Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu Ankara IELTS Test Venue Kampüs Resimleri


Ankara İngilizce Kursu

Türkiye’de ilk kez yaş gruplarına özgü eğitim modeli geliştiren ve yerli/yabancı alanında uzman eğitmen kadrosuyla İngilizce öğrenmenize olanak tanıyan Akademik International; Analara İngilizce Kursları arasında en nitelikli ve en köklü dil okuludur. Günümüzde giderek artan İngilizceye olan rağbet ve ihtiyaç birçok kariyer fırsatı ortaya çıkarmaktadır. Özellikle dijital dünyada atılan yeni adımlar ulusal ve uluslararası birçok sahayı birbirine yaklaştırmış ve dünya vatandaşlığını ortaya çıkarmıştır. Ankara İngilizce Kursu ile birlikte siz de yeni bir dil öğrenerek yeni dünyanın dinamiklerine ayak uydurabilir ve dünya çapında iletişim ağınızı güçlendirerek yeni kariyer fırsatları keşfedebilirsiniz.

British Council Konsolosluk Partneri ve aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav Merkezi olan Ankara İngilizce kursu aynı zamanda Londra Merkezli The Academic Publishing Yayınevi kaynaklarına sahip dil okuludur. Ankara İngilizce Kursları arasında farkını ve marka gücünü tüm imkan ve ayrıcalıklarında öğrencilerine sunan Akademik International’ın yarım asra yakın tecrübesine güvenebilir ve kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz.

Her yıl yüzlerce öğrenciye yeni bir dil ve yeni bir kariyer kazandıran Ankara İngilizce Kursu, konuşma ve akademik sınavlarda yüksek skor garantili eğitimleri ile her dönem nitelikli eğitimini sürdürmeye devam etmektedir. Ankara İngilizce Kursunda 4 temel beceri olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi kısa sürede ileri seviyelere taşıyabilri ve eğitmenlerimizin rehberliğinde İngilizceyi kolayca öğrenebilirsiniz.

Ankara En İyi İngilizce Kursu olarak profesyonel eğitim kadrolarımız, native speakerlar ve dil uzmanlarımız tarafından eğitim kalitemize uygun verimli ve akıcı materyallerimiz ile yayıncılık hizmetini desteklerken IELTS, TOEFL, YDS, Hazırlık Atlama, TOEIC gibi Türkiye’de bulunan İngilizce sınavlar için de her sınavın kaynağı olan yurt dışı ülkelerden kaynak temin ederek yayıncılık hizmeti sunmaktayız.

Ankara İngilizce Kursu Tavsiye

Ankara İngilizce Kursu Tavsiye tavsiye noktasında her platformda adından sıkça söz ettiren Akademik International Türkiye’nin diğer şehirlerinde olduğu gibi Ankara’da da en çok tercih edilen dil okuludur. Alanında uzman kadromuz, özgün yayıncılık ve kaliteli eğitim ile  Ankara İngilizce Kursları Tavsiye noktasında ve en çok tercih edilen İngilizce Kursu olan Akademik International öğrenci memnuniyet misyonu ile 17 Dünya Dilinde eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Öğrencilerimizin Ankara İngilizce Kursu Tavsiye noktasında dil okulumuzda alanında yetkin kadromuzdan aldığı verimin maksimum düzeyde olmasını ve bu verimin periyodik bir şekilde ileri seviyelere taşınması hedeflenmektedir. Siz de bu noktada İngilizce öğrenmek istiyor ya da var olan İngilizce bilginizi genişletmek istiyorsanız Ankara İngilizce Kursu Tavsiye seçeneklerinde her zaman ilk sırada olan dil okulumuzla harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ankara En iyi İngilizce Kursu

Ankara En İyi İngilizce Kursu ile birlikte akademik kariyer, üniversite, göçmenlik ve yetkinlik hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirebilir ve Akademik International farkı ile yaşamınıza daha pozitif bir deneyim kazandırabilirsiniz. Ankara En iyi İngilizce Kursları konusunda VIP sınıflarımız, akademisyen kökenli yerli ve yabancı eğitmen kadromuz, Academic Publishing Yayınları ile sizlere en nezih ve en kaliteli İngilizce eğitimini sunuyoruz.

Geleceğinizde fark yaratmak ve İngilizce sayesinde kariyerinize bir ivme kazandırmak istiyorsanız Ankara En İyi İngilizce Kursu ile kaliteli bir başlangıç yapabilir ve birçok fırsat kapısını aralayabilirsiniz.

Ankara İngilizce Kursu Fiyatları

Ankara İngilizce Kursu Fiyatları eğitim almak istediğiniz seviyelere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca ilgili eğitim merkezinin ders modeli, sınıf kapasitesi ve sunduğu imkan ve ayrıcalıklara göre de Ankara İngilizce Kursu Fiyatları farklılıklar içermektedir. Bu minvalde Ankara İngilizce Kursu Fiyatları en düşük 2750 TL en yüksek 8500 TL arasında ücretlendirilmektedir.

Geleceğinize güzel bir yapmak istiyorsanız , hayatınızın her bir döneminde meyvelerini yiyebileceğiniz bir İngilizce eğitimi sizin için en doğru yatırımlardan biri olacaktır. Akademik International eğitim modelleri, Academic Publishing Yayınları ve Ankara İngilizce Kursu Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ana sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ankara Dil Kursu

Ankara Dil Kursu olarak 17 farklı dünya dilinde her seviyeye ve yaşa uygun yabancı dil programlarımız ile bugüne kadar sayısızca öğrencimize yeni bir dil kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Ankara Dil Kursları arasında özgün eğitim modelleri ve Türkiye’de ilk kez uyguladığı dil eğitimi metotları ile Akademik International en çok tercih edilen dil okulu olmaya devam ediyor.

Siz de kendinizi geliştirmek ve yaşamınıza yeni bir dil ile yenilikler kazandırmak istiyorsanız Ankara Dil Kursu ile iletişime geçebilir ve öğrenmek istediğiniz dilde kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunduğumuz seviye tespit sınavına katılabilir ve uzman eğitmenlerimizin size özel dil programlarına dahil olabilirsiniz. Ankara Dil Kursu, Ankara Dil Kursu Tavsiye ve Öneri araştırmalarınızda karşınıza çıkan, tüm öğrencileri tarafından referans gösteren dil okulumuzun güvencesi ile yeni bir dil öğrenebilirsiniz.

Erken dönem kayıt avantajlarından yararlanmak ve Ankara Dil Kursu Fiyatlarında size özel indirimlerden yararlanmak için 0850 305 05 16 numaralı hattımızdan bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Ankara İngilizce Kursu ile birlikte geleceğinize değer katacak bir yabancı dil eğitimine ertelemeden başlayın. Her yaştan bireye yönelik özgün eğitim modelleri ile Ankara İngilizce Kursu ile kısa sürede İngilizce öğrenmenin tadını çıkaracağınız bir eğitimi ertelemeyin !

Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder