Beşiktaş TOEFL Kursu

Beşiktaş TOEFL Kursu IBT sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanı sıra, sınav tekniği ve sınavda kullanacağınız taktikler ile sınav pratiğine yönelik çalışmaları içermektedir.

Beşiktaş TOEFL hazırlık kursu programının amacı TOEFL için gerekli becerileri kazandırarak öğrencilerimizi en kısa sürede hedef skorlarına ulaştırmaktır. Dersler sınav kampı mantığıyla yapılır ve tamamen skor odaklıdır.

Beşiktaş TOEFL Hazırlık Kursu

Beşiktaş Toefl Hazırlık Kursu Programında ilk olarak listening, reading, writing ve speakig bölümleri üzerinde ayrı ayrı durulup bütün soru tipleri ve bunların çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Ayrıca kilit gramer konuları ve TOEFL kelime listeleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak bütün alt yapı problemleri halledilir. Sınav odaklı bir yol izlenerek etkin bir eğitim verilir.

Beşiktaş TOEFL Hazırlık Kursu Akademik Yabancı Dil Okulların da; eğitimlerimiz güncel TOEFL IBT soru tipleri ve sınav teknikleri konusunda uzman deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

İstanbul Beşiktaş TOEFL Kursu

Eğitmenlerimiz öğrencilerinin gelişimini bireysel olarak program boyunca takip eder sınav koçluğunu yaparlar. Kurs süresince bireysel gelişiminizi görmek sınav pratiği ve zaman yönetimi becerinizi artırmak için düzenli olarak TOEFL deneme sınavları yapılır.

Deneme sınavlarıyla öğrencilerimize hem gerçek sınav ortamını yaşatıp eksikliklerini görürüz hem de hedef puana ne kadar yaklaştığını kontrol ederiz.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Kapsamlı Diğer Eğitim Programlarımız
Mesaj Gönder