Academic İngilizce Kursu

Akademik Batı Dilleri Akademik 1 Eğitim Seti

Temel İngilizce eğitimini almış fakat daha üst seviyede İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan pek çok üst düzey yönetici, mühendis, iş adamı, akademisyen, öğretim görevlisi, doktor, avukat, üniversite öğrencileri ve önemli sektörlerden öğrenciler yetiştirmiştir. Kurumumuz akademik kariyerinizde sizi bir üst seviyeye taşıyacak olan kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

35 yılı aşkın tecrübemiz ve kıdemli öğretmenlerimizle akademik derslerimizde kapsamlı, kurumumuza özgü yayınlarımız ve Translation 1 kitabımız ile  teknik, hukuki, tıbbi, ticari ve akademik terminolojiyi içeren cümle analizleri yapılır.

Akademik Reading 1 kitabımız da phrasal verb, phrase, idiom ve collacation kullanımlarını detaylı olarak vermekte olup terminolojik ve güncel konuları kapsayan okuma parçaları ile Listening dersleri yapılır.

Nasıl günlük konuştuğumuz Türkçe ile iş hayatında ve akademik camiada kullanılan Türkçe arasında farklılıklar varsa aynı durum İngilizce için de geçerlidir. Türkiye’nin ilk akademik İngilizce eğitimi veren kuruluşu olan Akademik Yabancı Dil Kursu Eğitim Kurumları üst düzey İngilizce öğrenebileceğiniz bir dil akademisidir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder