Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu İstanbul Kadıköy Kampüs Resimleri


Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce Kursu arayışları gün geçtikçe artış göstermektedir. Günlük hayatın içerisinde veya kariyerimizin tam ortasında her an karşımıza çıkma potansiyeli olan İngilizce yetkinliği ihtiyacı bireyleri Anadolu Yakasında Kadıköy İngilizce Kurslarına yöneltti. Kadıköy İngilizce Kursu, öğrencilerin İngilizce öğrenmelerine ve başarılı olmaları için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Yabancı dil eğitim programlarımızla fark yaratmak istiyorsanız Kadıköy İngilizce Kursu listelerinde ilk sırada olan kurumdan demo ders talep edebilirsiniz. Neden Akademik Yabancı Dil Kursu'nu seçmeliyim diye düşünüyorsanız sizler için sunduğumuz avantajlara göz gezdirebilirsiniz.

 

Kadıköy En İyi İngilizce Kursu

Standart bir kur eğitim sistemi ile ilerlemeyen Kadıköy En İyi İngilizce Kursu yetişkinlere özgü eğitim modeli ile uzun ve kompleks cümleler üzerine hakimiyet kurmayı kolaylaştırıyor. Kadıköy En İyi İngilizce Kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursu, derslere katılım sağlayan deneyimli hocaları ile bir adım daha öne çıkan, alanında uzman hocalar tarafından verilen eğitim ile dört temel dil becerisi dediğimiz konuşma okuma yazma ve dinleme üzerine Kadıköy En İyi İngilizce Kursu olarak gelişim göstermeye yardımcı oluyor.

 

Kadıköy İngilizce Kursu Tavsiye

Kadıköy İngilizce Kursu Tavsiye diye bir arama yaptığında karşınıza ilk sırada Akademik Yabancı Dil Kursu çıkmaktadır. Hem özgün müfredatları ile hem de kullandıkları kendilerine ait olan kaynaklar ile Kadıköy İngilizce Kursu Tavsiye aramalarında çok dikkat çeken Dil Kursu çok fazla öğrenciye eğitim verdiği ve çok tercih edildiği için ilk sırada karşımıza çıkmaktadır. Kadıköy İngilizce Kursu ile birlikte yeni bir dil öğrenmeninin faydaları ;

♦ Öncelikle yazılı ve sözlü iletişim beceriniz üst seviyelere ulaşır.

♦ Zekanız pratikleşir ve problem çözme beceriniz gelişir

♦ Çağdaş kaynaklarımız sayesinde entelektüel bilgi birikiminiz artar

♦ Karşınıza çıkabilecek TOEFL, IELTS, YDS gibi sınavlarda yüksek skor elde edebilirsiniz.

♦ Daha Pozitif bir yaşam deneyimi gerçekleştirebilirsiniz

♦ Diğer dilleri daha kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Kadıköy İngilizce Kursları Fiyatları

Kadıköy İngilizce Kursları Fiyatları skalasında tercih edilen potansiyelini kısa zamanda göstermiş olan kursumuz tavsiye metinlerinde başrol oynuyor. Kadıköy İngilizce Kursları Fiyatları listesinde kısa zamanda isminden sıkça söz ettiren Dil Kursu şimdiye kadar 60 bini aşkın başarı hikayesine imza atmıştır. Kadıköy İngilizce Kursları Fiyatları sıralamasında ilk sırada olan Akademik Dil Okulu oluşturulmuş özgün eğitim metotlarına ve ayrıcalıklarına rağmen fiyat politikası İngilizce öğrenim adaylarını şaşırtacak. 

Kadıköy İngilizce Dil Kursu Yorumlarında adından söz ettiren Akademik Yabancı Dil Okulları kendilerine ait yayınevi olan The Academic Publishing ile mevcut sömestr eğitimlerinde fark yaratıyor. Kadıköy İngilizce Dil Kursu Yorumlarında kurs ile ilgili dikkat çeken detay ise kursun Londra merkezli yayınevi, yetişkinlere özgün eğitim müfredat içeriğini öğrencilerine nitelikli şekilde ulaştırmayı hedefliyor olması. Londra'da ve Türkiye'de bulunan alanında uzman yazar kadrosu ile yayınlardaki içerikler dönemsel olarak güncellenerek öğrencilerin standart basmakalıp metinler üzerinden dil eğitimi safdışı bırakarak nitelik kazandırıyor. Kadıköy İngilizce Dil Kursu Yorumlarında ön planda olan Kadıköy İngilizce Kursu olan Akademik Yabancı Dil Kurslarından demo ders talep ederek kursu deneyimleyebilirsiniz.

 

 Adresimiz

Rıhtım Cd. Recaizade Sk. 2-3 34716 Kadıköy İstanbul Türkiye

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Kadıköy İngilizce Kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursu Türkiye'de bulunan ve TOEFL, Genel İngilizce, Konuşma, Yazma, Dinleme, iş İngilizcesi gibi çeşitli dil eğitimleri sunan bir dil kursudurKadıköy İngilizce Kursu Tavsiye olan kurumöğrencilere kişiselleştirilmiş öğretim yöntemleri ile birebir ve grup içi dersler sağlayabilen deneyimli ve sertifikalı alanında uzman öğretmenlere sahiptir. 

Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder