TOEFL Sınavına Son Kez Bizimle Hazırlanın

Bursa'nın en iyi toefl kursu

TOEFL Nedir?

Uluslar arası geçerliliğe sahip; elektronik ortamda yapılan ve konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinin test edildiği Test of English as a Foreign Language (Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı) akademik seviyede İngilizce kullanımını ölçen bir sınavdır. Anadili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce yetkinliğini ölçen ve 170 ülkedeki 4500 yetkili sınav merkezinde yapılan akademik bir sınavdır.

TOEFL önceden belirlenen takvim ile yılda yaklaşık 50 defa yapılmakta ve herhangi bir geçerlilik süresi limiti yoktur. Sınavda 4 dil becerisini (reading, listeninig, writing ve speaking) ölçen sorular bulunmakta ve sınav toplamda 4 buçuk saat sürmektedir.

Dünya çapında 35 milyondan fazla kişi, İngilizce dil yeterliğini göstermek içinTOEFL sınavına girmiştir. Ortalama İngilizce beceri seviyesi Orta ile İleri arasında değişir.

 

TOEFL Dil Kursunu kimler alabilir ?

  • Bir yüksek öğrenim kurumunda eğitim almak isteyen öğrenciler,
  • İngilizce dili öğrenim programına kabul edilenler ve edilmeyenler,
  • Burs ve sertifika adayları,
  • İlerlemelerini izlemek isteyen İngilizce dili öğrencileri,
  • Vize başvurusu yapan öğrenciler ve işçiler. 

 

TOEFL Sınavı Soru Dağılımı

  • Okuma
  • Dinleme
  • Konuşma
  • Yazma

 

TOEFL hazırlık İngilizce özel ders programımıza öğrencilerimizin TOEFL sınavında test edilen okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerindeki eksikliklerini tespit ederek başlıyoruz.Kişinin sınıf bazında alabileceği eğitim hızını özel ders çalışmalarıyla %50 daha kısa sürede tamamlıyoruz.

TOEFL sınavını yıllardır deneyimlemiş derece skora sahip eğitmenlerimiz tarafından kapsamlı yayın ve doküman desteği ile elektronik ortamda Reading, Listening, Speaking ve Writing olmak üzere dört beceri üzerinden verilmektedir. TOEFL eğitimi boyunca öğrencilerimiz TOEFL sınav formatıyla ve TOEFL soru tipleriyle tanışır, TOEFL sınav sürecini en doğru biçimde değerlendirebilmek adına TOEFL soruları ve çözümleri hakkında bilgi sahibi olur ve süreçle ilgili stratejiler öğrenir. Ayrıca kurumumuzda yapılan TOEFL denemeleri sayesinde öğrenilen stratejileri pekiştirme ve sınavlarda kullanarak puanındaki yükselişi gözlemleme şansı elde eder.

Akademik Yabancı Dil Kursu olarak TOEFL kursu ile öğrencilerimiz kapsamlı yayın desteği ile TOEFL programında konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerindeki eksiklikler giderilerek, çıkmış sorular üzerinden sinav statejileri tekniği ile yönlendirmelerle skor artirmayi amaçlayan eğitim müfredatini uygulamaktadir. Akademik Yabancı Dil Kursunda sınav hazırlık programının hangi kampümüzde hangi tarihlerde başlayacağı güncel olarakduyurulmaktadir. TOEFL programına kayıtlı olan öğrencilerimiz haftanin her günü speaking aktiviterlerine katilim sağlayabilirler.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder