Ortaokul İngilizce Kursları | TEENS

Ortaokul İngilizce kursu öğretimini çocukların yaş ve İngilizce seviyelerini göz önüne alarak planlamaktayız. Okul derslerine de yardımcı olarak müfredatlandırılmış programlarımız sayesinde öğrencilerimizin hem okuldaki derslerinde başarılı olması hedeflenmekte hem de İngilizceyi seven ve özgüveni yüksek öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Tiyatral ve interaktif eğitim modeli ile çoçuk alanında uzman eğitmenlerimiz ile ortaokul İngilizce eğitimini ezbere dayalı değil konuşma, okuma ve yazma odaklı bir eğitim modeliyle öğretiyoruz.

 

Ortaokul İngilizce kursu öğretimini çocukların yaş ve İngilizce seviyelerini göz önüne alarak planlamaktadır hem İngilizceyi seven ve özgüveni yüksek öğrenciler yetiştirmeyi hem de okul derslerine de yardımcı olarak müfredatlandırılmış programlarımız sayesinde öğrencilerimizin okuldaki derslerinde başarılı olması hedeflenmektedir. Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken klasik eğitim modelinden çok daha öte zengin içeriğe sahip müfredat ve yayınlarımız ile çoçuklarımız pratik odaklı (konuşmaya dayalı) uzman eğitmenler ile İngilizce öğrenimlerini üst seviyelere çıkarır. Ortaöğretim İngilizce eğitimini ezbere dayalı değil konuşma, okuma ve yazma odaklı bir eğitim modeliyle öğretiyoruz.Eğitim sistemi ve kendine özgü metotlarıyla fark yaratan Bursa yabancı dil okulu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu İngilizce eğitiminizde doğru adres. Sıradan ve alışılmış öğretim stratejilerinin verimliliğinin azlığını, oluşturduğu vakit ve emek kaybını ortadan kaldırmak isteyen Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu bünyesinde çalışan alanında uzman öğretmen kadrosu, hazırladığı özgün eğitim sistemine uygun yayınları ile birlikte interaktif bir eğitim modelini uygulamaktadır.

Okuma, dinleme, yazma becerilerinizi de gözettiğimiz kursumuzda  amacımız her alanda İngilizce kullanımını pekiştirmek bir refleks haline getirmektir. Tiyatral ve interaktif eğitim modeli ile alanında uzman eğitmenlerimiz ile ortaokul İngilizce eğitimini ezbere dayalı değil konuşma, okuma ve yazma odaklı bir eğitim modeliyle öğretiyoruz.

 

Ana dilinizde mümkün olan kültürel ve aktüel birikiminizi gösterme şansını İngilizce ile de gösterebilmeniz bizim için ilk hedeftir. Hayatınızın her döneminde bir adım ileride olmak istiyorsanız Bursa İngilizce kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu tercihiniz için doğru adres. Şimdiye kadar verim alınmamış harcanan büyük zaman dilimleri gözünüzü korkutmasın Bursa İngilizce kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu, doğru metotlar ve oluşturduğu özgün stratejisiyle uygun zaman içerisinde istenilen hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder