Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu Bursa Görükle Kampüs Resimleri


Bursa Görükle En iyi İngilizce kursu

Bursa Görükle En iyi İngilizce kursu alanında en iyi dil okulu olan Akademik'e aşağıdaki iletişim adresleri ve yandaki iletişim formu üzerinden ulaşabilir, sorularınızı, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır....

Akademik Yabancı Dil Okulları Bursa Görükle İngilizce Kursları; İngilizce seviyenizin daha da güçlenmesine destek olup hem öğrencilere hem çalışanlara uygun olarak düzenlenen kurs saatleri sunarak İngilizce dil eğitimini sizlere kalıcı olarak kazandırmayı amaç edinir.

Bursa Görükle İngilizce kursu fiyatları

Bursa Görükle İngilizce Kursu Akademik Yabancı Dil Okulları da, dilbilgisi, okuma, yazma ve kelime olarak çeşitli becerilere yönelen ve haftanın 6 günü ana dersler dışında sınırsız ve ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz aktivitelerimiz, seviyelere ve seanslara göre ayrılmış olup öğrencilere farklı ve eğlenceli yaklaşımlarla öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz, sorumluluk bilinci, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız, öğrenci odaklı programlarımız, kulüp etkinliklerimiz, teknoloji donanımlı sınıflarımız ile sizlerin eğitim ve kariyeriniz de daha hızlı ilerlemenizi sağlayacak olan Akademik Yabancı Dil Okulları Bursa Görükle şubesi İngilizce kursları ile sizde hemen tanışın.

 Adresimiz

Görükle, Kardelen Cad. No : 12 Kat : 1-2 Bikado Plaza Nilüfer / Bursa

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Bursa Görükle Yabancı Dil Kursu Yabancı Dil (İngilizce) Kursu'nu Yakından İnceleyin ve Özel / Vıp Sınıflarda Eğitim Alın!

Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder