Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

     Adayların İngilizce yeterliliğini ölçen, uluslararası geçerliliğe sahip olan, birçok işveren, kurum  ve kuruluş tarafından kabul gören  önemli sınavlardan  IELTS (Internatıonal English Language Testing System) İzmir sınav merkezi olarak kurumumuzda giriş sağlayabilirsiniz.

    Dünya genelinde 135 ülkede uygulanmakta olan en yaygın sınavlar arasındadır. Ülkemizde başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana olmak üzere bir çok İlde uygulanmakta olup İzmir’de  sınav merkezi olan kuruluş Akademik Yabancı Dil Okulları’dır. Uluslararası geçerliliği oldukça yüksek olan İELTS sınavı ,dünya genelinde 10.000 den fazla kurum ve kuruluşlarca kabul gören bir sınavdır.

    IELTS sınavına katılan adayların çoğunlukla sınava girme amaçları; yurt dışında eğitim görmek, göçmenlik ve iş başvurusunda bulunarak yurt dışı kariyer hedefleme amacına yöneliktir.

    Akademik Yabancı Dil Okulu olarak İzmir de çeyrek asırlık deneyimle uyguladığı nitelikli eğitim sistemiyle İzmir sınav merkezi olarak İelts noktasında bir çok öğrenciyi başarıya ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Deneyimli eğitim kadrosu ve kapsamlı yayın desteğiyle İelts sınavına en doğru şekilde hazırlanmanız sağlanır.

     İngiltere merkezli İelts sınavının sınav merkezi olma yetkisi verilen kurumumuzda, mevcutta eğitim gören öğrencilerin ve İelts sınavına hazırlanan  bir çok adayın AKADEMİK YABANCI DİL OKULU İZMİR Kampüsünde IELTS sınavına  girme imkanı olur. Akademik Yabancı Dil Okulu İzmir de İelts sınavının sınav merkezleri arasında yer almaktadır.

Mesaj Gönder