En İyi IELTS Kursu, Online IELTS Kursu , IELTS Hazırlık Kursu - Akademik Batı Dilleri

IELTS Sınavına Son Kez Bizimle Hazırlanın

IELTS (International English Langauge Testing System) adayların İngilizce yeteneklerini ölçen en güvenilir sınavlardan biridir.

135 ülkede uygulanan sınav ülkemizde de başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa olmak üzere birçok şehirde uygulanmaktadır. Dünya genelinde 8000'den fazla üniversite, resmi kurum ve işveren tarafından uluslararası İngilizce yeterlilik sınavı olarak kabul görmektedir. Her yıl 3 milyon katılımcıyla, katılımcısının geleceğini belirleyen sınavlar arasında en çok rağbet görenidir. 

Akademik Batı Dilleri IELTS Dil Kursları olarak, İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, BURSA ve MANİSA şubelerimizde IDP partner, official IELTS Referral Agent ortaklığımızı başlatmış bulunuyoruz...

IELTS Sınavı Soru Dağılımı

  • Okuma
  • Dinleme
  • Konuşma
  • Yazma

 

IELTS hazırlık İngilizce özel ders programımıza öğrencilerimizin IELTS sınavında test edilen okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerindeki eksikliklerini tespit ederek başlıyoruz.Kişinin sınıf bazında alabileceği eğitim hızını özel ders çalışmalarıyla %50 daha kısa sürede tamamlıyoruz.

Akademik Batı Dilleri olarak IELTS kursu ile öğrencilerimiz kapsamlı yayın desteği ile IELTS programında konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerindeki eksiklikler giderilerek, çıkmış sorular üzerinden sinav statejileri tekniği ile yönlendirmelerle skor artirmayi amaçlayan eğitim müfredatini uygulamaktadir. Akademik Batı Dilleri nde sinav hazirlik programinin hangi kampümüzde hangi tarihlerde başlayacaği güncel olarak duyurulmaktadir.IELTS programına kayıtlı olan öğrencilerimiz haftanin her günü speaking aktiviterlerine katilim sağlayabilirler.

IELTS eğitimi boyunca öğrencilerimiz IELTS sınav formatıyla ve IELTS soru tipleriyle tanışır, IELTS sınav sürecini en doğru şekilde kavrayabilmek adına IELTS soruları ve çözümleri hakkında bilgi sahibi olur ve süreçle ilgili stratejiler öğrenir. Ayrıca kurumumuzda yapılan IELTS denemeleri sayesinde öğrenilen stratejileri pekiştirme ve sınavlarda kullanarak puanındaki yükselişi gözlemleme şansı elde eder. IELTS sınavını yıllardır deneyimlemiş derece skora sahip eğitmenlerimiz tarafında kapsamlı yayın ve doküman desteği ile 7-10 kişilik sınıf ortamında Listening, Reading, Speaking ve Writing paralelinde dört beceri üzerinden verilmektedir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder