Ankara İngilizce Dil Eğitimi Kursu Kampüsü İletişim Bilgileri
Kampüsten Duyurular

Akademik Batı Dilleri Ankara IDP Sınav Merkezi Kampüs Resimleri


Akademik Batı Dilleri 1984 yılından günümüze kadar, Ankara’da Tavsiye ve Tercih Edilen En İyi İngilizce Kursu olarak hizmet sunmaktadır. Şehrin merkezinde yer alan Akademik Batı Dilleri olarak profesyonel dil bilimcilerimiz tarafından hazırlanan seviye belirleme sınavları ile İngilizce seviyenize göre birebir özel dersler veya maksimum 5 ila 7 kişilik gruplar halinde online/örgün çalışma planlarıyla hizmet vermekteyiz. 

37 yıldır hizmet ve eğitim kalitemiz ile Ankara’da Tavsiye ve Tercih Edilen En İyi İngilizce Kursu olan Akademik Batı Dilleri, Akademik İngilizce Kursu, IELTS Kursu, TOEFL Kursu, Hazırlık Atlama Kursu, TOEIC Kursu,  YDS Kursu gibi sınavlara yönelik kurslarımız ile kariyer gelişiminize yardımcı olurken Temel İngilizce Kursumuz ile kişisel gelişim imkanı sunmaktadır.

Profesyonel eğitim kadrolarımız, native speakerlar ve dil uzmanlarımız tarafından eğitim kalitemize uygun verimli ve akıcı materyallerimiz ile yayıncılık hizmetini desteklerken IELTS, TOEFL, YDS, Hazırlık Atlama, TOEIC gibi Türkiye’de bulunan İngilizce sınavlar için de her sınavın kaynağı olan yurt dışı ülkelerden kaynak temin ederek yayıncılık hizmeti sunmaktayız.

Alanında uzman kadromuz, özgün yayıncılık ve kaliteli eğitim ile  Ankara’da Tavsiye ve Tercih Edilen En İyi İngilizce Kursu olan Akademik Batı Dilleri, öğrenci memnuniyet misyonu ile 16 Dünya Dilinde eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. Öğrencilerimizin kurumumuz ve alanında yetkin kadromuzdan aldığı verimin maksimum düzeyde olmasını ve bu verimin denetlenmesi amacıyla kurum ve kurs programlarımız hakkında bilgi alabileceğiniz, yaşanabilecek herhangi bir sorunu dile getirmek ya da aklınızda oluşacak herhangi bir soru için haftanın 7 günü boyunca e-posta ve canlı görüntülü görüşmeler aracılığıyla iletişime geçebileceğiniz kanallarımız ile hizmet sunmaktayız.Adresimiz

Kültür Mah. Mithatpaşa Cad. No:43/E/33 Çankaya/Ankara

YOL TARİFİ AL
Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Ankara En iyi İngilizce kursu alanında en iyi dil okulu olan Akademik'e aşağıdaki iletişim adresleri ve yandaki iletişim formu üzerinden ulaşabilir, sorularınızı, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır....

Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder