IELTS Sınavına Son Kez Bizimle Hazırlanın

IELTS (International English Langauge Testing System) adayların İngilizce yeteneklerini ölçen en güvenilir sınavlardan biridir.

Bursa ielts kursu

IELTS Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu araştırmalarında ilk sırada karşımıza çıkan Akademik Yabancı Dil Kursu türkiye de yetişkinlere özgü yabancı dil eğitim sistemini oluşturarak yetişkinlerin günlük hayatta ve iş hayatında nitelikli bir İngilizce kullanımını sağlamıştır.

Akademik hayatta ve özel sektörde rakiplerimizden ayırt edici olmak için global sınavlardan alacağımız yüksek puanlar hedeflediğimiz kariyer planlamasını oluşturmak adına ayırt edici olacaktır.bu sınavlar içinde birçok ülkede uygulanan ve her yıl 4 milyondan fazla adayın katılım sağladığı Ielts karşımıza, Ielts akademik ve Ielts genel olmak üzere 2 farklı sınav sistemi ile çıkmakdır. IELTS Hazırlık Kursu’nda seviyenize uygun hedefinize uygun size özel birebir ıelts hazırlık kursu planlanabileceği gibi, bir seviye belirleme sınavı sonucunda aynı başlangıç seviyesine ve ortalama aynı hedef doğrultusunda oluşturulan ıelts grup hazırlık kursu olarak da eğitim planlamanız gerçekleştirilmektedir. Akademik Yabancı Dil Kursu Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara Ve Eskişehir de bulunan şubeleri IELTS hazırlık kursu başarı oranı en yüksek yabancı dil kursudur.

Ielts hazırlık kursu için eğitim programınızın planlamasını belirleyen unsurlar ise;  mevcut seviyeniz, hedeflediğiniz IELTS puanı ve IELTS Eğitimi için ayıracağınız zamandır.

IELTS, University of Cambridge English For Speakers of Other Languages (ESOL), International Development Programme of Australian Universities (IDP) ve British Council (BC) tarafından ortak geliştirilen global İngilizce yeterlilik sınavıdır.

IELTS, İrlanda, İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya gibi İngilizce konuşulan birçok yabancı ülkede lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin İngilizce yetkinliklerini derecelendirmek için geliştirilen, global geçerliliği olan, güvenli ve hızlı sonuç veren dört temel beceriyi değerlendiren İngilizce yeterlilik sınavıdır.

IELTS sınavı, IELTS Akademik ve IELTS Genel olmak üzere 2 farklı alanda gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden IELTS Hazırlık kursu planlaması Ielts Akademik ve Ielts Genel için ayrı ayrı planlanması gerekmektedir.

 

En İyi Ielts Hazırlık Kursu

En İyi Ielts Hazırlık Kursu size zaman kaybettirmeden hedeflediğiniz puanı elde etmeniz için size en uygun Ielts Hazırlık Kursu planlamasını gerçekleştirebilendir. Akademik Yabancı Dil Kursu Ielts sınav partnerliği ile yıllardır deneyimlediği IELTS sınavına yönelik yapmış olduğu çalışmalar ile hedefinize uygun Ielts eğitim planınızı gerçekleştirmektedir.

En İyi Ielts Hazırlık Kursu aynı zamanda kullandığı IELTS kaynakları güncel, sınav stratejilerine uygun hazırlanmış soruların yer aldığı kaynakları ve dört temel beceri üzerine kurulu bir sınav eğitimi sunmalıdır. Akademik yabancı dil kursu The Academic Publishing yayınevine ait kuruma özgü Ielts Hazırlık Kursu kaynakları ile Türkiye de ilk kez kuruma ait kaynakları ile Ielts eğitimi veren en iyi Ielts Hazırlık Kursudur.

En İyi Ielts Hazırlık Kursu ile IELTS sınav programlarımız birebir veya grup Ielts hazırlık kursu şeklinde planlanabilmektedir.

4 milyondan fazla adayın girdiği okuma, yazma, konuşma ve dinleme dil becerilerinin yetkinliğinin üst düzeyde değerlendirildiği yabancı dil sınavı Akademik ve genel IELTS olmak üzere iki şekilde karşımıza çıkarken binlerce Ielts öğrencisini hedeflediği puana ulaştıran Ielts kursumuz en çok tavsiye edilen en iyi Ielts hazırlık kursudur.

 

IELTS Hazırlık Kursu Fiyatları

IELTS Hazırlık Kursu Fiyatları araştırmalarında karşımıza en çok tavsiye edilen Ielts hazırlık kursu, sınav deneyimi olan ve yüksek puan elde etmiş sınav stratejilerine hakim eğitmen kadrosu ve kuruma ait sınav stratejilerinin yer aldığı güncel The Academic Publishing yayınevine ait Ielts hazırlık setleri ile zamanınızı ve bütçenizi tasarruflu kullanmanızı sağlar.

IELTS Hazırlık Kursu Fiyatları belirleyici unsurlarından biri de Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara Ve Eskişehir de bulunan şubeleri dışında Türkiye’de ilk kez canlı yayın stüdyodan gerçekleştirilen online interaktif dil platformu İngilizce Uzem ile dilediği yerde eğitim alma avantajıdır.

Ielts hazırlık eğitimi için fiyat araştırması yaparken genel İngilizce eğitiminin dışında sınav odaklı bir eğitime dahil olmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Sınav merkezi olan şubeleri ve seçkin hocalarıyla adından sıkça söz ettiren Akademik Yabancı dil Kurslarını arayarak IELTS Hazırlık Kursu Fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

IELTS Kursu Öneri

IELTS Kursu Öneri başlığı altında sınava hazırlanırken yapılması gereken hususları gelin hep birlikte inceleyelim. IELTS Sınavı insanları kurdukları hayallere ve ulaşmak istediği hedeflere ulaştıran, gelecek  hayatımız için köprü niteliği taşıyan önemli bir sınavdır. Bu minvalde başarıyı şansa bırakmadan, uzman bir kurum ve eğitmenler eşliğinde daha net ve kesin başarı elde edebilirsiniz. Kariyer basamaklarını tırmanırken ve yaşam deneyimi esnasında görevlerimizi yerine getirirken zaman önemli bir faktördür. Hatta tasarruf edilmesi gereken en önemli kavramdır Bu sebeple planlarınızı gerçekleştirebilmek için girmek istediğiniz IELTS Sınavına donanımlı bir şekilde hazırlamanız geleceğiniz için çok faydalı olacaktır.

IELTS Sınavına hazırlanırken dinleme, okuma, konuşma ve yazma olarak 4 temel beceriye odaklanmanız gerekmektedir. Bu sebeple okuma becerilerinizi geliştirmek oldukça önemlidir. Okuduğunuzu anlayabilmek ve yorumlayabilmek sonrasında da doğru cevabı bulabilmek, şüphesiz sağlam bir okuma çalışması ile gerçekleştirilebilir.

IELTS Sınavına öncesinde pratik yapmadan ya da iyi bir değerlendirme gerçekleştirmeden katılım gösterirseniz, IELTS sınavlarında düşük puan almanız kaçınılmazdır. Sınava girmeden önce sık sık deneme sınavına girin, zayıf yönlerinizi keşfetmenize katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda bu pratik çalışma size sınav stresi yönetimi konusunda da oldukça rahatlık ve kolaylık sağlayacaktır.

IELTS Sınavına hazırlanma aşamasında farklı insanlarla etkileşim, dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize katkı sağlar. Boş zamanlarınızı İngilizce kitap okumaya ve film izlemeye ayırmanız görsel ve zihinsel becerilerinize katkı sağlayacaktır. Belli periyotlar üzerinde kişisel pekiştirme eğitimlerine zaman ayırarak ve bunun yanında profesyonel bir destek alırsanız ilk sınav deneyiminizde yüksek skorlar elde ederek yaşam deneyiminizi daha pozitif bir sürece yönlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder