İzmir Bilgisayarlı (computer-based) IELTS Sınav Merkezi
Öğrenci Görüşlerimiz
1984'ten günümüze 50.000+ Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

IDP İzmir IELTS Sınav Merkezi

 

İZMİR İELTS SINAV MERKEZİ
 

 

    Adayların İngilizce yeterliliğini ölçen, uluslararası geçerliliğe sahip olan, birçok işveren, kurum  ve kuruluş tarafından kabul gören  önemli sınavlardan  IELTS (Internatıonal English Language Testing System) İzmir IDP sınav merkezi olarak kurumumuzda giriş sağlayabilirsiniz.

    Dünya genelinde 135 ülkede uygulanmakta olan en yaygın sınavlar arasındadır. Ülkemizde başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana olmak üzere bir çok İlde uygulanmakta olup İzmir’de IDP sınav merkezi olan kuruluş Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulları’dır. Uluslararası geçerliliği oldukça yüksek olan İELTS sınavı ,dünya genelinde 10.000 den fazla kurum ve kuruluşlarca kabul gören bir sınavdır.

    IELTS sınavına katılan adayların çoğunlukla sınava girme amaçları; yurt dışında eğitim görmek, göçmenlik ve iş başvurusunda bulunarak yurt dışı kariyer hedefleme amacına yöneliktir.

    Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulu olarak İzmir de 1984 den beri uyguladığı nitelikli eğitim sistemiyle İzmir IDP sınav merkezi olarak İelts noktasında bir çok öğrenciyi başarıya ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Deneyimli eğitim kadrosu ve kapsamlı yayın desteğiyle İelts sınavına en doğru şekilde hazırlanmanız sağlanır.

    Ayrıca, Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulu olarak İzmir de İelts sınavı noktasında IDP partner official  IELTS Referral  Agent ortaklığını başlatmış bulunuyoruz. İngiltere merkezli İelts sınavının sınav merkezi olma yetkisi verilen kurumumuzda, mevcutta eğitim gören öğrencilerin ve İelts sınavına hazırlanan  bir çok adayın AKADEMİK BATI DİLLERİ İZMİR Kampüsünde IELTS sınavına  girme imkanı olur. Akademik Batı Dilleri İzmir de İelts sınavının sınav merkezleri arasında yer almaktadır.

Mesaj Gönder