En İyi Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Fransızca Dil Kursu

Dünyanın en geniş hacime sahip ticari bloklarından olan Avrupa Birliği'nin resmi dillerindendir.

30'dan fazla Afrika ülkesinde iş ve ticaret sisteminin resmi dillerindendir.

İngilizce kelimelerin hemen hemen yarısı (%40-50)si Fransızca dilinden gelmektedir.

 

50 ülkede 250 milyondan fazla insan arasında kullanılan Fransızca dili, kişisel otomobil ürünlerinin, mutfak kültürünün, modanın, mimari, sanat, tiyatro ve dansın evrensel dilidir. Fransızca dil Kursumuz öğrencileri eğitim süreçlerinin ilk adımını seviye tespit sınavı sonucunda atmaktadır. Bu sınavla birlikte öğrencinin Fransızca kullanım seviyesi belirlendikten sonra oluşturulmuş özel sömestre gruplarından uygun olanına eğitim alması amacıyla yerleştirilir. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir kampüslerinde Fransızca kursu Akademik Yabancı Dil Kursu altında alacağınız eğitimle hem Fransızca’yı sosyal, günlük yaşantınızda kullanmayı hem de kariyer planlamanızda kurumsal sistemde sunabileceğiniz bir seviyeye ulaştırabilirsiniz.

 

Okuma, dinleme, yazma becerilerinizi de gözettiğimiz kursumuzda  amacımız her alanda Fransızca kullanımını pekiştirmek bir refleks haline getirmektir.Ana dilinizde mümkün olan kültürel ve aktüel birikiminizi gösterme şansını Fransızca ile de gösterebilmeniz bizim için ilk hedeftir. Hayatınızın her döneminde bir adım ileride olmak istiyorsanız İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir İngilizce kursu Akademik Yabancı Dil Kursu tercihiniz için doğru adres. Şimdiye kadar verim alınmamış harcanan büyük zaman dilimleri gözünüzü korkutmasın İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir İngilizce kursu Akademik Yabancı Dil Kursu, doğru metotlar ve oluşturduğu özgün stratejisiyle uygun zaman içerisinde istenilen hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Fransızca eğitimi A1, A2, B1.1, B1.2 ve B2 seviyelerinden oluşmaktadır.

A1 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Selamlaşma - vedalaşma, kendini tanıtabilme, hobilerinden bahsedebilme, planlarından bahsedebilme, bir kart postal yazabilme, öneri yapabilme, kabul ve ya reddedebilme, günlük tutabilme yetisine sahip seviyedir.

 

A2 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Geçmişteki bir olayı yazabilme, sanat hakkındaki kısa bir makaleyi kavrayabilme, bir reklam ve ya şarkıyı dinleyip anlayabilme, geçmişteki bir olayı anlatabilme. Öfke, memnuniyetsizliğini, sevinç gibi  izlenimlerini ifade edebilme seviyesidir.

 

B1.1 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Önemli konular üzerinde bahseden kişileri anlama, detaylı yorumları anlayabilme, telefonda konuşabilme, bir fikre karşı savunma yapabilme, her yanıyla dili kavrayabilme, doğrudan sanal ortamda karşılıklı değişimleri anlama, bir metnin geçiş noktalarını anlayabilme, şaşkınlığını gösterebilme, yazılı ya da sözlü bir söylem gerçekleştirebilme.

 

B1.2 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Bir röportajı okuyup, anlayabilme, mesleki bir karşılıklı konuşmayı anlama, günlük ifadelerde geçen diyalogları yazabilme, dil üzerinde düşünsel anlamları kavrayabilme seviyesidir.

 

B2 Fransızca Dil Kursu Eğitimi

Belli bir konu üzerinde konuşma yapabilme, politik-ekonomik bir tartışmanın özünü kavrayabilme, görsele dayalı deyimleri kullanabilme,  televizyon eleştirisini anlamlandırma, bir konuşmanın özetini anlayabilme, konuşmaları anlam bütünlüğüne göre kısaltabilme, dilin deyimler yoluyla oluşturduğu bir durumun komik yönünü anlayabilme seviyesidir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Bursa İngilizce Kursu, Denizli İngilizce Kursu, Manisa İngilizce Kursu, İzmir İngilizce Kursu ve son olarak Ankara İngilizce Kursu kampüslerimizde Yabancı Dil Sınavlarına Yönelik Kurslar, Temel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları sunuyoruz.
Mesaj Gönder