Beşiktaş IELTS Kursu

Türkiye’nin çeyrek asra aşkın süredir yabancı dil eğitimine yön veren lider konumundaki tek dil okulu Akademik Yabancı Dil Okulları, yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra akademik sınav eğitimleri ile de ülkemizdeki başarısını tescillemiş bir kurum olma özelliğini korumaktadır.

Düzenli derslere devam, ev ödevi sistemini yerine getirmeniz ve sistemli çalışmanızla istediğiniz puana rahatça ulaşabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş IELTS Hazırlık Kursları

Akademik Yabancı Dil Kursları olarak bu programlarda öğrencinin sınav tekniğini öğrenmesi üzerinde çalışmalar yaparak dört bölümden oluşan IELTS sınavının her bölümü için ayrı ayrı ders verilmektedir. Sınav formatına uygun yapılan sınavlarla sınav esnasında yaşayacağınız kaygıyı sıfıra indirebilirsiniz.

Beşiktaş ILETS hazırlık kursu; IELTS sınavlarına hazırlık sürecinde, alanında uzman eğitim kadromuzla, dersler dışında bireysel çalışmalarınızla da IELTS sınav tekniklerine yönelik nasıl çalışılması gerektiği konusunda yol gösterilmekte, eksiklikleri desteklemek adına bu doğrultuda tüm özverimizle öğrencilerimize destek olmaktayız.

Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde güçlü ve geliştirilmesine ihtiyaç duyduğunuz sınav bölümlerini inceleyip modüler eğitimimiz sayesinde de zaman kaybetmeden istediğiniz zaman eğitime başlayabilirsiniz.

 

İstanbul Beşiktaş IELTS Kursu

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız, bilimsel bakış açımız, alanında uzman eğitmenlerimiz, öğrenci odaklı programlarımız, teknoloji donanımlı sınıflarımız, sınav müfredatına uygun yayınlarımız ile Akademik Yabancı Dil Kursları öğrenci ihtiyacına yön veren kurum olma özelliğini çeyrek asra aşkındır sürdürmektedir.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Kapsamlı Diğer Eğitim Programlarımız
Mesaj Gönder