Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu İstanbul Beşiktaş Kampüs Resimleri


Beşiktaş İngilizce Kursu 

İstanbul Beşiktaş'ta bir İngilizce kursu arıyorsanız, birçok seçenek mevcuttur. Beşiktaş İngilizce Dil Kursu diye arama yaptığımızda karşımıza Akademik Yabancı Dil Kursu çıkmakta. Akademik Dil Kursları, uluslararası standartlarda İngilizce öğrenmenize ve kullanmanıza yardımcı olacaktır. Günlük hayatın içerisinde veya kariyerimizin tam ortasında her an karşımıza çıkma potansiyeli olan İngilizce yetkinliği ihtiyacı bireyleri İngilizce kurslarına yöneltti. Beşiktaş İngilizce Kursu Akademik Yabancı Dil Kursu hızlı ve pratik stratejilerle sizleri vakit kaybetmeden hedefe yönlendiriyor. Beşiktaş İngilizce Dil Kursu  ile birlikte TOEFL, IELTS, YDS gibi karşınıza çıkabilecek sınavlardan yüksek puan elde edebilirsiniz.

Beşiktaş İngilizce Kursu Tavsiye

Beşiktaş İngilizce Kursu Tavsiye diye arama yaptığımızda karşımıza ilk Akademik Yabancı Dil Kursu çıkmakta. Yabancı dil öğrenmek için artık bir çok seçeneğimiz bulunmakta. Yabancı dil eğitimi veren bir çok kurs bulmak mümkün. İngilizce, dünyanın en geniş ticari hacmine sahip avrupanın resmi dillerinden biridir. Gerek günlük hayatımızda gerekse iş hayatımızda kullanmak için nitelikli bir eğitim almamız gerekiyor. Beşiktaş İngilizce Kursu Tavsiye olarak bu konuda yılları aşkın deneyimi ile hem kullandığı kaynakları hem derslere katılım sağlayan tecrübeli eğitmenleri ile İngilizce dilini öğrenmeyi kolay kılıyor.Beşiktaş İngilizce Kursu Tavsiye  listelerinde ön sırada olan kursumuz, oluşturduğu özgün stratejisi ve doğru metotlarla  uygun bir zaman dilimi içerisine hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Genelde başlangıç seviyesindeki eğitimlerde basit cümle kalıpları Selamlaşma - vedalaşma, kendini tanıtabilme, hobilerinden bahsedebilme, planlarından bahsedebilme, bir kart postal yazabilme, öneri yapabilme, kabul ve ya reddedebilme, günlük tutabilme yetisine sahip seviyede bir eğitim modeli benimsemiştir.

Yeni bir yabancı dil öğrenmenin size pek çok artı değerler kazandırır ;

► Daha iyi kariyer fırsatlar sunar

► Yazılı ve sözlü olarak kendinize ifade etme becerinizi geliştirir

► Özgüveniniz artar

► Özgürce seyahat edebilirsiniz

► Akademik ve Mesleki olarak gelişiminizi artırır

► Entelektüel birikiminiz artar

► Farklı kültürleri tanıma fırsatı el edersiniz

Gibi daha pek çok fayda ve fırsattan yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş En İyi İngilizce Kursu

Beşiktaş En İyi İngilizce Kursu arayışında neden ilk sırada Akademik Yabancı Dil Kursu çıkıyor diye baktığımızda ise İngilizce eğitimini dört temel dil becerisi olarak bilinen konuşma, okuma, dinleme ve yazma üzerine dayalı bir eğitim süreci ile eğitim veren okulumuz İngilizce derslerine katılım sağlayacak eğitmeleri ise alanında uzman kişiler tarafından yürütülen bir eğitim modeli ile eğitim verdiği karşımıza çıkmaktadır.  Beşiktaş En İyi İngilizce Dil Kursu olarak dil eğitiminde, geçmişteki bir olayı yazabilme, sanat hakkındaki kısa bir makaleyi kavrayabilme, bir reklam ve ya şarkıyı dinleyip anlayabilme, geçmişteki bir olayı anlatabilme, öfke, memnuniyetsizliğini, sevinç gibi izlenimlerini ifade edebilme beceresinde başlangıç seviyesinden itibaren eğitim vermektedir.

Beşiktaş En İyi İngilizce Kursu için neden Akademik Yabancı Dil Kursu çıkıyor cümlesini özetleyen ise yetişkinlere hitap eden özgün eğitim modeli oluyor. Önemli konular üzerinde bahseden kişileri anlama, detaylı yorumları anlayabilme, telefonda konuşabilme, bir fikre karşı savunma yapabilme, her yanıyla dili kavrayabilme, doğrudan sanal ortamda karşılıklı değişimleri anlama, bir metnin geçiş noktalarını anlayabilme, şaşkınlığını gösterebilme, yazılı ya da sözlü bir söylem gerçekleştirebilmek için bir eğitim modeli benimsenmiş. Seviyeler devam ederken dilde nitelik yaratmak olan bu eğitim modelinde öğrencinin seviyesine uygun ve hedefine en doğru yoldan götürecek sistemi geliştiren kursumuz eğitime başlamadan yaptığı seviye tespit sınavları ile kişinin de ihtiyacına ve seviyesine uygun eğitim planı yaparak Beşiktaş En İyi İngilizce Kursu arayışında ilk sırada olma nedenini özetliyor. Dilerseniz öğrenmek istediğiniz yabancı dil için sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz Online Seviye Tespit Sınavına katılabilir ve kendinizi değerlendirebilirsiniz.

Beşiktaş İngilizce Kursu Fiyatları

Beşiktaş İngilizce Kursu Fiyatları listesinde kısa zamanda isminden sıkça söz ettiren  Akademik Yabancı Dil Okulları şimdiye kadar 60 bini aşkın başarı hikayesine imza atmıştır. Üstelik oluşturulmuş özgün eğitim metotlarına ve ayrıcalıklarına rağmen fiyat politikası İngilizce öğrenim adaylarını şaşırtacak. Beşiktaş İngilizce Kursu Fiyatları skalasında ön planda olan Akademik Yabancı Dil Kursları özgün müfredatı ve nitelikli yayınları ile tercih edilmeye devam ediyor.

Beşiktaş İngilizce Kursu Fiyatları skalasında tercih edilen potansiyelini kısa zamanda göstermiş olan kursumuz tavsiye metinlerinde başrol oynuyor. Dil eğitimi ve kursumuz hakkında merak ettiğiniz her konuyu sizin için oluşturduğumuz İletişim Kanallarından bize iletebilirsiniz.Adresimiz

Barbaros Bulvarı Cd. No:11 Beşiktaş / İSTANBUL

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Beşiktaş İngilizce Dil Kursu ingilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli öğrenme seçenekleri sunar. Eğitim programları öğrencilerin pratik iletişim becerilerine ve kültürel akıcılığa odaklanarak dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Beşiktaş En İyi İngilizce Dil Kursu sıralamasında ilk sırada olan kurum özgün eğitim müfredatıyla ön plana çıkmakta. Beşiktaş İngilizce Kursu Tavsiye sıralamasında zirvede olan Akademik Dil Kursu kendisine ait olan The Academic Publishing yayınları ile yabancı dil eğitiminize nitelik katar. Beşiktaş İngilizce Kursu Tavsiye ve Beşiktaş İngilizce Fiyatları aramalarında yorumlarda ön plana çıkan kursumuz başlangıçtan ileri seviyeye kadar çeşitli seviyelerde sunulur ve hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. 

 

Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder