Akademik Yabancı Dil Kurslarında İngilizce Özel Ders

Bursa ingilizce özel ders

Akademik Yabancı Dil Okulları olarak her durumda çözüm üreterek öğrencilerimize ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim sunmaktayız. İngilizce özel derslere ayırdığımız hizmetler zaman planlamanız ve istediğiniz eğitimin içeriğine yöneliktir. Çalışma saatleriniz, okul günleriniz ve öğrenme şekilleri bakımından yabancı dil öğrenim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebilir, farklılıklara uyum sağlayarak eğitim verilmelidir. İster kişisel tercih, ister mecburi durumlar için size özel ihtiyacınıza yönelik çözümler üretiriz. Akademik Yabancı Dil Okulları olarak kurumuzdan alacağınız ingilizce özel ders eğitiminizin süresi aynı içeriğin sınıf/grup eğitim süresinin yarısı bir zamanlamaya eş değer olacaktır.

 

Birebir özel derslerimiz öğrencimizin seviyesine göre yabancı ya da Türk öğretmenlerimizle devam eder. Eğitimcilerimiz arasından hedefinize uygun uzmanlık alanı edinmiş olanlar ile birlikte size özel bir eğitim planı hazırlar ve yine öğretmenimizin uzmanlık alanından faydalanmanızı sağlarız. Özel derslerimizde öğrencimize istediği yabancı dilde okuma, yazma, anlama, çeviri ve konuşma becerisi gibi dilde hakimiyet unsuru alanlarda sizi üst seviyeye çıkaracak eğitim verilir. En kısa sürede ancak sağlam temellerle yabancı dil hakimiyeti sağlanır.Aynı zamanda özel ders eğitiminiz boyunca gerçekleşen speaking derslerine de ücretsiz katılabilirsiniz.

 

Yeni bir bakış açısıyla İngilizce öğrenmeye başlarsınız. Akademik Yabancı Dil Kursu bünyesinde çalışan alanında uzman öğretmen kadrosu, hazırladığı özgün eğitim sistemine uygun yayınları ile birlikte öğrenci ihtiyacına yönelik eğitim vermektedir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder