Genel İngilizce Kursu - Akademik Batı Dilleri

En iyi Nitelikli Genel İngilizce Kursu

Akademik Batı Dilleri Hazırlık Eğitim Seti

Akademik Batı Dilleri  yabancı dil eğitimine nitelik kazandırmaya devam ediyor.1984’ten günümüze oluşturmuş olduğu zengin yayınları ve terminolojik alan bilgisine sahip akademik kökenli hocaları ile nitelikli İngilizce öğretimine teknolojik yenilikleride sisteme dahil ederek öğrencilerine sunuyor.

Alanında uzman eğitmenleri ve  kurum müfredatı ile iş hayatınızın ve günlük yaşantınızın idamesini sürdürebilmeniz için  eksiklerinizi gidermek ve gerek günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yabancı dilinizde nitelikli ilerlemeyi görerek  kendinizden emin şeklide öğreniminizi ingilizce kursu programı ile sürdürüyorsunuz.Akademik’te İngilizce Programı, Yurtdışı ve yurt içinde ileri gelmiş üniversitelerinde görev alan hocalarımız ile aktüel konuları içeren materyaller kullanarak dilin dört temel becerisi olan listening,reading ,speaking, wrinting teknolojik sistem entegrasyonu ile öğrenciye aktarılır. 

İngilizce Eğitim Programları Boyunca, dört temel becerinin birbirine harman edildiği bir yöntem izlenirken, öğrencilerimiz derslerimizde Amerikan ve İngiliz aksanı başta olmak üzere, dünyanın çeşitli çoğrafyalarında konuşulan farklı aksanlara maruz bırakılarak mümkün olduğunca her aksana aşina olmasını sağlamaktır.

İngilizce eğitim kursu süresi boyunca öğrencilerimize okuma parçaları içerisinde kariyer hayatılarında karşılaşacakları  hedef kelimeleri içeren kurumsal yazışmalar,tutanak metinleri, günlük gazete ve dergi, üst seviye bilimsel metinlere kadar farklı terminolojik metinleri okuyarak yeni kelime kazanımları sağlanılır.

Dilin en önemli becerileri  konuşma ve dinleme becerilerinde öğrenen öğrencilerimiz gerçek hayatta karşılaşabileceği hertürlü ortamda kendini hem yazılı hem de sözlü olarak  eksiksiz ifade edebilmesi sağlanır.

İngilizce’yi sadece dil bilgisi öğretmekten ziyade bir kültür olarak görmemiz sebebiyle İngilizce’de bulunan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle İngilizce’ye dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bunun yanısıra, farklı ders programlarımız ile hem okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Alanında uzman öğretmen kadromuzla Türkiye genelinde pek çok akademisyen, iş adamı, doktor, mühendis ve üst düzey yönetici yatiştiren kurumumuz ilk günkü heyecanıyla eğitim hayatına devam etmektedir.

 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder