En iyi Nitelikli Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Akademik Yabancı Dil Kursu eğitimine nitelik kazandırmaya devam ediyor. Kuruluşundan günümüze oluşturmuş olduğu zengin yayınları ve terminolojik alan bilgisine sahip deneyimli hocaları ile nitelikli İngilizce öğretimine teknolojik yenilikleri de sisteme dahil ederek öğrencilerine sunuyor.

Alanında uzman eğitmenleri ve kurum müfredatı ile iş hayatınızın ve günlük yaşantınızın idamesini sürdürebilmeniz için eksiklerinizi gidermek ve gerek günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yabancı dilinizde nitelikli ilerlemeyi görerek kendinizden emin şeklide öğreniminizi İngilizce kursu programı ile sürdürüyorsunuz.

Akademik’te İngilizce Programı, Yurtdışı ve yurt içinde ileri gelmiş üniversitelerinde görev alan hocalarımız ile aktüel konuları içeren materyaller kullanarak dilin dört temel becerisi olan listening,reading ,speaking, wrinting teknolojik sistem entegrasyonu ile öğrenciye aktarılır. 

İngilizce Eğitim Programları Boyunca, dört temel becerinin birbirine harman edildiği bir yöntem izlenirken, öğrencilerimiz derslerimizde Amerikan ve İngiliz aksanı başta olmak üzere, dünyanın çeşitli çoğrafyalarında konuşulan farklı aksanlara maruz bırakılarak mümkün olduğunca her aksana aşina olmasını sağlamaktır.

İngilizce eğitim kursu süresi boyunca öğrencilerimize okuma parçaları içerisinde kariyer hayatlarında karşılaşacakları hedef kelimeleri içeren kurumsal yazışmalar, tutanak metinleri, günlük gazete ve dergi, üst seviye bilimsel metinlere kadar farklı terminolojik metinleri okuyarak yeni kelime kazanımları sağlanılır.

Dilin en önemli becerileri  konuşma ve dinleme becerilerinde öğrenen öğrencilerimiz gerçek hayatta karşılaşabileceği her türlü ortamda kendini hem yazılı hem de sözlü olarak  eksiksiz ifade edebilmesi sağlanır.

İngilizce’yi sadece dil bilgisi öğretmekten ziyade bir kültür olarak görmemiz sebebiyle İngilizce’de bulunan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle İngilizce’ye dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, farklı ders programlarımız ile hem okuduğunu anlama, kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Alanında uzman öğretmen kadromuzla Türkiye genelinde pek çok akademisyen, iş adamı, doktor, mühendis ve üst düzey yönetici yetiştiren kurumumuz ilk günkü heyecanıyla eğitim hayatına devam etmektedir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder