En İyi Toefl Kursu İzmir

İzmir Toefl kursu

Program süresince  TOEFL IBT sınav içeriği, açıklamalı soru çözümleri, yoğun TOEFL sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmaları yapılmaktadır.

İzmir Toefl Kursu tavsiye

Bünyesinde TOEFL IBT sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanı sıra, sınav tekniği ve sınavda kullanılabilecek taktikler odağında pratiğe yönelik çalışmalar sürdürülmektedir.

Programda ilk olarak listening, reading, writing ve speaking bölümleri üzerinde ayrı ayrı durulup bütün soru tipleri ve çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Ayrıca kilit grammar konuları ve TOEFL kelime listeleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılarak bütün alt yapı problemleri halledilir. Sınav odaklı bir yol izlenerek etkin bir eğitim verilir.

Akademik Yabancı Dil Kursu İzmir TOEFL Kursu bünyesinde alacağınız eğitimler güncel TOEFL IBT soru tipleri ve sınav teknikleri konusunda uzman deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

İzmir En iyi TOEFL Kursu

Eğitmenleri öğrencilerinin gelişimini bireysel olarak program boyunca takip eder , sınav koçluğunu yaparlar. Kurs süresince bireysel gelişiminizi görmek sınav pratiği ve zaman yönetimi becerinizi artırmak için düzenli olarak TOEFL deneme sınavları yapılır.

Deneme sınavlarıyla öğrencilerimize hem gerçek sınav ortamını yaşatıp eksiklikleri analiz ediyor  hem de hedef puana giden süreçte ilerleyen ivmeyi kontrol ediyoruz.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Kapsamlı Diğer Eğitim Programlarımız
Mesaj Gönder