Bursa IELTS Kursu

Bursa IELTS Kursu yılları aşkın deneyimi ve IELTS Yetkili Sınav Merkezi tecrübesiyle sizleri gelecek hayallerinize ulaştıran en nitelikli dil okuludur. İster İngilizceyi yeni öğrenin isterseniz var olan İngilizce bilginizi genişletmek niyetinde olun Akademik ailesi size özgü eğitim programlar uygulamaktadır. Türkiye’de ilk kez her yaştan bireye yönelik özgün içerikli eğitim modelleri geliştiren kurumumuz sizleri akademik sınavlarda tek seferde başarıya ulaştırıyor. Bursa IELTS Kursu VIP sınıfları ve yerli/yabancı eğitmenler eşliğinde çağa uygun, teknolojiye entegreli bir eğitim sistemi uygulamaktadır.

Giderek artan İngilizcenin önemi sosyal ve ticari alanların olmazsa olmazı durumunda. Böyle bir dünyada yalnızca ana dil bilmek bireye pek bir netice kazandırmaz. Kurum olarak her yıl binlerce öğrenciye yeni bir dil kazandırmakla birlikte kariyer yolculuklarında en büyük destekçileri oluyoruz. Bursa IELTS Kursu British Council Yetkili Sınav Merkezi olmakla birlikte aynı zamanda IELTS Yetkili Sınav Merkezidir. Dil eğitimi alanında kendini ispatlayan kurumumuz Türkiye’nin pek çok şehrinde sizlere tüm dünya dillerinde eğitim sunmaya devam ediyor.

The Academic Publishing Yayınevi kaynakları ile eğitiminizi taçlandıran dil okulumuz bu minvalde sizlere en nitelikl en kapsamlı eğitim modellerini uyguluyor. 4 temel dil beceri olarak kabul edilen Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma becerilerinizi Bursa IELTS Kursu ile birlikte ileri seviyelere kolayca etkili bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bursa Nilüfer FSM IELTS Kursu size özgü dil eğitiminin yanı sıra en etkili sınav stratejilerini ve güncel konuları titizlikle eğitim müfredatına dahil ederek tek seferde başarıya ulaşmanıza imkan tanıyor.

Dünyada pek çok kurum ve kuruluş tarafından kabul edilen IELTS Sınavı akademik ve seyahat işlemlerinde bireye birçok avantaj kazandırıyor. Zamanın en önemli unsur olduğunu düşünürsek bu sınavda ilk seferde başarı elde etmek oldukça mühimdir. Bu Bursa IELTS Kursu olarak sizlere sunduğumuz ücretsiz seviye tespit sınavından sonra , dil seviyenize en uygun eğitim programlarını uygulamaktayız. Yarım asra yakın tecrübemize güvenebilir ve Akademik ailesi ile birlikte kariyerinizi inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Bursa IELTS Kursu Tavsiye

Bursa IELTS Kursu Tavsiye seçeneklerinde sosyal ve reel olmak üzere tüm platformlarda adından sıkça söz ettiren Bursa IELTS Kursu bir dil okulunun sunabileceği en nitelikli ayrıcalıkları sunuyor. Eğitim süresi boyunca ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerimizde dilediğinizce Speaking dersleri gerçekleştirebilir ve kaçırdığınız dersleri Türkiye’de ilk kez oluşturduğumuz Canlı Stüdyolarımızdan Online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her ayrıntıyı sizin için titizlikle düşünmüş ve büyük bir özveri ile uygulamaya alan dil okulumuz Bursa şehrinde sizlere harika bir sınav programı sunuyor. Çıkmış sınav soru çözümleri, güncel konular, özgün sınav stratejileri ve çok daha fazlası Bursa IELTS Kursu Tavsiyelerinde adından sıkça söz ettiren dil okulumuzda !

Bu noktada tek yapmanız gereken sınava uzman bir kadro ve uzman bir kurum ile hazırlanmak olacaktır. Hayallerinizin peşinden ısrarlı bir şekilde gitmeli ve İngilizce sınavlara karşı kaygınızı azaltmalısınız. Bursa Nilüfer IELTS Kursu nitelikli dil eğitiminin yanı sıra sizleri akademik sınavlarda başarıya ulaştırmakı için sınav psikolojisi metotlarını da sunmaktadır.

Bursa IELTS Kursu Fiyatları

Bursa IELTS Kursu Fiyatları 2023 yılında 2850 TL ile 9750 TL arasında değişkenlik gösterebilir ve bu durum ilgili kurumun imkan ve ayrıcalıklarına göre de sürekli farklılıklar içermektedir. Sizlere her dönem çeşitli kampanyalar eşliğinde en uygun ödeme koşullarını sunan dil okulumuz Bursa IELTS Kursu Fiyatları konusunda da bütçe dostu bir eğitim imkanı sunuyor.

Akademik sınav programlarımız, dil eğitimi modellerimiz, VIP sınıflarımız ve Bursa IELTS Kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ana sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bizi yakından tanımak ve bilgi almak isterseniz Bursa Nilüfer FSM’de bulunan kampüsümüzü çatkapı ziyaret edebilirsiniz.

Bursa IELTS Sınav Merkezi

Bursa IELTS sınav merkezi, Bursa'da IELTS sınavına katılım sağlamak isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Yıllardır İngilizce eğitiminde fark yaratarak birçok farklı alanda görev alan yetişkin öğrenciyi mezun ederek her geçen gün referans oranını daha fazla artıran Akademi Internatiol Yabancı Dil Kursu aynı zamanda Bursa’da IELTS sınavına katılım sağlamak isteyenler için Bursa IELTS Kursu British Council yetkili sınav merkezidir.

İş hayatında veya akademik hayatında İngilizce dil yeterliliğini kanıtlamak isteyen birçok kişinin de her yıl katılım sağladığı IELTS tüm dünyada geçerliliği olan prestijli bir İngilizce dil yeterlilik sınavıdır.Bölümleri dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere 4 temel beceriden oluşmaktadır. Okuma ve dinleme bölümlerinin her ikisi de 30 dakika, konuşma bölümü 15 ve yazma bölümü 60 dakikadır.

Bursa IELTS sınav merkezi olan kurumlarımızda IELTS sınavına yönelik seviyenize ve hedefinize uygun birebir özel ve ders veya grup eğitimleriyle hazırlanabilirsiniz. Dil okulumuza ait The Academic Publishing yayınevine ait kurum öğrencileri için özel hazırlanan  IELTS sınav stratejilerine özgü yayınları ile zaman kaybetmeden hedeflediğiniz yüksek puanı elde edebilirsiniz.

Bursa IELTS Sınav Merkezi olarak sınava girecek adaylar için bazı ipuçları :

  • Sınav merkezine erken gelin. Bu size yerinizi bulmanız ve sınav öncesinde rahatlamanız için vakit kazandıracaktır.
  • Sizden istenen tüm malzemeleri getirin. Bunlar pasaportunuz, geçerli bir kimlik ve onay mektubunuzun çıktısı dahildir.
  • Talimatları dikkatlice dinleyin. Talimatlar hem İngilizce hem de Türkçe olarak verilecektir.
  • Test sırasında zamanı iyi kullanın acele etmeyin. Testi geçmek için acele etmeye gerek yok.
  • Bir soruyu anlamadıysanız, sınav görevlisinden açıklama isteyebilirsiniz.
  • Hata yapma konusunda endişeye kapılmayın. IELTS sınavı, İngilizce becerilerinizi değerlendirmek için tasarlanmıştır, sizi hata yaparken yakalamak için değil.
Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Kapsamlı Diğer Eğitim Programlarımız
Mesaj Gönder