamış, dünya dilleri öğretim tekniklerine hakim, deneyimli ve alanında uzman kişiliklerden oluşmaktadır. Sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz seviye tespit sınavından sonra alanında uzman akademisyen kökenli öğretmenlerimiz tarafından size özel, en ideal eğitim programı belirlenmektedir.

Türkçe A1 Seviye

Türkçeyi öğrenmek isteyenler için başlangıç seviyesindeki bir kurs programıdır. A1 Türkçe Programı genellikle Türkiye'de ya da Türkçe konuşulan diğer ülkelerdeki yabancılara yönelik olarak verilmektedir. A1 seviyesindeki bir Yabancılara Özel Türkçe Kursu eğitimlerimiz, dil öğrenmeye yeni başlayan öğrenciler için tasarlanmıştır ve ana dili Türkçe olmayan öğrencilerin Türkçe okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerine katkı sağlamak için geliştirilmiştir. Akademik İnternational Yabancılara Özel Türkçe Kursunda öğrencilerimiz temel dilbilgisi yapılarını, kelime dağarcığını ve pratik konuşma becerilerini öğrenirler.

Eğer size birçok yeni fırsat sunacak Türkçe öğrenme niyetine girdiyseniz, Türkiye’de her yıl binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandıran dil okulumuzla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Türkçe A2 Seviye

A2 Seviye Türkçe Kursu, Türkçe öğrenmeye yeni başlayan bireylerin ileri seviyeye doğru adım atabilecekleri bir eğitim programıdır. A2 seviyesi, A1 seviyesinde öğrenilen temel konuların özetlenmesini ve daha karmaşık konuların ele alınmasını kapsar.

A2 seviyesindeki bir Türkçe kursumuz, öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeleri için pratik fırsatlar sunar. Öğrencilerimiz, Türkçe'de daha ileri dilbilgisi yapılarını öğrenirler ve kelime dağarcıklarını genişletirler. Ayrıca, Türk kültürü hakkında da kapsamlı bilgi edinme fırsatı yakalarlar.

Türkçe B1 Seviye

B1 Türkçe Kursu Türkçeyi öğrenen öğrencilerin orta seviyeye doğru ilerlediği bir dil düzeyidir.. Bu seviyedeki öğrenciler, Türkçe konuşulan ortamlarda kendilerini daha rahat ifade edebilirler ve daha karmaşık konuları ele alabilirler. Başlangıç seviyesinde başarı gösteren öğrenciler B1 Türkçe Kursunda daha rahat ve daha aktif bir öğrenme bilincine erişme imkanı elde edirler.

Türkçe B2 Seviye

Türkçe öğrenen öğrencilerin ileri seviyelere doğru gelişim gösterdiği seviye B2 Türkçedir. Bu seviyedeki öğrenciler, Türkçe konuşulan ortamlarda akıcı bir şekilde iletişim kurabilirler ve daha karmaşık konuları anlayabilirler. Türkçe Kursumuzda bu seviyedeki öğrencilerimiz karmaşık dil bilgisi kurallarını ve telaffuzu rahat bir şekilde öğrenebilirler.

Türkçe C1 Seviye

Yabancı Uyruklu öğrenciler İçin Türkçe C1 Seviyesi, bireylerin; kapsamlı, iddialı, uzun metinleri anlayabilmeleri ve söylenmek istenen manaları anlayabilmeleri, kendisini ifade edebilecek kelime arayışı içerisine girmeden, doğal ve akıcı bir dille kendilerini ifade edebilmeleri maksadıyla planlanmış bir öğretim programıdır.

Türkçe C2 Seviye

Türkçe C2 Seviyesine erişmiş olan bir öğrenci bu seviyeden itibaren okuduğu ve duyduğu her şeyi fazla bir uğraş göstermeden anlayabilir. Farklı kaynaklardan yazılı ve sözlü olgu ve kanıtları tutarlı bir biçimde özetleyerek yeniden oluşturabilir ve düzenleyebilir. Türkçedeki ince ayrıntılı ifadelerin %98’ini bu seviyede öğrenmiş olur. 

Türkçe Öğrenmenin Faydaları

Türkiye’de yaşayan bir yabancı olarak Türkçe öğrendiğinizde, Türkiye'de seyahat etmek ve ülke vatandaşları ile etkileşim kurmak daha kolay ve pratik bir hale gelecektir. Türkçe konuşan insanlarla daha iyi iletişim kurabilir ve aynı zamanda Türkiye'nin zengin kültürü hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak topluma ayak uydurabilirsiniz.

♦ İş fırsatları: Türkçe öğrenmek, Türkiye'de çalışma ya da kariyer yapma fırsatları için de büyük bir avantajdır. Türkçe bilen işverenler tarafından işe alım şansınız bu bağlamda artabilir.

♦ Farklı bir kültürü keşfetmek: Türkçe öğrenmek, Türk kültürünü daha iyi anlamanıza ve keşfetmenize olanak tanır. Türkiye'nin köklü, zengin tarihi, gelenekleri ve yemekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

♦ Türkçe öğrenmek, beyninizi daha aktif hale getirir ve hafıza, problem çözme ve odaklanma gibi zihinsel becerilerinizi geliştirir.

♦ Türkçe öğrenmek, Türkçe konuşan arkadaşlar edinmenize yardımcı olur. Bu, kültürler arası etkileşim ve yeni arkadaşlıklar için büyük bir fırsattır. Türkiye’de yaşayan bir yabancı olarak Türkçe öğrenmek size yaşamınızın her alanında genel olarak birçok fayda sağlar.

En Çok Tavsiye Edilen Türkçe Kursu

En çok tavsiye edilen Türkçe kursu, Türkiye’de ilk kez her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modelleri geliştiren, British Council Konsolosluk Partneri olmakla birlikte aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav Merkezi olan en köklü en nitelikli dil okulu olan Akademik Yabancı Dil Kursları'dır. Londra merkezli The Academic Publishing Yayınevi kaynakları ile dünya dillerinde sizlere en kapsamlı dil eğitimi sunan özgün bir dil okulu olarak İstanbul, Bursa, İzmir, Eskişehir, Ankara kampüslerinde yarım asra yakın hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Günümüzde ana dilden farklı olarak herhangi bir dünya dili bilmek bireye birçok fırsat kapısını aralar. Kişisel gelişiminize katkı sağladığı gibi geleceğinizin kariyer basamaklarında sizi ileri noktalara ulaştırır. Akademik İnternational bu bağlamda sizleri akademik sınavlarda ve dünya dillerinde başarıya ulaştırarak kariyer kazanmanıza büyük destek sağlıyor. Sosyal ve reel platformlarda adından sıkça söz ettiren En Çok Tavsiye Edilen Türkçe kursu olan dil okulumuz yarım asırdır sizlere nitelikli dil eğitimi vermeye devam ediyor.

Ücretsiz olarak sunduğumuz seviye tespit sınavımız, akademisyen kökenli yerli ve yabancı eğitmenlerimiz, VIP Sınıflarımız, Türkiye’de ilk defa oluşturulan Canlı Stüdyo ortamında derslerimiz ile Türkiye’nin en kapsamlı dil eğitimini sunmaya devam ediyoruz !

Siz de En Çok Tavsiye Edilen Türkçe Kursumuz ve Yabancılara Özel Türkçe programlarımızda eğitim almak ve kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız, aklınıza takılan her bir soru ya da merak ettiğiniz her bir konu için bize 0850 305 05 16 numaralı hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Değerli Öğrencilerimizin Görüşleri ?
Öğrenci Yorumları
Öğrenci Deneyimleri - Emrecan Pamuk
Öğrenci Deneyimleri - Zeynep Şengül
Öğrenci Deneyimleri - Fatma Artuk
Akademik International Öğrenci Deneyimi

Türkçe Kursu ile birlikte dil dünyanızı zenginleştirin ve uluslararası Türk şirketlerinde kariyer fırsatı elde edin. Türkiye'de ilk kez yetişkin bireylere yönelik özgün eğitim modelleri oluşturan dil okulumuzda kısa bir sürede etkili bir şekilde Türkçe öğrenmek için eğitim programlarımıza geç kalmadan dahil olun  !

Türkçe, Güneydoğu Avrupa ve Batı Asya'da konuşulan, Türk Dilleri dil ailesine ait sondan eklemeli bir dildir. Dil, cümle yapısı açısından genellikle özne-nesne-yüklem sırasına sahiptir. Türkçe Dil  kursu Temel, Orta ve Yüksek olmak üzere toplam 3 bölümden oluşmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursu olarak öğrencilerimize, her bölümün sonunda dört temel dil becerisi (dinleme-anlama, okuma-anlama, konuşma, yazılı anlatım) ve bu becerileri destekleyen yan becerileri (dilbilgisi) öğretmeyi hedeflemekteyiz. 

Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ile sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktayız. Akademik Yabancı Dil Kursları alanında uzman, nitelikli eğitmenler eşliğinde Türkçe Dil Kursu vermektedir. Akademik Yabancı Dil Kursları İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir şubeleri Türkçe Dil Kursu eğitimlerimizde video materyalleri ve özgün birçok doküman kullanılmaktadır. Dersler daha çok konuşma odaklı geçmektedir. Türkçe dil kursunda birincil amacımız öğrencilerimizin dil eğitimini zor bir süreç olmaktan çıkarıp keyif alacakları bir ortama dönüştürmektir. Bu nedenle eğitim sistemimiz iletişimsel temellere dayanmaktadır. Öğrencilere düzenlenen deneme sınavları, çeşitli kaynaklar, testler sayesinde Türkçe dilinin öğrenilmesi hem daha zevkli hem de daha kolay olmakta, öğrencilerimiz başarılı bir şekilde hızlı bir şekilde dili öğrenmektedirler.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar için Türkçe Kursumuzda eğitim programlarımızın amacı yurt içinde Türkçeyi yabancı dil olarak, yurtdışında ise farklı ülkelerde yaşayan Türklere Türkçeyi anadili olarak öğretmek, Türkiye’yi ve Türk kültürünü kapsamlı bir şekilde tanıtmaktır. 

Sizlere nitelikli ve donanımlı bir Türkçe programı sunabilmek adına yurt içi ve yurt dışındaki birçok kurum ve kuruluşla işbirliği içerisinde bilimsel çalışmalar yaparak Türkçe eğitiminize yeni bir boyut kazandırıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı bilimsel çalışmaları yakından takip eden eğitim kadromuz yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşmakta ve sizlere en ideal Türkçe eğitimi sunmaktadır. 

Eğitim kadromuz lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini Türkçe eğitiminde tamamlamış, dünya dilleri öğretim tekniklerine hakim, deneyimli ve alanında uzman kişiliklerden oluşmaktadır. Sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz seviye tespit sınavından sonra alanında uzman akademisyen kökenli öğretmenlerimiz tarafından size özel, en ideal eğitim programı belirlenmektedir.

Türkçe A1 Seviye

Türkçeyi öğrenmek isteyenler için başlangıç seviyesindeki bir kurs programıdır. A1 Türkçe Programı genellikle Türkiye'de ya da Türkçe konuşulan diğer ülkelerdeki yabancılara yönelik olarak verilmektedir. A1 seviyesindeki bir Yabancılara Özel Türkçe Kursu eğitimlerimiz, dil öğrenmeye yeni başlayan öğrenciler için tasarlanmıştır ve ana dili Türkçe olmayan öğrencilerin Türkçe okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerine katkı sağlamak için geliştirilmiştir. Akademik İnternational Yabancılara Özel Türkçe Kursunda öğrencilerimiz temel dilbilgisi yapılarını, kelime dağarcığını ve pratik konuşma becerilerini öğrenirler.

Eğer size birçok yeni fırsat sunacak Türkçe öğrenme niyetine girdiyseniz, Türkiye’de her yıl binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandıran dil okulumuzla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Türkçe A2 Seviye

A2 Seviye Türkçe Kursu, Türkçe öğrenmeye yeni başlayan bireylerin ileri seviyeye doğru adım atabilecekleri bir eğitim programıdır. A2 seviyesi, A1 seviyesinde öğrenilen temel konuların özetlenmesini ve daha karmaşık konuların ele alınmasını kapsar.

A2 seviyesindeki bir Türkçe kursumuz, öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeleri için pratik fırsatlar sunar. Öğrencilerimiz, Türkçe'de daha ileri dilbilgisi yapılarını öğrenirler ve kelime dağarcıklarını genişletirler. Ayrıca, Türk kültürü hakkında da kapsamlı bilgi edinme fırsatı yakalarlar.

Türkçe B1 Seviye

B1 Türkçe Kursu Türkçeyi öğrenen öğrencilerin orta seviyeye doğru ilerlediği bir dil düzeyidir.. Bu seviyedeki öğrenciler, Türkçe konuşulan ortamlarda kendilerini daha rahat ifade edebilirler ve daha karmaşık konuları ele alabilirler. Başlangıç seviyesinde başarı gösteren öğrenciler B1 Türkçe Kursunda daha rahat ve daha aktif bir öğrenme bilincine erişme imkanı elde edirler.

Türkçe B2 Seviye

Türkçe öğrenen öğrencilerin ileri seviyelere doğru gelişim gösterdiği seviye B2 Türkçedir. Bu seviyedeki öğrenciler, Türkçe konuşulan ortamlarda akıcı bir şekilde iletişim kurabilirler ve daha karmaşık konuları anlayabilirler. Türkçe Kursumuzda bu seviyedeki öğrencilerimiz karmaşık dil bilgisi kurallarını ve telaffuzu rahat bir şekilde öğrenebilirler.

Türkçe C1 Seviye

Yabancı Uyruklu öğrenciler İçin Türkçe C1 Seviyesi, bireylerin; kapsamlı, iddialı, uzun metinleri anlayabilmeleri ve söylenmek istenen manaları anlayabilmeleri, kendisini ifade edebilecek kelime arayışı içerisine girmeden, doğal ve akıcı bir dille kendilerini ifade edebilmeleri maksadıyla planlanmış bir öğretim programıdır.

Türkçe C2 Seviye

Türkçe C2 Seviyesine erişmiş olan bir öğrenci bu seviyeden itibaren okuduğu ve duyduğu her şeyi fazla bir uğraş göstermeden anlayabilir. Farklı kaynaklardan yazılı ve sözlü olgu ve kanıtları tutarlı bir biçimde özetleyerek yeniden oluşturabilir ve düzenleyebilir. Türkçedeki ince ayrıntılı ifadelerin %98’ini bu seviyede öğrenmiş olur. 

Türkçe Öğrenmenin Faydaları

Türkiye’de yaşayan bir yabancı olarak Türkçe öğrendiğinizde, Türkiye'de seyahat etmek ve ülke vatandaşları ile etkileşim kurmak daha kolay ve pratik bir hale gelecektir. Türkçe konuşan insanlarla daha iyi iletişim kurabilir ve aynı zamanda Türkiye'nin zengin kültürü hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak topluma ayak uydurabilirsiniz.

♦ İş fırsatları: Türkçe öğrenmek, Türkiye'de çalışma ya da kariyer yapma fırsatları için de büyük bir avantajdır. Türkçe bilen işverenler tarafından işe alım şansınız bu bağlamda artabilir.

♦ Farklı bir kültürü keşfetmek: Türkçe öğrenmek, Türk kültürünü daha iyi anlamanıza ve keşfetmenize olanak tanır. Türkiye'nin köklü, zengin tarihi, gelenekleri ve yemekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

♦ Türkçe öğrenmek, beyninizi daha aktif hale getirir ve hafıza, problem çözme ve odaklanma gibi zihinsel becerilerinizi geliştirir.

♦ Türkçe öğrenmek, Türkçe konuşan arkadaşlar edinmenize yardımcı olur. Bu, kültürler arası etkileşim ve yeni arkadaşlıklar için büyük bir fırsattır. Türkiye’de yaşayan bir yabancı olarak Türkçe öğrenmek size yaşamınızın her alanında genel olarak birçok fayda sağlar.

En Çok Tavsiye Edilen Türkçe Kursu

En çok tavsiye edilen Türkçe kursu, Türkiye’de ilk kez her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modelleri geliştiren, British Council Konsolosluk Partneri olmakla birlikte aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav Merkezi olan en köklü en nitelikli dil okulu olan Akademik Yabancı Dil Kursları'dır. Londra merkezli The Academic Publishing Yayınevi kaynakları ile dünya dillerinde sizlere en kapsamlı dil eğitimi sunan özgün bir dil okulu olarak İstanbul, Bursa, İzmir, Eskişehir, Ankara kampüslerinde yarım asra yakın hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Günümüzde ana dilden farklı olarak herhangi bir dünya dili bilmek bireye birçok fırsat kapısını aralar. Kişisel gelişiminize katkı sağladığı gibi geleceğinizin kariyer basamaklarında sizi ileri noktalara ulaştırır. Akademik İnternational bu bağlamda sizleri akademik sınavlarda ve dünya dillerinde başarıya ulaştırarak kariyer kazanmanıza büyük destek sağlıyor. Sosyal ve reel platformlarda adından sıkça söz ettiren En Çok Tavsiye Edilen Türkçe kursu olan dil okulumuz yarım asırdır sizlere nitelikli dil eğitimi vermeye devam ediyor.

Ücretsiz olarak sunduğumuz seviye tespit sınavımız, akademisyen kökenli yerli ve yabancı eğitmenlerimiz, VIP Sınıflarımız, Türkiye’de ilk defa oluşturulan Canlı Stüdyo ortamında derslerimiz ile Türkiye’nin en kapsamlı dil eğitimini sunmaya devam ediyoruz !

Siz de En Çok Tavsiye Edilen Türkçe Kursumuz ve Yabancılara Özel Türkçe programlarımızda eğitim almak ve kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız, aklınıza takılan her bir soru ya da merak ettiğiniz her bir konu için bize 0850 305 05 16 numaralı hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

why
Sunduğumuz Avantajlar
Akademik International Yabancı Dil Okulları Öğrencilerine Sunmuş Olduğu Kapsamlı Ve Nitelikli Eğitim Avantajları
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Akademik International Yabancı Dil Okulları, alanında uzman, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi ile nitelikli yabancı dil eğitimi sunmaktadır.
Online Ders
Online Ders
Türkiye'nin en interaktif, en kapsamlı online dil platformu Letslingo ile dilediğin zaman dilediğin yerde görüntülü ve sesli derslere katılım sağlayabilirsin.
Konuşma Kulüpleri
Konuşma Kulüpleri
İngilizce Speaking derslerimiz, günlük ve üst düzey İngilizce seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. Native hocalarımızla gerçekleştirilen derslerimizde farklı konuşma becerilerini geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli aktiviteler ve alıştırmalar yapılmaktadır.
Student Satisfaction
Student Satisfaction
Türkiye'de ilk kez ISO 9001:2015 Quality Management Systems ve 10002:2018 Customer Satisfaction belgelerini almaya hak kazanarak sürdürülebilinir yabancı dil eğitim sistemini oluşturan, %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan yabancı dil okulu.
Özgün Yayınlar
Özgün Yayınlar
Londra merkezli kurum öğrencilerimize özel yayınevimiz THE ACADEMIC PUBLISHING, Türk dil yapısına uygun olarak hazırlanmış özgün kaynaklar geliştirmiştir. Bu kaynaklar, Native yazarlar ve Türk dilbilimcileri tarafından ortaklaşa hazırlanmaktadır.
Neden Akademik International ?
Akademik International Kurslarını seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz eğitim avantajları
Nitelikli Dil Eğitimi

Türkiye'de ilk kez yetişkin öğrenciler için özel hazırladığı eğitim müfredatı ile fark yaratan yabancı dil okulumuz, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi, kuruma özgü yetişkin, lise ve çocuk grupları için ayrı ayrı oluşturulan yayınları, alanında uzman öğretmenleri ile speaking, reading, listening ve writing olmak üzere dört temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak İngilizce başta olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca ve 14 farklı dilde yabancı dil eğitimi vermektedir.

Seviyenize Uygun Yabancı Dil Programları

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen seviye belirleme sınavı sonucunda sizin için en uygun eğitim planlaması gerçekleştirilerek, temel seviyeden üst düzeye kadar dil bilimci hocalarımız tarafından hazırlanan yabancı dil eğitim müfredatı ile hedeflediğiniz dil seviyesine ulaşacaksınız.

4 Dil Becerisi Tam Öğrenme

Akademik Yabancı Dil Okulu olarak geçmişten günümüze  dil eğitiminde grammer merkezli anlatımının yabancı dil eğitiminin en büyük eksiiği olduğunu düşünmekteyiz.Bu sorunu ortadan kaldırmak adına müfredatımıza reading, listening, writing ve speaking becerilerini de ekleyerek homojen bir yabancı dil öğrenimi sağlamaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce başta olmak üzere 14 farklı dilde dili bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aktüel Konular- Zengin İçerik

Dil öğrenimini dil bilgisi öğrenimi ile eş değer görmeyen yabancı dil okulumuzda dilde varan olan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle dil becerinizi en üst seviyeye çıkartarak dilin kültürünü de okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizde sentezleyebilirsiniz.Dört becerinin birbirini destekleyici birbirine entregre olmuş eğitim içeriğimiz ile okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

İngilizce Kursu Eğitiminde Nasıl Bir Eğitim Sistemi Uyguluyorsunuz ?

Türkiye'de ilk kez yetişkin bireyler için yabancı dil müfredatı oluşturan kurumumuz demode olmuş yabancı dil eğitim müfredatlarının aksine her yaş gubu için özel eğitim müfredatı hazırlamaktadır. Londra merkezli The Academic Publishing  Yayınevine ait özgün kaynaklarında güncel, aktüel konular ele alınarak dil yetkinliliğiniz en üst seviyeye çıkartılır.

Gurur Tablomuz
Başarıya Ulaşan Öğrencilerimizle Gurur Duyuyoruz
IELTS
YDS
TOEFL
GOETHE
TestDaF
ÖSD
ITEP
ad soyad program puan
E**** Y***** IELTS 7.5
A**** G**** IELTS 8.0
G******* Y****** IELTS 7.5
T**** K****** IELTS 8.0
E**** Y****** IELTS 7.5
M**** Y***** IELTS 7.0
M**** A** IELTS 7.5
İ**** V***** IELTS 8.0
T**** V*** Ş*********** IELTS 7.5
ad soyad program puan
E**** K** YDS 92
M***** S******* YDS 90
M****** M******* YDS 82
A**** Y***** YDS 80
Y***** S**** S**** YDS 80
M**** D*** YDS 88
A**** A*** T**** YDS 79
H**** P*** YDS 92
Y******* S*** YDS 79
K**** K***** YDS 89
A**** S**** P***** YDS 79
H**** T**** YDS 78
ad soyad program puan
S***** Ü**** TOEFL 92
D**** B********** TOEFL 90
A*** A****** TOEFL 87
N*** B***** TOEFL 87
G**** H**** TOEFL 86
J**** H****** TOEFL 86
K***** H***** TOEFL 85
I**** T**** TOEFL 84
G***** H***** TOEFL 84
ad soyad program puan
S**** D**** Y****** GOETHE 92
F***** B***** GOETHE 86
Ç***** K** GOETHE 86
M****** A**** GOETHE 84
G**** Ö****** GOETHE 83
H***** P***** GOETHE 83
Ö**** A*** GOETHE 83
ad soyad program puan
A***** K*** A******* TestDaF B1
K**** İ***** TestDaF B2
S**** S***** TestDaF B2
A***** C** Ş*********** TestDaF B2
C***** E******* TestDaF C1
G***** İ******* TestDaF B2
ad soyad program puan
M***** A** Ş*********** ÖSD B2
Y**** Ç****** ÖSD C1
M***** A********* ÖSD B2
B***** R******** ÖSD C1
Y***** H**** ÖSD B2
M***** O********* C**** ÖSD C1
B***** S******* ÖSD B2
ad soyad program puan
A**** Y***** ITEP 4.2
A**** K******* ITEP 4.0
Ş**** A************ ITEP 4.5
O***** T*********** ITEP 4.7
L***** Y*********** ITEP 5.0
O*****F***** ITEP 4.8
Eğitim Programlarımız
Türkiye'nin En İyi ve En Nitelikli İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, IELTS, TOEFL, YDS, YKS-DİL, SAT, GMAT, PROFICIENCY, PTE, TOEIC, GOETHE, ÖSD, TESTDAF, TELC Kursu.
Öğrenme ve Konuşma Garantili Dil Eğitimi.
Alanında uzmanlaşmış eğitmenler ve kurum öğrencilerine özel yayınları ile dilediğin dili öğrenebilir, konuşabilirsin. Yüksek skor sahibi eğitmenlerimiz ile sınav odaklı uygulanan eğitimlerimiz ile zaman kaybetmeden hedef skoruna ulaşacaksın.
tüm programlar
Nitelikli İngilizce Kursları
Akademik Sınav Kursları
Diğer Dil Kursları
Prep Temel İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu

Prep Plus İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu

Academic Express Kursu Detaylı İncele click
Academic Express Kursu

Academic  İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Academic İngilizce Kursu

Academic Plus Kursu Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu

İngilizce Özel Ders Detaylı İncele click
İngilizce Özel Ders

Genel İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Genel İngilizce Kursu

Kurumlara Özel / Kurumsal İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Kurumlara Özel / Kurumsal İngilizce Kursu

YDS Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu

Akademik İngilizce Detaylı İncele click
Akademik İngilizce

YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
YÖKDİL Sınavı Hazırlık Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

TOEFL Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
TOEFL Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu

TOEIC Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
TOEIC Hazırlık Kursu

Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency Detaylı İncele click
Hazırlık Atlama Kursu - Proficiency

Tercüme Hizmeti Detaylı İncele click
Tercüme Hizmeti

İş İngilizcesi Detaylı İncele click
İş İngilizcesi

Ortaokul İngilizce (Kids) Detaylı İncele click
Ortaokul İngilizce (Kids)

Lise İngilizce (Teens) Detaylı İncele click
Lise İngilizce (Teens)

Havacılık İngilizce Kursu Detaylı İncele click
Havacılık İngilizce Kursu

ITEP Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
ITEP Hazırlık Kursu

ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu Detaylı İncele click
ÖSD Almanca Dil Sertifikası Kursu

Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu Detaylı İncele click
Almanca Goethe Sınavı Hazırlık Kursu

TestDAF Almanca Kursu Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu

BULATS Kursu-Linguaskill Business Detaylı İncele click
BULATS Kursu-Linguaskill Business

TORFL Kursu Detaylı İncele click
TORFL Kursu

CILS Kursu Detaylı İncele click
CILS Kursu

TELC Kursu Detaylı İncele click
TELC Kursu

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200+ öğrencimizin %97 öğrenci memnuniyeti oranı ile yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

Bursa da ingilizce kursu arayan öğrenciler için tavsiye edebileceğim tek ingilizce kursu diyebilirim

Öktem YARASEL
Öktem YARASEL
Eczacı / YDS

Çok profesyonel bir ekip, kaliteli eğitim.

Aslı DUMAN
Aslı DUMAN
Asker / IELTS

Yıllardır İngilizce eğitimi alıyordum, alışıla gelmiş kur sistemi uygulamayan tek dil kurumu olabilir. Üniversite sistemli bir eğitim anlayışları var benim gibi ileri dönük tam bir lisan edinmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Samet ERSOY
Samet ERSOY
Bankacı /Akademik 1

Hukuk okuyan biri olarak derslerim çok ağır. İngilizce eğitimi almam gerektiğinide biliyordum. Akademiyi görene kadar bu kadar ileriye dönük kaliteli bir eğitim alabildiğim için çok memnunum.

Bircan ARAS
Bircan ARAS
Avukat- Akademik 1

Utku hocamın oldukça dolu geçen derslerimiz, konuya hakimiyeti ve muhteşem insan ilişkileri konusunda takdir ediyorum. Hocamdan sadece ingilizce dersi değil samimi bir arkadaş sevecenliği bulduğum için çok teşekkür ederim.

Özkan KÜÇÜKKAYA
Özkan KÜÇÜKKAYA
Satın Alma Müdürü / Akademik 2

Başlangıç seviyesinde başlamış biri olarak şuan işim gereği ingilizce sunum yapabiliyor ve konuşabiliyor olmamı hiç şüphesiz akademik dil kursu ailesine borçluyum. Teşekkürler.

Buket AYDEMİR
Buket AYDEMİR
Pazarlamacı / Akademik 1

Bu kursla tanışmadan öne farklı bir kursa gitmiştim, ne kadar boşa zaman geçirdiğimi anladım. Baştan sona kadar keşke dediğim hiçbir şey olmadı. Öznur hocanın açıklayıcı anlatımı ve anlamadığımız noktalardaki sabrı için teşekkürler.

Miray BURSALI
Miray BURSALI
Akademisyen / Akademik 2

Yabancı dile olan önyargılarımı yıkıp yaklaşık bir yıl içinde hem yazma ve konuşma alanında kaydettiğim yolu görünce şaşırdığım bir kurum.

Abdültalip ÖZKAN
Abdültalip ÖZKAN
Mimar / Akademik 1

Kurumun gayet kalitesi bahsedildiğinden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler belli bir dönemin yurt dışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor ayrıca çok cana yakınlar.herkese teşekkür ediyorum

Sevil TOPUZ
Sevil TOPUZ
Tasarımcı / Akademik 2

Hümeyra hoca çok sevecan, enerjik ve sabırlıydı onun derslerinde hiç yabancılık çekmedim. Öznur hocanın dersi ise akıcı , anlaşılırdı. İngilizcemi ilerletmem de çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Rabia KOZ
Rabia KOZ
Psikolog / Hazırlık Plus

Bugüne kadar birçok kursa gittim, en çok fayda gördüğüm bu kurs oldu. Kısa sürede kendime olan inancım arttı YDS noktasında. Utku hoca sayesinde ihtiyacım olan YDS puanını aldım.

Tolga ARAS
Tolga ARAS
Yüksek Lisans Öğrencisi / YDS

Kurumun gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum, öğretmenler belli dönemlerini yurtdışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor.ayrıca çok yakınlar.

Erdal GÜNEŞ
Erdal GÜNEŞ
Öğrenci / Hazırlık

Yüksek lisanstan hocamın referansıyla duymuştum ve araştırmalarım doğrultusunda kuruma kayıt yaptırdım ve gerçekten bahsedildiği gibi nitelikli öğretmenlere ve doyurucu yayınlara sahip olduğunu deneyimledim, herkese tavsiye ederim, teşekkürler.

Dilara SEVGİN
Dilara SEVGİN
Hukuk Y. Lisans Öğr. / Akademik 1

Öğrencilerle özel olarak ilgilenen özel bir kurum. Gerektiğinde gerekli esneklik sağlanıyor.

Ali MERİÇ
Ali MERİÇ
Endüstri Müh. / Hazırlık Plus

akademik yabancı dil kursu en iyi ingilizce okuludur gerek ilgi ve tecrübesiyle gerekse iyi bir eğitim kalitesi ile öncü bir okul

Berke DUMAN
Berke DUMAN
YDS

Utku hocam ile dersler bir farklı ömür boyu dil öğrenebilirim.

Ayşe ALIM
Ayşe ALIM
YDS-TOEFL

Tesdaf kadar zor bir sınavda iş yoğunluğuma göre çalışma planlarımdan dersimi programlamaya kadar her alanda bana yardımcı olan ve almanca dil seviyemi akademik seviyeye tamamlayan akademiğe selamlar olsun.

Celal KARCI
Celal KARCI
Mühendis-Hazırlık Plus

Yetişkinlere özgü eğitim içeriğiyle ilgimi çekmişti ve kayıt yaptırmıştım.şuan ise yüksek lisansımı yurt dışında tamamlamak için yine akademik dil kursu ielts eğitimi alıyorum. Her şey için teşekkürler.

Zehra AÇIKÖZ
Zehra AÇIKÖZ
Bankacı / IELTS Eğitimi
Öğrencilerimiz Ne Dedi ?
Öğrenci Yorumları
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Emrecan Pamuk
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Zeynep Şengül
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Fatma Artuk
WATCH NOW!
Akademik International Öğrenci Deneyimi
WATCH NOW!
The Best Language School of Europe
Award 1
Award 2
Award 3
Award 4
Award 5
Award 6
Award 7
Award 8
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler
Turkish Airlines
Turkcell
İşkur
Kosgeb
Kyocera
Sağlık Bakanlığı
İş Bankası
TRT
Ticaret Bakanlığı
Akademik Koleji
British Council - IELTS
qnb