Flemenkçe Dil Kursu Fiyatları

Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu Fiyatları

Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu Fiyatları için araştırma yapanların aklına ilk gelen soru yeni gelen biri olarak entegre olmak zorunda mıyım?

Hollanda'da uzun süreli kalış süreniz boyunca entegre olmanız gerekip gerekmediği, diğer şeylerin yanı sıra uyruğunuza bağlıdır. Örneğin, Hollanda'ya dünyanın başka bir yerinden geliyorsanız, entegre olmanız için iyi bir fırsatınız var. İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Eskişehir de bulanan okullarımızla Başka bir deyişle: dili konuşmayı ve Hollanda toplumunu tanımayı öğrenmelisiniz. Amaç, mümkün olan en kısa sürede ekonomik olarak bağımsız olmanızdır. Bu nedenle bir uyum sınavına veya Hollanda devlet sınavına girmelisiniz. Bursa, İzmir, İstanbul, Ankara ve Eskişehir kampüslerimizde bulunan yabancı dil kursumuzda zaman kaybetmeden entegrasyon sınavına yönelik bir eğitim tamamlayabilirsiniz.

Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu Fiyatları araştırmaları yapılırken sivil entegrasyonun zorunlu olmadığı bir uyruğa sahipseniz, entegre olmak zorunda değilsiniz:

 Avrupa Birliği'nden (AB) bir ülke;
 Lihtenştayn;
 Norveç;
 İzlanda;
 İsviçre.

Avrupa Birliğindeki ülkeler;

Belçika;
Bulgaristan;
Kıbrıs;
Danimarka;
Almanya;
Estonya;
Finlandiya;
Fransa;
Yunanistan;
Macaristan;
İrlanda;
İtalya;
Hırvatistan;
Letonya;
Litvanya; 
Lüksemburg;
Malta;
Hollanda;
Avusturya;
Polonya;
Portekiz;
Romanya;
Slovenya;
Slovakya;
İspanya;
Çek Cumhuriyeti;
İsveç.

Aşağıdaki durumlarda entegre olmak zorunda değilsiniz:

    ⁃    18 yaşın altında olanlar;
    ⁃    Emeklilik yaşından büyük olanlar;
    ⁃    Okula gitmek zorunda olduğunuzda 8 yıl veya daha uzun süre Hollanda'da yaşadıysanız;
    ⁃    Hollandaca diploma, sertifika veya Hollanda dilinde belirli bir eğitim programının kanıtına sahip olmak;
    ⁃    Hollanda'ya eğitim veya iş için geçici olarak gelecek olanlar (örneğin, bir göçmen olarak).

Sivil entegrasyon yükümlülüğü

Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu Yorumları için araştırma yaparken Bursa, İzmir, İstanbul, Ankara ve Eskişehir kampüslerimizden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Diğer tüm durumlarda, entegre olmakla yükümlüsünüz. Bu konuda Eğitim Uygulama Ajansı'ndan (DUO) otomatik olarak bir mektup alacaksınız.

Sivil entegrasyon kursu

Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu Tavsiyeleri

Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu Tavsiyeleri için en çok tavsiye edilen ve en iyi dil kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursu ile entegrasyon için bir entegrasyon kursu takip edebilirsiniz. Fakat kendi kendinize çalışma yoluyla da entegre olabilirsiniz.  Entegrasyonu bir sınavla tamamlayıp sonuçlandırmak için Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu tavsiyelerinde en çok tavsiye edilen kurslara yönelmeniz gerekmektedir.

Entegrasyon için 3 yıl

Bir göçmen olarak, Hollanda'ya uyum sağlamak için, geldikten sonra 3 yılınız var.


Entegrasyonla ilgili tüm bilgileri içeren web sitesi
Inburgeren.nl web sitesinde entegrasyonla ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. 

Dil kursu veya yurttaşlık uyum kursu seçme: 

1 Ocak 2022'den önce uyum yükümlülüğüne tabi olan yeni gelenler için (2013 Yurttaşlık Uyum Yasası kapsamına girerler);

Belediye çalışanı olan irtibatınız ile birlikte öğrenme rotasının seçilmesi: 

1 Ocak 2022'den itibaren entegrasyon yükümlülüğüne tabi olan yeni gelenler için (2021 Sivil Entegrasyon Yasası kapsamına girerler);

sivil entegrasyon sınavı;

sivil entegrasyon sınavından muafiyet;

hastalık veya sakatlık durumunda 

uyarlanmış yurttaşlık entegrasyon sınavı;

gerekirse entegrasyon için borç para alımı;


Başbakan Rutte IV kabinesi: 
Entegrasyonu ve sivil entegrasyonu teşvik ediyor
Kabine, yeni gelenlerin entegrasyonunu ve entegrasyonunu teşvik etmek istiyor. Bu nedenle kabine yeni Sivil Uyum Yasası'na devam etmek istiyor. Kabine ayrıca yeni gelen Türkler için entegrasyon yükümlülüğünün yeniden getirilmesini istiyor ve buna devam etmek istiyor. Amaç, Hollandaca dilini olabildiğince iyi öğrenmektir.

En İyi Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu

Flemenkçe eğitimi genelde Hollandaya gitmek isteyenlerin tercih ettiği bir dil eğitimi olmaktadır. Hollanda’ya gitmek için entegrasyon sınavı eğitimleri donanımlı eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. En İyi Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu için en çok tavsiye edilen ve en iyi dil kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursu ile entegrasyon için bir entegrasyon kursu takip edebilirsiniz.

En İyi Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu arayışında olanların ulaşabileceği en kaliteli ve donanımlı eğitimi sağlayan Akademik Yabancı Dil Kursları, Flemenkçe (Hollandaca) eğitimini uygun fiyat politikasıyla maksimum donanım ve dört temel beceri; okuma yazma dinleme ve konuşma şeklinde hayata geçirmenizi sağlamaktadır. Flemenkçe eğitimlerinde sadece dil ve gramer yapısı dışında Hollanda kültürü dahil bir çok farklı konuda kapsamlı eğitim verilmektedir.

 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Kapsamlı Diğer Eğitim Programlarımız
Mesaj Gönder