Kadıköy IELTS Kursu

ABD, Avustralya, Kanada, İngiltere, Türkiye ve daha pek çok ülkede 8000’e yakın üniversite ve kurum, adayın İngilizce seviyelerinin kabulü olarak IELTS sonucunu kabul etmektedir.  

IELTS sınav puanlandırması; dört temel dil becerisi için ayrı ayrıdır. Bu dört temel becerinin ortalaması genel sınav notunu belirler. Her beceri 1-9 puan arasında değerlendirilir. Okuma,Yazma,Dinleme ve Konuşma becerilerinin puan ortalaması baz alınarak IELTS skoru 9 üzerinden hesaplanmaktadır

Kadıköy IELTS Hazırlık Kursu Akademik Yabancı Dil Okulları olarak bu programlarda öğrencinin sınav tekniğini öğrenmesi üzerinde çalışmalar yaparak dört bölümden oluşan IELTS sınavının her bölümü için ayrı ayrı eğitim programları oluşturmaktadır. Sınav formatına uygun yapılan denemelerle sınav esnasında yaşayacağınız kaygıyı sıfıra indirebilirsiniz.

Akademik Yabancı Dil Okulları Kadıköy IELTS Kursu eğitimlerimiz de; IELTS sınavlarına hazırlık sürecinde, alanında uzman eğitim kadromuzla, dersler dışında bireysel çalışmalarınızla da IELTS sınav tekniklerine yönelik nasıl çalışılması gerektiği konusunda yol gösterilmekte, eksiklikleri desteklemek adına bu doğrultuda tüm özverimizle öğrencilerimize destek olmaktayız.

Kadıköy IELTS Kursu hayallerinize uzanan yolda karşınıza çıkabilecek sınavlardan yüksek skorlar elde etmenize olanak sağlayacak en kapsamlı dil kursudur. Kadıköy IELTS Kursu’nu farklı kılan en büyük olanaklarının başında ise şu unsurlar yer almaktadır ;

British Council Konsolosluk Partneridir

IELTS Yetkili Sınav Merkezidir

Türkiye’de ilk defa yetişkin bireylere özgü eğitim programları oluşturan bir dil okuludur

Londra Merkezli The Academic Publishing Yayınevi’ne sahip bir kurumdur

Türkiye’de ilk kez Canlı Stüdyo ortamında dil eğitimi sunan markadır.

Ülkemizin pek çok şehrinde olduğu gibi Kadıköy’de de en iyi IELTS Kursu olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kadıköy IELTS Kursu ile birlikte daha pek çok imkan ve ayrıcalıklardan yararlanabilir ve hedeflediğiniz ideal yaşama çok daha kısa bir süre içerisinde ulaşma imkanı elde edebilirsiniz. Kadıköy IELTS Kursu konusunda eğitim modellerimiz ve kurumumuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ana sayfamızda bulunan telefon numarasından bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kadıköy IELTS Kursu Tavsiye

Kadıköy ILETS Kursu Tavsiye araştırmalarında ilk sırada yerini alan Akademik Yabancı Dil Kursları alanında uzman eğitim kadrosu ve nitelikli yabancı dil programlarıyla hedefinizi gerçekleştirme noktasında size büyük kolaylıklar sağlıyor. Kadıköy IELTS Kursu Tavsiye olarak kurumumuz sınav odaklı ve her daim günce olan konularla sizi yüksek skorlara ulaştırırken aynı zamanda entelektüel bilgi birikiminize de oldukça katkı sağlıyor. Genel itibari ile klasik kur ve kurs mantığından tamamen uzakta, bireye özgü eğitim modeli içeren ders planlamaları ile size benzersiz bir eğitim tecrübesi yaşatıyor. Daha pozitif bir yaşam deneyimi gerçekleştirebilmek için kuşkusuz bireyin hedeflerine ulaşması büyük rol oynamaktadır. Bu noktada Kadıköy IELTS Kursu Tavsiyelerinde karşınıza çıkan Akademik Yabancı Dil Kursları, Türkiye’de ilkleri başardığı gibi bu sırrını sizinle de eğitimlerde paylaşacaktır.

Kadıköy IELTS Kursu Fiyatları

Kadıköy IELTS Kursu Fiyatları 2023 yılında 3000 TL ile 7500 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bu tutara etki eden unsurlar ise, ilgili kurumun eğitim programı, sınıf mevcudu, ders kaynaklar, diğer çeşitli imkanlar olarak sıralanabilir. Akademik Yabancı Dil Kursları olarak sizlere sunduğumuz ücretsiz seviye tespit sınavı ve Academic Publishing Yayınevi kaynakları, canlı stüdyolardan ise online ders tekrarı Kadıköy İelts Kursu fiyatlarına dahil olarak sunulmaktadır. Eğitim süresince sizden hiçbir farklı ücret talep edilmemektedir.

VIP Sınıflarımızda profesyonel bir sınav deneyimi gerçekleştirmek ve başarı elde etmek isterseniz , işinizi şansa bırakmadan sınav programımıza dahil olabilirsiniz. Ayrıca Kadıköy yabancı dil sınav eğitimlerimiz ve Kadıköy İelts Kursu Fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 
 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder