Kadıköy TOEFL Kursu

Kadıköy TOEFL Hazırlık Kursu programının amacı TOEFL için gerekli becerileri kazandırarak öğrencilerimizi en kısa sürede hedef skorlarına ulaştırmaktır. Dersler sınav odaklı eğitim müfredatına bağlı kalarak devam etmektedir.

Akademik Yabancı Dil Okulların da TOEFL IBT sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanı sıra, sınav tekniği ve sınavda kullanacağınız taktikler ile sınav pratiğine yönelik çalışmaları içermektedir.

Programda ilk olarak listening, reading, writing ve speakig bölümleri üzerinde ayrı ayrı durulup bütün soru tipleri ve bunların çözüm teknikleri detaylı olarak öğretilir. Kadıköy Toefl Kursu eğitimlerimiz güncel TOEFL IBT soru tipleri ve sınav teknikleri konusunda uzman deneyimli hocalarımız tarafından verilmektedir.

Eğitmenlerimiz öğrencilerinin gelişimini bireysel olarak program boyunca takip eder sınav koçluğunu yaparlar. Kurs süresince bireysel gelişiminizi görmek sınav pratiği ve zaman yönetimi becerinizi artırmak için düzenli olarak TOEFL deneme sınavları yapılır.

Gerçekleştirilen deneme sınavlarıyla öğrencilerimiz hem gerçek sınav ortamını yaşatıp eksikliklerini görmekte hem de hedef puana ne kadar yaklaştığını kontrol etmektedirler.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin

Görüşleri

Yıllardır deneyimlenen yabancı dil eğitim tecrübesiyle 75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Kapsamlı Diğer Eğitim Programlarımız
Mesaj Gönder