Akademik İngilizce Kursu 1.Sömestre | Akademik Batı Dilleri

Akademik İngilizce Kursu 1.Sömestre

Temel İngilizce eğitimini almış fakat daha üst seviyede İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan pek çok üst düzey yönetici, mühendis, iş adamı, akademisyen, öğretim görevlisi, doktor, avukat, üniversite öğrencileri ve önemli sektörlerden öğrenciler yetiştirmiştir. Kurumumuz akademik kariyerinizde sizi bir üst seviyeye taşıyacak olan kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

35 yılı aşkın tecrübemiz ve kıdemli öğretmenlerimizle akademik derslerimizde kapsamlı, kurumumuza özgü yayınlarımız ve Translation 1 kitabımız ile  teknik, hukuki, tıbbi, ticari ve akademik terminolojiyi içeren cümle analizleri yapılır.

Akademik Reading 1 kitabımız da phrasal verb, phrase, idiom ve collacation kullanımlarını detaylı olarak vermekte olup terminolojik ve güncel konuları kapsayan okuma parçaları ile Listening dersleri yapılır.

Akademik Batı Dilleri Akademik 1 Eğitim Seti

Nasıl günlük konuştuğumuz Türkçe ile iş hayatında ve akademik camiada kullanılan Türkçe arasında farklılıklar varsa aynı durum İngilizce için de geçerlidir. Türkiye’nin ilk akademik İngilizce eğitimi veren kuruluşu olan Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumları üst düzey İngilizce öğrenebileceğiniz bir dil akademisidir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder