Eskişehir İngilizce Kursu Şube Bilgileri

Eskişehir İngilizce Kursu, Yabancı Dil Kursu'nu Yakından İnceleyin ve Özel / VIP sınıflarda dil eğitiminize hemen başlayın.  Eskişehir Dil Kursu alanında diğer şehirlerde olduğu gibi , Eskişehir ilinde de en çok tercih edilen dil okuludur.

Eskişehir İngilizce Kursu

Eskişehir İngilizce Kursu ile Türkiye'nin en iyi İngilizce kursu senin şehrinde! İngilizceni geliştirmek ve dil öğrenme serüvenine akademik yetkinlikler ile devam etmek ister misin? İngilizce kuşkusuz dünyanın en önemli iletişim dilidir. Küresel bir şekilde konuşulur ve dünyanın farklı ülkeleri arasında seyahat, iş ve her türlü iletişim için kullanılır. Eskişehir İngilizce Kursu ile yetişkinlere özgü eğitim içeriği ile fark yaratan Akademik Yabancı Dil Kursu ile birlikte hedeflediğiniz eğitim programına ulaşmanız için zaman kaybetmeden dil eğitiminize başlayabilirsiniz. Eskişehir İngilizce Kursu dört temel beceri üzerine kurulu (Okuma,yazma,dinleme,konuşma) eğitim müfredatı ile günlük hayatta ve iş hayatında dil kullanımınızı yetkinleştirir. 

Siz de Eskişehir’de İngilizce kursu arıyorsanız İngilizce’yi güvenle kullanmayı öğrenmek için, bireysel hedeflerinize odaklanan, yüksek kaliteli öğretime ve yardımcı bir ortama sahip bir İngilizce kursuna ihtiyacınız var. Akademik Yabancı Dil Kursu tam da bunu sağlıyor. Eskişehir İngilizce Kursu öğrencilerimiz, deneyimli eğitmenler tarafından verilen yüksek kaliteli eğitim, ödüllü kurslar ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kurs içeriği nedeniyle öğrencilerimiz deneyimlerini 'Mükemmel' olarak değerlendiriyor. Eskişehir’de ve çevrimiçi olarak İngilizce öğrenmeniz için neden en iyi seçim olduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin. Eskişehir İngilizce Kursu yoğunlaştırılmış verimli ve nitelikli kurslar sunmaktadır.

Bu yöntemlerimiz de bizi Eskişehir İngilizce Kursu aramalarında 1 numaralı İngilizce kursu olarak sıralamaktadır.

Eskişehir İngilizce Kursu ile birlikte yeni bir dil öğrenmenin faydaları ; 

♦ Farklı kültürlerle etkileşim kurmanıza katkı sağlar

♦ Derslerimiz sayesinde sözlü ve yazılı iletişim becerileriniz güçlenir

♦ Programlarımızda işlenen içeriklerle entelektüel bilgi birikiminiz artar

♦ Problem çözme yetinizi artar ve hafızanız güçlenir

♦ Daha pozitif bir hayat deneyimi gerçekleştirirsiniz

♦ Akademik ve Mesleki yaşantınızda pek .ok fırsat elde edebilirsiniz

Gibi daha pek çok fırsat elde edebilir ve hedeflerinize bizimle birlikte ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir İngilizce Kursu yabancı dil eğitimindeki uzun süreli ve farklı alanlardaki uzmanlığı, akademik olarak başarılı ve zenginleştirici bir dil öğrenme deneyimi sağlamaktadır. Eskişehir İngilizce kursu, öğrencilerin Eskişehir’deki dil gelişimine olumlu katkıda bulunan bir ortamda İngilizce öğrenmelerini sağlayan sıcak ve motive eden bir atmosfere sahiptir.

Bunu yüksek öğretim standartları ile birleştiren Eskişehir İngilizce kursu, öğrencilere İngilizce öğrenmeyi değerli ve eğlenceli kılan bir hızda ilerleme fırsatı sunarak standartlaşan yabancı dil deneyiminden farklı bir öğrenim kazandırır.

Eskişehir En İyi İngilizce Kursu

Eskişehir En İyi İngilizce Kursu, her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modelleri geliştiren ve kapsamlı bir yabancı dil eğitim imkanı sağlayan, Eskişehir Tepebaşı bölgesinde hizmet veren Akademik Yabancı Dil Kursu’dur. Eskişehir En İyi İngilizce Kursu olarak Akademik Yabancı Dil Kursu çeyrek asırlık deneyimiyle sizlere nitelikli İngilizce eğitimi vermeye devam etmektedir. Her öğrencinin hedefleri doğrultusunda arzu edilen seviyelerde İngilizce bilgisine yönelik sistemli çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Akademik Yabancı Dil Kursu yetişkin bireylere özel olarak sunduğu müfredatıyla birçok öğrencinin geleceğine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Eskişehir En İyi İngilizce Kursu’nda eğitimler 4 temel beceri üzerinden Reading, Listening, Writing ve speaking olarak öğrencinin İngilizce eğitimini bütün yönleriyle doğru bir şekilde almasına yönelik planlanmaktadır.

Öğrencilerin hedeflerine yönelik olarak gerek sınavlara özgü gerekse yabancı dil seviye geliştirmesine bağlı olarak eğitim planlaması gerçekleştirilmektedir. Eskişehir En İyi İngilizce Kursu seçenekleri arasında ön plana çıkan Akademik Yabancı Dil Kursu sizlere İngilizce eğitiminizi geliştirmeye yönelik bireysel metotlar geliştiren bir dil okuludur. Eskişehir’de sizlerin ileri seviyelerde kullanabileceğiniz İngilizce düzeylerine ulaşmanızı sağlayarak sizlere en iyi imkanlarla eğitim sunmaya devam etmektedir.

Eskişehir İngilizce Kursu Tavsiye

Eskişehir İngilizce kursu tavsiye aramalarında en çok tavsiye edilen yabancı dil kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursu’na katılın ve alışılmışın ötesinde eğitim müfredatının dışında yıllardır yabancı dil eğitiminde deneyimlediği eğitim müfredatı ile fark yaratan yetişkinlere özgü içeriği ile birçok farklı meslek grubunda öğrenci mezun ederek Eskişehir İngilizce Kursu Tavsiye aramalarında da ilk sırada yer almaktadır. Eskişehir İngilizce kursu tavsiye olarak ilk sırada yer alan okulumuzda; Temel dil eğitim için kurs, konuşma becerilerini, dil bilgisini veya her ikisini geliştirmek için Akademik olarak genel İngilizce'ye odaklanır. Günlük hayatta ve iş hayatında kullanabileceğiniz bir dil hakimiyetine ulaşabilirsiniz. Eskişehir İngilizce Kursu ile yetişkinler için özel olarak hazırlanan The Academic Publishing yayınevine ait, kurum öğrencileri için özel hazırlanan kaynaklar ile teknoloji, endüstri, ekonomi gibi birçok farklı konuda dil yetkinliğini geliştirir.

Bu sayede kursumuzdan mezun olan öğreciler, günlük konuşma diline hakim olurlar, kendilerini ifade edebilir ve karşısındakini daha iyi bir şekilde anlayabilir. Eskişehir İngilizce Kursu Tavsiye aramalarında bizi zirveye taşıyan özelliğimiz ise, mezunlarımızın mesleki kariyerlerini üst noktalara taşımamızdır.

Siz de yabancı bir dil öğrenmek istiyor fakat gün içerisinde yoğun bir tempoya sahipseniz sizler için oluşturduğumuz Canlı stüdyolarda online gerçekleşen uzaktan eğitim Programlarımıza dahil olabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Uzaktan eğitimden yararlanabilmek için internet bağlatısı olan bir bilgisayar, tabley ya da akıllı telefonunuz olması yeterli olacaktır.

Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları

Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları İngilizce öğrenmek ve bu dilde kendini geliştirmek isteyen bireyler tarafından merak edilen; güncelliğini her dönem koruyan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.Genel itibariyle İngilizce Kursu Fiyatları 3000 ile 10000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Yarım asra yakın tecrübesiyle kurumumuz, Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları konusunda size çeşitli kampanyalar eşliğinde uygun ödeme koşulları oluşturarak, bütçe dostu bir ingilizce eğitimi sunuyor.

İngilizce öğrenmeniz hedeflerinize ne kadar katkı sağlayacak ? Bu soruyu kendinize sorduğunuzda ilk olarak aklınıza bir şey gelmese de , genel itibariyle size her anlamda artı değer kazandıracağına emin olursunuz. Sonrasında ise aklınıza tüm küresel piyasalar ve şirketler, yurt dışı imkanları , çeşitli meslek kolları gelecektir. Bu doğrultuda Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları konusunu kesinlikle kendinize bir yatırım aracı olarak görmeli ve buna göre adım atmalısınız. Sizi daha iyi yerlere ulaştıracak olan hiçbir eğitim ve imkanı ertelemeyin.

Bu minvalde aklınıza takılan Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları ve eğitim modellerimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz ; ana sayfamızda bulunan telefon numarasından bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Dil Kursu

Eskişehir Dil Kursu ile birlikte hayalini kurduğunuz yabancı dil eğitimine ertelemeden başlayın. Giderek küreselleşen ve dijitalleşen dünyamızda yabancı bir dil biliyor olmak eskisinden daha önemli bir boyut kazanıyor. Dijital dünya sayesinde kültürler ve buna bağlı olarak iş dünyası iç içe geçmiş durumda.

Akademik camiadan serbest piyasaya kadar yapılan her iş uluslararası arenada karşılık bulabiliyor.Buna bağlı olarak değişen ve gelişen dünya üzerinde ana dilimiz dışında başka bir dil ya da diller biliyor olmak , bizi hedeflerimize ulaştırma konusunda en iyi yardımcıdır. Eskişehir Dil Kursu ile birlikte yabancı dil alanında yetiştirdiğimiz sayısız öğrencilerimizin iyi bir noktalara ulaştıklarını görmek bizi oldukça memnun ediyor.

Alanında uzman öğretmenler ile çalışma prensibimiz, Londra Merkezli kendi yayınevi (The Akademic Publishing) kaynaklarımız ve kurumumuza özel eğitim teknikleriyle birlikte size nitelikli bir dil eğitimi sunuyoruz. Eskişehir Dil Kursu ile birlikte yeni bir yabancı dil öğrenmenin faydaları ;

► İstediğiniz zaman dilediğiniz yerde eğitim alabilirsiniz

► Eğitim sürelerini ve zamanı kendiniz belirleyebilirsiniz

► İstediğiniz konuyu diledğiniz zaman tekrar edebilirsiniz

► Boş zamanlarınızı faydalı bir şekilde geçirebilirsiniz

► Canlı stüdyolarda gerçekleştirilen derslerimize bireysel olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Geleceğinize yön vermek ve hedeflerinize emin adımlarla yürüyebilmek için Eskişehir Dil Kursu size kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyor. Yapılan bilimsel araştırmalara göre iki veya daha çok dil bilen insanlar yaşam deneyimlerinde daha pozitif bir hayat sürdükleri gözlemlenmiştir.

Yabancı bir dil öğrenmek zihinsel yetilerinizi güçlendirdiği gibi, sözlü ve yazılı olarak kendinizi ifade etme becerilerinizi de geliştirmektedir.Bu noktada daha verimli bir yaşam standartlarına ulaşabilmeniz için yabancı dil bilmenin önemi ortaya çıkmaktadır. Eskişehir Dil Kursu olarak ders içeriklerimizde tamamen güncel konular üzerinden örneklemeler yapılmakta olup çağa uygun bir eğitim sistemi sunulmaktadır. Bu şekilde Eskişehir Dil Kursu’muzda eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz gündelik yabancı dil konuşabilme pratiğine daha çabuk adapte olabiliyorlar.

Eskişehir Dil Kursu Tavsiye

Eskişehir Dil Kursu tavsiye noktasında kurumumuz : İngilizce,Almanca,Fransızca,İspanyolca ve Rusça olmak üzere pek çok dilde dil eğitim imkanını sizlere sunuyor. Akademik Yabancı Dil Kursu klasik kurs mantığı olan kur sisteminden farklı olarak, sınırları aşan yeni nesil eğitim metotlarıyla dil becerilerinizi ortaya çıkarıyor. Bu sayede sosyal,akademik ve kariyer hayatınızda günü yakalayabilen ve geleceği ön görebilen bir donanıma sahip olabiliyorsunuz. Eskişehir Dil Kursu Tavsiye bağlamında size sunduğumuz bir diğer ayrıcalık ise öğrenmek istediğiniz yabancı dilde Speking derslerini tamamen yabancı hocalarla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca British Consol Konsolosluk Partneri olan Eskişehir Akademik Yabancı Dil Kursu , dil sınavlarında da sizleri yüksek skorlara ulaştırıyor.

Bu bağlamda tek yapmanız gereken hayallerinize odaklanarak nitelikli bir dil  eğitimi almak en doğrusu olacaktır. Her geçen gün yabancı dile yatırım yapan bireylerin diğerlerine göre daha avantajlı olduğu aşikardır. Bu noktada siz de Eskişehir Dil Kursu Tavsiye araştırmalarında kurumumuz ile birlikte adım atabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için birçok fırsat elde edebilirsiniz.

Eskişehir Dil Kursu Fiyatları

Eskişehir Dil Kursu fiyatları ve bunun özelinde Eskişehir İngilizce Fiyatları , Eskişehir’de yaşayan öğrenci ve mezunlar için merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Kişinin kendisine yapabileceği en büyük yatırım şüphesiz eğitimine harcadığı zamandır. Bu eğitimin de bir maliyeti olduğu aşikardır. Fakat bu eğitim kişinin gelecek dünyasında karşılaşacağı tüm fırsatlar için en büyük yatırımdır.

Dilerseniz sizler için sunduğumuz online seviye belirleme sınavına ücretsiz bir şekilde katılabilir ve kendinizi değerlendirebilirsiniz.Bu noktada zaman kaybetmeden bireyin kendi eğitimine ve geleceğine yönelik hareket geçmesi verilebilecek en doğru karardır. Eskişehir Dil Kursu Fiyatları konusunda, hangi dilde eğitim almak istiyorsanız bize ana sayfamızda bulunan telefon numarası ile ulaşabilir ya da bizzat Akademik Yabancı Dil Kursu’nu ziyaret edebilirsiniz.

Kursumuz ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sizin için oluşturduğumuz tüm iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Kampüsümüzde Verilen Programlar
Eskişehir İngilizce Kursu Şube Bilgileri
tüm programlar
Nitelikli İngilizce Kursları
Akademik Sınav Kursları
Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
Almanca Aile Birleşimi Kursu
Almanca Aile Birleşimi Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
Almanca Aile Birleşimi Kursu
Almanca Aile Birleşimi Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Prep Temel İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Temel İngilizce Kursu

Prep Plus İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Plus İngilizce Kursu

Academic  İngilizce Kursu detaylı incele
Academic İngilizce Kursu

Academic Plus Kursu detaylı incele
Academic Plus Kursu

Academic Express Kursu detaylı incele
Academic Express Kursu

Prep Temel İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Temel İngilizce Kursu

Prep Plus İngilizce Kursu detaylı incele
Prep Plus İngilizce Kursu

Academic  İngilizce Kursu detaylı incele
Academic İngilizce Kursu

Academic Plus Kursu detaylı incele
Academic Plus Kursu

Academic Express Kursu detaylı incele
Academic Express Kursu

YDS Hazırlık Kursu detaylı incele
YDS Hazırlık Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu detaylı incele
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu detaylı incele
IELTS Hazırlık Kursu

TestDAF Almanca Kursu detaylı incele
TestDAF Almanca Kursu

YDS Hazırlık Kursu detaylı incele
YDS Hazırlık Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu detaylı incele
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu detaylı incele
IELTS Hazırlık Kursu

TestDAF Almanca Kursu detaylı incele
TestDAF Almanca Kursu

KONUŞMA GARANTİLİ DİL EĞİTİMİ
0222 234 1626
adresimiz
Cumhuriye Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:52/B Kat:2, 26130 Tepebaşı/Eskişehir
yol tarifi al
Ulus Meydanı'na 5 dk mesafede
Ulus Meydanı'na 5 dk mesafede
Cengiz Topel Caddesi Çağdaş Market'in hemen üzerinde
Cengiz Topel Caddesi Çağdaş Market'in hemen üzerinde
Eskişehir Çarşı Polis Merkezi Amirliği devamında
Eskişehir Çarşı Polis Merkezi Amirliği devamında
İsmet İnönü Tramvay Durağı'na 2 dk mesafede
İsmet İnönü Tramvay Durağı'na 2 dk mesafede
Ön Bilgi Formu
Vade farksız 6 Taksit İmkanını Kaçırma
Detaylı bilgilendirme için formu doldurunuz.
Gurur Tablomuz
Başarıya Ulaşan Öğrencilerimizle Gurur Duyuyoruz
IELTS
YDS
TOEFL
GOETHE
TestDaF
ÖSD
ITEP
ad soyad program puan
E**** Y***** IELTS 7.5
A**** G**** IELTS 8.0
G******* Y****** IELTS 7.5
T**** K****** IELTS 8.0
E**** Y****** IELTS 7.5
M**** Y***** IELTS 7.0
M**** A** IELTS 7.5
İ**** V***** IELTS 8.0
T**** V*** Ş*********** IELTS 7.5
ad soyad program puan
E**** K** YDS 92
M***** S******* YDS 90
M****** M******* YDS 82
A**** Y***** YDS 80
Y***** S**** S**** YDS 80
M**** D*** YDS 88
A**** A*** T**** YDS 79
H**** P*** YDS 92
Y******* S*** YDS 79
K**** K***** YDS 89
A**** S**** P***** YDS 79
H**** T**** YDS 78
ad soyad program puan
S***** Ü**** TOEFL 92
D**** B********** TOEFL 90
A*** A****** TOEFL 87
N*** B***** TOEFL 87
G**** H**** TOEFL 86
J**** H****** TOEFL 86
K***** H***** TOEFL 85
I**** T**** TOEFL 84
G***** H***** TOEFL 84
ad soyad program puan
S**** D**** Y****** GOETHE 92
F***** B***** GOETHE 86
Ç***** K** GOETHE 86
M****** A**** GOETHE 84
G**** Ö****** GOETHE 83
H***** P***** GOETHE 83
Ö**** A*** GOETHE 83
ad soyad program puan
A***** K*** A******* TestDaF B1
K**** İ***** TestDaF B2
S**** S***** TestDaF B2
A***** C** Ş*********** TestDaF B2
C***** E******* TestDaF C1
G***** İ******* TestDaF B2
ad soyad program puan
M***** A** Ş*********** ÖSD B2
Y**** Ç****** ÖSD C1
M***** A********* ÖSD B2
B***** R******** ÖSD C1
Y***** H**** ÖSD B2
M***** O********* C**** ÖSD C1
B***** S******* ÖSD B2
ad soyad program puan
A**** Y***** ITEP 4.2
A**** K******* ITEP 4.0
Ş**** A************ ITEP 4.5
O***** T*********** ITEP 4.7
L***** Y*********** ITEP 5.0
O*****F***** ITEP 4.8

Eskişehir İngilizce Kursu Şube Bilgileri

KONUŞMA GARANTİLİ DİL EĞİTİMİ
0222 234 1626
adresimiz
Cumhuriye Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:52/B Kat:2, 26130 Tepebaşı/Eskişehir
yol tarifi al
Ulus Meydanı'na 5 dk mesafede
Ulus Meydanı'na 5 dk mesafede
Cengiz Topel Caddesi Çağdaş Market'in hemen üzerinde
Cengiz Topel Caddesi Çağdaş Market'in hemen üzerinde
Eskişehir Çarşı Polis Merkezi Amirliği devamında
Eskişehir Çarşı Polis Merkezi Amirliği devamında
İsmet İnönü Tramvay Durağı'na 2 dk mesafede
İsmet İnönü Tramvay Durağı'na 2 dk mesafede

Eskişehir İngilizce Kursu, Yabancı Dil Kursu'nu Yakından İnceleyin ve Özel / VIP sınıflarda dil eğitiminize hemen başlayın.  Eskişehir Dil Kursu alanında diğer şehirlerde olduğu gibi , Eskişehir ilinde de en çok tercih edilen dil okuludur.

Eskişehir İngilizce Kursu

Eskişehir İngilizce Kursu ile Türkiye'nin en iyi İngilizce kursu senin şehrinde! İngilizceni geliştirmek ve dil öğrenme serüvenine akademik yetkinlikler ile devam etmek ister misin? İngilizce kuşkusuz dünyanın en önemli iletişim dilidir. Küresel bir şekilde konuşulur ve dünyanın farklı ülkeleri arasında seyahat, iş ve her türlü iletişim için kullanılır. Eskişehir İngilizce Kursu ile yetişkinlere özgü eğitim içeriği ile fark yaratan Akademik Yabancı Dil Kursu ile birlikte hedeflediğiniz eğitim programına ulaşmanız için zaman kaybetmeden dil eğitiminize başlayabilirsiniz. Eskişehir İngilizce Kursu dört temel beceri üzerine kurulu (Okuma,yazma,dinleme,konuşma) eğitim müfredatı ile günlük hayatta ve iş hayatında dil kullanımınızı yetkinleştirir. 

Siz de Eskişehir’de İngilizce kursu arıyorsanız İngilizce’yi güvenle kullanmayı öğrenmek için, bireysel hedeflerinize odaklanan, yüksek kaliteli öğretime ve yardımcı bir ortama sahip bir İngilizce kursuna ihtiyacınız var. Akademik Yabancı Dil Kursu tam da bunu sağlıyor. Eskişehir İngilizce Kursu öğrencilerimiz, deneyimli eğitmenler tarafından verilen yüksek kaliteli eğitim, ödüllü kurslar ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kurs içeriği nedeniyle öğrencilerimiz deneyimlerini 'Mükemmel' olarak değerlendiriyor. Eskişehir’de ve çevrimiçi olarak İngilizce öğrenmeniz için neden en iyi seçim olduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin. Eskişehir İngilizce Kursu yoğunlaştırılmış verimli ve nitelikli kurslar sunmaktadır.

Bu yöntemlerimiz de bizi Eskişehir İngilizce Kursu aramalarında 1 numaralı İngilizce kursu olarak sıralamaktadır.

Eskişehir İngilizce Kursu ile birlikte yeni bir dil öğrenmenin faydaları ; 

♦ Farklı kültürlerle etkileşim kurmanıza katkı sağlar

♦ Derslerimiz sayesinde sözlü ve yazılı iletişim becerileriniz güçlenir

♦ Programlarımızda işlenen içeriklerle entelektüel bilgi birikiminiz artar

♦ Problem çözme yetinizi artar ve hafızanız güçlenir

♦ Daha pozitif bir hayat deneyimi gerçekleştirirsiniz

♦ Akademik ve Mesleki yaşantınızda pek .ok fırsat elde edebilirsiniz

Gibi daha pek çok fırsat elde edebilir ve hedeflerinize bizimle birlikte ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir İngilizce Kursu yabancı dil eğitimindeki uzun süreli ve farklı alanlardaki uzmanlığı, akademik olarak başarılı ve zenginleştirici bir dil öğrenme deneyimi sağlamaktadır. Eskişehir İngilizce kursu, öğrencilerin Eskişehir’deki dil gelişimine olumlu katkıda bulunan bir ortamda İngilizce öğrenmelerini sağlayan sıcak ve motive eden bir atmosfere sahiptir.

Bunu yüksek öğretim standartları ile birleştiren Eskişehir İngilizce kursu, öğrencilere İngilizce öğrenmeyi değerli ve eğlenceli kılan bir hızda ilerleme fırsatı sunarak standartlaşan yabancı dil deneyiminden farklı bir öğrenim kazandırır.

Eskişehir En İyi İngilizce Kursu

Eskişehir En İyi İngilizce Kursu, her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modelleri geliştiren ve kapsamlı bir yabancı dil eğitim imkanı sağlayan, Eskişehir Tepebaşı bölgesinde hizmet veren Akademik Yabancı Dil Kursu’dur. Eskişehir En İyi İngilizce Kursu olarak Akademik Yabancı Dil Kursu çeyrek asırlık deneyimiyle sizlere nitelikli İngilizce eğitimi vermeye devam etmektedir. Her öğrencinin hedefleri doğrultusunda arzu edilen seviyelerde İngilizce bilgisine yönelik sistemli çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Akademik Yabancı Dil Kursu yetişkin bireylere özel olarak sunduğu müfredatıyla birçok öğrencinin geleceğine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Eskişehir En İyi İngilizce Kursu’nda eğitimler 4 temel beceri üzerinden Reading, Listening, Writing ve speaking olarak öğrencinin İngilizce eğitimini bütün yönleriyle doğru bir şekilde almasına yönelik planlanmaktadır.

Öğrencilerin hedeflerine yönelik olarak gerek sınavlara özgü gerekse yabancı dil seviye geliştirmesine bağlı olarak eğitim planlaması gerçekleştirilmektedir. Eskişehir En İyi İngilizce Kursu seçenekleri arasında ön plana çıkan Akademik Yabancı Dil Kursu sizlere İngilizce eğitiminizi geliştirmeye yönelik bireysel metotlar geliştiren bir dil okuludur. Eskişehir’de sizlerin ileri seviyelerde kullanabileceğiniz İngilizce düzeylerine ulaşmanızı sağlayarak sizlere en iyi imkanlarla eğitim sunmaya devam etmektedir.

Eskişehir İngilizce Kursu Tavsiye

Eskişehir İngilizce kursu tavsiye aramalarında en çok tavsiye edilen yabancı dil kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursu’na katılın ve alışılmışın ötesinde eğitim müfredatının dışında yıllardır yabancı dil eğitiminde deneyimlediği eğitim müfredatı ile fark yaratan yetişkinlere özgü içeriği ile birçok farklı meslek grubunda öğrenci mezun ederek Eskişehir İngilizce Kursu Tavsiye aramalarında da ilk sırada yer almaktadır. Eskişehir İngilizce kursu tavsiye olarak ilk sırada yer alan okulumuzda; Temel dil eğitim için kurs, konuşma becerilerini, dil bilgisini veya her ikisini geliştirmek için Akademik olarak genel İngilizce'ye odaklanır. Günlük hayatta ve iş hayatında kullanabileceğiniz bir dil hakimiyetine ulaşabilirsiniz. Eskişehir İngilizce Kursu ile yetişkinler için özel olarak hazırlanan The Academic Publishing yayınevine ait, kurum öğrencileri için özel hazırlanan kaynaklar ile teknoloji, endüstri, ekonomi gibi birçok farklı konuda dil yetkinliğini geliştirir.

Bu sayede kursumuzdan mezun olan öğreciler, günlük konuşma diline hakim olurlar, kendilerini ifade edebilir ve karşısındakini daha iyi bir şekilde anlayabilir. Eskişehir İngilizce Kursu Tavsiye aramalarında bizi zirveye taşıyan özelliğimiz ise, mezunlarımızın mesleki kariyerlerini üst noktalara taşımamızdır.

Siz de yabancı bir dil öğrenmek istiyor fakat gün içerisinde yoğun bir tempoya sahipseniz sizler için oluşturduğumuz Canlı stüdyolarda online gerçekleşen uzaktan eğitim Programlarımıza dahil olabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Uzaktan eğitimden yararlanabilmek için internet bağlatısı olan bir bilgisayar, tabley ya da akıllı telefonunuz olması yeterli olacaktır.

Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları

Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları İngilizce öğrenmek ve bu dilde kendini geliştirmek isteyen bireyler tarafından merak edilen; güncelliğini her dönem koruyan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.Genel itibariyle İngilizce Kursu Fiyatları 3000 ile 10000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Yarım asra yakın tecrübesiyle kurumumuz, Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları konusunda size çeşitli kampanyalar eşliğinde uygun ödeme koşulları oluşturarak, bütçe dostu bir ingilizce eğitimi sunuyor.

İngilizce öğrenmeniz hedeflerinize ne kadar katkı sağlayacak ? Bu soruyu kendinize sorduğunuzda ilk olarak aklınıza bir şey gelmese de , genel itibariyle size her anlamda artı değer kazandıracağına emin olursunuz. Sonrasında ise aklınıza tüm küresel piyasalar ve şirketler, yurt dışı imkanları , çeşitli meslek kolları gelecektir. Bu doğrultuda Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları konusunu kesinlikle kendinize bir yatırım aracı olarak görmeli ve buna göre adım atmalısınız. Sizi daha iyi yerlere ulaştıracak olan hiçbir eğitim ve imkanı ertelemeyin.

Bu minvalde aklınıza takılan Eskişehir İngilizce Kursu Fiyatları ve eğitim modellerimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz ; ana sayfamızda bulunan telefon numarasından bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Dil Kursu

Eskişehir Dil Kursu ile birlikte hayalini kurduğunuz yabancı dil eğitimine ertelemeden başlayın. Giderek küreselleşen ve dijitalleşen dünyamızda yabancı bir dil biliyor olmak eskisinden daha önemli bir boyut kazanıyor. Dijital dünya sayesinde kültürler ve buna bağlı olarak iş dünyası iç içe geçmiş durumda.

Akademik camiadan serbest piyasaya kadar yapılan her iş uluslararası arenada karşılık bulabiliyor.Buna bağlı olarak değişen ve gelişen dünya üzerinde ana dilimiz dışında başka bir dil ya da diller biliyor olmak , bizi hedeflerimize ulaştırma konusunda en iyi yardımcıdır. Eskişehir Dil Kursu ile birlikte yabancı dil alanında yetiştirdiğimiz sayısız öğrencilerimizin iyi bir noktalara ulaştıklarını görmek bizi oldukça memnun ediyor.

Alanında uzman öğretmenler ile çalışma prensibimiz, Londra Merkezli kendi yayınevi (The Akademic Publishing) kaynaklarımız ve kurumumuza özel eğitim teknikleriyle birlikte size nitelikli bir dil eğitimi sunuyoruz. Eskişehir Dil Kursu ile birlikte yeni bir yabancı dil öğrenmenin faydaları ;

► İstediğiniz zaman dilediğiniz yerde eğitim alabilirsiniz

► Eğitim sürelerini ve zamanı kendiniz belirleyebilirsiniz

► İstediğiniz konuyu diledğiniz zaman tekrar edebilirsiniz

► Boş zamanlarınızı faydalı bir şekilde geçirebilirsiniz

► Canlı stüdyolarda gerçekleştirilen derslerimize bireysel olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Geleceğinize yön vermek ve hedeflerinize emin adımlarla yürüyebilmek için Eskişehir Dil Kursu size kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyor. Yapılan bilimsel araştırmalara göre iki veya daha çok dil bilen insanlar yaşam deneyimlerinde daha pozitif bir hayat sürdükleri gözlemlenmiştir.

Yabancı bir dil öğrenmek zihinsel yetilerinizi güçlendirdiği gibi, sözlü ve yazılı olarak kendinizi ifade etme becerilerinizi de geliştirmektedir.Bu noktada daha verimli bir yaşam standartlarına ulaşabilmeniz için yabancı dil bilmenin önemi ortaya çıkmaktadır. Eskişehir Dil Kursu olarak ders içeriklerimizde tamamen güncel konular üzerinden örneklemeler yapılmakta olup çağa uygun bir eğitim sistemi sunulmaktadır. Bu şekilde Eskişehir Dil Kursu’muzda eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz gündelik yabancı dil konuşabilme pratiğine daha çabuk adapte olabiliyorlar.

Eskişehir Dil Kursu Tavsiye

Eskişehir Dil Kursu tavsiye noktasında kurumumuz : İngilizce,Almanca,Fransızca,İspanyolca ve Rusça olmak üzere pek çok dilde dil eğitim imkanını sizlere sunuyor. Akademik Yabancı Dil Kursu klasik kurs mantığı olan kur sisteminden farklı olarak, sınırları aşan yeni nesil eğitim metotlarıyla dil becerilerinizi ortaya çıkarıyor. Bu sayede sosyal,akademik ve kariyer hayatınızda günü yakalayabilen ve geleceği ön görebilen bir donanıma sahip olabiliyorsunuz. Eskişehir Dil Kursu Tavsiye bağlamında size sunduğumuz bir diğer ayrıcalık ise öğrenmek istediğiniz yabancı dilde Speking derslerini tamamen yabancı hocalarla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca British Consol Konsolosluk Partneri olan Eskişehir Akademik Yabancı Dil Kursu , dil sınavlarında da sizleri yüksek skorlara ulaştırıyor.

Bu bağlamda tek yapmanız gereken hayallerinize odaklanarak nitelikli bir dil  eğitimi almak en doğrusu olacaktır. Her geçen gün yabancı dile yatırım yapan bireylerin diğerlerine göre daha avantajlı olduğu aşikardır. Bu noktada siz de Eskişehir Dil Kursu Tavsiye araştırmalarında kurumumuz ile birlikte adım atabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için birçok fırsat elde edebilirsiniz.

Eskişehir Dil Kursu Fiyatları

Eskişehir Dil Kursu fiyatları ve bunun özelinde Eskişehir İngilizce Fiyatları , Eskişehir’de yaşayan öğrenci ve mezunlar için merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Kişinin kendisine yapabileceği en büyük yatırım şüphesiz eğitimine harcadığı zamandır. Bu eğitimin de bir maliyeti olduğu aşikardır. Fakat bu eğitim kişinin gelecek dünyasında karşılaşacağı tüm fırsatlar için en büyük yatırımdır.

Dilerseniz sizler için sunduğumuz online seviye belirleme sınavına ücretsiz bir şekilde katılabilir ve kendinizi değerlendirebilirsiniz.Bu noktada zaman kaybetmeden bireyin kendi eğitimine ve geleceğine yönelik hareket geçmesi verilebilecek en doğru karardır. Eskişehir Dil Kursu Fiyatları konusunda, hangi dilde eğitim almak istiyorsanız bize ana sayfamızda bulunan telefon numarası ile ulaşabilir ya da bizzat Akademik Yabancı Dil Kursu’nu ziyaret edebilirsiniz.

Kursumuz ve eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sizin için oluşturduğumuz tüm iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Kampüsümüzde Verilen Programlar
Eskişehir İngilizce Kursu Şube Bilgileri
tüm programlar
Nitelikli İngilizce Kursları
Akademik Sınav Kursları
Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
Prep Temel İngilizce Kursu
Prep Temel İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Prep Plus İngilizce Kursu
Prep Plus İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic  İngilizce Kursu
Academic İngilizce Kursu

Detaylı İncele click
Academic Plus Kursu
Academic Plus Kursu

Detaylı İncele click
Academic Express Kursu
Academic Express Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

Detaylı İncele click
YDS Hazırlık Kursu
YDS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu
YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
IELTS Hazırlık Kursu
IELTS Hazırlık Kursu

Detaylı İncele click
TestDAF Almanca Kursu
TestDAF Almanca Kursu

why
Sunduğumuz Avantajlar
Akademik International Yabancı Dil Okulları Öğrencilerine Sunmuş Olduğu Kapsamlı Ve Nitelikli Eğitim Avantajları
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Akademik International Yabancı Dil Okulları, alanında uzman, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi ile nitelikli yabancı dil eğitimi sunmaktadır.
Online Ders
Online Ders
Türkiye'nin en interaktif, en kapsamlı online dil platformu Letslingo ile dilediğin zaman dilediğin yerde görüntülü ve sesli derslere katılım sağlayabilirsin.
Konuşma Kulüpleri
Konuşma Kulüpleri
İngilizce Speaking derslerimiz, günlük ve üst düzey İngilizce seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır. Native hocalarımızla gerçekleştirilen derslerimizde farklı konuşma becerilerini geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli aktiviteler ve alıştırmalar yapılmaktadır.
Student Satisfaction
Student Satisfaction
Türkiye'de ilk kez ISO 9001:2015 Quality Management Systems ve 10002:2018 Customer Satisfaction belgelerini almaya hak kazanarak sürdürülebilinir yabancı dil eğitim sistemini oluşturan, %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan yabancı dil okulu.
Özgün Yayınlar
Özgün Yayınlar
Londra merkezli kurum öğrencilerimize özel yayınevimiz THE ACADEMIC PUBLISHING, Türk dil yapısına uygun olarak hazırlanmış özgün kaynaklar geliştirmiştir. Bu kaynaklar, Native yazarlar ve Türk dilbilimcileri tarafından ortaklaşa hazırlanmaktadır.
Neden Akademik International ?
Akademik International Kurslarını seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz eğitim avantajları
Nitelikli Dil Eğitimi

Türkiye'de ilk kez yetişkin öğrenciler için özel hazırladığı eğitim müfredatı ile fark yaratan yabancı dil okulumuz, yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi, kuruma özgü yetişkin, lise ve çocuk grupları için ayrı ayrı oluşturulan yayınları, alanında uzman öğretmenleri ile speaking, reading, listening ve writing olmak üzere dört temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak İngilizce başta olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca ve 14 farklı dilde yabancı dil eğitimi vermektedir.

Seviyenize Uygun Yabancı Dil Programları

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen seviye belirleme sınavı sonucunda sizin için en uygun eğitim planlaması gerçekleştirilerek, temel seviyeden üst düzeye kadar dil bilimci hocalarımız tarafından hazırlanan yabancı dil eğitim müfredatı ile hedeflediğiniz dil seviyesine ulaşacaksınız.

4 Dil Becerisi Tam Öğrenme

Akademik Yabancı Dil Okulu olarak geçmişten günümüze  dil eğitiminde grammer merkezli anlatımının yabancı dil eğitiminin en büyük eksiiği olduğunu düşünmekteyiz.Bu sorunu ortadan kaldırmak adına müfredatımıza reading, listening, writing ve speaking becerilerini de ekleyerek homojen bir yabancı dil öğrenimi sağlamaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce başta olmak üzere 14 farklı dilde dili bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aktüel Konular- Zengin İçerik

Dil öğrenimini dil bilgisi öğrenimi ile eş değer görmeyen yabancı dil okulumuzda dilde varan olan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle dil becerinizi en üst seviyeye çıkartarak dilin kültürünü de okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizde sentezleyebilirsiniz.Dört becerinin birbirini destekleyici birbirine entregre olmuş eğitim içeriğimiz ile okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

İngilizce Kursu Eğitiminde Nasıl Bir Eğitim Sistemi Uyguluyorsunuz ?

Türkiye'de ilk kez yetişkin bireyler için yabancı dil müfredatı oluşturan kurumumuz demode olmuş yabancı dil eğitim müfredatlarının aksine her yaş gubu için özel eğitim müfredatı hazırlamaktadır. Londra merkezli The Academic Publishing  Yayınevine ait özgün kaynaklarında güncel, aktüel konular ele alınarak dil yetkinliliğiniz en üst seviyeye çıkartılır.

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200+ öğrencimizin %97 öğrenci memnuniyeti oranı ile yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

Bursa da ingilizce kursu arayan öğrenciler için tavsiye edebileceğim tek ingilizce kursu diyebilirim

Öktem YARASEL
Öktem YARASEL
Eczacı / YDS

Çok profesyonel bir ekip, kaliteli eğitim.

Aslı DUMAN
Aslı DUMAN
Asker / IELTS

Yıllardır İngilizce eğitimi alıyordum, alışıla gelmiş kur sistemi uygulamayan tek dil kurumu olabilir. Üniversite sistemli bir eğitim anlayışları var benim gibi ileri dönük tam bir lisan edinmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Samet ERSOY
Samet ERSOY
Bankacı /Akademik 1

Hukuk okuyan biri olarak derslerim çok ağır. İngilizce eğitimi almam gerektiğinide biliyordum. Akademiyi görene kadar bu kadar ileriye dönük kaliteli bir eğitim alabildiğim için çok memnunum.

Bircan ARAS
Bircan ARAS
Avukat- Akademik 1

Utku hocamın oldukça dolu geçen derslerimiz, konuya hakimiyeti ve muhteşem insan ilişkileri konusunda takdir ediyorum. Hocamdan sadece ingilizce dersi değil samimi bir arkadaş sevecenliği bulduğum için çok teşekkür ederim.

Özkan KÜÇÜKKAYA
Özkan KÜÇÜKKAYA
Satın Alma Müdürü / Akademik 2

Başlangıç seviyesinde başlamış biri olarak şuan işim gereği ingilizce sunum yapabiliyor ve konuşabiliyor olmamı hiç şüphesiz akademik dil kursu ailesine borçluyum. Teşekkürler.

Buket AYDEMİR
Buket AYDEMİR
Pazarlamacı / Akademik 1

Bu kursla tanışmadan öne farklı bir kursa gitmiştim, ne kadar boşa zaman geçirdiğimi anladım. Baştan sona kadar keşke dediğim hiçbir şey olmadı. Öznur hocanın açıklayıcı anlatımı ve anlamadığımız noktalardaki sabrı için teşekkürler.

Miray BURSALI
Miray BURSALI
Akademisyen / Akademik 2

Yabancı dile olan önyargılarımı yıkıp yaklaşık bir yıl içinde hem yazma ve konuşma alanında kaydettiğim yolu görünce şaşırdığım bir kurum.

Abdültalip ÖZKAN
Abdültalip ÖZKAN
Mimar / Akademik 1

Kurumun gayet kalitesi bahsedildiğinden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Öğretmenler belli bir dönemin yurt dışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor ayrıca çok cana yakınlar.herkese teşekkür ediyorum

Sevil TOPUZ
Sevil TOPUZ
Tasarımcı / Akademik 2

Hümeyra hoca çok sevecan, enerjik ve sabırlıydı onun derslerinde hiç yabancılık çekmedim. Öznur hocanın dersi ise akıcı , anlaşılırdı. İngilizcemi ilerletmem de çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Rabia KOZ
Rabia KOZ
Psikolog / Hazırlık Plus

Bugüne kadar birçok kursa gittim, en çok fayda gördüğüm bu kurs oldu. Kısa sürede kendime olan inancım arttı YDS noktasında. Utku hoca sayesinde ihtiyacım olan YDS puanını aldım.

Tolga ARAS
Tolga ARAS
Yüksek Lisans Öğrencisi / YDS

Kurumun gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum, öğretmenler belli dönemlerini yurtdışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor.ayrıca çok yakınlar.

Erdal GÜNEŞ
Erdal GÜNEŞ
Öğrenci / Hazırlık

Yüksek lisanstan hocamın referansıyla duymuştum ve araştırmalarım doğrultusunda kuruma kayıt yaptırdım ve gerçekten bahsedildiği gibi nitelikli öğretmenlere ve doyurucu yayınlara sahip olduğunu deneyimledim, herkese tavsiye ederim, teşekkürler.

Dilara SEVGİN
Dilara SEVGİN
Hukuk Y. Lisans Öğr. / Akademik 1

Öğrencilerle özel olarak ilgilenen özel bir kurum. Gerektiğinde gerekli esneklik sağlanıyor.

Ali MERİÇ
Ali MERİÇ
Endüstri Müh. / Hazırlık Plus

akademik yabancı dil kursu en iyi ingilizce okuludur gerek ilgi ve tecrübesiyle gerekse iyi bir eğitim kalitesi ile öncü bir okul

Berke DUMAN
Berke DUMAN
YDS

Utku hocam ile dersler bir farklı ömür boyu dil öğrenebilirim.

Ayşe ALIM
Ayşe ALIM
YDS-TOEFL

Tesdaf kadar zor bir sınavda iş yoğunluğuma göre çalışma planlarımdan dersimi programlamaya kadar her alanda bana yardımcı olan ve almanca dil seviyemi akademik seviyeye tamamlayan akademiğe selamlar olsun.

Celal KARCI
Celal KARCI
Mühendis-Hazırlık Plus

Yetişkinlere özgü eğitim içeriğiyle ilgimi çekmişti ve kayıt yaptırmıştım.şuan ise yüksek lisansımı yurt dışında tamamlamak için yine akademik dil kursu ielts eğitimi alıyorum. Her şey için teşekkürler.

Zehra AÇIKÖZ
Zehra AÇIKÖZ
Bankacı / IELTS Eğitimi
Öğrencilerimiz Ne Dedi ?
Öğrenci Yorumları
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Emrecan Pamuk
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Zeynep Şengül
WATCH NOW!
Öğrenci Deneyimleri - Fatma Artuk
WATCH NOW!
Akademik International Öğrenci Deneyimi
WATCH NOW!
The Best Language School of Europe
Award 1
Award 2
Award 3
Award 4
Award 5
Award 6
Award 7
Award 8